İkimizin Yerine 26. Bölüm Özeti 03 Ekim Çarşamba Fragmanı # Anandi sınavlarda birinci olur. Kaliyani Jagdish’i Anandi’ye karşı kışkırtır.

Burak 24 Eyl 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 26. Bölüm 03 Ekim Çarşamba Günü Neler Yaşanacak?

Bairon ve Sumitra doktora Sughnanın durumu ile ilgili konuşmaya giderler. Doktor Sughnanın bu yaşta evlenmesine karşıdır ve  Sughnanın 18 yaşından önce hamile kalmamasını söyler. Bairon kararı babaannenin verdiğini söyler. Doktor kızın bu durumunu annesinin izah etmesini ister. Sughna evde düğünü olacağı için sevinç içerisinde ayna karşısında kıyafetler giymektedir. Anandi yanına gelir ve beraber oynayalım der. Sughna ben evleneceğim diyerek oynamak istemez. O esnada Kaliyani onları görür ve ne yaptıklarını sorar. Sughnanın baş örtüsüne bakar ve istersen Anandi ile oynayabitlirsin burada bir kaç günün kaldı bütün işleri vaktinde görün istediğiniz kadar oynayabilirsiniz der. Kaliyani uzaktan Anandinin mani okumasına sevinir, yanlarına gelir ve bu adettir diyerek maniyi doğru şekilde okumaları için kendisi söyler. Sughna çok mutludur. Terasta Gehna Anandi ve Sughna beraber konuşurlar. Gehna Sughnanın anne ve babasının onu çok düşündüklerini ve tüm kötülüklerden onu koruduklarını söyler. Sughna Pratapın da onu çok sevdiğini ve amcasının yengesine bağırdığı gibi bağırmadığını söylerken Basant terasa gelir ve onları duyar. Anandi benimde eşim bana hiç bağırmaz der. Basant Gehnaya gömleğinin düğmesini dikmesini söyler.  

Jagdish sevinçle eve gelir ve Anandiye seslenir. Anandi terastadır. Sughna gitmelerini söyler ve salona giderler. Sumitra Anandiyi tebrik eder sen bizi bugün çok sevindirdin der. Anandi ben ne yaptım ki anne der. Jagdish gel önce ayağıma dokun der. Bairon ona gerek yok ama Jagdishe minnettar olmalısın der. Sınıfın birincisi sen olduğunu duyan Anandi sevinçten havalara uçar. Bairon Anandiye para verir. Sumitrada buna çok sevinmiştir Bairon ne istersen söyle kızım der. Jagdish bende para istiyorum baba der. Jagdish Anandiden sonra 2. olmuştur. Gehna tatlı getirir ve Sumitra elleriyle Anandiye tatlı yedirirken Kaliyani gelir ve uzaktan onlara pis pis bakar. Jagdish babaannesine Anandinin sınıfta birinci olduğunu söyler. Kaliyani sen ne yaptın der. Jagdish ikinci olduğunu söyler. Kaliyani onu tebrik eder. Anandi kendisine doğru gelen neneden korkar. Kalşyani kızgın bir şekilde Anandiye sınıfta birinci olman iyi bundan memnunsun aferin çok iyi iş görmüşsün diyerek karnesini suratına fırlatır. Onu dinlemediği için kızar. Okudukların artık yeter bir daha bunu tekrarlamayacaksın, biz eve gelin getirdik alim değil der. Anandi ağlamaya başlar. Kaliyani gider ve Anandi karneyi alarak oradan uzaklaşır. Jagdish babasına neden baba neneye bir şey söylemedin onu tebrik etmesi gerekirken onu fırçaladı, ben onunla konuşacağım der. Sumitra ve Bairon şimdi onun yanına gitme, sen Anandiyi sakinleştir der. Jagdish babasına nenesi ile konuşmasını söyler. Gehna giderken Jagdihe tatlı verir ve onu Anandiye yedirmesini ister. Jagdish Anandinin yanına gider ve ona mendilini verir. Kendi elleriyle ona tatlı yedirir. Jagdish müdür herkesin içinde sana hediye verecek der. Jagdish bunu annenlere haber verelim mi der ve giderler.

