İkimizin Yerine 256. Bölüm Özeti 21 Mayıs Salı Fragmanı

Burak 08 May 2019 İkimizin Yerine  0

Kaliyani, Shiv için sürpriz doğum günü partisi hazırlığına girişir. Aileye bu konuda bilgi verir. Jagdish şık kıyafetler giyer ve Gauri ile birlikte hastaneye giderler. Anandi okula geldiğinde Jyoti’yi sorar ve evine giderek ona özel ders vermek ister. Jagdish’in hastanede altında çalışacağı kişi ise Gauri’dir. Bunu öğrenen Jagdish büyük şaşkınlık yaşar…

İkimizin Yerine 21 Mayıs Salı Özeti

Gauri de şaşkındır. Jagdish’e ben de çok şaşırdım ama nasılsa birinin yanında çalışacaktın der. Jagdish ise ona katılmaz ve Gauri’nin altında çalışmak zoruna gider. Transfer olmak ister. Gauri yönetimin bunu hoş karşılamayacağını söyler ve bir süre çalıştıktan sonra değişiklik isteriz der.

Anandi, Jyoti’nin evine gittiğinde her yerde hediye olduğunu görür. Aile Anandi’ye düğünü söylemez ve kızın hasta olduğunu anlatırlar. Anandi, Jyoti’yi görmeye gittiğinde elinde kına olduğunu fark eder. Ne olduğunu anlamaya çalışırken Shiv, Anandi’yi arayarak iş hakkında bir şeyler sorar.

Anandi, Jyoti’ye ilaçlarını al ve bir an önce iyileş der. Jyoti üzgün bir şekilde ona sarılır. Annesi sessiz olmasını işaret eder. Anandi ayrılır. Gauri, Jagdish’i asistanı olarak ekibine tanıtır. Kocası olduğunu söylemez. Ekipten biri Jagdish’e Gauri gibi bir patronun olduğu için şanslısın der.

Gauri ile Jagdish hastanenin kantinine giderler. Jagdish, Gauri’ye kendini çok ezik hissettiğini söyler. Doktorlardan biri Jagdish’e Gauri ile birlikte çalıştığın için şanslısın der. Asistanı ile birlikte oturup yemek yiyor aslında o senin patronun der.

Jagdish’in bir arkadaşı gelerek yanına oturur. Jagdish resmen hastanede işçi oldum der. Arkadaşı ona bir parti hazırlamasını söyleyince Jagdish kesinlikle çok güzel bir parti vereceğim der. Sumitra, Barion’u arar ve Kaliyani gelir. Sumitra, Kaliyani’ye Badi bana özel bir gün dolayısıyla Karnimata mabedine gitmemi söyledi der. Kaliyani oraya gitmeye karar verir.

Jagdish, Gauri’nin patronu olduğunu düşünür ve acısını paylaşacak kimsesi olmadığı için yalnız hisseder. Bir süre önce yer atarak kırdığı aile resmini alır. Fotoğrafa bakarak mutsuzluğumu paylaşacak kimsem yok der. Çerçeveyi duvara asar. Gauri bunu görünce Sumitra ile tartışmasını hatırlar.

Gauri kendine verdiği sözü hatırlar ve kaybetmeyeceğim der. Jagdish’in parmağı kesilir. Gauri yaraya pansuman yaparken Jagdish insanlar Dr. Gauri’nin asistanının yanında olduğunu öğrenirlerse ne derler diye laf sokar. Gauri kocası olduğunu söylemediği için Jagdish’in incindiğini fark eder. Gauri onu anlamaya çalışarak senin başarılı olmanı istiyorum der. Ben Dr. Jagdish’in karısı olarak bilinmek istiyorum der. Jagdish’e sarılır. Shiv, Anandi ile iş konuşurken burnu kanamaya başlar. Anandi Bhim’e özel bir toprak (Multani Mitti) getirmesini söyler.

Bhim gittiğinde Anandi, Shiv’in kafasına soğuk su dökerek masaj yapar. Bu Shiv’in çok hoşuna gider. Bhim Anandi’nin istediği Multani Mitti’yi getirir. Anandi toprağı ıslatarak Shiv’e derin nefes almasını söyler. Shiv birden rahatlar. Daha sonra Anandi, Shiv’i şifacıya götürür. Şifacı, Shiv’e tadı çok acı olan bir ilaç verir. Shiv içmek istemez.

Anandi çocuk gibi davranma der. Anandi, Jyoti de sizin ilaçlarınızı sevmiyor der. Şifacı Jyoti bana hiç gelmedi der. Anandi çok şaşırır. Anandi Jyoti’nin ağladığını hatırlayarak annesinin yalan söylediğini anlar. Hemen Jyoti’nin evine gider fakat evde kimse yoktur. Komşular da evlerinde değildir. Anandi şaşırır ve neler olduğunu araştırmaya başlar. Kına yapan kadına gitmeye karar verir…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 256. Bölüm Özeti 21 Mayıs Salı Fragmanı” üzerine 3 yorum

 1. HAVA dedi ki:

  Selam anomin
  Özet için teşekkürler ellerinize emeğinize sağlık

  1. Göker dedi ki:

   Biz teşekür ederiz. Keyifli okumalar.

 2. Anonim dedi ki:

  Selam arkadashlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.