İkimizin Yerine 262. Bölüm Özeti 27 Mayıs Pazartesi Fragmanı

Burak 16 May 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi en sonunda evrakları imzalar ve resmi olarak boşanırlar. Kaliyani ve ailesi gelerek Anandi’yi teselli etmeye çalışır. Anandi, Jagdish’i giderken görür. Jagdish düşünceli bir şekilde yağmurda yürür. Anandi ona seslenerek yanına gelir. Artık kanun önünde de yabancıyız hayatın sana ait der. Mutlu olmanı dilerim der.

İkimizin Yerine 27 Mayıs Pazartesi Özeti

Jagdish ikimizin de bir suçu yok. Çocuk evliliğinin cezasını çektik der. Anandi aileler de bundan etkilendi der. Jagdish artık farklı hedefleri olduğunu söyler. Anandi umarım hayallerini gerçekleştirirsin der. Kendisi de hayatına devam etmeye çalışacağını söyler. Anandi giderken Jagdish onun omzuna dokunur. Her şey için teşekkür ederim kendine dikkat der. İkisi de farklı yönlere doğru yürümeye başlarlar.

Anandi arabaya biner. Gauri, Jagdish’i arar. Fakat Jagdish dalgındır. Sonunda Gauri’nin aramasına cevap verir. Gauri dava nasıl geçti diye sorar. Jagdish her şey bitti der. Gauri sevinir. Bairon, Anandi’nin odasına gelerek Sumitra’nın bu gün vermesini istediği bir kutu verir. Ofiste Shiv, Anandi’nin fotoğrafına bakarak karakolda yaşananları hatırlar. Jagdish, Anandi’nin kıymetini bilmiyor diye düşünür.

Sumitra, Anandi’ye duygusal bir mektup yazmıştır. Kızım bu gün evine geri döndü. Geldiğimde senin mutlu olduğunu görmek istiyorum der. Üzülme ve güçlü ol der. Daha sonra Anandi Bago’nun fotoğrafına bakarak onu anımsar. Kaliyani bunu görerek üzülür. Kaliyani, Bairon’a gelir ve Anandi’nin şu anda iki annesinin de sevgisine ihtiyacı var der. Anandi’yi Shiv ile evlenmeye ikna edebilecek tek kişinin o olduğunu söyler. Kaliyani sabah oraya gideceğiz der.

Gauri, Jagdish’in Mumbai’ye döndüğünü görünce sevinir. Gauri ona her şey sorunsuz gidiyor der. Jagdish, Anandi’nin son sözlerini ve iyi dileklerini anımsar. Jagdish düşük bir sesle bütün ilişkiler koptu der. Boşanma evraklarını Gauri’ye gösterir. Gauri sevinir ama Jagdish mutsuz görünmektedir. Gauri acını anlıyorum der. Jagdish, Jetsar kaymakamının yüzünden tüm geceyi nezarette geçirdim der. Olanları anlatır. Ailem gelmeseydi mahkemeye yetişemeyecektim der. Gauri şaşırır ve her şeyi unutmasını söyler.

Jagdish kimi arayacağımı bilmedim. Bade Papa’dan yardım istemeyi düşündüm der. Gauri panik olur ve aradın mı diye sorar. Jagdish numarası yoktu der. Gauri rahatlar. Jagdish ne oldu diye sorar. Gauri Bade Papa biraz kötü bir izlenim bırakıyor diyerek durumu geçiştirir. Jagdish en azından ailemdekiler gibi bana nefretle bakmıyor der. Boşanma davası olmasaydı babam dahi oraya gelmeyecekti der.

Sabah Anandi, Kaliyani ve Bairon’un erkenden nereye gittiğini merak eder. Gehna bir devlet işi için gidiyorlar der. Shiv, Anandi’yi arar ve müfettiş okulu teftiş etmek için gelecek der. Anandi’ye seni götüreyim mi diye sorar. Anandi gerek yok der. Basant’ta şoför beni götürebilir mi der. Basant izinli olduğunu belirtir. Gehna Shiv ile neden gitmiyorsun der. Basant ben seni bırakırım der. Anandi hazırlanmak için gider. Gehna, Basant’a Shiv’e destek olmaları gerektiğini söyler ve Shiv’den Anandi’yi almasına izin vermesini ister.

