İkimizin Yerine 257. Bölüm Özeti 22 Mayıs Çarşamba Fragmanı

Burak 10 May 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi kına yakan kadına gelerek onu sorgulamaya başlar. Kadın ona Jyoti’nin evlendirildiğini itiraf eder. Anandi şok olur. Kadından düğün yerini öğrenir. Daha sonra Kaliyani’yi arayarak ona olanlardan bahseder. Düğünü durdurmak için hemen Sumergad’a gideceğini belirtir. O esnada Shiv Anandi’ye telefon eder ve olanları öğrenir. Shiv yalnız başına gitme der. Bu sırada hat kesilir. Anandi kendi evliliğini ve evinden ayrılışını hatırlar.

İkimizin Yerine 22 Mayıs Çarşamba Özeti

Anandi düğün yerine varır. Jyoti’nin ailsi onu görünce paniğe kapılırlar. Anandi, Jyoti’yi görmek ister. Jyoti hemen Anandi’ye sarılır ve ağlamaya başlar. Anandi hemen düğünün durdurulmasını talep eder. Aile bunu kabul etmez. Anandi polis çağırmakla tehdit eder.

Jyoti’nin ve damadın babası Anandi ile konuşup onu kandırırlar. Müziğin sesini açarlar. Damadın babası rahibe hemen törene başlamasını söyler. Anandi, Bairon’a telefon eder fakat Bairon onu duymaz. Kaliyani ve Bairon düğün yerine gelmek için yola çıkmıştır.

Jyoti’nin babası Anandi’yi bir odaya kilitler. Anandi lapıya vurarak bağırsa da sesini duyuramaz. Jyoti’nin annesi Jyoti’yi ortaya getirir. Jyoti evlenmek istemediğini söyler. Anandi pencereden kaçmayı başarır ve nikah yerine gelir. Jyoti’nin babası yine ona engel olmak ister. Anandi bağırmaya devam eder. Damadın babası adamlarından Anandi’yi yakalamalarını ister.

Jyıti’nin babası onun muhtar olduğunu söylese de adam oralı olmaz. Anandi’yi dışarı atmalarını emreder. Bu sırada Bairon ile Kaliyani gelir. Kaliyani Anandi’yi bırakmaları için bağırır. Damadın babası Kaliyani ile alay eder. Bairon onunla tartışmaya başlar. Silahlı adamlar ikisini de esir alır. Daha sonra evlilik töreni başlar. Anandi kendisini tutan adamın elini ısırarak silahını alır. Silahı damadın babasına çevirir. Bairon ve Kaliyani’yi serbest bırakın der. Adam Anandi’nin boşluğundan yararlanır ve silahı eline geçirir.

Üç kişi Anandi’yi sürükleyerek dışarı atar. Dışarıda yağmur yağmaktadır. Anandi tam yere düşerken Shiv onu yakalar. Anandi ve diğerleri şok olur. Shiv çok öfkelidir. Damat tarafıyla kavga etmeye başalar ve onları alt eder. Bairon da dışarı çıkmayı başararak Shiv’e yardım eder. Shiv, Anandi den Jyoti’yi getirmesini ister. Anandi içeri girdiğinde damadın babası Anandi’ye nişan alır ve silah sesi duyulur. Shiv içeri girerek adamın elindeki silahı Anandi’den uzaklaştırmıştır. Bu sırada polis sirenleri duyulur.

Shiv gelmeden önce polise haber verdiğini söyler. Shiv adama tokat atarak yere düşürür. Öfkesini alamaz ve adama bir kaç kez daha vurur. Polis suçluları tutuklar. Anandi Shiv’e ikinci kez hayatımı kurtardın teşekkür ederim der. Shiv neden yalnız geldin beni beklemen gerekirdi der. Anandi kaybedecek vakit yoktu der. Daha sonra Shiv’in kolunun yaralandığını görür. Bir bitkinin kökünden çamur alarak koluna sürer.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 257. Bölüm Özeti 22 Mayıs Çarşamba Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    shivölecek anandi her zamanolduyugibi acı cekecek ve ölecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.