İkimizin Yerine 27 Ocak Pazar Özeti 142. Bölüm Fragmanı # Kaliyani Gehnayı evden kovar.

Burak 15 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi terasta ağlarken  Kaliyani gelir. Anandi ona doğru koşar ama Kaliyani ondan uzak durmasını ister. Kendisi Jagdishin gitmesine onay verdiği için gözyaşlarını hakettiğini söyler. Kaliyani  de ağlıyordur ve sevgili torununu aileden uzaklaştırdığı için Anandi’yi suçlamaktadır. Anandi bozulur. Bhairon odasındadır ve  Jagdish için endişelenmektedir. Sumitra gelerek omzunda ağlar. Bairon gözyaşlarını paylaşacak kimseyi bulamadığından şikayet eder. O da ağlıyordur. Sumitra onu teselli eder.

Jagdish bir otobüs durağına gelir. Otobüs durağında bir Jalebi satıcısı görür  ve Anandi’nin çocukluğunu hatırlar. Anandinin Jalebi ne kadar çok sevdiğini söyler ve ona Jalebi alır. Ayrıca Nandu için bir top alarak eve gönderir. Sughna Anandi’yi teselli eder.  Anandi, jalebi paylaşmayı teklif eder ama Sughna, bunların Anandi’ye ait olduğunu ve başka kimsenin yememesi gerektiğini söyler. Basanth’a, Kaliyaninin sabahtan bu yana odadan çıkmadığını öğrenir ve yanına  gider ve  Kaliyaniyi Jagdish için ağlarken görür. Basanth onu sakinleştirmeye çalışır ama Kaliyani dinlemeye hazır değildir. Ona Jagdishin yakında döneceğini ve kendisinin sağlığına dikkat etmesi gerektiğini söyler. Kaliyani Jagdish gittiği için herkesi suçlamaktadır (kendisini bile).

Gehna’nın ailesi  Nandu için bir hediye göndermiştir.  Basanth paketi açar ve  altından yapılmış bir hediye görür. Kaliyani buna çok şaşırır ve Gehnanın ailesinin bu hediyeye nasıl gücü yettiğini sorar. Gehna bu yıl mahsulün iyi olabileceğini söyler. Bhairon bu hediye için çok çalışmaları gerektiğini söylerken Kaliyani Gehna’nın onlara para göndermiş olabileceğini söyler . Gehna buna çok kızar. Gehna, onların fakir olduklarını ama ucuz olmadığını söyler. Sumitra Gehna’yı sakinleştirmeye çalışır. Gehna, iyi bir gelin olduğunu kanıtlamak için çok uğraştığını ancak bunun boşuna olduğunu söyler. Kaliyani onların parasını ödediğini hatırlatır. Gehna, ailesinin sadece oğlunun yararı için bunu yaptığını söyler.Basanth Gehnayı durmaya çalışır ama Gehna artık yettiğini söyler. Kaliyani, Gehnayı kirden pislikten çıkardığını söyleyerek onunla alay eder.  Gehna Nandu ile birlikte ayrılır ve  yukarı çıkar. Gehna ayrılmak üzereyken Anandi onu durdurmaya çalışır.

Jag gece geç saatte otele ulaşır.  Bir grup öğrenciyle karşılaşır ve onlara kayıt ofisi hakkında soru sormaya çalışır. Öğrenciler onu yanlış yönlendirir. Jagdish bu yanlış yönlendirme ile kızlar tuvaletine girer ve  bir kız ona bağırır. Bunu gören grup bir kahkaha ile güler ve Jagdish ile alay ederler. Jagdish utanır ve yardım için etrafına bakar. Bir doktora rastlar ve doktor ofisinin şu anda kapalı olduğunu yarına kadar kadar beklemek zorunda olduğunu söyler. Jagdish çevrede bir otel olup olmadığını sorar. Doktor 5 km mesafede bir tane olduğunu söyler. Jagdish, bir araba ile gideceğini söylerken doktor gecenin bu saatinde bulmanın zor olacağını söyler. Jagdish  orada yalnız başına kalır ve bir bankta beklerken uyuyakalır.

Gehna ve Sumira konuşuyordur. Gehna yıllardır her şeyi denediğini ve artık Sumitra gibi susamayacağını söylerken Kaliyani onları duyar. Tartışma büyür. Gehna Kaliyaniye bağırır ve Kaliyani Gehnanın kolundan tutarak onu evden atmak için sürükler.  Bairon Kaliyaniyi durdurur. Basant annesini destekler. Basant Gehnaya tokat atmak üzeredir.  Anandi Gehnayı durdurur. KAliyani Anandiye bağırır. Basant Gehnaya bağırır ve Nandunun artık bir anneye ihtiyacı olmadığını söyler. Gehna Nandu ile ayrılmak üzereyken Kaliyani onu çeker. Mahavir Kaliyaniye Nandu için Gehnaya bir sanş daha vermesini ister. Gehna Nanduyu kendisi ile götürmek isterken Kaliyani Naduyu çeker. Gehna bağırır ve Nanduyu kendisinin doğurduğunu söyler. 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 27 Ocak Pazar Özeti 142. Bölüm Fragmanı # Kaliyani Gehnayı evden kovar.” üzerine 2 yorum

  1. "GULPERI" HAYRANI dedi ki:

    Pinarcim cok tsk ler ozet harika ellerine emegine yuregine sagliklar olsun

    1. Pınar dedi ki:

      saol canım tesekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.