İkimizin Yerine 260. Bölüm Özeti 25 Mayıs Cumartesi Fragmanı

Burak 14 May 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi, Shiv’e Ashima seni çok seviyor ona haksızlık ediyorsun der. Ashima da telefonla konuşmaları duyar ve üzülür. Shiv o benim sadece arkadaşım der. Anandi gittiğinde Shiv, Ashima’nın halen telefonda olduğunu fark eder. Ashima her şeyi Anandi’nin anlamasına neden oldum özür dilerim der. Shiv ise bana olan duygularını anlayamadım özür dilerim der.

İkimizin Yerine 25 Mayıs Cumartesi Özeti

Ashima sana aşık değilim diyerek güler. Shiv memnun olur. Ashima siz Anandi ile birbiriniz için yaratılmışsınız der. Shiv artık Anandi benimle konuşmaz diye düşünür. Gözleri dolar. Shiv telefonu kapar. Ashima, Shiv ve Anandi’yi yan yana getirmeye karar verir. Gauri, Jagdish ile konuşmaz ve işe gider. Jagdish hayatını düzene sokma kararı alır.

Gauri’nin saygısını kazanmak için ondan daha iyi yerlerde olması gerektiğini düşünür. Anandi o gün yaşadıklarını düşünerek ağlar. Ashima ona telefon eder. Anandi, Ashima’ya Shiv’in benimle evlenmek istemesine üzülmüşsün der. Ashima ise ben Shiv’e aşık değilim o benim en yakın arkadaşım der. Shiv’in teklifini kabul etmesini ister. Anandi kabul etmez. Gerçek aşkıma ihanet edemem ve başka birini sevemem der. Ayrıca bir daha bundan bahsetmemesini söyler.

Jagdish boşanma için son duruşma bildirimini alır. Her şeye yeniden başlamak için bu en iyi fırsat der. Kaliyani, Anandi’ye gelir ve onu üzmek için bunu yapmadım der. Ağlayarak özür diler. Anandi kapıyı açar ve Kaliyani ellerini birleştirerek özür diler. Anandi de ona sarılır. Anandi kanal projesi ile ilgili olan toplantıya gecikir. Anandi geldiğinde toplantıya başlar ve kanal ile ilgili konuşurlar. Toplantı bittiğinde herkes ayrılırken Shiv, Anandi ile konuşmak ister. Fakat Anandi eve gitmesi gerektiğini söyler. Eve geldiğinde Bairon toplantı ve açılış ile ilgili sorular sorar.

Anandi açılışa katılmak istemiyorum der. Fakat Bairon muhtar olarak katılman gerekli der. Bairon eğer iş ve özel hayatı karıştırırsan hata yaparsın der. Eğer Shiv’i görmek istemiyorsan Kaliyani onunla konuşur der. Kaliyani kaçmaya çalışsa da Bairon ona bu senin suçun ve bedelini Shiv ödüyor der. Açılış başlar. İlk tuğlayı Shiv ile Anandi’nin birlikte koymasını isterler. Anandi istemese de tuğlayı beraber koyarlar.

Bairon ve Kaliyani, Shiv ile göz göze gelemezler. Kaliyani olanlar için Shiv’den özür diler. Bairon, Anandi boşanma evraklarını yeni aldı şu anda doğru zaman değil der. Shiv, Anandi’yi anlıyorum der. Kaliyani henüz ailenle konuşma biraz zaman tanı der. Anandi’nin geldiğini görünce susarlar. Shiv ayrılır. ANandi eve gitmek istediğini söyler. Gauri, Jagdish’in arkadaşlarından biriyle çarpışır. Arkadaşı Gauri’ye, Jagdish’e dün Amerika’ya gideceğimi söyledim der. Jagdish borç aldığı parayı istediği zaman getirebilir der. Gauri, Jagdish neden borç aldı diye merak eder.

