İkimizin Yerine 269. Bölüm Özeti 3 Haziran Pazartesi Fragmanı

Burak 23 May 2019 İkimizin Yerine  0

Shiv, Anandi hakkında daha fazla şey öğrenmek ister ve Kaliyani’nin Anandi hakkında düşüncelerini Sumitra ile paylaştığı sözleri hatırlar. Sumitra’ya telefon eder. Sumitra şaşırır ve çok mutlu olur. Sumitra, Anandi acılarını gizliyor der. Senin evlilik hakkında hayallerin olduğunu biliyorum Fakat bu zor bir ilişki ve sabırlı olmalısın der.

İkimizin Yerine 3 Haziran Pazartesi Özeti

Shiv, Anandi’yi mutlu edeceğim diyerek söz verir. Hiç bir sıkıntı onun hayatına girmeyecek der. Gauri, Jagdish’i hemen işe yollamak ister. Jagdish ondan bir miktar para ister. Gauri banka kartını verir. Daha sonra Gauri arkadaşlarına telefon eder. Jetsar’da Shiv ve Anandi’nin nişan hazırlığı vardır. Mumabi de ise Gauri’nin düğün hazırlıkları devam etmektedir. Gauri gelinliğini giyer. Aile resimlerine bakar. Sumitra’nın sözlerini anımsar. Artık oğlun tamamen benim oluyor der. Artık onun karısı oluyorum der.

Jagdish yolda giderken Bade Papa ile çarpışır. Jagdish şaşırır çünkü Gauri onun Kalkuta’da olduğunu söylemiştir. Jagdish beraber çay içelim der. Bade kaba bir şekilde reddeder. Jagdish neden kızgınsınız diye sorar. Papa, Gauri bana yalan söyledi onu asla görmek istemiyorum der. Bairon’un koca yürekli bir insan olduğunu anlatır.

Gauri’nin seninle bunu konuşmaması normal ama oğlu olarak Bairon’a bunu nasıl yapabildin der. Daha sonra Bairon’un, Gauri’ye burs verdiğini anlatır. Jagdish şok olur. Gauri bunu öğrenince eve giderek ailene hakaret etti der. Jagdish duyduklarına inanamaz.

Bade tüm bunlar babanın sayesinde oldu ve bunları nasıl anlamadın inanamıyorum der. Gauri resmen kör olmuş. Bairon ona bu imkanları sağlamasaydı o sıradan bir köy kızı olarak kalacaktı der. Jagdish, Gauri’nin söylediği tüm yalanları ve Badi sırasında yaşanan olayları hatırlar.

Daha sonra Gauri’nin nasıl beynini yıkadığını ailesi ile arasını açtığını dekana onu şikayet ederek okuldan attırdığını Anandi’nin annesinin ölümünün ardından yaptıklarını ve bebeğini kaybetmesinden Anandi’yi sorumlu tutmasını hatırlar. Gauri ailemden intikam almak istiyor der. Ona nasıl destek oldum der.

Jagdish bir anda tüm hayatının bir yalan olduğunu fark eder. Gauri diye haykırır. Eve geldiğinde süslemeleri görerek şok olur. Arkadaşları ona çiçek atarlar ve onu tebrik ederler. Jagdish, Gauri’yi gelinlikle görür. Badi’nin sözlerini anımsar. Gauri elindeki çelengi boynuna takar. Jagdish çok öfkelidir. Gauri’nin annesi Jagdish’e çelenk verir.

Arkadaşları o yalnızca senin karın der. Jagdish çelengi alarak yere fırlatır. Herkes şoktadır. Jagdish bana nasıl bu kadar büyük bir yalan söylersin der. Badi’nin sözlerini anlatır. Gauri’nin annesi araya girmeye çalışır. Jagdish oradakilere Gauri’nin ne kadar çakal olduğunu ve ne kadar alçalabileceğini hepiniz duyun der.

Arkadaşları gider. Gauri beni yanlış anlıyorsun seni dolduruşa getirmişler der. Daha sonra evet her şey yolunda baban her şeyimi elimden aldı. Bade Papa’yı bile der. Baban kötü biri der. Jagdish iyice çileden çıkar. Tokat atmak için elini kaldırır fakat Gauri elini yakalar.

Gauri’nin annesi şoktadır. Jagdish ben sana hayatımı verdim fakat sen benim ailemi her şeyimi elimden aldın der. Gauri onu ikna etmek için uğraşır fakat Jagdish dokunma bana diye bağırır. Senin sahte aşkın için her şeyden vazgeçtiğime inanamıyorum der. Gauri konuşamaz…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 269. Bölüm Özeti 3 Haziran Pazartesi Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Lütfen sev yeter özetlerini verebilirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.