İkimizin Yerine 25 Ocak Cuma Özeti 140. Bölüm Fragmanı # (2. Kısım) Jagdish evden ayrılır. Jagdishin otobüste tanıştığı gizemli kız kim?

Burak 07 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

Shyam Taujinin söylediklerinden irite olur ve amcasına Varunun kendi çocuğum olduğunu sana bin kez söyledim der. Thauji benim Varunu ne kadar düşündüğümü biliyorsun  der. Thaisa iğrenmiş bir şekilde kocasına bakar. Basant önemli bir evrakı uçak yaparak dedesi ile oynayan Nanduya kızar ve kulaklarını çeker. Gehnayı Nanduya iyi bakmamakla suçlar. Gehna karşılık verir. Yine tartışırlar. Mahavir Nanduyu ağlarken görür ve torununu kucağına alır. Nandu babasının vurduğunu söyler. Mahavir Basanta çocuğa sevgiyle yaklaşmasını söyler.Basant çocuğum ile arama girme der. Basant ayrılır ve Mahavir ağlar. Jagdish terasta saklanıyordur. Anandi terasta kıyafetleri asarken bazı astığı kıyafetlerin olmadığını anlar Anandi onu fark eder ve arkasından yaklaşarak onu korkutur. Terasta jagdish ve Anandi birbirlerini kovalarlar ve Anandi Jagdishin gideceğini düşünerek hüzünlenir. Jagdish Anandiye her zaman gülmesini söyler. Jagdish gitmek için hazırdır. Ev halkı ile vedalaşır. Kaliyani onu kutsar ve para verir. Kaliyani Mahaviri işaret eder. Jagdish Mahavirin ayağına eğilir.

Jagdish notlarını unutur ama Phuli ona hatırlatır. Kaliyani sen dulsun uğursuzsun neden araya giriyorsun diye Phuliye kızar. Phuli üzülür. Jagdish nenesine durmasını söyler dul olması onun hatası mı der. O benim iyi olmam için her zaman dua ediyor der. Jagdish eğer dullar uğursuzsa sen neden orada oturuyorsun der. Bairon Jagdishin sınırı aştığını söyler. Kaliyanin burada olması bizi onure ediyor çünkü o bizim için diama iyi düşünüyor der.Phulide öyle der. Jagdish bu inanış çok saçma der.Sumitra  Phuliyi teselli etmeye çalışır ama o ağlayarak salondan ayrılır. Anandi Jagdishin iyi olması için dua eder.

Mahavir Basntın çalıştığı yere gider. Ayrılmadan önce onunla görüşmek istediğini söyler.Geçmişte yaptıklarından ve baba olarak görevlerini yerine getiremediğinden dolayı pişman olduğunu söyler. Kendisine evde yanlız yaşayarak ceza vereceğini belirtir. Basantta beni sevmeyebilirsin ama  en azından benden nefret etme der. Bir am sessizlik olur. Mahavir giderkern Basant bir çalışanına Mahavirin eşyalarını taşımasını söyler. Jagdish Otobüs durağında Jaipura giden otobüsün geç kalacağını öğrenir ve geç kalmamak için başka bir otobüse biner.

Anandi Phuli ile görüşmek için Kaliyaniden izin ister ama Kaliyani kızarak kaba bir şekilde git der. Gehna araya girer ve Phuliyi ziyaret etmesinde yanlış bir şey yok der. Kaliyani kızarak ayrılır.Mahavir Gehna ve Basant hakkında Kaliyani ile konuşur. Phuli muhtemel sevgilisine mektup yazarken Anandi gelir. Phuli yazdıklarını saklar.(Karşıdaki kişiden çocukluğundan beri dul olması ile taciz edildiğini gelip onu kurtarmasını ister). Phuli yiyecek bir şeyler getirmek için ayrıldığında Anandi ondan şüphelenir ve yazdıklarına bakar. Şok olur ve kendisine benden bir şey saklıyormusun diye sorar. Phuli hayır der. Anandi kendisi ile her şeyi paylaşmasını söyler ve ayrılır.

Nandu ders çalışmak istemez oyun oynamak ister. Gehna kendisini dinlemediği için Nanduyu Kaliyaniye şikayet eder. Onun Jagdish gibi akıllı olmasını istiyorum ama o çok yaramaz der. Kliyani çocuğun aklını zehirlememesini onun daha küçük olduğunu söyler. Gehna bir annenin ilgisi bencillikse buraya gelmekle hata yaptım diyerek ayrılır. Kaliyani Basanta Gehnanın kontrolden çıktığını Jagdish ile Nanduyu karşılaştırarak aileyi bölmek istediğini söylerek Basantı zehirler. Mahavir onu destekler. Evde kontrolün adamlarda olduğunu zaman mutluluk olur der. Basant şok olur. Kaliyani Sumitrayıda zehirler. Gehna jagdish ile Nanduyu karşılaştırıyor yarın bu evde onun hakkı olduğunu da söyler der.Gehnayı uyarmasını yoksa onu kovacağını söyler. Mutfakta Sumitra Kaliyaninin söylediklerini düşünüyordur. Anandi bunu fark eder ve dikkati dağılsın diye eli kesilmiş numarası yapar . Sumitra gehnaya güvendiğini Gehnanın o şekilde bir şey yapmayacağını düşünür.

Jagdish otobüs durağındadır. Bairona Jaipur arabasını kaçırdığını Karoli otobüs durağında olduğunu ve Jaipura gitmek için otobüse bineceğini söyler. Otobüs dolu olduğundan tavanda gidecektir. Otobüsün tavanında ayağı kayar ve domateslerin içine düşer. Bunu gören kız Jagdishe gülmeye başlar ve bu Jagdishin ilgisini çeker. Kızın adı Gauridir. Jagdish bu kadar şey arasında nasıl yürüyebilirimkim bilir neler taşıyorsunuz der. Kız Jagdishe yüzünü yıkaması için su ve silmesi için mendil verir. Otobüsün üstünde kadınlar yolda giderken dans edip çılgınca eğlenmektedir.

Jagdish güler. Kız Jagdishe dansa çağırır. Jagdish Anandi ile dans ettiğini hayal  eder. Anandiyi özlüyordur. Bir durakta Jagdish ve Gauri dışında herkes iner. Otobüs tekrar hareket eder ve üzerinde Jagdish ile Gauri sohbet ederek giderler. Kız Jagdishe yiyecek bir şeyler verir. Jagdish kendi yiyeceklerini açar ve beraber yerler. Hava kararır ve gece eşkiyalar otobüsü durdurur. Gauri ve Jagdish örtünün altına gizlenir. Bir adam otobüsün üstünü arar. Gauri tam hapşuracakken Jagdish eliyle ağzını kapatır. İkisi de çok korkarlar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 25 Ocak Cuma Özeti 140. Bölüm Fragmanı # (2. Kısım) Jagdish evden ayrılır. Jagdishin otobüste tanıştığı gizemli kız kim?” üzerine 32 yorum

 1. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hayırlı günler canlarım:)))

  1. Pınar dedi ki:

   Merhaba aleynacim nasılsın cnm herkes Nerede ya….

 2. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hayırlı günler canlarım:)))

 3. Aynur dedi ki:

  Gunaydin…hayirli sabahlar…canlar nasilsiniz..?

 4. hulya dedi ki:

  bu Gauri Jagdiş‘le evlenecek ilerde. Jagdiş bu kız icin Anandi‘yi terk edecek. evdekiler buna karwi cikip Gauri‘yi diwlayinca Gauri aileye kin gudecek. herkesi birbirine düşürecek. Jagdiş sonunda hatasını anlayıp Anandi‘ye geri donmek isteyecek ama o zamana kadar.Anandi bawkasiyla evlenmiw bide iki cocuk yapmiw olacak.

  1. Pınar dedi ki:
 5. &Aynur& dedi ki:

  canlar ben cikiyorum yarin babamin odgum gunu erkenden kalkmaliyim iyi geceler allah rahatlik versin))
  ruyanizda beni gorun ayooo ahahah 😀

 6. &Aynur& dedi ki:

  hos geldin Aleyna ablam iyilik senden naber?

 7. Umut dedi ki:

  Teşekkürler Pınar ablacım

  1. Pınar dedi ki:

   Saol umutcum 🙂

 8. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aynurum naber birtanem 😉
  Neyse canlar ben çıkıyorum..akşama gelirim:))

 9. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hayırlı Günler CANLAR:))..
  ..
  Pınar ablam özet için teşekkürler:)
  ..
  Tylla ablam..hoşgeldin nasılsın?..yeni yılın kutlu olsun:))..netin çekmesine sevdindim ablam..ozlemişiz seni:))
  Aynurum inci kolye..kardeşim inci bileklik..bende de İncili küpe olsun 😉

  1. Pınar dedi ki:

   Sail aleynacim teşekkür ederim

  2. Hayat okyanus dedi ki:

   Hayırlı günler kardeşim. 😉

 10. &Aynur& dedi ki:

  ayooo Hayat ablam hos geldin))
  heos buldum ablam))
  iyim ablam sen nasilsin?
  saol ablam sanada hayirli gunler dilerim))

  1. Hayat Okyanus dedi ki:

   Ayoo Aynur’um hoş buldum. Canım benim sende hoşgeldin 😉 rica ederim Aynur’um hep iyi ol kuzum bende iyiyim:-)))

 11. Hayat Okyanus dedi ki:

  Tylla ablam Aynur’um sana inci kolye hediye etti. Bende incili bileklik hediye ediyorum. Güle güle tak:-))))

 12. Hayat Okyanus dedi ki:

  İyi Akşamlar arkadaşlar.
  Pınar ablam eline emeğine sağlık ❤ Nasılsın ablam:-))

  Tylla ablam hoşgeldin canım benim özledik seni ve netin çekti buraya çok çok sevindim. Aynur’umun dediği gibi şiirini çok özlemişiz ya bir birinden anlamlı eline sağlık ❤ nasılsın? Neler yapıyorsun ablacım yeni yılın kutlu olsun nice mutlu yıllara birtanem güzel sözlerin için çok teşekkür ederim.:-))

  Guljan ablam hoşgeldin canım benim nasılsın? Çocukların gözlerinden öperim çok:-))❤

  Aynur’um kuzum hoşgeldin birtanem ❤ Hayırlı günler dilerim canım benim :-)))

  1. Pınar dedi ki:

   Saol hayatcim teşekkür ederim

   1. Pınar dedi ki:

    İyiyim cnm evdekilerde iyi sen nslsn nlr ypysn

    1. Hayat Okyanus dedi ki:

     Rica ederim. Pınar ablam hep iyi olun İnşAllah.:-)) şükür bende iyiyim ablam dayımlar daha burada iki dayım bursaya gittiler dün gece iş nedeniyle ama 5 gün sonra geri dönecekler.:) abim onları götürdü o da bursada şuan. Bende evdeyim. Anneme yardım ediyorum böyle ablacım sen neler yapıyorsun?

 13. &Aynur& dedi ki:

  Tylla ablamhmm acaba sana ne hediye versemmm hmm bir dusuneyimm ha buldum sana inci kolye hediye ediyorum ablam gule gule kullan))

 14. &Aynur& dedi ki:

  ooo Ada ablam seni burda gormek ne guzel nasilsin ablam))

 15. &Aynur& dedi ki:

  merhaba hayirli gunler canlarim))
  Tylla ablam Guljan ablam hos geldiniz canlarim nasilsiniz))
  Tylla ablam siirlerini ozlemisdim vallahi coook guzel eline saglik ablam))
  Pinar ablam eline emegine saglik ozetler bir birinden guzel))
  Zeynomuz nasil ablam yaramazlik yapiyormu bakiyim 😀

 16. GULJAN dedi ki:

  Tylla kankosim nasilsin hayrly gunler e ne haber var iy yapmissin kankosim benim ya

  Pinarcim ozetler harika eline emegine saglik canim benim ya

  1. Pınar dedi ki:

   Mrb guljançim nslsn cnm teşekkür ederim

 17. ADA dedi ki:

  Pinar abla ben ozetleri okuyamiyorum.Resimler yazinin uzerinde cikiyor neden acaba cevap verirsen cok sevinirim

  1. ADA dedi ki:

   Bir onceki sayfada da da demistim ama herhalde gormediniz

   1. Pınar dedi ki:

    canım bşka bir tarayıcıdan açmayı denedin mi ben şimdi girdim bende sıkıntı yok chrome veya explorer

  2. Pınar dedi ki:

   ada bir sonraki sayfaya cevap verdim tarayıcıyı değiştir canım

   1. ADA dedi ki:

    Tesekkur ederim ablacim

 18. "THE ORIGINALS"❤❤ dedi ki:

  Burayada ilk yorum benden olsun

  Pinarcim masallah cok hizlisin ellerine sagliklar cok guzel olmus basarilarina devam cnm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.