İkimizin Yerine 26 Ocak Cumartesi Özeti 141. Bölüm Fragmanı # (2. Kısım) Taujinin yalanı ortaya çıkar ve evden kovulur.

Burak 14 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

Varun Taujiye karşı bir şey söylemeyi reddeder. Madan Sughnaya kırıldığını biliyorum ama büyüklerine karşı saygılı olmalısın der. Anandi araya girmek ister ama Tauji onu susturur. Thaisa kocasından Anandinin konuşmasına izin vermesini ister ama Tauji Varunun söylediklerinden sonra konuşmasının bir anlamı olmadığını söyler. Tauji Varuna sevgiyle dokunur. Varun hala korku içerisindedir. Sughna Varuna neden bir şey söylemedin diye sorar. Varun Tauji beni öldürür yoksa der. Sughna bir daha Varunu asla yalnız bırakmamaya karar verir.

Tauji eşi Thaisaya tokat atar. Eşine eğer benim yanımda olmazsan cehenneme gidersin diyerek vurur ve onu tehdit eder. Thaisa ben zaten gerçeği açığa çıkarmayarak cehenneme gitmeyi hak ediyorum der. Tauji eşinin boğazını sıkarak bir şey söyleyemeden seni öldürürüm diyerek onu yatağa fırlatır. Tauji Terasta durarak Sugna’nın uyarılarını düşünür. Varun’a nasıl yardım etmediğini hatırlar ve bir bahane uydurarak Varunun çok küçük bir yaşta olduğu için çok acı çektiğini ve olanlardan etkilendiğini  o yüzden bu şekilde konuştuğunu düşünür. Kendisini en azından bu fikre inandırmaya çalışır.

Ertesi sabah, Madana da bu fikri söyler ve onu şehre doktora götürmesini tavsiye eder. Sughna ona bağırır ve  suçlar. Ona masum melek rolünü ouynamayı bırakmasını söyler. Tauji Sughnaya sesini alçaltmasını söyler. Sughna karşı çıkar ve ona bağırır. Tauji, Sughnayı  şimdiye kadar evden kovmaları gerektiğini söyler. Jagdish aniden belirir ve Taujiden sözlerine dikkat etmesini ister ve hiç kimsenin onu dışarı atmay a cüret edemez der.Madan, Jagdish’den ağır olmasını ister. Tauji, Jagdish’den havlamayı kesmesini söyler. Jagdish öfkelenir. O esnada Shyam(Vikrant) eve dönmüştür. Sughna Shyama koşar ve ağlamaya başlar. Shyam ne olduğunu sorar. Sughna Varunun söylediklerini anlatmaya çalışırken Tauji araya girer ve Sughna delirdi der. Shyam amcsına bağırarak onu susturur ve Sughnanın konuşmasını tamamlamasını ister. Sughna tüm olayı anlatır ve Taujinin bilerek Varuna yardım etmediğini söyler. Shyam şok olur ve önceki gün Varunun tekerlekli sandalyede Tauji ile yalnız kaldığında ne kadar korktuğunu hatırlar. Tauji Varuna sorduklarını ancak onun hiçbir şey söylemediğini belirtir. Madam Varun belki saçma bir rüya gördü ve Sughnaya onu anlatmış olabilir der.

Shyam Varun ile konuşmak için odasına girer. Varun onu gördüğüne çok sevinir. Shyam ona daima güvenmesini söyler. Jagdish Taujiyi lanetler. Ortam gerilir ve tartışma çıkar. O esnada Shyam kuçağında Varun ile salona gelir. Shyam Varunun kimseden korkmadan konuşmasını ister. Tauji bu arada Varuna bakmaktadır. Varun korkar. Tauji artık kimseyi affetmeyeceğini söylerken Shyam Varun konuşurken araya girmemesini söyler.Sughna Varuna konuşması için yalvarır.Varun hala sessizdir. Tauji Sughna ve onun destekçileriyle dalga geçerken Thaisa araya girer ve günahının bedelini ödeyeceksin der. Hayatına maal olsa da Varun hakkında gerçekleri söyleyeceğini anlatır. Radha şok olur ve nereden bildiğini söyler. Thaisa Taujinin Varunu konuşmaması için tehdit ettiğini ve kendisinini dövdüğünü ve onunla tüm bağını kopardığını söyler. Tauji ona tekrar vuracakken Jagdish onun elini tutar. Varun bunu görür ve ağlamaya başlar. Tauji bana vuracak onu öldürün der. Varun o gün yaşananları anlatır ve herkes şok olur. Shyam amcasına bağırır. Tauji Sughnayı suçlar ve bunları o uydurdu der. Daha sonra  Madana dönerek ve bensenin abinim diyerek onu etkilemeye çalışır. Madan Varunu destekler ve torununa, zarar veren kimsenin evde kalamayacağını söyler, abisini evden kovar.

