İkimizin Yerine 250. Bölüm Özeti 15 Mayıs Çarşamba Fragmanı

Shiv meyve soyarken etrafa sıçratınca Anandi de dahil herkes güler. Kaliyani onu Anandi ile birlikte banyoya yollar. Shiv üzerini silerken Anandi de ona yardım eder. Gauri eve gelerek ortalığı toparlayıp uyur. Jagdish sessizce onu izler. Shiv yemeklerin çok güzel olduğunu belirtir.

İkimizin Yerine 15 Mayıs Çarşamba Özeti

Kaliyani, Anandi’yi över ve Shiv’e bir hediye verir. Daha sonra Shiv gider. Bairon, Kaliyani’ye bu yaptığının yanlış olduğunu söyleyerek tepki verir. Kaliyani ise Shiv’in Anandi için doğru kişi olduğunu söyler. Bairon onu vaz geçirmek için uğraşır fakat Kaliyani, Shiv’e övgüler yağdırmaya devam eder. Shiv arabasının yanında durur ve Anandi’ye proje hakkındaki önerisi için teşekkür eder. Verdiği fikrin çok faydalı olduğunu söyleyerek gider. Anandi şaşkındır.

Kaliyani kendi kendisini tebrik ederken Anandi girerek neler oldu diye sorar. Neden Shiv’in önünde bana sürekli iş veriyorsun diye sorar. Kaliyani halen verimli olup olmadığını görmek istiyorum Shiv’in de bunları görmesi gerekli der. Anandi anlıyorum ama bunu Shiv’in önünde yaparken utanıyorum der. Ardından Anandi ona hediye olarak ne verdiğini sorar. Kaliyani geleneksel takım elbise olduğunu söyler.

Anandi, Shiv’in bundan hoşlanmayacağını söyler. Sana bu hediye için kötü şeyler söyleyebilir der. Kaliyani Shiv’in öyle bir insan olmadığını söyler. Jagdish, Gauri’nin arkasında dolanır ve dün gece yaşananlar için özür diler. Gauri onu dinlemez. Jagdish onu durdurarak geceki tartışmanın kahvaltı ile ilgili olmadığını söyler. Barışıp bir şeyler yiyelim der.

Gauri aç değilim hastane kantininden bir şeyler atıştırırım der. Benim için endişelenme der. Jagdish bu sözlere bozulur. Gauri sen ne yiyeceksin diye sorar. Jagdish merak etme yiyecek bişeyler bulurum der. Gauri kapıyı çarparak çıkar.

Anandi mabede girer. Puja yaparken Shiv geleneksel elbiselerle tapınağa gelirken görür. Shiv de puja yapmaktadır. Anandi önceki sözlerini hatırlar. Onu bu kıyafetle gördüğü için çok şaşırdığını söyler.

Anandi bunu giyeceğini tahmin etmezdim der. Shiv sen de görünüşe aldananlar gibisin der. Anandi çamurlu arabayı anımsar. Shiv yoksullara bağışta bulunur. Bhim, Shiv’in annesinin doğum günü nedeniyle mabette hediyeler dağıtıyoruz der. Shiv, Anandi’ye eve bırakayım mı der. Anandi yürümeyi seviyorum der.

Fakat Shiv ısrar eder. Bu sırada Heth gelerek Shiv’i selamlar. Anandi onu gördüğü için mutlu olmaz. Heth, Shiv ile tanışır ve bir şeye ihtiyacın olursa bana gel der. Shiv teşekkür eder ve Anandi’nin şu anda durumları iyi idare ettiğini söyler. Heth kendini Jetsar’ın öde gelenlerinden gibi gösterir. Shiv’e çalışmaları hakkında sorular sorar.

Shiv Anandi’nin tavsiyesiyle fikir değiştirdiğini belirtir. Bir kişi Heth’in yanına gelir ve evini temizlediği sırada buldum diyerek anahtarlari uzatır. Heth tedirgin bir şekilde anahtarları alıp gider. Jagdish bir hastaneye gelerek hastaların ve hastanenin kötü koşullarını görür. Burada çalışamayacağını söyleyip gider. Shiv, Anandi ile Heth hakkında konuşur.

Anandi oralı olmaz. Heth, Shiv’i arayıp ona bir dosya yollayacağını söyler. İletişim konusunda iyi insanlar olduğunu söyler. Shiv dosyayı inceleyerek dönüş yapacağını söyler. Jagdish, Gauri’nin hastanesine gelir. Gauri’yi sorar çalışanlar beklemesini söyler. Bu sırada bir doktor Gauri ile konuşur ve Gauri doktora teşekkür eder. Jagdish kıskanır.

Jagdish, Gauri’ye gittiğim hastaneyi beğenmedim seninki gibi bir hastanede çalışmak istiyorum der. Daha sonra Gauri ile kantinde bir şeyler yer. Anandi, Shiv ile konuşur ve ona Heth’e fazla güvenme der. Shiv, Heth’in uzun zamandır burada yaşadığını ve insanları iyi tanıdığını belirtir.

Anandi ben sadece uyardım sen bilirsin diyerek gider. Jagdish kantinde bir kız arkadaşını görür ve ona doktoru sorar. Kız doktoru överek Jagdish’i Dr Kanna ile tanıştırır. Jagdish nerede çalışıyor diye sorar. Gauri şimdilik yüksek lisansını tamamlıyor bitirdikten sonra çalışacak der. Dr Kanna gittikten sonra Jagdish’de Gauri’ye bozularak gider.

Anandi, Shiv’in çocuklara bilmece sorduğunu görür. Çocuklar bilmecelerle eğlenerek çözmeye çalışır. Anandi içeri girdiğinde Shiv saatinin olmadığı söyler ve bu nedenle geciktiğini belirtir. Phuli öğrencileri oyuna davet eder. Shiv okulu görebilir miyim diye sorar ve tesisler ile ilgili bilgi alır.

Anandi bunun için başvuru yaptım der. Shiv elimden geldiğince yardım edeceğim der. Anandi makamını bu iş kullanmanı istemem der. Jagdish buz dolabına baktığında boş olduğunu görür ve Gauri geldiğinde bir şeyler getirdi mi diye bakar. Gauri kendi için alışveriş yaptığını ve Dr Kanna’nın onu bıraktığını söyler.

Jagdish neden tüm bu eşyaları aldın diye sorar. Gauri güzel görünmeye ihtiyacım var der. Jagdish sen iyice bencil oldun artık beni düşünmüyorsun der. Gauri para kazanamıyorsan ev işleri yapmak durumundasın der ve benim başarımı kıskanıyorsun der.

Shiv, Heth ile bir toplantıdadır. Heth, Shiv’i överek baraj projesi için müteahhitlerin isimlerini verir. Shiv araştıracağını söyler. Anandi bunu yanlış anlayarak gider. Shiv ona engel olur. Anandi kaba bir şekilde ona Heth’e güvenme der. Shiv yapmaması için bir neden olmadığını söyler. Anandi, Shiv’in Heth’in yanında olduğunu ve baraj projesi için kararını çoktan verdiğini söyler.

Shiv bütün katılımcıları inceleyerek daha sonra karar alacağını belirtir. Gauri yeni kıyafetlerini giyer fakat mangalsutrayı takmaz. Jagdish ile yine tartışırlar ve Gauri gider. Bir arkadaşı Jagdish’e Banglore’daki bakım evini yönetebilirsin der. Jagdish tamam der. Eve gelerek utlu bir şekilde Gauri ile bunu paylaşır. Gauri ben işimi bırakarak Banglore’a taşınamam der. Jagdish’e yüksek lisansını bitmek zorunda olmadığını söyler. Jagdish kızgın şekilde Banglore’a gelecek misin diye sorar. Gauri hayrı der…

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 250. Bölüm Özeti 15 Mayıs Çarşamba Fragmanı (29 Yorum)

  1. Hep iyi olsunlar hep iyi olun canım yok nişanlanmadım sözlendim. Gökhan nişanlandığımı sanıyordu. Yok ablam ben evlilikten vazgeçtim. Hazır hissetmediğimi anladım uzun süre düşününce ay abla ya hiç sorma vallahi bende çok özledim. 2 gündür eski yorumları okurdum. Ne güzel günlerdi diyip duygulanıyorum. Valla abla Gökhan’la uzun zaman konuşmadım en son duyduğum şey anne ve babasının boşandığı, hayatla dün konuştum abisi yurt dışına çıkmış. Ev baktıklarını duydum İzmir den ayrılacaklar. Umut rudraya uygun ortam arıyorlar. Onlar iyiler şükür. Yok uyumadım canım abim yanıma geldi yazamadım. Dostluk ru sitesinde misin? Üye olmama izin verirlerse abilerim. O zaman bende gelirim. İyi geceler canım Allah rahatlık versin geçmiş olsun canım görüşürüz.:):)

  2. Uyudynmy Isilim ee tm ozaman Isil Hawa iy geceler hepimize bende uyucam gozlerimde rahatsizlik hissedyorum bi turlu

  3. Eee bizimkiler nasillar haberin varmi Isilim iylermi hic haber vermeden cikdilar gitdilar inan cok uzgunim ama elimden gelicek sey yok

  4. Hey Isilim seni ne kadar ozledim eski gunleri ne kadar ozledim bi bilsen ya hercaiden diyl eski gunleri ozlemekden gozlerim yasarijak

  5. Isilim uyudyn sandim uyumadinmi aylamde cojuklarimda iy cok sukirler sen nasilsin.Ha bide Gokhanla kus oldugum zamanlar senin nisanlandigini soylediler evlendinmi gulum

  6. Hava canım o dizi gerçekten beni acayip etkiliyor. Sulu göz yaptı bu dizi Şarkılarıyla oyuncularıyla karakterleriyle 10 numara

  7. Evet evet benim Guljanım ikizim iyiyim ya sen nasılsın? Ailen nasıllar inşallah iyilerdir. Çocukların gözlerinden öpüyorum kocaman:):)

  8. Hayırlı günler canım sende hep iyi ol
    Aynen öyle kimse kalmamış benle sana burayı bırakmışlar