İkimizin Yerine 255. Bölüm Özeti 20 Mayıs Pazartesi Fragmanı

Burak 08 May 2019 İkimizin Yerine  0

Mangal; Anandi, Shiv ve Ashima’yı yemeğe çağırır. Ashima nedenini anlayamaz. Anandi ona açıklar. Öğle yemeğine kalmayı kabul ederler. Jagdish çok ucuz bir fiyata saatini satar. Anandi ile Ashima yemek hazırlarlarken Shiv eğlenmektedir. Anandi yemekteyken onlara acı yemeyin der. Fakat Shiv dener ve ağzı yanar. Anandi onun durumuna güler. Geri dönerlerken Ashima alış veriş yapmak ister. Anandi okula gitmek istese de Ashima ve Shiv onu ikna ederler. Anandi, Ashima’ya bilezik ve elbise seçmede yardımcı olur.

İkimizin Yerine 20 Mayıs Pazartesi Özeti

Shiv eğlenmektedir. Shiv ve Anandi konuşurken Ashima da onların resmini çizer. Anandi’nin elbisesi Shiv’in saatine takılır. Çıkarmaya çalışırken göz göze gelirler. Shiv, Anandi’den hoşlanmaya başlamıştır. Fakat Anandi bir şey fark etmez. Eğlencenin ardından geri dönerler. Ashima, Anandi’nin okuluna gitmek ister. Öğrenciler üçünü görünce çok mutlu olur. Shiv’e neden okula gelmiyorsun diye sorarlar. Ashima çok etkilenir. Anandi, Jyoti’nin nerede olduğunu sorar. Kızlardan biri hasta olduğunu söyler. Daha sonra oyun oynamaya başlarlar ve Shiv hakemlik yapar.

Anandi, Ashima’ya okulu gezdirir. Ashima bu yaştaki bir kadının bunları yaptığına inanamıyorum der. Anandi bütün arkadaşları ve ailesini över. Ashima yakında geri döneceğini belirtir. Anandi üzülür. Ashima ileride uzunca bir tatil için tekrar geleceğine dair söz verir.

Anandi’ye bir hediye verir ve bunu doğum gününde Shiv’e verir misin der. Anandi doğum günü ne zaman diye sorar. Ashima tarihini söyler. Anandi çok az kaldığını söyler. Ashima hediyeyi önceden vermek istemediğini söyler. Anandi bunun senin için ne kadar önemli olduğunu anlıyorum der. Ashima üzgün bir şekilde evet der. Daha sonra Shiv gelir ve birlikte giderler.

Shiv ile Ashima misafirhaneye gider. Ashima, Anandi’ye hayran olduğunu belirtir. Shiv kendisinin de çok etkilendiğini söyler. Ashima, Jetsar’a geldiği için çok memnun olduğunu söyler. Anandi’yi över. Shiv de ona hak verir. Köy hayatını seviyorum ve buraya yerleşmek istiyorum der.

Ashima eğer burada yaşayacaksan evini derleyip toparlayacak bir kadına ihtiyacın var der. Shiv şaka yapma der. Ashima üzülür. Shiv nasıl bir eş istediğini anlatır. Yaşadığı yeri seven, sadakati yüksek, geleneklerine bağlı, büyüklerine saygılı ve hayatına önem veren birini istiyorum der. Ashima sen Anandi’yi tarif ediyorsun der. Shiv şaşırır. Ashima saydığın özelliklerin hepsi Anandi’de mevcut der.

Shiv, Anandi’yi düşünür. Ashima bir sonraki gelişinde Shiv’in saydığı özelliklerde biri olacağım diye düşünür. Fakat tüm özellikler Anandi de zaten var der ve kafası karışır. Mumbai’de, Jagdish evine elinde paketlerle birlikte girer. Masada çiçek kokteyli ile kart vardır. Kartı açtığında Gauri’nin tebrik mesajını görür. İşe girdiğini nereden biliyor diye merak eder. Gauri senin mutlu olduğunu hissettim hepsi bu der.

Jagdis heyecanlı bir şekilde yeni işinden bahseder. Tek başıma başardım artık işsiz değilim der. Gauri bir şey söylemez. Kaliyani, Anandi’ye gelerek Shiv ile görüşmen nasıldı der ve sessizce Ashima’yı sorar. Anandi onun gideceğini söyler ve çok tatlı bir kız herkes onu çok özleyecek der. Kaliyani onun gideceğini duyunca mutlu olur. Kaliyani hediyeyi sorduğunda Anandi, Ashima’nın Shiv’e doğum günü hediyesi aldığını anlatır.

Kaliyani doğum günün öğrenince hemen plan yapmaya başlar. Gauri ailesini arar ve mutlu Jagdish’in iş bulduğu haberini verir. Jagdish arayacak kimsesi olmadığını düşünerek üzülür. Jagdish, Bade Papa’yı hatırlayarak ona iş bulduğu haberini vermek ister. Ancak Gauri, Bade Papa ile son konuşmasını hatırlayarak şu anda meşguldür daha sonra ararsın der.

Jagdish tamam der. Gauri, Jagdish’in bir gün Bade’yi arayarak gerçeği öğrenmesinden endişe eder. Shiv, Ashima’yı yolcu etmeye gider. Ashima çok üzgündür. Anandi de gelerek ona bir fotoğraf çerçevesi hediye verir. Ashima çok mutlu olur. Anandi baktıkça bizi hatırla der. Ashima’nın gözleri dolar. Anandi’ye internetten sık sık konuşalım der. Sarılarak vedalaşırlar. Shiv ve Ashima havaalanına doğru yola çıkarlar…

Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 255. Bölüm Özeti 20 Mayıs Pazartesi Fragmanı” üzerine 8 yorum

 1. Aytac dedi ki:

  İnsallah caqdis hatasını anlar ve Anandiye geri doner

  1. Anonim dedi ki:

   Jagdish hatasini anlayip Anandiye dondugunde,Anandi ve Shiv nikyah kiyacaklar….cok gec kalacak Jago…

  2. Yasmin dedi ki:

   Iyiki dönmüyor anandi geri jagdishe. Çünkü siv hem çok iyi hemde çok yakışıklı. Jagdish anandi için zaman kaybı

 2. Aytac dedi ki:

  Çok seviyorum ya bu diziyi

 3. Fatmatul dedi ki:

  Jagat anandiye cektirdigin aci yetmez gibiguariyle evlendin seninjadarvicdansiz bir insan gormedim

 4. sebnem dedi ki:

  Elinize emeginize saglik

 5. HAVA dedi ki:

  Özet için teşekkürler ellerinize emeğinize sağlık

 6. GÜLALEK dedi ki:

  Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.