İkimizin Yerine 245. Bölüm Özeti 10 Mayıs Cuma Fragmanı

Burak 27 Nis 2019 İkimizin Yerine  0

Gauri, Jagdish’e klinikte çalışmamasını ve sınavlarına konsantre olmasını söyler. Fakat Jagdish çalışmak zorunda olduğunu belirtir. Bir arkadaşı Gauri’yi arar ve iş ile ilgili konuşurlar. Jagdish bir dosya istese de Gauri oralı olmaz. Jagdish bu davranışına bozulur ve dosyayı kendisi alır. Anandi okula gitmiştir. Kaliyani evdekilere Anandi’ye şimdilik evlilik hakkında bir şey söylemeyin der.

İkimizin Yerine 10 Mayıs Cuma Özeti

Kaliyani biriyle konuşur ve Anandi’ye uygun bir damat adayı aradıklarını söyler. Anandi’nin kriterlerini belirtir ve bunlar uygun olmalı der. Jagdish’in çalıştığı klinikte hastalara test yaptırmaya gerek olmasa da doktor onlara test yaptırmak istemektedir. Jagdish bunun doğru olmadığını söyler. Doktor testler yapılmazsa hastane nasıl para kazanacak der. Jagdish insanların masrafları karşılamakta zorlandığını söyler. Doktor Jagdish’e bu duruma alışman gerekiyor der.

Jagdish bu durumu müdüre şikayet eder fakat müdür zaten her şey bilmektedir. Memnun değilsen ayrılabilirsin der. Kaliyani bir damat adayının ailesi ile görüşür. Damadın annesi Anandi neden boşandı diye sorar. Anandi bir hata yapmış olmalı der. Kaliyani, Anandi’yi över. Damat adayı biraz yaşlı ve çekingendir.

Kaliyani damadı görür ve onu pek beğenmez. Bairon damadın yaşlı olduğunu bilmediklerini söyler. Ailesi de bir şeyler gizliyor gibidir. Bairon damada ne mezunu olduğunu sorar. Damat konuşmaz ve her soruya babası cevap verir.

Oğlunun doktor olduğunu söyler. Bairon onların yalanlarını ortaya çıkarır ve size kız vermiyoruz der. Kaliyani’yi alıp giderken aile Bairon’a hakaret eder. Bairon da cevap vermek ister fakat Kaliyani ona engel olur ve oradan ayrılırlar. Jagdish klinikte yaralı bir çocuğu muayene eder. Bir kaç adam gelip önce bizim hastamıza bak diyerek Jagdish’e kabalık yaparlar. Jagdish sakince durumu idare etmeye çalışırken adamlar bıçak çeker. Güvenlik görevlileri de müdahale edemez. Jagdish de sinirlenir. Adamlar Jagdish’e saldırıp döver.

Başhekim adamlardan Jagdish adına özür diler. Adamlar klinikten ayrılır. Kaliyani telefonda damadı tavsiye eden kişiyi azarlar. Başka bir adayı görmek için giderler. Aile Anandi’nin fotoğrafını görür ve beğenir. Fakat eğitimli olduğunu öğrenince kabul etmez ve giderler. Kaliyani ve Bairon gider. Başhekim Jagdish’i işten atar. Jagdish ben de zaten böyle bir yerde çalışmam der. Kaliyani ve diğerleri evde Anandi’nin evliliği hakkında konuşur. Anandi geldiğinde Kaliyani konuyu değiştirir.

Avukat Bairon’u arayarak mahkeme için Jaipur’a gelmelerini söyler. Jagdish yoldayken kendisine yapılan saldırıyı anımsar. Bairon Jagdish’i arayarak mahkemeden bahseder. Anandi’nin özgürlüğü için gelmesi gerektiğini söyler. Jagdish eve gelse de olanlardan Gauri’ye bahsetmez. Anandi, Jagdish’in ona söylediklerini anımsar.

Jagdish, Anandi yüzünden her şeyini kaybettiğini düşünmektedir. Artık sadece yanımda Gauri var diye düşünerek ağlar. Anandi de Jagdish’i düşünmektedir. Sabah olduğunda Gauri, Jagdish’i uyandırır. Jagdish ona işten çıkardığını söyler.

