İkimizin Yerine 251. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Burak 04 May 2019 İkimizin Yerine  0

Kaliyani uyandığında Makan’ı çağırarak Anandi’yi yürüyüşe çıkarmasını söyler. Ona Shiv’in koşu yaptığı yere götürmesini ister. Anandi’yi de uyandırır ve yürüyüşe gönderir. Shiv evden çıkarken Londra’dan Ashima isimli birisi telefon eder. Shiv onu yakından tanımaktadır. Ashima, Hindistan’a gelmektedir. Bir görüşme ayarlarlar. Shiv, Bhim’den Ashima’ya kalacak bir yer ayarlamasını ister. Jagdish’in ev sahibi kirayı istemeye gelir. Jagdish 2 hafta süre vermesini rica eder.

İkimizin Yerine 16 Mayıs Perşembe Özeti

Daha sonra Gauri gelerek beklemeye gerek yok der ve üç aylık pelin kirayı öder. Jagdish parayı nereden bulduğunu sorunca avans aldığını söyler. Anandi eve gelir. Kaliyani hemen Shiv orada mıydı diye anlamaya çalışır. Fakat başka kimsenin olmadığını öğrenince hayal kırıklığı yaşar. Anandi, Kaliyani’den bir daha ki sefere gelmesini söyler ve gider. Kaliyani neler olduğunu merak eder.

Bhim olayı fark ederek kimden kaynaklı olduğunu anlamaya çalışır. Kaliyani, Bhim’i arar ve sessiz bir şekilde neler olduğunu öğrenmeye çalışır. Shiv’in Londra’dan bir çağrı aldığını ve bu sebeple erkenden ayrıldığını öğrenir. Bhim, Kaliyani’nin Shiv’in ayrıldığını nerden bildiğini merak eder. Kaliyani telefonu kapatır. Shiv ile Anandi proje ile ilgili çalışmaya başlarlar.

Shiv önerilen fikrin harika olduğunu söyler. Dışarıdan gürültüler gelir. Bhim dışarı çıkar ve insanlara neden bağırıyorsunuz diye sorar. İnsanlar Shiv’i görmek ister. Bhim onlara bekleme alanında kalmalarını söyler. Fakat ele başları olan Shambul çok öfkelidir. Heth mutlu bir şekilde gelerek toplantıya girer.

Heth toplantıya arar verir. Shambu beklemekten sıkılır ve toplantıyı böler. Heth ona Shiv toplantıda der. Shambu, Heth’e olanlardan sen de suçlusun der. Heth açıklama yapmasını söyler.

Shambu, Shiv’in rüşvet aldığını söyleyerek ihaleyi bu nedenle Anandi’ye verdiğini belirtir ve elinde kanıt olduğunu söyler. Shiv ondan gitmesini ister fakat Shambu ona 10 Lakh rüşvet aldın der. Anandi yeter diye bağırır. Heth, Shiv’in saklayacağı bir şeyi yok girin odasını arayın der.

Anandi’nin kafası karışır. Adamlar odayı aramaya başlar. Bir tanesi çantayı fark eder ve içinde ne olduğunu sorar. Shiv kıyafet olduğunu söyler. Çantayı açtıklarında gerçekten de kıyafet olduğunu görürler. Shambu şaşırır ve paranın çantada olduğundan emindim der. Anandi onu yalancılıkla suçlar. Shiv yalan söylemiyorum çantasında para vardı der.

Shiv eline eldiven giyerek benzer bir çanta çıkarır. Bu sırada içeri adli tıp çalışanları girer. Shiv böyle bir şey yaşanacağını biliyordum diyerek Anandi’nin uyarısını hatırlatır. Çantayı Shambu bıraktı der. Shiv çantayı öğrenerek saklamış ve adli tıp görevlilerini aramıştır. Çantadaki parmak izlerinin Shambu’nun parmak izleri ile uyuştuğu ortaya çıkar. İnsanlar Shiv’den özür diler…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 251. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı” üzerine 4 yorum

 1. Sinem tart dedi ki:

  Sen anandinin tirnaginin temizligi olaman senin kadar namusuz bir kadin gormedim seni burda gorzem yuzune tukururum guari ama filimde yani kiz

 2. Anonim dedi ki:

  Herkese hayırlı günler

  Iyiyim Guljan abla sağol sen nasılsın ailen nasıl

  Aynen Işıl güzel bir dizi bağımlılık yapıyor 🙂 hem duygusallıkta var sen nasılsın ne yapıyorsun

  1. Arzuw dedi ki:

   Guljanin gozunde agri var o yuzden biraz ara veriyor

   1. HAVA dedi ki:

    Çok geçmiş olsun Rabbim hayırlı şifa versin tamam artık gelince konuşuruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.