Bairon, Anandi ile Shiv hakkında konuşmaya çalışır. Fakat Anandi oralı olmaz. Bairon onu durdurarak Shiv’e bu şekilde davranman doğru değil onun seninle evlenmesini biz istedik der. Fakat sen onu cezalandırıyorsun der. Fakat Anandi olanlardan Shiv’i sorumlu tutmaya devam eder. Bairon, Shiv’in iyi birisi olduğunu söyler. Keşke Jagdish yerine Shiv benim oğlum olsaydı der. Anandi şaşırır.

Jagdish televizyon izlerken Gauri gelerek televizyonu kapatır. Neden arkadaşından borç para aldın der. Jagdish yüksek lisans için tekrar başvurdum der. Gauri bunu duyunca mutlu olur. Neden bana söylemedin der. Jagdish ayrıca boşanma evraklarını ona gösterir. Gauri daha da mutlu olur. Artık Anandi hayatımızdan çıkıyor der.

Gauri, Jagdish’in gitmesi gerektiğini söyler. Jagdish şaşırır. Gauri iş nedeniyle gidememektedir. Fakat Jagdish yalnız gitme fikrini beğenmez. Bütün aile Anandi’nin yanında olacak sen de bana destek ol der. Ancak Gauri gelemem ama kalbim hep senin yanında olacak der. Basant, Gehna, Kaliyani ve Bairon çocuk yaşta evlilik yaptırdıkları için pişmandırlar. Jagdish’in , Anandi’ye büyük haksızlık ettiğini düşünürler. Anandi onun yüzünden yeniden evlenmiyor derler.

Kaliyani ve Basant onu teselli eder. Kaliyani de geçmişte yaptığı hatadan dolayı pişmandır. Yaptıkları hatayı telafi etmek isterler. Anandi ve Jagdish birbirlerini hatırlar. Anandi eski hatıralara bakarken bilezikleri kırılır. Jagdish de ağlamaktadır. Uyuyan Gauri’ye sarılır ve ve uyur.

Sabah olduğunda Shiv, Anandi’nin okuluna gelerek ona jalebi verir. Anandi, Jagdish’i anımsar. Anandi almak istemez fakat öğrencileri ısrar eder. Shiv, Anandi’ye Radhod adlı sicil memuru Jetsar’a gelecek der. yarın saat 11:00 de Jaipur’da olacak. Anandi onunla tanışmak durumundadır. Anandi kabul etmez. Shiv, Radhod okul için gelecek bu toplantıyı iptal etmek istemiyorum der. Anandi yarın boşanacağını söyler ve mutlaka mahkemeye gitmeliyim der.

Shiv bunu duyunca şaşırır ve tamam toplantıyı tekrar ayarlayacağım der. Anandi ayrılır. Jagdish, Jetsar’a gitmeye hazırlanır. Gauri’den bir kez daha gelmesini ister. Fakat Gauri gelemem der. Gauri, Jagdish ile evlendiğini hayal eder. Annesini arayarak Jagdish boşanmak için Jetsar’a gidiyor der. Boşandıktan sonra onunla tekrar evleneceğim der. Anandi ise Jagdish’in eşyalarının olduğu depoya gider. Kaliyani onu izlemektedir.

Jagdish, Jaipur’a gelir. Gauri’yi arar fakat ulaşamaz. Jagdish sinirlenir. Bairon’a Jaipur’a ulaştığını söyler. Bairon bütün sorulara ters cevap verir. Jagdish daha da öfkelenir. İçki içmeye başlar. Gauri arar fakat Jagdish ona kaba davranır. Gauri ona içki içtiği için kızar. Shiv, Jaipur’da Anandi’yi anımsar. Anandi’ye aşığım der. Jagdish restorandan giderken çocuğuna kızan bir anne görür ve annesinin kendisine kızmasını hatırlar.

Anandi’ye olan nefreti artar. Anandi’nin bu kadar iyi olmasından nefret ediyorum der. Jagdish sarhoş bir şekilde nereye gittiğini göremez. Sebze taşıyan bir adama çarpar. Adamın bütün sebzeleri yola saçılır ve arabaların altında ezilir. Adam Jagdish’ten sebzelerin parasını ister. Jagdish adamla tartışmaya başlar. Adama vurmak için elini kaldırır fakat birisi elini yakalar. Bu kişi Shiv’in ta kendisidir…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.