İkimizin Yerine 259. Bölüm Özeti 24 Mayıs Cuma Fragmanı

Burak 14 May 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish, Anandi’nin yanındaki adam kim diye düşünmeye başlar. Muhabir Shiv ile ilgili konuşunca Jagdish televizyonu kapatır. Gauri ona Anandi’yi kıskanıyorsun der. Jagdish, Gauri’ye sen kıskanç ve bencilsin hayatımı mahvediyorsun der. Gauri eğer işlerine okuluna konsantre olsaydın bunlar olmazdı der. Jagdish, Gauri’yi hayatıyla oynamakla suçlar.

İkimizin Yerine 24 Mayıs Cuma Özeti

Jagdish, Anandi’yi över ve yaptığı yardımdan kimseye bahsetmemişti der. Gauri bir koca olarak benimle ilgilenmen gerek ama bunu yapmıyorsun der ve Jagdish’e işe yaramaz biri olduğunu söyler. Kaliyani, Bairon’u arayarak gecikeceğini söyler. Beni beklemeyin ve kutlamaya başlayın der.

Jagdish yağmurda yürürken Gauri’yi mutlu etmek için ne kadar ceza aldığını düşünür. Anandi’ye yaptıklarının cezasını çektiğini düşünür. Anandi’nin ailesine sahip oluğunu düşünür. Shiv’in annesi Shiv’i arayarak doğum gününü kutlar. Annesi Shiv’in ne zaman eve geleceğini merak eder. Jagdish yalnız bir şekilde insanların arasında yürümeye devam eder.

Jagdish kendini çok yalnız hisseder. Gauri de ondan uzaklaşmıştır. Bunu hak edecek ne yaptım der. Shiv, Kaliyani’nin evine gelerek neden her yer karanlık diye sorar. Basant ışığı yaktığından kadınlar ellerindeki mumları getirir. Shiv şaşırır. Anandi, Shiv’in yanına gelir ve mutlu yıllar der. Shiv çok mutlu olur. Hepsine teşekkür eder.

Daha sonra çocuklar pastayı getirir. Shiv çok mutlu olduğunu belirtir. Anandi, Kaliyani’ye teşekkür etmesi gerektiğini söyler. Shiv o nerede diye sorar. Bairon tapınağa gitti birazdan dönecek der. Bhim de Shiv’i tebrik eder. Partiye başlarlar. Anandi, Ashima’nın aldığı hediyeyi Shiv’e verir. Shiv hediyeyi açtığında saati görür ve Ashima en sevdiğim markayı biliyormuş der. Anandi güler.

Çocuklar Anandi ile Shiv’in dans etmesini isterler. Shiv dans etmeyi bilmediğini söyler. Bairon ayağa kalkarak onu davul çalmaya ikna eder. Shiv dediğini yapar. Anandi önünde durarak onu dinler. Daha sonra Anandi dans etmeye başlar. Kaliyani eve gelir. Shiv’e talip olan kadını hatırlar. Shiv’in önünde dans eden kişinin Ashima olduğunu görür. Gidip onları ayırmaya çalışırken hayal gördüğünü fark eder. Anandi ve Shiv’in mutlu bir şekilde dans ettiklerini görür.

Shiv’in yanına gider ve tereddütlü bir şekilde Anandi ile evlenir misin der. Shiv şok olur. Kaliyani bir kez daha sorar. Anandi bunları duymamaktadır. Kaliyani bu soru için üzgününüm der. Anandi benim için çok değerli ama sen de haklısın kocası tarafından terk edilen bir kadınla kimse evlenmek istemez der.

Nasıl biriyle evlenmek istediğine dair kendi planlarını yapmışsındır der. Yaşadığı tüm bu acılardan sonra Anandi için iyi bir şeyler istedim der. Söylediklerimi unut sadece partinin tadını çıkart der ve gider. Shiv çok şaşkındır. Kaliyani giderek bir köşede durur. Oldukça üzgündür.

Shiv onun yanına gelerek neden cevabımı dinlemedin der. Anandi ile tabi ki evlenirim der. Kaliyani emin misin der. Shiv evet der. Kaliyani çok mutlu olur. Senin Anandi’yi sevdiğini hissediyordum der. Daha sonra Shiv Anandi’nin haberi var mı der. Kaliyani henüz söylemedim der.

Kaliyani ailen henüz boşanmamış bir gelini ister mi diye sorar. Shiv onlar benim mutluluğumu isterler der. Ama tabiki onlarında fikirlerini almam gerekiyor der. Kaliyani çok sevinir. Shiv’i kutsar ve sen evimin prensi olacaksın der. Shiv mutlu bir şekilde dans etmeye devam eder. Jagdish ise perişan halde yolda yürümektedir.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 259. Bölüm Özeti 24 Mayıs Cuma Fragmanı” üzerine 4 yorum

 1. Aman dedi ki:

  Ellerinize salik, teşekkürlerteşekkürler!

 2. Krystu dedi ki:

  Iyi oldu sana Jagat efendi. Yaaaa çok sevindim Shiv çok iyi birisi Anandı ile mutluluklar dilerim

 3. Anonim dedi ki:

  Salam çox maraqlıdı elerinize salık

 4. GÜLALEK dedi ki:

  Jagdish en sonunda aslinda ne yapdigini neyi kaçirdigini anlamaya başlamişdir şimdi ama şimdi onun üçün geççç

  Çok çokkk teşekkürler özetler üçün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.