İkimizin Yerine 250. Bölüm Özeti 15 Mayıs Çarşamba Fragmanı

Burak 02 May 2019 İkimizin Yerine  0

Shiv meyve soyarken etrafa sıçratınca Anandi de dahil herkes güler. Kaliyani onu Anandi ile birlikte banyoya yollar. Shiv üzerini silerken Anandi de ona yardım eder. Gauri eve gelerek ortalığı toparlayıp uyur. Jagdish sessizce onu izler. Shiv yemeklerin çok güzel olduğunu belirtir.

İkimizin Yerine 15 Mayıs Çarşamba Özeti

Kaliyani, Anandi’yi över ve Shiv’e bir hediye verir. Daha sonra Shiv gider. Bairon, Kaliyani’ye bu yaptığının yanlış olduğunu söyleyerek tepki verir. Kaliyani ise Shiv’in Anandi için doğru kişi olduğunu söyler. Bairon onu vaz geçirmek için uğraşır fakat Kaliyani, Shiv’e övgüler yağdırmaya devam eder. Shiv arabasının yanında durur ve Anandi’ye proje hakkındaki önerisi için teşekkür eder. Verdiği fikrin çok faydalı olduğunu söyleyerek gider. Anandi şaşkındır.

Kaliyani kendi kendisini tebrik ederken Anandi girerek neler oldu diye sorar. Neden Shiv’in önünde bana sürekli iş veriyorsun diye sorar. Kaliyani halen verimli olup olmadığını görmek istiyorum Shiv’in de bunları görmesi gerekli der. Anandi anlıyorum ama bunu Shiv’in önünde yaparken utanıyorum der. Ardından Anandi ona hediye olarak ne verdiğini sorar. Kaliyani geleneksel takım elbise olduğunu söyler.

Anandi, Shiv’in bundan hoşlanmayacağını söyler. Sana bu hediye için kötü şeyler söyleyebilir der. Kaliyani Shiv’in öyle bir insan olmadığını söyler. Jagdish, Gauri’nin arkasında dolanır ve dün gece yaşananlar için özür diler. Gauri onu dinlemez. Jagdish onu durdurarak geceki tartışmanın kahvaltı ile ilgili olmadığını söyler. Barışıp bir şeyler yiyelim der.

Gauri aç değilim hastane kantininden bir şeyler atıştırırım der. Benim için endişelenme der. Jagdish bu sözlere bozulur. Gauri sen ne yiyeceksin diye sorar. Jagdish merak etme yiyecek bişeyler bulurum der. Gauri kapıyı çarparak çıkar.

Anandi mabede girer. Puja yaparken Shiv geleneksel elbiselerle tapınağa gelirken görür. Shiv de puja yapmaktadır. Anandi önceki sözlerini hatırlar. Onu bu kıyafetle gördüğü için çok şaşırdığını söyler.

Anandi bunu giyeceğini tahmin etmezdim der. Shiv sen de görünüşe aldananlar gibisin der. Anandi çamurlu arabayı anımsar. Shiv yoksullara bağışta bulunur. Bhim, Shiv’in annesinin doğum günü nedeniyle mabette hediyeler dağıtıyoruz der. Shiv, Anandi’ye eve bırakayım mı der. Anandi yürümeyi seviyorum der.

Fakat Shiv ısrar eder. Bu sırada Heth gelerek Shiv’i selamlar. Anandi onu gördüğü için mutlu olmaz. Heth, Shiv ile tanışır ve bir şeye ihtiyacın olursa bana gel der. Shiv teşekkür eder ve Anandi’nin şu anda durumları iyi idare ettiğini söyler. Heth kendini Jetsar’ın öde gelenlerinden gibi gösterir. Shiv’e çalışmaları hakkında sorular sorar.

Shiv Anandi’nin tavsiyesiyle fikir değiştirdiğini belirtir. Bir kişi Heth’in yanına gelir ve evini temizlediği sırada buldum diyerek anahtarlari uzatır. Heth tedirgin bir şekilde anahtarları alıp gider. Jagdish bir hastaneye gelerek hastaların ve hastanenin kötü koşullarını görür. Burada çalışamayacağını söyleyip gider. Shiv, Anandi ile Heth hakkında konuşur.

Anandi oralı olmaz. Heth, Shiv’i arayıp ona bir dosya yollayacağını söyler. İletişim konusunda iyi insanlar olduğunu söyler. Shiv dosyayı inceleyerek dönüş yapacağını söyler. Jagdish, Gauri’nin hastanesine gelir. Gauri’yi sorar çalışanlar beklemesini söyler. Bu sırada bir doktor Gauri ile konuşur ve Gauri doktora teşekkür eder. Jagdish kıskanır.

Jagdish, Gauri’ye gittiğim hastaneyi beğenmedim seninki gibi bir hastanede çalışmak istiyorum der. Daha sonra Gauri ile kantinde bir şeyler yer. Anandi, Shiv ile konuşur ve ona Heth’e fazla güvenme der. Shiv, Heth’in uzun zamandır burada yaşadığını ve insanları iyi tanıdığını belirtir.

Anandi ben sadece uyardım sen bilirsin diyerek gider. Jagdish kantinde bir kız arkadaşını görür ve ona doktoru sorar. Kız doktoru överek Jagdish’i Dr Kanna ile tanıştırır. Jagdish nerede çalışıyor diye sorar. Gauri şimdilik yüksek lisansını tamamlıyor bitirdikten sonra çalışacak der. Dr Kanna gittikten sonra Jagdish’de Gauri’ye bozularak gider.

Anandi, Shiv’in çocuklara bilmece sorduğunu görür. Çocuklar bilmecelerle eğlenerek çözmeye çalışır. Anandi içeri girdiğinde Shiv saatinin olmadığı söyler ve bu nedenle geciktiğini belirtir. Phuli öğrencileri oyuna davet eder. Shiv okulu görebilir miyim diye sorar ve tesisler ile ilgili bilgi alır.

Anandi bunun için başvuru yaptım der. Shiv elimden geldiğince yardım edeceğim der. Anandi makamını bu iş kullanmanı istemem der. Jagdish buz dolabına baktığında boş olduğunu görür ve Gauri geldiğinde bir şeyler getirdi mi diye bakar. Gauri kendi için alışveriş yaptığını ve Dr Kanna’nın onu bıraktığını söyler.

Jagdish neden tüm bu eşyaları aldın diye sorar. Gauri güzel görünmeye ihtiyacım var der. Jagdish sen iyice bencil oldun artık beni düşünmüyorsun der. Gauri para kazanamıyorsan ev işleri yapmak durumundasın der ve benim başarımı kıskanıyorsun der.

Shiv, Heth ile bir toplantıdadır. Heth, Shiv’i överek baraj projesi için müteahhitlerin isimlerini verir. Shiv araştıracağını söyler. Anandi bunu yanlış anlayarak gider. Shiv ona engel olur. Anandi kaba bir şekilde ona Heth’e güvenme der. Shiv yapmaması için bir neden olmadığını söyler. Anandi, Shiv’in Heth’in yanında olduğunu ve baraj projesi için kararını çoktan verdiğini söyler.

Shiv bütün katılımcıları inceleyerek daha sonra karar alacağını belirtir. Gauri yeni kıyafetlerini giyer fakat mangalsutrayı takmaz. Jagdish ile yine tartışırlar ve Gauri gider. Bir arkadaşı Jagdish’e Banglore’daki bakım evini yönetebilirsin der. Jagdish tamam der. Eve gelerek utlu bir şekilde Gauri ile bunu paylaşır. Gauri ben işimi bırakarak Banglore’a taşınamam der. Jagdish’e yüksek lisansını bitmek zorunda olmadığını söyler. Jagdish kızgın şekilde Banglore’a gelecek misin diye sorar. Gauri hayrı der…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 250. Bölüm Özeti 15 Mayıs Çarşamba Fragmanı” üzerine 29 yorum

 1. HAVA dedi ki:

  Sende Allaha emanet ol
  Ben yeni özete yazmıştım seni orda bekliyordum

 2. Işıl dedi ki:

  Neyse kimse yok. Allaha emanet olun görüşmek dileğiyle hayırlı günler

 3. Işıl dedi ki:

  İyi günler arkadaşlar

 4. Işıl dedi ki:

  Hep iyi olsunlar hep iyi olun canım yok nişanlanmadım sözlendim. Gökhan nişanlandığımı sanıyordu. Yok ablam ben evlilikten vazgeçtim. Hazır hissetmediğimi anladım uzun süre düşününce ay abla ya hiç sorma vallahi bende çok özledim. 2 gündür eski yorumları okurdum. Ne güzel günlerdi diyip duygulanıyorum. Valla abla Gökhan’la uzun zaman konuşmadım en son duyduğum şey anne ve babasının boşandığı, hayatla dün konuştum abisi yurt dışına çıkmış. Ev baktıklarını duydum İzmir den ayrılacaklar. Umut rudraya uygun ortam arıyorlar. Onlar iyiler şükür. Yok uyumadım canım abim yanıma geldi yazamadım. Dostluk ru sitesinde misin? Üye olmama izin verirlerse abilerim. O zaman bende gelirim. İyi geceler canım Allah rahatlık versin geçmiş olsun canım görüşürüz.:):)

 5. GULJAN dedi ki:

  Uyudynmy Isilim ee tm ozaman Isil Hawa iy geceler hepimize bende uyucam gozlerimde rahatsizlik hissedyorum bi turlu

 6. GULJAN dedi ki:

  Eee bizimkiler nasillar haberin varmi Isilim iylermi hic haber vermeden cikdilar gitdilar inan cok uzgunim ama elimden gelicek sey yok

 7. GULJAN dedi ki:

  Hey Isilim seni ne kadar ozledim eski gunleri ne kadar ozledim bi bilsen ya hercaiden diyl eski gunleri ozlemekden gozlerim yasarijak

 8. GULJAN dedi ki:

  Isilim uyudyn sandim uyumadinmi aylamde cojuklarimda iy cok sukirler sen nasilsin.Ha bide Gokhanla kus oldugum zamanlar senin nisanlandigini soylediler evlendinmi gulum

 9. GULJAN dedi ki:

  Kizlar siz beni dostluk ru sayfadan bula bilersiniz tm artik ben ordayim nik isim Ruhnama

 10. Işıl dedi ki:

  Hava canım o dizi gerçekten beni acayip etkiliyor. Sulu göz yaptı bu dizi Şarkılarıyla oyuncularıyla karakterleriyle 10 numara

 11. Işıl dedi ki:

  Evet evet benim Guljanım ikizim iyiyim ya sen nasılsın? Ailen nasıllar inşallah iyilerdir. Çocukların gözlerinden öpüyorum kocaman:):)

 12. GULJAN dedi ki:

  Hos gordum Havajim iyim cok sukir sen nasilsin iyvmisin

 13. HAVA dedi ki:

  Evet canım netten takip ediyorum güzel bir dizi gercekten

 14. GULJAN dedi ki:

  Aaaa Isilim ikizim senmisin canim nasilsin

  1. HAVA dedi ki:

   Hoşgeldin Guljan abla nasılsın

 15. HAVA dedi ki:

  Herkese iyi akşamlar
  Aynen öyle Işıl Aynur da var artık
  Hoşgeldin Aynur nasılsın

  1. Işıl dedi ki:

   İyi Akşamlar canım sen hercai dizisini izler misin?. Ben bayıldım bu diziye

 16. &Aynur& dedi ki:

  merhabalar:)))) naber canlar)))

  1. Işıl dedi ki:

   Merhaba Aynurcum nasılsın? Görüşmeyeli:):)

 17. HAVA dedi ki:

  Hayırlı günler canım sende hep iyi ol
  Aynen öyle kimse kalmamış benle sana burayı bırakmışlar

  1. Işıl dedi ki:

   Çok saol canım bak bana sana bırakmışlar dediğimiz anda Aynur geldi hoş gelmiş:)

 18. HAVA dedi ki:

  Hayırlı akşamlar nasılsın

  1. Işıl dedi ki:

   Hayırlı Akşamlar iyi canım ne olsun. Sen nasılsın?

   1. HAVA dedi ki:

    Sağol canım bende iyiyim yurttayım işte

    1. Işıl dedi ki:

     Hep iyi ol canım gelen giden yok bizden başka 😀

 19. Işıl dedi ki:

  Göker abi emeğine sağlık.

 20. HAVA dedi ki:

  Iyi günler Işıl önemli değil sağol İnşallah hepimiz hep mutlu oluruz

  1. Işıl dedi ki:

   İnşallah canım:)

 21. HAVA dedi ki:

  Göker abi ellerine emeğine sağlık özet için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.