İkimizin Yerine 28 Kasım Çarşamba Özeti 82. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Anandi yine pot kırar

Burak 14 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 28 Kasım Çarşamba 82. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

 

Anandi ve Jagdish  geceleri çalışıyordur. Anandi, işte çalışması gerektiğinde maruz kaldığı adaletsizliği hatırlar ve Jagdish ‘ya müdürün ona daha az ücret ödenmesini ve daha fazlasını imzalattığını anlatıyor. Bu adaletsizliğin fakirlere karşı yapıldığı için kötü hisseder. Onları dinleyen Bhairon, Anandi’ye kötü günlerini unutmasını söyler. Anandi ona kötü günlerin bittiğini ancak diğer işçilerin acı çekmeye devam edeceğini hatırlatır.  Anandi, ailesinin kötü durumunu hatırlar ve geçim kaynağı olmadığı için ne yapacaklarını düşünür. Bhairon bir yerleri arar ve Kazan’ın durumunu onlara anlatır. Onlar Kazanı aldatan Vişnu’nun bulunmasına yardımcı olmayı vaat ederler. Sabah, Bhairon’ı Bilaharia karakoluna çağrılır. Vişnu yakalanmıştır(Kazana başkasının toprağını satarak ortadan kaybolan dolandırıcı). Bhairon, Vishnu’ya fakir olan Kazan’ı aldattığı için bağırır.

 

Vişnu’ya kendisinden başka bu işe kimlerin dahil olduğu sorulur. Vişnu yerel müfettişin de işin içine karıştığını söyler. Müfettiş derhal işten kovulur. Kazan’ın parasını yakında iade edeceklerini söylerler.Anandi ev işlerini yapıyordur. Jagdish  ve Phuli onu maskeleri takarak ve insanları korkutarak oyun oynamaya ikna eder. Jagdish ‘dan kardeşlik festivaline hazırlanmasını söyleyen Kaliyaniyi yanlışlıkla korkuturlar ve Kaliyani onlara bağırır. Anandi ve Jagdish , Sughna’nın evine gelirleri. Anandi Asha’yı görür ve onunla konuşur. Kardeşlik festivai ritüelleri Sughna ve Anandi tarafından gerçekleştirilir. Vikrant  Anandi’ye bir çift küpe verir. Anandi Asha’nın bir köşede durduğunu görür ve başka bir hediye ister. Anandi Asha’nın kardeşlik rituellerini Jagdish ‘ya yapmasına izin verilmesini ister. Jagdish kolayca kabul eder. Sughna, Radha ve Vikrant , Anandi’nin jestiyle hüzünlenir. Trisha bu olayın sonuçlarından korkar ve tereddüt eder. Vikrant  Asha’yı almak için ilerler . Asha mutludur ve Jagdish için ritüelleri gerçekleştirilir.

Asha, Jagdish ‘e tören için gerekli olanları yapar ve onu tatlı beslemek üzeredir. Madan ve Ramcharan o esnada eve gelir. Ramcharan onlara bağırır ve Ashadan durmasını ister. Festival sırasında yüzünü gösterdiği için ona bağırır ve onu dışarı çıkarır. Vikrant amcasını durdurur ve ona Asha ile Jagdish ‘i kardeş yapma konusunda yanlış bir şey olmadığını söyler. Ramcharan Asha’yı sürüklemeye devam eder. Vikrant amcasına bağırır ve ona Asha’ya işkence etmesine izin vermeyeceğini söyler. Ramcharan hakarete dayanamayacağını ve artık evde kalmayacağını söyleyerek öfke ile kalkar. Madan, Vikrant ‘ın amcasından özür dilemesini ister, ancak Vikrant reddeder ve odasına gider. Onu Sughna izler. Anandi, başını belaya soktuğu için Radha’ya ağlar ve özür diler. Radha onu teselli eder ve çocukları evlerinde hiçbir şey söylememelerini söyleyerek onları gönderir. Sughna, Vikrant ‘ı evde barış olması için amcasından özür dilemeye ikna eder. Bhairon, Kazan ve Bhago’ya gider ve onlara Vishnu’nun haberini verir. Kazan ve Bhago tüm yardımları için Bhairon’a çok teşekkür eder. Bhairon eve gelir ve bütün bunları Sumitra’ya anlatır. Sumitra, Kaliyaninin yaklaştığını gördüğünde, Kazan’ın talihsizliğinden nasıl sorumlu olduklarıyla ilgili bir şeyler söyler. Kaliyani ikisi ile alay eder ve Bhairon ​şaşırır.

Madan abisine gider ve Vikrant  adına özür diler. Ramcharan, Vikrant ‘ın artık ailesini umursamadığı için üzgündür. Vikrant  oraya gelir ve hala ailesinin umurunda olduğunu söyler. Ramcharandan özür diler ve ayrılır. Ramcharan, Madana, Vikrant ‘ın Sughna yüzünden daha kötü bir şekilde değiştiğini söyler. Yine bebeğe karşı Madanı doldurur.Madan bir bebeği öldürmekle hiçbir alakası olamayacağını söyler ama kardeşini de durdurmayacağını ekler. Ramcharan bunu duymaktan mutluluk duyar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.