Anandi ailesine telefon eder ve postaneye giden Kazan ve Bago  ile görüşür. Anandinin ailesi tedirgin olmuştur. Anandi sınavlara girdiğini ve birinci olduğunu söyler. Bago nene bunu biliyor mu der. Bago başını tutar ve evlenen kızlar okula gitmez sen neden gidiyorsun der. Anandi kayın anne ve babasının izni olduğunu söyler. Jagdish telefonu alır ve onlarla konuşur. Bago bazı adetler var onları biz bozamayız der. Jagdish o benim eşim ben onun arkasındayım der. Kazan ve Bago aralarında konuşurken birisi onları duyar. Bago neneden endişe etmektedir. Bairon Kaliyani ile konuşur. Kaliyani kadın okursa insanlara hürmet etmez. Gelinin Jagdishe hürmet etmeyecek der. Adetlerimizin önemi yok mu herkesin bize gülmesini mi istiyorsun der. Basant da annesine hak verir. Bairon zamanın değiştiğini söyler. Kaliyani Bairona bir daha bu şekilde hata yapmamasını söyler ve Bairon gider. Kaliyani Basanta ailemizi korumak için ben bir önlem almalıyım der. Sughna Pratapı düşünmektedir ve anıları aklına gelir. Anandi ve Jagdish eve gelir. Jagdish Anandinin annesine haber verdiğini söyler. Bairon Anandiye ne istediğini sorar. Anandi benim her şeyim var der. Sumitra karne hediyesi için iste baban alsın der. Anandi utana sıkıla okumaya devam etmek istediğini söyler. Bairon ve Sumitra şok olur. Bairon Anandi ben okumanı çok isterim ama babaanneyi biliyorsun bana vakit ver, düşüneceğim der. Anandi Bairondan nene ile görüşmesini ister.

Akşam yemeğinde Sughnanın nikahı ile ilgili konuşmalar geçer. Bairon Anandi ve Jagdish ile ilgili müdürün tebrik ettiğini söyler. Bairon annesine Anandinin öğrenimini devam ettirmek istediğini söyler. Onu mektebe göndermeden sadace sınava göndemek ister. Jagdish nenesinden onun okuması için izin ister. Kaliyani sen böyle istersen ben sana ne diyebilirim torunum Anandi okuyacak der ve Anadiya 1000 rupi para verir. Kaliyanin bu şekilde konuşmasına herkes şaşırır ancak ona izin verdikleri için mutludurlar. Jagdish de babaannesinden para ister. Kaliyani ona 500 rupi verir. Jagdish neden Anandiye daha fazla para verdiğini sorar. Kaliyani onun karnesi kadar iyi karne getirmediğin için der. Kaliyani planını devreye sokar. Eşin okuyacak senden daha akıllı ve o senden daha fazla para alacak der. Bu hep böyle olacak der. Müdür bile ona hediye verecek diyerek onu  zehirler. Ben senin ayakaltı olmanı istemiyorum Anandi okudukça sana hürmet etmeyecek seni unutacak ama sen bundan hoşnutsan ben de hoşnutum, o seni utandıracak der. Jagdish baba anesinin söylediklerinden etkilenir. Anandinin akıllı olması ile onun gölgesinde kalacağını düşünür.

Sughna Pratapa mektup yazar. Anandi odaya gelir ve ne yaptığını mektubunu okumak ister ancak Sughna okutmak istemez. Jagdish odaya gelir ve Anandiye kitabımı sen mi aldın der. Anandi nene okumama izin verdiği için aldım der. Jagdish hışımla kitabını alır. Anandi neden Jagdishin kitabını aldığını düşünür. Jagdishin aklından babaannesinin söyledikleri çıkmaz. Gehna ona süt getirir ve neden sıkıntılı olduğunu sorar. Jagdish kadın okursa erkeğine hürmet etmez mi yenge diye sorar. Gehna okuyan kadın kocası için her şeyin en iyisini yapmaya çalışır, eğitimli kadın evini daha iyi yönetir der. Ona örnekler verir ve iyi düşünmesini ister. Kaliyani Sughnanın nikahı için tatlı dağıtır. Sumitradan Anandiyi pazara götürmesini ister. Jagdish bende gelmek istiyorum anne der.sumitra yoğun olduğunu söyler. Ama Anandi birinci olduğu için onu pazara götüreceğim der. Jagdish Bairona gider ve onu pazara götürmesini ister. Bairon çok işi olduğunu söyler. Basant ben seni götürürüm der. Jagdish gitmek istemiyorum der ve Anandiye karşı bilenir.

Bago ve Kazan konuşurlar. Bago Anandilere gidelim der. Kazan kabul etmez. Krishnanın eşi (enişte) tüm kent Anandinin okumasını konuşuyor der. Bizim adetlerimiz de bu yok der. Ailesinin haberi var mı diye sorar. Enişte dünürleri ile konuşmasını söyler belkide küçükler kendi başalarına hareket ediyorlardır. Git ve onu araştır der. Bairon annesine nikah için davetiyeleri gösterir. Basant Sughna adına alınan toprağı ve yan taraftaki toprağı da aldığını söyler. Kaliyani Sughnayı över. Anandi sevinçle anne ve babasının geldiğini neneye söyler. Anandi anne ve babasına sarılır. Bairon dünürlerini Anandinin birinciliği için tebrik eder. KAliyani Sughnanın düğününden bahseder. Anandi nene bana birinci olduğum için 1000 rupi para verdi der. Jagdish merdivenlerden konuşulaları duyar ve nenesinin yanına gelir. Kazan Anandinin sınava girmesinden ötürü hoşnutsuz olduğunuzu düşündük der. Anandi nene benim okumama izin verdi der. Kaliyani bana teşekkür etmeyin ben torunum ne istiyorsa onu yapıyorum der. Anandiyi överek Jagdishi kışkırtır. Anandiye karşı bileylenen Jagdish onun okumasını ben istemiyorum der. Herkes şok olur. Kaliyani içinden sırıtırken planının başarılı olduğunu düşünmektedir.

