İkimizin Yerine 246. Bölüm Özeti 11 Mayıs Cumartesi Fragmanı

Burak 27 Nis 2019 İkimizin Yerine  0

Kaliyani aileyi beğenir ve Anandi’yi damat adayı ile evlendirmek ister. Fakat Bairon öncelikle Anandi ile konuşmalıyız der. Jagdish ve Gauri gelir. Herkes şoktadır. Damat tarafı ayrılır. Jagdish mirastan hakkım olan payı almak istiyorum der. Hastane açmak istiyorum parayı vermezseniz Anandi ile boşanmayı kabul etmeyeceğim der. Şok üstüne şok yaşanır. Sumitra Jagdish’e tokat atar ve bunu nasıl yaparsın diyerek Gauri’yi onun kanına girmekle suçlar.

Jagdish, Gauri’yi savunur. Bairon ile Kaliyani hayal kırıklığına uğrarlar. Kaliyani ağlamaya başlar. Bairon, jagdish’e meydan okur ve elinde geleni yap sana beş kuruş vermeyeceğiz der. Jagdish ben para dilenmiyorum hakkımı istiyorum der. Gauri’ye bakmak ve geçimimi sağlamam gerek der. Siz bilirsiniz Anandi’nin özgürlüğü sizin elinizde diyerek oradan ayrılır.

Gauri de Sumitra’ya gördün mü Jagdish beni ne kadar çok seviyor ve her şeyi göze alıyor der. Damadın babası telefonunu evde unutmuştur ve almak için dönünce her şeyi duyar. Kaliyani ona açıklama yapmaya çalışır. Fakat adam evli bir kadını bize kakalamaya çalıştınız der. Bu iş iptal diyerek gider. Herkes çok üzgündür.

Basant ile Anandi gelirler. Jagdish ve Gauri’yi görünce neden geldiklerini merak ederler. Bairon, Jagdish’e çok sinirlenir. Gauri’nin onun kanına girdiğini söyler. Jagdish’e para vermeyi kabul etmez. Fakat Kaliyani boşanmayı kabul etmezse Jagdish’in hayatı boyunca Anandi’nin mutluluğuna engel olacağını söyler. Para yüzünden Anandi’nin geleceğini karartamayız der. Bairon, Jagdish’in beş kuruş hakkı yok der. Kaliyani bunun hak ile ilgili olmadığını belirtir. Konu Anandi’nin özgürlüğü der.

Kaliyani, Bairon’a avukat ile görüşmesini ve mirası Basant, Bairon, Sughna, Anandi, Nandu ve Jagdish için altıya böldürmesini söyler. Kaliyani, Jagdish’e parasını bizzat ben vereceğim bir insanın para için ne kadar küçüldüğünü kendim örmek istiyorum der.

Basant ve Anandi gelerek Jagdish’in ziyaretini sorar. Bairon, Jagdish’i bazı belgeler için çağırdığını belirtir. Anandi inanmaz. Daha sonra arabulucu gelir ve Kaliyani onu mücevher gösterme bahanesiyle hemen odasına alır.

Arabulucu erkek tarafı anlaşmadan vazgeçti der. Kaliyani’ye nedenini sorar. Kaliyani soru sorma sadece başka adaylar bul der. Arabulucu ısrar edince Kaliyani kızar ve tamam biz kendi işimizi kendimiz görürüz der.

Gauri ve Jagdish evlerine dönmüştür. Gauri, Jagdish’e para almadan önce hastane kurmak için bir sürü ön hazırlık ve çalışma gerektiğini söyler. Jagdish’in sınavlarına odaklanmasını söyleyerek ona moral vermeye çalışır.

Bairon ve Basant, Kaliyani ile birlikte avukatın yanından dönerler. Anandi çay yapmaya gider. Gehna ve Sumitra mirasın Kaliyani’nin dediği gibi bölündüğünü belirtirler. Kaliyani, Bairon’a Jagdish’in evraklarını yanında bulundur der. Bairon, Anandi’nin aldığı çantayı hatırlar. Anandi çantayı düşürünce evraklar yere saçılır. Bairon gelerek Anandi okumadan evrakları toplarlar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 246. Bölüm Özeti 11 Mayıs Cumartesi Fragmanı” üzerine 5 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  🙁 🙂 😉 😛 😀 😈 😛 😆 😎 😀 :mrgreen: 👿 🙁 ➡ 😥 😳 🙄 😕 ❓ ❗

 2. Anonim dedi ki:

  🙁 🙂 😉 😛 😀 😈 😛 :lol :cool 😀 :mrgreen: 👿 🙁 ➡ 😥 😳 :schocks: 🙄 😕 ❓ ❗

 3. Anonim dedi ki:

  🙁 🙂 😉 😛 😀 😈 😛 :lol :cool 😀 :mrgreen: 👿 🙁 ➡ 😥 😳 :schock: 🙄 😕 ❓ ❗

 4. GULJAN dedi ki:

  Bir zamanlar cukurova dizisi varya tipki onun gibi bizimde burda guzal bir aylamiz vardi….Ama simdi her kes bi sebeblere gore dagildik ne guzel gunlerimiz vardi ozamanlar hey Allahym bunuda verenine Sukir

 5. GULJAN dedi ki:

  Ozetler cok guzel tessekkurler elinize emeginize saglik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir