İkimizin Yerine 253. Bölüm Özeti 18 Mayıs Cumartesi Fragmanı

Burak 05 May 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi, Shiv’in ofisine gelir ve mektubu Shiv’e fırlatır. Heth’in hakkımda söyledikleri için beni zayıf mı görüyorsun bunu nasıl yaparsın diye kızmaya başlar. Senin desteğine ihtiyacım yok kocam terk ettiği için ben çaresiz bir kız değilim der.

İkimizin Yerine 18 Mayıs Cumartesi Özeti

Shiv ne dediğine anlam veremez ve sadece güler. Su vererek sakinleşmesini ister. Bunu sadece görevi gereği yaptığını belirtir. İkimiz de aynı kafada olduğumuz için sevindim der. Açıklama yapmama izin verdiğin için sağ ol der ve çalışmaya başlar. Anandi’nin kafası karışır. Özür diler. Shiv gerek yok ikimiz de Jetsar’ın iyiliğini istiyoruz der.

Anandi giderken Shiv ona Heth’in hakkında söylediklerini duydum fakat senin çaresiz falan olduğunu düşünmedim çünkü hiç birine inanmıyorum der. Senin zeki, güzel, çalışkan ve iyi kalpli olduğunu biliyorum bunu Heth’e de söyledim der. Anandi gittikten sonra mini etekli güzel bir kız gelir. Çalışanların gözü üzerindedir. Kızın Hintçe’si akıcı değildir.

Shiv sesleri duyunca dışarı çıkar. Kız Shiv’e koşarak sarılır. Shiv de ona sarılır. Daha sonra sohbet etmeye başlarlar. Kızın adı Ashima’dır ve Shiv’in yakın bir arkadaşıdır. Shiv misafirhanede kalması için ayarlama yaptığını belirtir. Ashima ona bütün Rajestan yemeklerinin tadına bakmak istiyorum der. Shiv’in kafası karışır. Shiv, Ashima’yı Bhim ile beraber misafirhaneye yollar ve ona yemekleri nasıl göndereceğini düşünmeye başlar. Daha sonra Kaliyani’yi hatırlar.

Gauri hastane yöneticisine Jagdish’i işe almasını ister. Müdür istekli olmasa da Gauri onu ikna eder. Bunu benim yaptığımı Jagdish bilmesin der. Müdür tamam der. Shiv, Kaliyani’nin evine gelir ve yemek konusunu nasıl söyleyeceğini düşünür. Vazgeçmek gitmek üzereyken Kaliyani gelir.

Shiv ayrılmak ister fakat Kaliyani onu görür. Shiv yardıma ihtiyacı olduğunu söyler. Kaliyani içeri gelmesini söyler. Shiv misafiri için yemek ayarlaması gerektiğini belirtir. Kaliyani biz hallederiz der. Misafirinizi bize getirin biz bütün Rajestan yemeklerini yedirelim der. Shiv gerek yok dese de Kaliyani onu ikna eder.

Jagdish bir görüşme için hastaneden telefon alır. Jagdish başvurmadığı halde nasıl mülakata çağırıldığını merak eder. Gauri’yi arayarak kendisine yeni kıyafetler alabilir mi diye sorar. Gauri fazla parası olmadığını söyler. Jagdish bir işe başlatınca kendi parasıyla alacağını söyler.

Kaliyani, Shiv için her şeyin hazır olmasını ister. Anandi, Kaliyani’ye Shiv’in önünde sürekli beni övüp durma der. Kaliyani tamam der. Herkes salonda Shiv’in misafirini beklemektedir. Kaliyani misafiri görünce şok olur. Ashima evi çok beğenir. Kaliyani’yi selamlar. Shiv, Kaliyani’ye yaptıkları için teşekkür eder. Kaliyani misafirinin kadın olduğunu bilmiyordum der. Shiv, Ashima’nın en yakın arkadaşı olduğunu fakat yurt dışında büyüdüğünü söyler.

Ashima Hintçem çok iyi değil der. Kaliyani’ye yaptıkları için teşekkür eder. Kaliyani mutfağa gelerek kız ile ilgili konuşur. Anandi, Shiv’in kız arkadaşı olabileceğini söyleyince Kaliyani şok olur. Anandi neden geriliyorsun diye sorar.

Ashima, Anandi ile tanışmak ister. Sen muhtar mısın diye sorar. Filmlerde köy muhtarlarını görüyordum ama sana hiç benzemiyorlar der. Kaliyani, Ashima’ya sinir olur. Ashima bir düğüne katılmak üzere gelmiştir. Kaliyani, Shiv’e çok yakın olmasından rahatsız olur. Kaliyani, Ashima’ya evlimisin diye sorar. Ashima hayır fakat burada birini bularak evlenmek istiyorum der…

En iyi özetleri en iyi resimlerle sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Lütfen yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın…İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 253. Bölüm Özeti 18 Mayıs Cumartesi Fragmanı” üzerine 5 yorum

 1. sebnem dedi ki:

  Guariden nefret ediyorum

 2. Anonim dedi ki:

  Jadis pismanlik duyacakmi acaba Anandiyi kaybetdigine

 3. Aynur dedi ki:

  Herkese hayyrly aksamlar dilerim..Isil abla Hava ablan uzgunum musait olamiyorum oku/ders/sinavla mesgulum..siz nasilsiniz iyisinkzdir insallah..)))
  Goker abi PInar abla ozetler cok guzel elinize emeginize saglik 🙂

 4. Servi dedi ki:

  Ben kendi adima özetleri harika buluyorum.Dizi izleme firsatim çogunlukla olmuyor.Özetleri okuyorum çok güzel.Emeklerinize saglik.Thank’s!

 5. GULJAN dedi ki:

  Ozetler yine guzelligiyle harika bi sekilde gelmeyi devam ediyor tsk.

  Goker bey ve Pinar hanim ellerinize saglik…

  Aaa Arzuvzum ben sana dun soyledim sen olsa bu gun yetiryorsun ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.