Gehna, Basant beni tapınağa bırakacak diyerek yalan uydurur. Anandi’yi Shiv’in ofisine bırakacaklarını belirtir. Bade Papa, Gauri’ye telefon eder. Jagdish telefonu açar. Gauri duyunca panikler ve hemen banyodan çıkar. Jagdish, Bade Papa’ya neden Gauri’yi aramayı bıraktınız der. Bade Papa, Gauri sana bir şey anlatmadı mı der. Gauri telefonu kaptarak içeri girer. Bade Papa, Gauri’ye ortak hesapları kapattığını söyler. Jagdish şüphelenerek Gauri’yi sorgulamaya başlar. Gauri kıvırmaya çalışır.

Anandi ile Shiv müfettişi karşılar. Müfettiş gittiğinde Anandi, Basant’ın onu almasını bekler. Hava yağmurludur. Shiv, Anandi’ye seni bırakayım mı diye sorar. Basant arabanın arızalı olduğunu söyler ve Anandi’ye seni alamayacağım der. Anandi Shiv ile gitmek zorunda kalır. Kaliyani ve Bairon, Anandi’nin ailesini görmek için gelir. Kazan şaşkındır. Kaliyani ve Bairon içeri girerlerken Bago’nun hasta olduğunu görünce şaşırırlar. Kazaz kalp krizi geçirdiğini Anandi ve Jagdish ayrıldığından beri kötü olduğunu söyler. Bu durumu Anandi’den sakladıklarını belirtir. Kaliyani ve Bairon üzgündür.

Kazan neden Anandi’yi getirmediniz diye sorar. Kaliyani, Anandi’nin Jagdish’den boşandığını söyler. Ailesi şaşırır. Bago ağlamaya başlar. Ya siz de ileride Anandi’yi bırakırsanız der. Kaliyani böyle bir şey asla olmayacak der. Bago o zaman neden Jagdish’in Anandi’nin hayatını mahvetmesine izin verdiniz der. Kaliyani, Anandi bizim evimizin kızı der.

Bir kızı evlendirmek bir baba için harika bir şey der. Anandi evden giderse bir gelin olarak gidecek der. Kaliyani, Anandi’nin yeniden evlenmesini istiyoruz der. Anandi’nin ailesi şok olur. Kaliyani, Anandi şimdilik kendi kendine yetebiliyor. Fakat ileride bir hayat arkadaşına ihtiyacı olacak der. Bairon ile Kaliyani, Shiv’den bahseder ve onun Anandi’yi sevdiğini söyler.

Fakat Anandi’yi ikna etmemiz gerekiyor der. Kaliyani, Shiv’in fotoğrafını gösterir. Bairon çok düşündük ve Shiv’in ona uygn biri olduğuna karar verdik der. Bago söyledikleri için özür diler. Kaliyani, Anandi’nin evlenmeyi düşünmediğini söyler. Bago’dan Anandi ile konuşmasını rica eder. Bago, Anandi’yi ikna edebileceğini söyler. Kaliyani sevinerek yarın Anandi’yi getireceğiz der.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 262. Bölüm Özeti 27 Mayıs Pazartesi Fragmanı” üzerine 9 yorum

 1. anonim dedi ki:

  Cookk iyi bir dizidi.

 2. Anonim dedi ki:

  ☺️☹☹☠☻
  😈 🙁 😀 😎 😛 🙄 😥 👿 :mrgreen: ➡ 😳 😆 😕 ❓ ❗ 😎 😕 😛
  🙁 🙂 🙂 😉 😀 😛 😮

 3. Anonim dedi ki:

  ☺️☹☹☠☻
  😈 🙁 😀 😎 😛 🙄 😥 👿 :mrgreen: ➡ 😳 😆 😕 ❓ ❗ 😎 😕
  🙁 🙂 🙂 😉 😀 😛 😮

 4. Anonim dedi ki:

  😳 😆 😛 ➡

 5. Anonim dedi ki:

  ☺️☹☹☠☻
  😈 🙁 😀 😎 😛 🙄 😥 👿 :mrgreen: ➡ 😳 😆 😕 ❓ ❗
  🙁 🙂 🙂 😉 😀 😛 😮

 6. Anonim dedi ki:

  ☺️☠☻
  😈 🙁 😀 😎 😛 🙄 :cry::evil: :mrgreen: ➡ 😳 😆 😕 ❓ ❗ :putnam:
  🙁 🙂 🙂 😉 😀 😛 😮

 7. Anonim dedi ki:

  ☹☺️
  🙂 🙁 😉 🙂 😀 😛 😮

 8. Anonim dedi ki:

  😮 😉 🙂 🙁 😀 😛 🙂 ;(

 9. Anonim dedi ki:

  :L :E ;)0 😮 😉 🙂 🙁 😀 ;P 😛 =] 🙂 :-R :_R :_V :-V :-T :_T

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir