İkimizin Yerine 247. Bölüm Özeti 12 Mayıs Pazar Fragmanı

Burak 28 Nis 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi, Jagdish’e tokat atar ve herkes şok olur. Jagdish’e çektirdiğin tüm acıları göz ardı ettim fakat aileme el uzatmana izin vermem der. Payını isteyebilirsin fakat ben buna izin vermeyeceğim benim kaybedecek bir şeyim yok der. Tüm evrakları yırtıp atar. Herkes şoktadır. Anandi, Jagdish’e aileni tehdit etmek yerine bir oğul olarak adam gibi hakkını isteseydin der. Fakat sen şantaj yapmayı seçtin der.

İkimizin Yerine 12 Mayıs Pazar Özeti

Jagdish çok sinirlenir ve Anandi’ye benim mutluluğuma engel olmazsın der. Anandi’ye asla boşanamayacaksın der. Anandi şaşkındır ve böylesine bir ucuzluk ancak sana yakışırdı der. Yarın mahkemeye giderek sana dava açacağım der.

Jagdish ve Gauri şok olur. Anandi halen benim yasal olarak kocamsın Gauri ile evliliğin yasalara aykırı der ve ailesini alıp gider. Gece olduğunda Kaliyani Anandi’nin Jagdish’i öğrendiğinde rahatsız olacağını biliyorum bu nedenle ondan sakladım der. Anandi ona evliliğim boyunca yalnız kaldım şimdi de yalnız kalırım der.

Basant, Jagdish yarınki duruşmaya gelecek mi diye sorar. Bairon inanmamaktadır. Gauri parayı alamadıkları için Anandi’yi suçlar. Jagdish hiç bir şeyi umursamaz. Anandi ona tokat attığı için çok kızgındır. Her şeye rağmen boşanmayarak intikam alacağını söyler.

Gauri her şeyi kaybettiğini düşünmektedir. Anandi ‘den boşanması gerektiğini söyler. Daha sonra miras davası açabiliriz der. Jagdish Anandi’yi boşayacağını söyler.

Mahkeme salonuna geldiklerinde Jagdish ile Anandi hakmin önüne çıkarlar ve boşanmak istediklerini söylerler. Evrakları imzalarlar. Gerekli kararın kurallar gereği altı ay sonra açıklanacağı söylenir. Gauri, Jagdish’e biz hatalı değiliz sadece hakkımızı istiyoruz der.

Jagdish bu boşanma kağıdını imzalamakla ailesinden tamamen koptuğunu söyler. Gauri onu teselli etmeye çalışır. Benim işim sağlam para sorunumuz yok der. Yakında sende okulu bitirip iş bulursun der.

Kaliyani, Anandi’ye geçmişe dair her şeyi unut der. Bairon Anandi’ye resmi bir mektup geldiğini söyler. Jetsar’ın gelişmesi dikkatlerden kaçmamış ve Jetsar ilçe olmak için seçilmiştir. Anandi’ye törenle özel bir ödül verilecektir.

Herkes çok mutlu olur. Gauri yeni işine başlayacaktır. Jagdish ile birbirlerine romantik sözler söylerler. Jagdish ona okunmuş yoğurt yedirir. Jagdish evde yalnız kalınca çok sıkılır.

Anandi güzel bir karşılama töreni hazırlar. Törene çok sayıda insan katılacaktır. Aile evdeki misafirlere yemek yedirir. Jagdish aile portesini fırlatıp atar. Gauri koşarak gelir ve neler oluyor der. Jagdish onlar gibi bir aileyi istemiyorum der. Gauri kimseye ihtiyacımız yok der. Gauri işteki ilk gününü anlatır ve asistana ihtiyacım var der.

Kaliyani, Gehna’ya Shiyam ve Sughna’nın bir düğüne katılması gerektiğini söyler. Bu nedenle gelemediler der. Anandi rüya görür. Rüyada tarlada ata binen bir adamın ona geldiğini görür. Adam yaklaştığında rüzgar Anandi’nin şalını gözlerinin önüne uçurur ve adamı göremez. Anandi sıçrayarak uyanır. Ata binen adamın kim olduğunu merak eder. Sabah Kaliyani Anandi’yi beklemektedir. Anandi çok güzel görünmektedir.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.