İkimizin Yerine 252. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı

Burak 05 May 2019 İkimizin Yerine  0

Heth, Shiv ile konuşarak güvendiği insanlara dikkat etmesini söyler. Anandi’nin yaptıkları sonucunda kocasının onu terk ettiğini ve Anandi’nin karakterinin iyi olmadığını belirtir. Shiv çok şaşırır. Heth, Anandi’nin bir dönem kendisinden küçük biriyle kaçtığını söyler.

İkimizin Yerine 17 Mayıs Cuma Özeti

Shiv, Heth’i durdurarak Shambu’nun planının arkasında olduğunu bildiğini söyleyerek elinden geleni ardına koyma der. Ayrıca Anandi gibi çalışkan ve düzgün bir kız hakkında bu şekilde konuşmamasını söyler. Heth ayrılır. Shiv, Anandi’nin orada durduğunu görür. Anandi’ye açıklama yapmaya çalışır. Anandi lafı değiştirir.

Shiv, Heth konusunda kendisini uyardığı için Anandi’ye teşekkür eder. Anandi üzgün bir şekilde gider. Gauri, Jagdish’e bir iş ayarlamak için başhekim ile görüşür. Başhekim yönetici ile konuşmasını söyler. Bu sırada Jagdish, Gauri’nin Bangalore şubesine tayin olması için hastane yöneticisi ile konuşmaktadır. Yönetici Gauri’nin konuşması gerektiğini söyler.

Jagdish arkasını döndüğünde Gauri’yi görür. Sadece tayin olman mümkün mü onu öğrenmek istedim der. Gauri bunu evde konuşacağız diyerek gider. Anandi huzursuz bir şekilde eve döner. Kaliyani ve Gehna neler olduğunu merak eder. Anandi yalnızca Shambu’nun planından bahseder. Basant çok etkilenir ve Shiv’in oldukça zeki biri olduğunu söyler.

Kaliyani, Shiv’i övmeye başlar. Anandi ona gazetedeki evlilik ilanları gibi konuşuyorsun der. Kaliyani, Shiv’in evlenmek için ilana ihtiyacı yok der. Gauri eve döndüğünde Jagdish kibar bir şekilde onunla konuşur. Gauri öfkelidir. Benim tayinim ile ilgili nasıl konuşursun der. Jagdish ben evde otururken sen çalışıp kariyer yapıyorsun kendimi çok kötü hissediyorum der. Gauri ona sarılır.

Gauri ona sarılarak her şey yoluna girecek der. Gece olduğunda Shiv, Heth’in Anandi gibi bir kız için bu kadar aşağılayıcı sözleri nasıl söyleyebildiğini düşünür. Sanırım Anandi, Heth konusunda haklı der. Bu esnada Anandi kaçırıldığında Jagdish’in onu kurtarmasını hatırlar.

Anandi rüyasında Jagdish’e kupasını göstermek için peşinden koştuğunu fakat Jagdish’in onu dinlemeden at ile uzaklaştığını görür. Bir süre arkasından bakarken başka bir atlı Anandi’ye elini uzatır. Anandi elini tutsa da yüzünü göremez. Daha sonra Anandi huzursuz bir şekilde uyanır. Sabah olduğunda Kaliyani, Anandi’yi koşuya yollar.

Daha sonra Shiv de gitti mi diye öğrenmek için Bhim’i arar. Anandi Shiv’i şınav çekerken görür. Shiv buraya nasıl geldin diye sorar. Anandi, Kaliyani’nin zorlamasıyla iki gündür sabah koşusu yapıyorum der. Shiv ile spor muhabbetine başlarlar. Daha sonra Anandi gider. Bhim Shiv’in yanına gelir ve sağlam bir kaynaktan duydum Anandi aslında Bairon’un gelini ve kocası onu terk etmiş der.

Bhim, Heth’in söylediği her şeyi tekrarlar. Shiv, Heth’in oğlu Anandi’yi kaçırdı ve tutuklandı. Bu nedenle Heth, Anandi’ye düşman der. Anandi hakkındaki dedikodulara dikkat et der. Anandi koşudan döner. Bu sırada Anandi’ye okula devletin teftiş ve yardım yapacağı ile ilgili bir mektup gelir. Başvuruyu yeni göndermiştim nasıl bu kadar çabuk kabul edildi diye merak eder. Kaliyani bunu Shiv’in yapmış olabileceğini söyler. Bu Anandi’nin hoşuna gitmez.

Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 252. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı” üzerine 13 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  🙁 🙂 😉 😛 😀 ☹☺️☻

 2. Anonim dedi ki:

  O:) 0:) :Y:

 3. Anonim dedi ki:

  ‘trash’ ‘0’ ‘O’ ‘=’

 4. Anonim dedi ki:

  ☺️☹☻☠ :trash: :=: :0: :O:

 5. Anonim dedi ki:

  ☠☻

 6. Anonim dedi ki:

  ☺️☹☻☠

 7. Anonim dedi ki:

  ❤☺

 8. Anonim dedi ki:

  ❤❤❤

 9. Anonim dedi ki:

  O:) 0:)

 10. Anonim dedi ki:

  8) O.o 😮

 11. Anonim dedi ki:

  :F _L :putnam:

 12. Anonim dedi ki:

  😛 😀 🙁 ;( 🙂 😉

 13. GULJAN dedi ki:

  Yorumlar guzel ellerinize ve emeginize saglik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir