İkimizin Yerine 26 Şubat Salı Özeti 172. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Phuli Baba Evine Veda Eder.

Burak 23 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Phuli, Anandi ve Gulli odayken Anandi, Phuli’yi tebrik eder. Ona her zaman konuşabilmeleri  için bir cep telefonu verir. Her ikisi de okullarını ve öğrencilerini merak etmektedirler. Yokluklarında onlara kim  ders verecek diye endişe ederler. Gulli sorumluluğu kendisinin üstleneceğini ve  ablalarının hayallerini kendisinin gerçekleştireceğini söyler. Anandi ve Phuli bunu duyduğuna  çok sevinir. Phuli odada yalnızken dul olduğu zamanlarını düşünür. Anandi gelir ve onu giydirir. Bu arada herkes müstakbel damadı ağırlamaktadır.Damadın babası içi para dolu bir  çantayı kaldırır ve Phuli’nin babasına konuşmaları gerektiğini söyler. İkisi uzaklaşırlar. Damadın küçük kız kardeşi dahil herkes Phuli‘yi görmeye sabırsızlanıyordur. Bu yüzden Phulinin gelmesini isterler. Gulli ve damadın kız kardeşi Phuli’yi almak için giderler. Anandi, Phuli‘yi süslemektedir. Aniden midesinde bir ağrı hisseder ve Phuli’ye bu ağrıların arada bir tekrarladığını söyler. Phuli, ayrılacağımız için acı çekiyor olabilirsin der. Anandi o zaman midem değil kalbim ağrırdı der.

Gulli ve damadın kız kardeşi Phuli’yi almaya  gelirler. Herkes Phuli’ye hayranlıkla bakar. Phuli damadın yanına oturtulur. Damat viraz gergindir. Mendilini cebinden alırken cebinden altın bir bileziği yere düşürür ve onu hemen cebine koyar. Anandi bunu fark eder.

Damat’a kendisini tanıtır. Neden gergin olduğunu sorar. Ayrıca, cebinden düşen bir şey gördüğünü belirtir. Damat sadece mendil der. Anandi, bir bileziğin düştüğünü gördüğünü belirtir. Damat, bileziği Phuli‘ye aldığını söyler. Ancak herkesin önünde ona vermeye çekindim der.

Anandi, istersen senin yerine ben kendisine vereyim der fakat damat reddeder. Kendisinin bizzat Phuli’ye vereceğini söyler. Phuli’nin kaynanası Phulinin başına kırmızı bir eşarp örter ve ona mücevher verir. Phulinin veda töreni yapılırken Phuli ailesine gözyaşlarıyla bakar. Ailesi çok mutlu gözüküyordur. Herkes Phulinin gidişine ağlar. Anandi‘nin midesi ağrıyordur , ama belli etmek istemez. Ertesi gün, Anandi okuldadır. Kendisi ve öğrencileri Phuli’yi özlerler. Anandi eve dönüş yolunda Sumitra’yı görür. Sumitra heyecanla Phuli’yi sorar. Anandi ona düğünü anlatır.

Sumitra, Phulinin ölen kocasının kardeşi ile evlendiği için kötü hisseder ve Phuli’nin mutlu olmasını umar. Anandi’ye Jagdish’i sorar. Anandi Jagdishin gittiğini söyleyemez ve Sumitraya  evde konuşacaklarını söyler. Evde herkes Sumitranın dönüşüne sevinmiştir. Sumitra ısrarla Jagdish’i görmek istediğini söyler.

Anandi, Sumitra’ya Jagdish’in şehre döndüğünü ve yüksek lisans yapmak için ayrıldığını söyler. Sumitra şok olur ve Jagdish’i durduramadığı için ağlar. Bairon onu teselli etmeye çalışır. Sumitra bu sefer de Anandi için endişelenir. Bairon, Anandiyi Mumbai’ye Jagdishin yanına göndereceklerini söyler.İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 26 Şubat Salı Özeti 172. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Phuli Baba Evine Veda Eder.” üzerine 2 yorum

  1. GULJAN dedi ki:

    Ozetler cok guzel Pinarcim ellerine emeklerine saglik canim….

    Pinarcim nasilsin durumun canim

    1. Pınar dedi ki:

      Dahaiyiyim cnm teşekkür ederim yürüyorum sıkıntım yok sen nslsn cnm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir