İkimizin Yerine 261. Bölüm Özeti 26 Mayıs Pazar Fragmanı

Burak 15 May 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish, Shive bağırmaya başlar. Shiv sakin kalmaya çalışır. Jagdish diklenince Shiv ona bir yumruk atar. Daha sonra kavga etmeye başlarlar. Polis gelerek onlara engel olur. Shiv sarhoş bir şekilde devlet memuruna saldırdığı için Jagdish’i tutuklamalarını ister. Jagdish karakolda suçsuz olduğunu söyler. Komiser Jagdish’i dinlemez ve Shiv’e yalakalık yapmaya başlar. Shiv adil davranılmasını ister. Manavın tazminatı ne olacak der. Polis bu adamdan alacağız ama zaman alacak der.

İkimizi Yerine 26 Mayıs Pazar Özeti

Shiv manava bir miktar para verir. Manav teşekkür edip gider. O esnada Kaliyani, Shiv’i arar ve Jaipur’da mısın diye sorar. Shiv evet der. O esnada Jagdish bağırır. Kaliyani ne oldu diye sorar. Shiv sarhoş bir adamla kavga ettiğini söyler. Kaliyani bunu nasıl yapabilirler der. Anandi, Kaliyani’nin Shiv ile konuşmasını duyar. Daha sonra Shiv nezaretteki Jagdish’e yaklaşır ve iyi birine benziyorsun davranışlarına biraz dikkat et der. Fakat Jagdish buradan çıkınca seninle görüşeceğiz der.

Shiv ayrılır. Gauri düğünü için düzenleme yapar ve Jagdish’i aramaya çalışsa da ulaşamaz. Jagdish’in Anandi’ye dönmesi ve ayrılmaması için ailenin baskı yapmasından korkar. Bairon boşanma işinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını diler. Kaliyani onu teselli eder. Bairon, Jagdish’in babası olduğunu fakat onunla ilişkisini kopardığı için pişman olmadığını söyler.

İkisi de Jagdish’in yüzünü görmek istemediğini fakat Anandi’nin özgürlüğü için katlanacaklarını belirtir. Anandi konuşulanları duyar ve odasına gider. Jagdish daha önceden Shiv’i Anandi ile televizyonda gördüğünü anımsayarak sinirlenir. Telefon etmek ister fakat polis izin vermez. Jagdish herkes bana karşı sabaha kadar buradan çıkamayacağım diye düşünür.

Sabah Singh ailesi ile Anandi, Jaipur’a gelerek otele girerler. Anandi evcilik oynayan iki çocuk görerek üzülür. Jagdish için çocukken yaptığı şeyleri anımsar. Çocuklara böyle aptalca oyunlar oynamamalarını söyler. Aile gelince tartışma çıkar. Kaliyani, Anandi’yi uzaklaştırır. Tüm aile Jagdish’in mahkemeye zamanında gelmesini umar. Jagdish komisere ne zaman çıkacağını sorar. Boşanma davam var mahkemeye gitmeliyim der. Fakat komiser oralı olmaz.

Siv, Kaliyani’yi arar. Kaliyani, Anandi’nin üzgün olduğunu ve genelde duygularını Sumitra hariç kimseye açmadığını söyler. Kaliyani yüz yüze görüşemeyecekleri için yardım edemeyeceğim der. Shiv çare bulmaya çalışır. Otele gelir ve bilgisayarda Sumitra ile görüntülü sohbet başlatır. Herkes çok mutlu olur. Sumitra’ya durumu anlatırlar. Daha sonra Shiv ile aile Anandi’nin odasının önüne gider ve kapıyı açmasını söylerler. Anandi ağlamaktadır. Sumitra, Anandi’ye kızım der ve Anandi şaşırır.

Anandi kapıyı açar. Sumitra’yı bilgisayarda görünce çok mutlu olur. Kaliyani, Anandi’ye Shiv bunu senin için ayarladı der. Shiv bilgisayarı masanın üzerine koyarak gider. Sumitra, Anandi’ye moral vermeye çalışır. Jagdish’in artık seni incitmesine izin verme der. Anandi boşandıktan sonra Singh ailesi ile arasının açılmasından endişe etmektedir. Sumitra sen ailenin gelini olmasan da onların kızı sayılırsın der. Anandi rahatlar.

Komiser Shiv ile bir bildiri imzalamak hakkında konuşur. Kaliyani onu işlerden alı koyduğu için özür diler. Anandi bilgisayarı getirir ve Shiv’e vererek teşekkür eder. Avukat telefonda Bairon’a duruşmaya gitmeleri gerektiğini söyler. Anandi mahkemede Sumitra’nın sözlerini hatırlar.

Herkes Anandi’nin geçmiş günlerde yaşadıklarını düşünür. Kaliyani, Anandi’ye geçmişi bırak gelecek güzel günlere odaklan der. Avukat gelerek sıra bize geliyor der. Bairon, Jagdish’i arar ve bir polis telefonu açar. Jagdish’in göz altında olduğunu bir memura saldırdığını anlatır. Bairon durumu aileye anlatır ve hemen karakola gitmeliyiz der. Avukattan süre isterler. Gauri de Jagdish’in telefonu neden açmadığını merak eder. Acaba mahkemede mi diye düşünür.

Polis, Shiv’e ailesi serseriyi almaya geldi şikayetinizi geri çeker misiniz diye sorar. Shiv kabul eder. Sing ailesi karakola gelir. Bairon, Jagdish’in babası olduğunu belirtir. Bairon’dan kağıtlara imza atmalarını isteseler de Bairon imzalamaz. Anandi karısı olarak imza atar. Shiv geldiğinde olanları görünce şok olur. Memur, Shiv’in şikayetini geri aldığını söyler. Kaliyani, Jagdish’in Anandi’nin kocası olduğunu söyleyince Shiv çok şaşırır. Jagdish halen Shiv’e öfkelidir.

Anandi ile Bairon ne yapacaklarını bilemez. Shiv onu tanımadığını söyler. Bilseydim şikayetçi olmazdım der. Kaliyani gitmez zorunda olduklarını söyler. Müfettiş Shiv olay çıkarmadı der. Shiv şikayetini geri çekmek istediğini söyler ve evrakları imzalar. Jagdish her şey senin yüzünden oldu diye bağırır. Komiser Jagdish’i azarlar.

Anandi, Kaliyani ve Bairon Jagdish’in sarhoş bir şekilde insanları rahatsız etmesine çok şaşırır. Bairon çok utanır. Shiv belgelere imza atar. Jagdish de söylenerek evrakı imzalar. Shiv bu iki kişi nasıl oldu da evlendi diye düşünür.

Arabada Jagdish ile Anandi çocukluk zamanlarını anımsar. Mahkemeye gelirler. Jagdish ile Anandi ayağa kalkar. İkiside son boşanma evraklarına imza atarken geçmiş günleri anımsarlar. Jagdish imzayı atar. Anandi kalemi aldığında geçmiş günler film gibi gözünün önünden geçer…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.