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 26. Bölüm Özeti 03 Ekim Çarşamba Fragmanı # Anandi sınavlarda birinci olur. Kaliyani Jagdish’i Anandi’ye karşı kışkırtır.” üzerine 253 yorum

 1. Meriç dedi ki:

  Valla Aleyna bende sana çok kızdım. Sinir oldum. Bende unuttum gitti. Kırıcı biri değilim aslında hassas konu olunca kendimden çıkarım üzgünüm.

 2. Anonim dedi ki:

  Meric bu arada Isil nerde ona bi msj atarmisin onunlada konusmak istiyorum

 3. Meriç dedi ki:

  Çok saol tylla. Gerçekten Gökhan’ın üzülmesini hiç istemem. Sizde istemiyorsunuz. Çok iyi insanlarsınız. Teşekkür ederim.

 4. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İnan Meriç dün şokun etkisinden..sana sinirlenemedim..evet biraz kırıcıydın..ama boş ver unuttum…

 5. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Valla konu bulmakda iyi deylim siz bulun

 6. Meriç dedi ki:

  Ha anladım. Yazsalar keşke. Cevap için tşk saol:)

 7. Meriç dedi ki:

  Arkadaşlar bi konu bulun onu konuşalım. Üzücü konuyu konuştukça keyfimiz. Kaçıyor üzülmemek için. Kötü şeylerden konuşmayı pek sevmem.

 8. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Evet Meriç..bu saatte pek yazan olmaz..işte ben Tylla ablam..bide tabi Gökhan yazar..ve tabi kardesim Hayat:)

 9. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Yazsa iyi olurdu fazla ustune gitmem ondan hic bisey sormiycam taki kendi anlatmayinca yeterki yazsin bizle biraz sohbet etsin

 10. Meriç dedi ki:

  Saol Aleyna seni kırmak istemedim. Galiba üzdüm seni. Amacım bu değil di eğer üzdüysem.

 11. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Evet Meriç..iyi insan lafın üstüne gelir..
  ..
  Tmm Meriç bana uyar..konuşmam Ceylandan..hele bi gelsin..

 12. Meriç dedi ki:

  Tylla bilemiyorum. Bence yazar ya.

 13. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Meric Gokhan yarin yazicami

 14. Meriç dedi ki:

  İyi insan lafın üstüne gelir. Aleyna bak tylla geldi.:)

 15. Meriç dedi ki:

  Hoşgeldin Tylla nasılsın şimdi? Hoş buldum.
  ..
  Aleyna gelsin de üstüne fazla gitmesen. Ceylandan bahsetmesen olur mu? Eğer ceylan ismini görse yazmaz. O yüzden.

 16. Meriç dedi ki:

  Ha Aynur bu şarkıyı Ed Sheeran – Shape of You seviyorsun galiba. Bende severim güzel şarkı. Sana Aynur kardeşim diyebilir miyim? Sorun olmazsa tabi.
  Allah rahatlık versin iyi geceler Sana. 🙂

 17. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Bende geldim arkadaslar
  Sizde hosgeldiniz

 18. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Evet yarın mutlaka gelsin..onunla konuşmak istiyorum..
  Tylla ablam birazdan gelir..

 19. Meriç dedi ki:

  Aynen haklısın. Aleyna bu saatte kimse yazmaz mı? Aleyna.

 20. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Bilirim üzgün olduğu zaman kimseyle konuşmak istemez..
  Hayat canım kardeşim napsın..sonuçda zor bi süreç annesini yanlız bırakmak istemiyor..

 21. Meriç dedi ki:

  Tylla nerdesin. Galiba işlerin var.

 22. Meriç dedi ki:

  Gökhan yarın gelsin. Konuşursunuz onun kafası dağılsın.

 23. Meriç dedi ki:

  Aleyna Gökhan konuşmak istemiyor. Ben ne yapabilirim. Üzgün olduğu zaman kimseyi yanına gelmesini hiç sevmez.
  Hayat morali bozuk. Okuluna gitmiyor Annesini yalnız bırakmak istemiyor. O da üzgün kimseyle konuşmak istemiyor.