Anandi ve Jagdish eve geri dönerler ve herkes gerçekleri öğrenince şok olur. Basant çok kızar ve Taujiden intikam almak ister. Bairon onu durdurur ve onun cezalandırılacağını söyler. Anandi Bairona destek olur. Bir insan insanlığını unutursa hayvandan bir farkı kalmaz der. Tauji Varunun çocukluğunu mahvetti  bu yüzden cezalandırılmalı der. Sumitra Tauji cezalandırılsa da VArun artık yürüyemeyecek der. Kaliyani onu yüce tanrı cezalandıracak, zaten eşide onu bıraktı der. ShyamVarunu koruyamadığı için kendini suçlar. Sughna Varun senin gibi bir babası olduğu için çok şanslı der.Kaliyaninin evine davulları çalarak bir sürü insan gelir. Herkes çok şaşırmışken Sarpanç Mumbai Tıp Kolejinden Jagdishe mektup geldiğini  söyler. Herkes Jagdishle gurur duyar ve gelenler aileyi kutlarlar. Kaliyani bu habere pek sevinmezken tüm köy Jagdishle gurur duyuyordur.

Jagdish ve Anandi Kaliyani hakkında konuşurlar. Jagdish yaptıkları için nenesini affetmemiştir ve ona kaba davranmaktadır. Anandi her şeyin geçmişte kaldığını Kaliyaninin asla değişmeyeceğini ve ona artık kaba davranmamasını söyleyerek onu teselli etmeye çalışır.Kaliyani Jagdishin eski fotoğraflarına bakarak ağlıyordur. Kaliyani Jagdishe kimse seni  benim kadar düşünmüyor    bu sebeple gitmeni istemedim der. Nene torun eski günleri hatırlayarak birbirlerine sarılır ve ağlamaya başlarlar.

Jagdish terası mumlarla dekore ederek Anandiye süpriz yapar. Anandi bu süprizden çok etkilnir. Jagdish bu anı ölümsüzleştirmek için Anandiye yüzük almıştır ve onu öperek Anandinin parmağına takar. Rüzgar çıkar mumlar söner ve romantik dakikalar yaşanır. Ertesi gün Jagdishevden ayrılmadan tüm aile üyeleri ile vedalaşır. Varun Jagdishe nereye gidiyorsun diye sorar. Jagdish doktor olacağım der. Varun doktor ol ve beni iyileştir o zaman der. Köy halkıda Jagdishi yolcu etmeye gelmiştir. Jagdish giderken herkesi bir hüzün kaplar. Anandi koşarak terasa çıkar ve Jagdish gözden kayboluncaya kadar ona ağlayarak bakar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 26 Ocak Cumartesi Özeti 141. Bölüm Fragmanı # (2. Kısım) Taujinin yalanı ortaya çıkar ve evden kovulur.” üzerine 27 yorum

 1. ayna dedi ki:

  Selam

 2. GULJAN dedi ki:

  Tylla kankosim yapma gel hadi evet sende hakli seni cok iy anliyorim telefonun orayi cekmiyor ama ne olur boyle yapma janim kankosim bak sana soz orasini cekmezse benimkiden gir janim kankosim adini soylede yaziver Tyyllla ne olur yapma birak artik su kusligi bak onlara soylerim ne olur hatirimiz icin gel kankosim yeni yilda olmaz yeni kuslik kankos beni mutlaka anla tm

 3. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Tylla ablam yaa..seni o kadar bekledik:(( en çokta Gökhan:(( deminden yolunu bekliyor..bişey yazarsın diye…
  İnan Gökhan çok üzüldü 😐 yarın mutlaka yaz bekliyor olucağız seni…iyi geceler:((

 4. Gökhan Bayraktar dedi ki:

  Tylla iyi geceler ☹

 5. GÖKHAN BAYRAKTAR dedi ki:

  Tylla birazdan hoptek hoptek oyamayacağım haha gel koluma gir 😀 😀 😀

 6. GÖKHAN BAYRAKTAR dedi ki:

  Tylla birazdan hoptek hoptek oyamayacağım haha gel konuma gir 😀 😀 😀

 7. GÖKHAN BAYRAKTAR dedi ki:

  Ama sen yoksun İnatçı keçi dostum 😀

 8. GÖKHAN BAYRAKTAR dedi ki:

  Tylla neredesin?? senin için dağları tepeleri aştım da geldim.. 😀 😀 haha

 9. GÖKHAN BAYRAKTAR dedi ki:

  Tylla bana da mı? Kırgınsın, 😛 Ama ben ne yaptum da 😛 😛 😛

 10. GÖKHAN BAYRAKTAR dedi ki:

  TYLLA kraliçem sen neredesin.. 😀 😀 Bak Türkmen çayın soğudu gitti..Buz tutu buz 😀 😀

 11. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Sağol Pınar ablam çok şükür iyim:))..sen nasılsın?..şükür Pınar ablam sınavlarım iyi geçti:))..

  1. Pınar dedi ki:

   bende iyiyim canım tesekkür ederim

 12. GÖKHAN BAYRAKTAR dedi ki:

  Dostların kraliçesi türkmen çayını eksik etmiyorum… 😀 ☕ ☕ ☕ …Senin elmalı tatlım meşhurdur.. Bana yapar mısın?.. 😀 😀

  1. GÖKHAN BAYRAKTAR dedi ki:

   Tatlın olacaktı..pardon klavye hatası 😛

 13. GÖKHAN BAYRAKTAR dedi ki:

  Selam Aleyküm…Arkadaşlar nasılsınız?..
  ¤Pınar ablacım eline emeğine sağlık…Özetler herzamanki gibi harika olmuş..:))Nasılsın? Ablacım iş güç nasıl gidiyor..))

  ¤Vay vay vay kimleri görüyorum ben..Tabi ki kraliçem tyllayı.. 😀 Nasılsın? Kraliçem uzun zaman oldu..Görüşmeyeli hadi anlat dostuna neden bu kadar kırılgan gözüküyorsun..:))

  ¤Hayırlı günler Aleyna 😀

  1. Pınar dedi ki:

   Gökhan mrb kardeşim şükür kavuşturana nerdesin neler yapıyorsun telefon sıkıntısını çözdün mü biz de iyiyiz ablam kız ev işleri iş güç özet derken güner geçiyor..

   1. GÖKHAN BAYRAKTAR dedi ki:

    İyi Akşamlar pınar ablacım..Şükür kavuşturana sizleri hepinizi özledim….Dün yeni geldim..kendi evime bursadaydım..Dayımın işleri vardı yardımcı oldum..Anca işler bitti..Tl sıkıntısını çözemedim ablacım yoğun olduğumdan dolayı baktıramadım…Hep iyi olun çok sevindim..Aleyna dan sizin haberinizi alıyorum..Saolsun hep bilgilendirir..:))Kendini fazla yorma Zeyno’yu ısırdım yanaklarından:))

    1. Pınar dedi ki:

     🙂

 14. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hayırlı günler canlar…
  ..
  Pınar ablam..eline emeğine sağlık..özet için teşekkürler:))❣❤
  ..
  Tylla ablam hoşgeldin..nasılsın ablam?❤❤❤

  1. Pınar dedi ki:

   Saol aleynacim teşekkür ederim sen nslsn sınavların nasil gecti

 15. GULJAN dedi ki:

  Tylla nasilsin iymisin janim kankosim bilyorim pek keyfin yok janin sikkin ama ne olur arkadaslarimizdan ayrilma janim benim

 16. "GULPERI" HAYRANI dedi ki:

  Gunaydin herkese..

 17. Pınar dedi ki:

  Herkese Günaydın…

 18. Pınar dedi ki:

  Teşekkür ederim cnm bnde hızlı bir şekilde bölümleri yetistirme telaşındayım bir kusuruma olduysa affola…

  1. "GULPERI" HAYRANI dedi ki:

   Pinarcim asil biz tesekkur ederiz hint dizisi hayranlari icin cok zahmet cekyorsun emegine saglik cnm ve ne kusuru bir birinden guzel ozetler yazyorsun basarilarin devam cnm benim annem ve bir cok arkadaslarim bu diziye bayilyorlar 😀 ve bilgiyi benden alyorlar

   1. Pınar dedi ki:

    Tylacim sen misin

 19. "GULPERI" HAYRANI dedi ki:

  Pinarcim ellerine emegine yuregine saglik ben bugunlerde bu diziyi pekcok izleyimiyorum sadece burdan takip edyorum cnm ozetlerin devamini sabirsizlikla bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.