İkimizin Yerine 254. Bölüm Özeti 19 Mayıs Pazar Fragmanı

Ashima istediği gibi birini bulamadığı için bekar olduğunu söyler. Kaliyani ben sana istediğin gibi birini bulmana yardım edebilirim der. Ashima keşke Shiv gibi biriyle evlenebilsem der. Kaliyani şaşırır. Shiv, Ashima’ya ben seni Londra’da evlendireceğim söz veriyorum der. Kaliyani, Anandi’yi över ve hem okulu hem evi idare ediyor aynı zamanda da muhtarlık yapıyor der.

İkimizin Yerine 19 Mayıs Pazar Özeti

Ashima ben asla bunların hepsini yapamazdım der. Kaliyani, Anandi’ye Shiv’in yanına oturmasını söyler. Fakat Anandi onu dinlemeyerek mutfağa gider. Ashima, Shivin yanına oturur. Anandi bunu bilerek yapmıştır. Kaliyani, Shiv ve Anandi’nin arasına kimse giremez der. Ashima yemeği yerken birden öksürmeye başlar. Shiv ona su verir. İyi misin diye sorar. Ashima iyiyim der.

Gehna düğün nasıldı diye sorar. Ashima çok güzel ve renkli bir düğündü der. Fakat evlilik düzeninin çok ilginç olduğunu birinin eşine nasıl bir başkası karar verebilir der. Anandi buradaki evlilik insanlar değil aileler arasında der. Bunu Ashima’ya İngilizce olarak açıklar. Shiv, Anandi’nin çok iyi İngilizce bilmesine şaşırır. Anandi ile aynı fikirde olduğunu söyler.

Shiv, Anandi’den öğreneceği çok şey olduğundan Ashima’ya Anandi ile birlikte kalmasını söyler. Anandi, Ashima’yı alarak tuvalete götürür. Ashima, Anandi’nin kıyafetini çok beğenir ve seninki gibi bir elbise giyebilir miyim diye sorar. Kaliyani, Shiv’e Anandi benim gelinimdi der ve Jagdish ile evliliğini açıklamaya çalışır. Shiv her şeyi biliyorum der.

Kaliyani, Anandi’yi över ve yakında Jagdish ile boşanacak Jagdish büyük bir hata yaptı der. Shiv, Anandi’nin hatasının olmadığını biliyorum der ailesinin ona davranışını gördüğünü anlatır. Kaliyani memnun olur ve Shiv ile konuşurlarken Ashima, Hint kıyafetleri ile gelir. Shiv çok şaşırır. Kaliyani ise şaşkındır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İkimizin Yerine 322. Bölüm Özeti 26 Temmuz Cuma Fragmanı

Shiv senin içinde gizli bir Hint kızı olduğunu bilmiyordum der. Kaliyani, Ashima’yı güzel bir şekilde Shiv’in karşısına çıkarmasından ötürü içten içe Anandi’ye kızar. Ashima, Anandi’den Shiv ile bir fotoğrafını çekmesini rica eder. Kaliyani, Ashima ile Shiv’in yakınlaşmasından hoşnut değildir. Ashima, Shiv ve Anandi birlikte resim çekilir. Kaliyani, Ashima’yı fotoğraftan keserim diye düşünür.

Kaliyani, Shiv’e önemli bir şey konuşmak istediğini fakat şimdi uygun bir zaman olmadığını söyler. Shiv istediğiniz zaman gelebilirim der. Ashima hepsine teşekkür ederek Londra’ya gidince sizi çok özleyeceğim der. Kaliyani gideceğini duyunca memnun olur. Ashima ve Shiv gider. Onlar gittikten sonra Kaliyani, Gehna ve Anandi Ashima hakkında konuşmaya başlar. Anandi, Ashima’nın Shiv’e aşık olduğunu söyler ve Shiv bunu anlamıyor der.

Kaliyani Shiv’e sakın böyle bir şey söyleme diyerek Anandi’ye kızar. Jagdish’in hastanedeki mülakatı olumlu geçmiştir. Fakat ona asistan olarak görev verirler. Jagdish memnun olmasa da kabul etmek zorunda kalır. Bir doktorun yanında çalışacaksın derler.

Shiv ve Anandi ertesi sabah Mangal Singh’in başkanlığını yaptığı kanal projesine karşı olan köylülerle görüşmeye giderler. Ashima onlara eşlik ederek köylülerin fotoğrafını çeker. Shiv sert bir şekilde Mangal Singh’e mantıklı olmasını söyler. Mangal pes etmeyerek köylüleri kışkırtmaya devam eder. Çiftliğim verimli olduğu halde bana çorak bir arazi veriyorsunuz der. Çiftlik için tazminat talep eder. Diğer köylüler de Mangal’ı destekler. Shiv öfkelenir ve gerekirse yasal işlem başlatacağım der. Köylüler daha da sinirlenir.

Shiv de iyice öfkelenmiştir. Anandi onu sakinleştirmeye çalışır. Anandi, Mangal’a kızının koca evindeki su sorunu hayatında sıkıntılara neden oluyor der. Bunun gibi köylerdeki kadınların su sıkıntısı çektiğini belirtir. Bir süre sıkıntılara katlanacaksınız fakat Shiv ve ben tazminatınızı almanızı sağlayacağız der.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İkimizin Yerine 08 Şubat Cuma Özeti 154. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Jagdish Gauri ile Birbirlerine İyice Yakınlaşır.

Mangal kabul eder. Anandi ile Shiv’den özür diler. Beni Shambu kışkırttı der. Köylüler belgeleri imzalamaya hazırdır. Ashima, Shiv’e Anandi nasıl insanları bu kadar kolay ikna ediyor der. Shiv’de Anandi’ye hayran kalmıştır…

İkimizin Yerine 254. Bölüm Özeti 19 Mayıs Pazar Fragmanı (24 Yorum)

 1. Prenseslerim sizi cok ozledim .Hosgeldin Deniz im.Ben de annem de cok iyiyiz.Sizlerin de iyi olmaniza cok sevindim.Neler yapiyorsunuz?Asim.Zaram.Arzum.Eylul um.Deniz im hepinizi cok seviyorum

 2. Annene çok geçmiş olsun Serpilim sanada kolay gelsin bende iyiyim çok şükür
  Selam Deniz şükür iyiyim sen nasilsin?

 3. Selam Serpilim annene çok geçmiş olsun canım. Şimdi nasıl oldu daha iyi mi. Sanda da kolay gelsin canım. Kendini çok yormaya çalış. Dikkat et kendine. Bende iyiyim çok şükür. Tatilin keyfini çıkarıyorum.

 4. Ben iyiyim prenseslerim .5gundur annem biraz rahatsiz bag bahce ev isi hersey bana kaldi.Yorgunluktan bittim.Yarin doktora gidecek.Bu tempoya ne kadar daha dayanabilirim bilmiyorum.İste boyle.Sizler nasilsiniz?Neler yapiyorsunuzEylul um bucumu sormussun.Ben kova burcuyum.

 5. Selam canlarım zaram haletik konuşuruz orda özledim seni
  Serpilim kelebeğim nasılsın ya napıyorsun bir ses ver :/

 6. Aleykum selam Eylül’üm. Umarım bir daha gitmez. Allah neşeni artırsın mutluluğun daim olsun. 🙂 ❤️
  İyi geceler Eylül. Iyi geceler kızlar Allah rahatlık versin Allah ömür verirse görüşürüz İnş’Allah

 7. Selam canlarım Serpil’im İyi olmana sevindim ve köyde güzel vakit geçirmenin de sana iyi gelmiştir Serpil’im Senin burcun neydi Ben de İyi sayılırım Ablamlar dayım ve ablamın küçük oğlu hastanede yatırıldığı için Ben de Ablamlar da Melisa’nın kıyafetlerini alıp bize getireceğim bu mersin’in havası çocukları bitirdi resmen Neyse canım kendine iyi bak kelebeğim. Asi’nin Evet ooradamısın İyi ki oradaymışsın seninle iletişimim kesildi sandım Zara senin şu hesap işini en kısa zamanda halledeceğim cidden vaktim olmuyor ya Yarın ya da ertesi günü falan zamanında oldukça yaparım sana buradan yazarım Evet Aygülümm sonunda döndü sayılır cidden o yokken bir yanım eksik bir hafta önce başıma gelen bir olayı ona anlattım onunla ilgiliydi yazmıştım e-postadan ve bir hafta sonrasında onun dönmesi beni gerçekten mutlu etti Umarım bir daha Dönmez obenim herşeyimiişte ben bunu onun yoklun da daha da anladım gitmem gerek benim
  Huzurlu geceler can dostlarım.

  • Umarım bir daha Dönmez ne be Hızlı yazınca klavye yanlış yazmış Umarım bir daha hiçbir zaman geri gitmez:(((

 8. ayyyy çok şükür sonunda cikdi dun gece kac defa yazdım cikmadi bugün de yazdım cikmiyor du
  Serpilim neler yapiyon canım annen nasil tatil nasil gidiyor
  sizi çok seviyorum ❤️❤️

 9. selam kizlar nasilsiniz? sizi çok özledim ya yazım cikmiyor bir türlü
  Eylülüm ben yazarda varım canım

 10. Merhaba Eylül’üm evet canım Asiyle konuşuyorum ekeykum selam tamam söylerim. Asi yazar okura giriyor bide Pırlantam haberin var mı yazar okur da senin kankan döndü geldi sana mail atmış mailini kontrol et. Evet Eylül üm bana yazara hesab aç. Hesabı mailden ver. Ben kendim açıyorum olmuyor.

  Serpilim İyi olmana çok sevindim.
  Tamam Serpilim söylerim. Asinin de İnterneti zor çekiyor gece yazar

 11. Eylul um .Zaram ben cok iyiyim.Koy hayati simdilik iyi gidiyor.Vakit buldukca irmakta yuzmeye gidiyorum.Ev isi.akraba gezileri.doga yuruyusu derken zaman geciyor.Yakindada findik ve bahce islerine baslarim.Sizler nasilsiniz?Zaram .Asime buraya yazdigimi iletirsen sevinirim.İnternetim zor cekiyor

 12. , Zaram Ben sana yazarokur da hesap açabilirim Sen açamıyormusun Neden olmuyor ki Bir de Asim nerede Onunla konuşuyor musun selamımı söyle ve ona da ilet söylediklerimi

 13. Eylül üm bizim yazdığımız dizinin özetleri artık verilmiyor diye. Burda yazıyoruz Eylül üm ben yazardaki hesabıma giremiyorum. Yeni hesab da açamıyorum

 14. Merhabalar kızlar sonunda bulabildim sizi ya neredesiniz en geri bölüme gitmişsiniz Serpilim köy havası iyi geldimi sana iyisindir inşallah zaram Asim siz nerede bulucağım yazar okura ikiniz dönsenize ben oradayım gelin ya 🙁

 15. Serpilim bende seni çok özledim.
  Asiye de söylerim geldiğini ee Serpilim nasılsın canım iyi misin neler yapıyorsun köy hayatı nasıl gidiyor

 16. Özetler ün teşekkür ederin Göker bey elinize saglik.
  Lütfen yeni bölümleride yazarmisiniz?