 24. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Offf yaa:(((
  Meriç..Gökhanla konuşdun mu hiç?
  Bide Hayat nasıl??

 25. Meriç dedi ki:

  Işıl abileriyle ilgileniyormuş. Aleyna bana bunu dedi.

 26. Meriç dedi ki:

  Aleyna hoşgeldin. İyiyim sen nasılsın? Gökhan benim evimde şuan uyuyor. Yalnız kalmak istediğini söyledi. Suratı asık uyumak istiyor. Uyanmamak istemiyor.

 27. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Sağol Meriç..bende iyi sayılırım..)
  Işıl nerde??

 28. Meriç dedi ki:

  Işıl sen çok güzel anlatmışsın gerçekten ben iyi anlatamadım. Dün ben ve Aleyna gerildik. Bana kızmışsın hayır ya bu benim suçum değildi. Biri arkadaşıma sert cevap verince ben dayanamıyorum. Ama Aramızda halletmişiz gibi görünüyor. Tabi biraz bende hatalıydım. Düzgün anlatamadım. Ama sen müthiş şekilde anlatmışsın bravo. Ha şey bir şey diyecem rabiş nasıl şimdi. İyimi, Melek annemiz nasıl durumu. Ya ben de neden burda soruyorsam haahhaa. Neyse seni ararım sonra.

 29. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hoşgeldin Meriç..nasılsın?
  Gôkhan senin yanında mı??..peki nasıl? Ne durumda?

 30. MERİÇ dedi ki:

  Hadi gelin saat 11.

 31. Meriç dedi ki:

  İyi Akşamlar Arkadaşlar.
  Tylla iyiyim sen nasılsın? Işılımız şuan abileriyle ilgileniyormuş. Tylla belki yazar.
  Aleyna nasılsın? Gökhan benimle Eskişehir’e geldi. Evdeyiz uyuyor şuan.
  Aynur iyi akşamlar hoş buldum. Evet yazmaya devam edecem bende seni tanımak istiyorum nasılsın? İsmimi beğenmene çok sevindim. Ben kendi ismimi pek sevmem bilmem sanki itici geliyor bana haahaha. Senin ismini bende çok sevindim AYNUR ⭐

 32. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Sağol Tylla ablam..bende iyi diyelim iyi olalım..noldu ablam..neden başın ağrıyor?..çok keçmiş olsun.

 33. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Kimse yok galiba bende birazdan gelirim

 34. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Isilim nerdesin cnm hadi gel artikya

 35. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Meric merhaba nasilsin iyimisin tm 11 gibi gorsz

 36. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Hosbuldum cnm

 37. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Ben burdayim Aleyna

 38. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Aleynam Aynurum simdi biraz iyi cok sukur basim cok agiryor siz nasilsiniz cnlarm

 39. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Kimse yok galiba..neyse bende çıkıyorum..birazdan yazarım..

 40. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aygüncüm sanarım.çıktın cnm..)

 41. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Tylla ablam Hoşgeldin..)

 42. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Tmm Aynurum..iyi geceler..Allah rahatlık versin..))yarın knşrz İnşAllah..)

 43. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Isilim merhaba hosgeldin cnm o ne laf ya sana yazmazmiyim buraya girdim ama iyi aksamlar yazip cikmaya mecbur oldum yengem cagirmisdi kucug oglu bensiz uyumuyor hic ona masal anlatip uyutyorum ve yine Guljanda aradi onunlada konusdum oda cok uzgun yuregi agiryor bide Gokhanada cok uzuldu bilyormusun senin buraya yazdigna cok cok cok sevindim cnm esgi sohbetimizi ozlemisim ben koye dondugumde bi kac aya buraya girememisdim hatirliyormusun sonradan bir muycize oldu da girdi cok sevindim ama seni goremedim Gokhandan sordum Isil nasil neden buraya yazmiyor diye oda abileri izim vermiyor dedi bazide kordugumun esgi sayfalarna giryorum ve konusmalarmizi okuyorum ve kendi kendime simdi Isilde buraya yazsa cok iyi olurdu diyorum cnm benim tatlim tekrar hosgeldin sefaler getirdin Bu arada ben yine sehirde ve wi fi giryorum Allah nasip ederse 1 hafda 10 gun burdayim

 44. ⚜Aynur⚜ dedi ki:

  Iyi insan lafin ustune gelir
  Canlar ben cikiyorum iyi geceler size allah rahatlik versin
  Insallah yarin konusurus

 45. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İyi insan lafın üstüne..
  Hoşgeldin Meriç..tmm 11gibi grşrz..
  ..
  Aygün cnm nerdesin??

 46. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Acaba Meriç yazacak mı??
  Dün gece gerceği bilmeden..Gökhanı suçladım:(((
  Ama söyleseydi Ceylanın yaptığı hata yüzünden diye..
  Gökhan nerdesin şu an..seni o kadar merak ediyorum ki:(((

 47. ⚜Aynur⚜ dedi ki:

  Iyi aksamlar Meric abim..))
  Hos geldin tm sonra gorusurus.)),
  Abim ben senin ismini coook sevdimm MERIÇ❤❤

 48. Meriç dedi ki:

  Arkadaşlar ben 11 gibi gelirim. Şimdi işletim var. Yorumları okumadım. Ama ışıl ismini gördüm vayy ışıl ışıl hoşgeldin. Yorumunu okumadım hızlıca aşağı indim kim var kim yok diye gelince okurum.

 49. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Şu an salona keçdim.. tv açtım söz dizisini izliyorum..düşünmekden diziyi unuttum..
  ..
  Aynurum Gökhanın..neler yaşadığını..kalbinin paramparça oluşunu hissediyorum..
  Zaten anneside etkilenmiş bu durumdan:(((
  Gökhan aşkdan yana şansı yok bu hayatda..

 50. ⚜Aynur⚜ dedi ki:

  Kismetmis napalim simdi kaderi oyleymis

 51. ⚜Aynur⚜ dedi ki:

  Hos buldum…
  Bende yorumlari okudugumda cok sasirdim yani ablam her kes suclaya bilir srn takma kafana bos ver su an onemli sey abim iyiymi nasil
  Ahhhhh simdi abimin kalbi kirik.. aska guvanci tamamen yokkdur yarin gelsin abimm bir iyim desin o zaman kalbim rahatlar yaa

 52. ⚜Aynur⚜ dedi ki:

  Ed Sheeran – Shape of You
  The club isn’t the best place to find a lover
  So the bar is where I go
  Me and my friends at the table doing shots
  Drinking fast and then we talk slow
  Come over and start up a conversation with just me
  And trust me I’ll give it a chance now
  Take my hand, stop, put Van the Man on the jukebox
  And then we start to dance, and now I’m singing like
  Girl, you know I want your love
  Your love was handmade for somebody like me
  Come on now, follow my lead
  I may be crazy, don’t mind me
  Say, boy, let’s not talk too much
  Grab on my waist and put that body on me
  Come on now, follow my lead
  Come, come on now, follow my lead
  I’m in love with the shape of you
  We push and pull like a magnet do
  Although my heart is falling too
  I’m in love with your body
  And last night you were in my room
  And now my bedsheets smell like you
  Every day discovering something brand new
  I’m in love with your body
  Oh—I—oh—I—oh—I—oh—I
  I’m in love with your body
  Oh—I—oh—I—oh—I—oh—I
  I’m in love with your body
  Oh—I—oh—I—oh—I—oh—I
  I’m in love with your body
  Every day discovering something brand new
  I’m in love with the shape of you
  One week in we let the story begin
  We’re going out on our first date
  You and me are thrifty, so go all you can eat
  Fill up your bag and I fill up a plate
  We talk for hours and hours about the sweet and the sour
  And how your family is doing okay
  Leave and get in a taxi, then kiss in the backseat
  Tell the driver make the radio play, and I’m singing like
  Girl, you know I want your love
  Your love was handmade for somebody like me
  Come on now, follow my lead
  I may be crazy, don’t mind me
  Say, boy, let’s not talk too much
  Grab on my waist and put that body on me
  Come on now, follow my lead
  Come, come on now, follow my lead
  I’m in love with the shape of you
  We push and pull like a magnet do
  Although my heart is falling too
  I’m in love with your body
  And last night you were in my room
  And now my bedsheets smell like you
  Every day discovering something brand new
  I’m in love with your body
  Oh—I—oh—I—oh—I—oh—I
  I’m in love with your body
  Oh—I—oh—I—oh—I—oh—I
  I’m in love with your body
  Oh—I—oh—I—oh—I—oh—I
  I’m in love with your body
  Every day discovering something brand new
  I’m in love with the shape of you
  Come on, be my baby, come on
  Come on, be my baby, come on
  Come on, be my baby, come on
  Come on, be my baby, come on
  Come on, be my baby, come on
  Come on, be my baby, come on
  Come on, be my baby, come on
  Come on, be my baby, come on
  I’m in love with the shape of you
  We push and pull like a magnet do
  Although my heart is falling too
  I’m in love with your body
  Last night you were in my room
  And now my bedsheets smell like you
  Every day discovering something brand new
  I’m in love with your body
  Come on, be my baby, come on
  Come on, be my baby, come on
  I’m in love with your body
  Come on, be my baby, come on
  Come on, be my baby, come on
  I’m in love with your body
  Come on, be my baby, come on
  Come on, be my baby, come on
  I’m in love with your body
  Every day discovering something brand new
  I’m in love with the shape of you

 53. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Şu an odamdayım Aygüncüm..müzik fln dinliyorum işte..sen neler yapıyorsun??

 54. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aynurum biriciğim hoşgeldin..evet cnm dün geceden beri kendimi garip hissediyorum..((
  Dün Meriç söylediği zaman..Gökhanı suçladım..çünkü sebepini bilmiyordum..ben sanmışdım ki..Gökhan Ceylanla evlenmek istemediği için terketti..o yüzden haksız buldum bu konuda..ama bugün Işıl ayrılma sebebi..Ceylanın Gökhana yaptığı hata yüzünden olduğunu öğrenince…Gökhanı doğru bişey yaptığını anladım..çünkü dün Ceylan hata yapabileceği aklımın ucundn bile keçmedi..eğer bilseydim….
  Neyse..Aynurum..şu an gerçekden çok üzgünüm..ayrıldığı için değil..kalbi kırıldığı için..

 55. ⚜Aynur⚜ dedi ki:

  fena digilim sen nasilsin..))

 56. ArzyGüL dedi ki:

  Hoşbuldum Asim. Ya yine gecikmeli çıkıyor yorumum ama mailsiz yazarsam çıkıyor en azından hemen olmasa da buna da şükür.

  Merhabalar Aynur, Aleyna hoşbuldum

 57. Asi. Aygun dedi ki:

  Nasilsin Aynurcum

 58. Asi. Aygun dedi ki:

  Anladim Aleynacim:) ne yapiyorsun?

 59. ⚜Aynur⚜ dedi ki:

  Hava ablam sen nasilsin his geldin..))
  Bengisu ablam sen nerdesin..)))
  Sanirim odevlerin fln var kolay gelsin ablacimm)))
  Zehra ablam birtanrm nerdesinn???
  Vallahi seni merak etdin lutfen sende tipki Amrita ablam gibi ortadan kayip olma canimm…)))

 60. ⚜Aynur⚜ dedi ki:

  Tylla ablam canim nasilsin birtanem..))

 61. ⚜Aynur⚜ dedi ki:

  Iyi aksamlar canlar…vallahi billahi nasilsiniz diye sorucam hic kimse iyi digil inanmiyirumnn sok oldumm!!!
  Abim ne yapdiysa iyi bir sey yapmis ben abimin yanindayim ve her zaman onu destekliycem..)))
  Isil ablam canim birtanem hos geldin ablacimmm…)))
  Guljan ablam canim hos geldin..)))
  Aleyna ablam birtanem hos geldin..)))
  Aygun ablamm ve Arzugul sende hoa geldin..)))
  Meric abimm aramiza his geldinn..)))
  Umarim her gun bizimle olursun))
  Seninle de konusmak istiyirumm daha yakindan tanimak istiyirum..)))

 62. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Sağol Aygüncüm bende iyi sayılirım..
  Pardon cnm:) genelde isimlerin baş harfini büyük yazarım Aygün..hızlı hızlı yazdığım için..farkedememişim..

 63. Asi. Aygun dedi ki:

  Iyiyim Aleynacim sen nasilsin? Bide ismimin bas harfini rica etsem buyuk yazarmisin sonucta nesne degilim:) bu konuda takintiliyim

 64. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar aygüncüm..nasılsın cnm?
  ..
  Merhaba Arzugül:)

 65. Asi. Aygun dedi ki:

  Arzyguluuuum iyi aksamlar My rainbow;) yazin tez cikiyormu

  Iyi aksamlar herkese

 66. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Neyse cnm çıktın sanarım..bende çıkıyorum brzdn yazarım..

 67. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Işıl ben burdayımm…çıkmaa..

 68. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar..
  Işıl cnm ne diyebilirim ki artık..umarım Gökhan için en hayırlı neyse o olur..Ceylanın Gökhana ne yaptığıyla ilgili en ufak bi fikrim yok ama anladığım kadarıyla..affetilmeyecek kadar hatası büyük..tek söyleye bileceğim o bunu haketmedi..
  Neyse KİSMET….
  ..
  Hava cnm nasılsın??.
  ..
  Tylla ablam hoşgrldin..nasıl oldun??..

 69. Işıl☀ dedi ki:

  Neyse kimsecikler yok daha ben çıkıyorum:):):

 70. Işıl☀ dedi ki:

  Tyllam neden yazmadın bana olsun :);):););):)

 71. Işıl☀ dedi ki:

  İyi akşamlar tyllam canım:) başlığın güzel ❤❤❤❤ :):)

 72. Işıl☀ dedi ki:

  Amin Havacım:):)

 73. Hava dedi ki:

  Evet Işıl bende okuyunca üzüldüm ama kader diyelim Gökhan da en kısa zamanda inşallah kendini toplar daha mutlu olur inşallah

 74. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Iyi aksamlar…

 75. Işıl☀ dedi ki:

  Kainat güzelim canım sen nasılsın seni de çok özledim birtanem tatilde oraya gelecem dedim ama abilerim izin vermedi burayada yazmamı yasakladı ama bugün izin aldım senide özledim Aygün’üm kuzum senide çok özledim ya nasılsın birtanem. Cankızım canım senide özledim ne var ne yok birtanem:):):):);)

 76. Işıl☀ dedi ki:

  Tyllam birtanem sende gel Akşam seni çok özledim canım benim abilerimden zar zor izin aldım yazmak için oh çok şükür yazmama izin verdi 1 haftalığına:):):-):-):)

 77. Işıl☀ dedi ki:

  Meriç akşama sende gel de komik maceralarınızı anlat Gökhanle senin maceraların çok komik akşam biraz eğlenelim gülelim tamam mı?

 78. Işıl☀ dedi ki:

  Tamam Aleynacım Allah nasip ederse ben de akşama burada olmaya çalışacam. İnşallah

 79. Işıl☀ dedi ki:

  Aleynacım hoş buldum canım geçmiş gibi diyelim canım inşallah canım Gökhan hiç bir zaman pişman olmaz onu iyi tanırım herzaman doğru karar alan insan düşünmeden karar almaz Akılı biri onun hiç yanlış karar almadığını görmedim. Ne yapalım Aleynacım kader böleymiş yapacak bir şey yok kader kısmet canım uyumadın mı ay birtanem saol bizde uyuyamadık 2 gündür ayaktayız. Burayala ilgisi yok canım bildiğim kadarıyla Gökhan bir şey sakladığı bunu biliyorum iyi bir şey kötü bir şey olduğunu düşünüyorum. Neyse canım Hayırlısı buymuş Havanın dediği gibi herşeyde bir hayır var. İnşallah Havacım inşallah Saol canım. Aleynacım Gökhan’ın yanında olduğun için teşekkür ederim canım benim guljanım ikizim sende üzme kendini birtanem herşey düzelecek Gökhan güçlü sabırlı biri onuda atlatır İnşallah:):):):)

 80. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Ben çıkıyorum şimdi..akşama burdayım İnşAllah..

 81. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Gökhan umarım..en doğru kararı vermişsin…inan Işılın msjını okuduğum zaman..şok oldum..
  Neden??..Ceylanın hangi hatası seni bunu yapmaya mecbur etti..şu an ne haldesin kim bilir:((
  Kalbinin ne halde olduğunu hissedebiliyorum:(
  Sana ne söylesek..ne söylesem biliyorum..kalbinin acısını dindirmez..ama iyi ol..yıkılma..ayakta dur..ve bunu bil ki..ben her zaman yanındayım..))
  İyi kalbli..şirin akıllı komik Polis bey..iyi ol..hep iyi ol..

 82. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Merhabalar..
  Işıl Hoşgeldin..
  Şimdi daha iyi anladım..Gökhanın bunu yapma sebepini..Ceylan hakkında her ne öğrendiyse bilmiyorum ama..umarım hiç bi zaman pişman olmaz..inan dün hiç uyumadım..çok düşündüm..acaba neden diye???bunu yapmakda…sebep neydi..ama sebepini öğrendim..meğerse sadece Ceylanmış..anladığım kadarıyla Ceylanın keçmişile ilgili bişey öğrenmiş..
  Ama tek anlamadığım..konunun burayla ne ilgisi var??..kafam o kadar karışdı ki..artık hiç bişeyi algılayamıyorum..düşünemiyorum.
  Tek düşündüğüm Gökhan..acaba nasıl??ne haldedir???gerçekden iyi mi??..onu çok merak ediyorum:((

 83. Hava dedi ki:

  Evet Elazığlıyım Gökhana üzüldüm ama belki böylesi daha ıyidir inşallah en kısa zamanda kendisini toplar herşey de bir hayır vardır derler ikisi en hayırlısı neyse o olur inşallah

 84. Işıl☀ dedi ki:

  Ben şimdi çıkıyorum Rabia’nın halasına yardım edicem yani Horsima hala sonra gelirim Allah nasip ederse.

 85. Işıl☀ dedi ki:

  Abilerimi zor ikna ettim burada olmak için 1 haftalığına izin verdiler bana buraya yazmama. Havacım sen Elazığlısın ne güzel canım Bende Aslen Ağrılıyım.

 86. Işıl☀ dedi ki:

  Meriç sende bir rahat durmuyorsun buradaki arkadaşlarımı üzmüşsün Dünyanın en yaramaz insanıdır Meriç arkadaşlar hhaa haha hiç haber vermiyorsun buraya yazdığını söyleseydin ben gelir güzelce anlatırdım sen biraz set konuşmusun senin yapında bu var. Neyse Merco hoşgeldin ilkez gördüm bu kadar konuştuğunu sevindim buna

 87. Işıl☀ dedi ki:

  Bende iyiyim Asicim canım hep iyi ol:))

 88. Işıl☀ dedi ki:

  İyiyim Havacım şükür. Hep iyi ol canım benim

 89. Işıl☀ dedi ki:

  Gujan ablam ikizim can tanem nasılsın canım benim bu ceylanla Gökhan’ın ayrılması bu sizinle ilgili değil birtanem siz üzülmeyin Aslında ikizim bende şok oldum ama elimden bir şey gelmedi Gökhan çok sinirliydi ilkes bu kadar sinirlendiğini gördüm Ceylan hakkında bir şey öğrendi de ikizim aslında öğrendiği şey affedilmeyecek kadar iyi değil Gökhan da kaldıramadı etrafı falan dağıttı ceylana defol git dedi seni sevmiyorum artık dedi tabi Gökhan’ın gözlerinden yaşlar akıyordu kendini zor tutu yüzüğü ceylana fırlatıp gitti dün eve de gelmedi Gökhan bugün kaç defa aradık tlsini kapatmış ama 5dk önce annesini aradı anne iyiyim beni merak etme kendimi toparlayıp gelecem dedi. Gökhan’ın annesi kalp hastası zaten fenalaştı tansiyonu kalktı şimdi annesini zor uyuttuk Hayat da okuluna gitmedi annesinin yanında Rabia da Gökhan’ın annesini yalnız bırakmıyor başıcının yanında oturuyor Bakalım Guljanım ikizim akşam Gökhan eve gelirse ne olacak Ceylan zaten çok ağlayıp duruyor bende ceylanla ilgileniyorum. Neyse ikizim inşallah herşey yoluna girer.

 90. GULJAN dedi ki:

  Isilim ikizim hos gordum ne oldu janim bari sen anlat kardesim iymi inan sabah tylla msj attiginda sok icinde kaldim cok uzildim gozlerime inanmadan yorumlara bakdim

  Meric kardesimsin sende artik ne oldu anlat ya merak icinde koyma beni lutfan

  Hayatjym ne oldugnu bari sen anlat cok etkilendim ya cok uzgunim ya….

 91. GULJAN dedi ki:

  Iy gunlar hepimize

  GOKHAN KARDESIM INAN COK UZILDIM NE OLDU KARDESIM YUZUGU ATAJAK KADAR ABLAJYMYA DUN MERIC SOYLEMIS SITE ILE ILGILIMIS AJABA SENIN VE BENIM ABLA KARDESLIGIMIZLEMI ABLAJYM NE OLUR NEDENINI SOYLE KARDESIM HIC UZILME KARDESIM BIZ HEP SENIN YANINDAYIS GEL KONUSALI JANIM KARDESIM HIC OLMAZSA ANNEJINI UZME JANIM KARDESIM BAK BEN SENIN YANINDAYIM TM BIZLE ILGILI OLSA HATAMIZI SOYLESINLER HIC OLMAZSA HAYAT ONINIZDE BIZ OLMAZSAKDA CEYLAN KIZIMIZ HER ATTIGIN ADIMDA SENI KISKANSA O COK KOTI HEPIMIZDEN ONJE SENI ETKILAR JANIM KARDESIM GEL KONUSALI KARDESIM ABLANI BURDAKI AYLAMIZI YALNIZ KOYMA ABLAJYM TM BEN SENI BEKLERIM ABLAJYM LUTFAN GEL KONUSALIM BI COZGUT BULALIM

 92. Asi. Aygun dedi ki:

  Iyiyim Isil sen nasilsin?

 93. Asi. Aygun dedi ki:

  Iyi gunler Zaram ben cok sukur iyiyim anneanemlerdeyim sen nasilsin? Bende dhsda neden yazmiyorsun diyorum burda yazmissin dhs duzeldi haberin yokmuydu sms attim sana cevapda vermedin merak ettim seni

  1. ArzuGüL dedi ki:

   Asimmm selam gökyüzüm

 94. Hava dedi ki:

  Merhaba Işıl sen nasılsın

 95. Işıl☀ dedi ki:

  Merhaba mahyam ablam
  Tyllam nasılsın canım
  Guljan ablam nasılsın canım
  Aynur nasılsın canım
  Aleyna canım nasılsın
  Meriç nasılsın
  Asi nasılsın canım
  Serpil nasılsın canım
  Arzuw nasılsın canım
  Rojinim akıl kupum nasılsın

 96. Işıl☀ dedi ki:

  مرحبا

 97. .......... dedi ki:

 98. Zara dedi ki:

  Serpilim Asim günaydın nasılsınız napıyorsunuz

 99. Mahym dedi ki:

  Merhaba KORDUGUM AILEMIZ

 100. Meriç dedi ki:

  Elinize sağlık özet için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.