İkimizin Yerine 249. Bölüm Özeti 14 Mayıs Salı Fragmanı

Burak 01 May 2019 İkimizin Yerine  0

Bairon Sumitra’yı havalimanına götürmüştür. Bairon üzgündür ve Anandi onu teselli eder. Bir masal duymak isteseler de Anandi hikayeler için çok geç der. Kız masal kahramanını Shiv ile eşleştirir. Anandi geçen gece gördüğü rüyayı ve Shiv’in onu kurtarmasını anımsar.

İkimizin Yerine 14 Mayıs Salı Özeti

Gauri sabah olduğunda Jagdish’i uyandırmak ister fakat Jagdish yine uyumak istemektedir. Jagdish ben değil sen işe gideceksin der. Gauri hayatın sadece işten ibaret olmadığını söyleyerek sen pratik yapmak için hazır olmalısın der. Jagdish kendinin benden daha başarılı olduğunu söylemek istiyorsun der.

Gauri seni incitmek istemiyorum der ve boşluktan kötü şeyler düşünme der. Anandi, Kaliyani’ye Bairon’un kahvaltısını yapmadığını ve onun iyi hissetmesi için bir şeyler yapılması gerektiğini söyler. Anandi, Bairon’un bir şeyler yemesini sağlar. Anandi, Shiv’in ofisine gitmek üzereyken Kaliyani onu çağırarak yemek yaptırır. Anandi’ye bir yemek kabı almasını ve yemeği Shiv’e vermesini söyler. Anandi neden ona yiyecek götürmeliyim diye sorar. Kaliyani çünkü hayatını kurtaradı teşekkür etmelisin der.

Anandi, Makan’ı çağırmak ister fakat Kaliyani ona kendin götürüp ver der. Anandi sorgulamaya başlasa da Kaliyani, Shiv buralarda yeni ona iyi muamele etmeliyiz der. Kaliyani, Anandi’ye güzel giyinmesini söyler. Anandi buna ne gerek var der. Kaliyani muhtar olarak iyi görünmesi gerektiğini söyler. Kaliyani bir kıyafet seçer ve Anandi’ye itiraz istemiyorum der.

Ofise geldiklerinde bir adam Anandi’yi durdurur. Anandi kaymakam görmek için geldim der. Adam Shiv’in asistanıdır ve Anandi’yi randevusu olmadan içeri almaz. Adı Bhim’dir. Anandi ben muhtarım der. Adam buna inanmaz. Bu sırada Shiv gelir ve durumu çözer. Anandi, Shiv’e getirdiği yiyeceği verir.

Shiv bu rüşvet mi diye sorar. Anandi karşılığında bir şey istemedim der. Shiv teşekkür ederek yemeği koyar. Bir kaç kişi planları ile birlikte gelir. Anandi Shiv’in ne yapmaya çalıştığını merak eder. Bhim son kararı verecek olan Shiv der. Shiv herkesin girmeye hakkı var der. Toprak kaybeden iki köy var der. Bhim ücret talep edeceklerini söyler.

Anandi arsalar ve ev ödenebilir der. Shiv alternatif bir plan ister. Anandi ona fikir verir. Shiv bu pratik değil der. Her ikisi de buna harcanacak parayı tartışmaktadır. Anandi onları bir yere götürerek ıssız bir alanda tarım yapılamaz der. Ziraatçi buraya gelirsek toprağı kullanabiliriz der. Shiv asistandan bir ziraatçi getirmesini ister.

Geri döndüklerinde çamura saplanan bir araba görürler. Shiv yardıma gider. Anandi de gelir fakat Shiv ona yapamayacağını söyler. Anandi beni tanımadan nereden biliyorsun der. İkisi de arabayı çıkarır. Arabanın sahibi onlara teşekkür eder. Anandi yakınlarda bir kuyu var der ve orada yıkanmaya giderler. Shiv ona çok yetenekli olduğunu söyler ve hata yaptığını kabul eder.

Anandi de başkalarına yardım için üzerini kirleteceğini bilmediğini söyler. Shiv ziraatçı ile önerisi hakkında konuştuğunu söyler. Jagdish evde yemek pişirirken gaz olmadığını görerek Gauri’yi suçlar. Gauri’yi arayarak neden tüp söylemedin der. Gauri unutmuşum özür dilerim der ve sen al der. Jagdish sen çalışıyorsun diye tüm ev işlerini ben yapmak zorunda değilim der. Gauri tekrar arayarak sakin olmasını söyler. Bu seferlik tüpü sen al der. Telafi etmek için birlikte sinemaya gidelim der.

Anandi eve döner. Kaliyani verdiği yemeği sorar. Anandi alıp kenara koydu diyerek Shiv’i şikayet eder. Kaliyani yemeği senin pişirdiğini söyledin mi der. Anandi buna fırsat vermedi der. Shiv’in ego problemi var der. Asistan Shiv’e Anandi’nin önerisi pahalı olacak der.

Shiv herkes için uygun bir plan izlememiz gerekiyor der. Shiv yemek hazırlanmasını söyler. Shiv, Anandi’nin getirdiği yemeğe alerjisi olduğunu beliritir. Bhim neden geri vermediğini sorar. Shiv bu saygısızlık olurdu der. Shiv diğer yemek ne diye sorar.Bhim helva olduğunu söyler. Shiv helvayı yer ve beğenir…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 249. Bölüm Özeti 14 Mayıs Salı Fragmanı” üzerine 10 yorum

 1. HAVA dedi ki:

  Kıymetini bil o zaman abilerinin olmayacaksa zorlamanın bi anlamı yok tabi abilerinin olması ne güzel

  Rica ederim ne demek hep mutlu ol canım

  1. Işıl dedi ki:

   İyi günler Havacım üzgünüm yazamadım vakit bulamadım. Kıymetini biliyorum bilmez olur muyum? Hiç Sende hep mutlu ol canım :):)

   1. HAVA dedi ki:

    Önemli değil ne güzel işte başka abin olmaz artık zaten

 2. Işıl dedi ki:

  Saol canım abilerimin 3 u baya destek çıktılar en büyük abim “Delikanlı düzgün çocuğu kaçırdın” diye söyleniyor sırıtarak. 😀 Saolsunlar abilerim canlar seviyorum 4’nü muhteşem baş belası 4’lu 😀

  Çok çok saol havacım guzel dileklerin için❤

 3. HAVA dedi ki:

  Hayırlısı olsun canım mutlu olmayacaksan iyi yapmışsın Abilerin de ne güzel seni desteklemiş

  Yeni yaşın kutlu olsun nice mutlu yıllara hep güzel günler yaşanan dileğiyle

 4. Işıl dedi ki:

  Hayırlı Akşamlar hava saol canım, benim durumum da böyle sözlendim. Sonra evlilikten vazgeçtim. 😀 kendimi hazır hissetmiyordum. Babam biraz üsteleyince sözü yaptık, sonra ben düşündüm bu benim hayatım kendi kararlarımı kendim alırım 1 nisan 21’i doldurdum. 😀 yani çocuk değilim karışamazsınız düşüncesiyle vazgeçtim. Ama çocuğun kalbi kırıldı ya ama isteyerek yapmadım.Abilerim biraz kızdılar sonra desteklediler kararıma:) bunun dışında okul ders ev işi aile arkadaş böyle geçiyor aynı:) iyim cnm:)

 5. HAVA dedi ki:

  Hayırlı akşamlar İyiyim canım yurttayım öyle
  Onlar mutlularsa sorun yok tabi ki onlar adına sanırım sadece sen nasılsın neler yapıyorsun

  1. HAVA dedi ki:

   Sevinirim olacaktı

 6. HAVA dedi ki:

  Özetler için teşekkürler ellerinize emeğinize sağlık

 7. Işıl dedi ki:

  Göker abi ve Pınar abla elinize emeğinize sağlık. Özetler tıkır tıkır geliyor. Saolun:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.