Jagdish boşanma davası için Jaipur’a gitmeliyim der. Gauri kendisini suçlar fakat Jagdish ona engel olur ve üzülme der. Gauri ona her şey iyi olacak der. Jagdish, Jetsar’daki gibi bir hastanem olmasını çok isterdim der.

Gauri ailenin parasında senin de hakkın var der. Hastane kuracak para ve mülkü ailenden talep etmelisin der. Jagdish haklı olduğunu söyler fakat ailesinin bu parayı vermeyeceğini söyler. Gauri o zaman ailene Anandi’den boşanmak için bu parayı almayı şart koş der. Jagdish kabl eder.

Gauri seninle geleceğim der. Damat adayı arayan arabulucu Kaliyani’yi arar. Kaliyani ona kızar. Fakat arabulucu çok iyi bir aday var mutlaka görmelisin der. Kaliyani tamam der. Arabuluc aileyi eve davet ettim der.

Kaliyani, Anandi’nin evde oalcağını ve bu konu hakkında bir şey bilmediğini söyleyip azarlar. Anandi okula gittiğinde Kaliyani yalnızca Anandi okuldayken gelmelerini kabul ediyoruz der. Kaliyani, Basant’a ailenin geldiğini haber verir.

Kaliyani, Anandi’nin evliliğinin sonuçlanması için dua eder. Bairon gelerek Kaliyani’ye aday ile ailesini araştırarak her şeyi kontrol ettiğini belirtir. Fakat Anandi’nin evlendikten sonra uzağa taşınacağını söyler. Kaliyani onu teselli eder. Jagdish ve Gauri Jetsar’a gitmek üzere taksi tutarlar. Sabah olduğunda Sumitra ve Gehna çeşit çeşit yemek yaparlar. Anandi neden yaptıklarını sorunca bir şeyler uydurup geçiştirirler. Anandi bu gün tatil okula gitmeyeceğim der.

Gehna ve Sumitra paniğe kapılırlar. Gehna koşarak diğerlerine haber verir. Kaliyani, Anandi’yi çağırarak bağış yapmak için bazı giyisiler alınacak der ve onu Basant ile pazara yollar. Anandi gitmek istemeyince Kaliyani ona kızar. Anandi hazırlanmaya gider. Arabulucu Bairon’u arayarak damadın gelmek üzere olduğunu söyler. Gehna koşarak Anandi’yi hazırlar. Jagdish ve Gauri Jetsar’a varır. Jagdish gergindir. Gauri rahat ol başarırsan hayallerine ulaşacaksın der.

Kaliyani, Anandi’yi aceleyle gönderir. Basant ile Anandi gider. Damat ve ailesi gelir. Basant geriye bakar onları görünce hızla uzaklaşır. Kaliyani onları güzelce ağırlar. Damat devlet görevlisi ve eğitim müfettişidir. Kaliyani damadı ve ailesini beğenir.

Damadın babası Anandi gibi bir gelin alacağımız için şanslıyız der. Yalnızca Anandi’nin daha önceki evliliğinin bir sorun çıkarmamasını ister. Bairon merak etmeyin bir sorun olmayacak der.

Damadın babası evliliğe onay verir. Kaliyani ve Bairon da karar vermek için içeri girer. Kaliyani bu evliliği onaylamak ister fakat Bairon öncelikle Anandi ile konuşup ikna etmeliyiz der.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 245. Bölüm Özeti 10 Mayıs Cuma Fragmanı” üzerine 9 yorum

 1. Seda yildiz dedi ki:

  Cok guzelya begendim ya muhtis

 2. meryem dedi ki:

  10 mayız cuma günü ikimiz yerine filimin özeti için

  teşekür ederim

  elinize sağlık

 3. Anonim dedi ki:

  😈 😛 😎 :mrgreen: 🙁 👿 😆 😀 😀 😛 🙂 😉 🙁 😀

 4. Anonim dedi ki:

  😈 :raz: 😎 :mrgren: 🙁 👿 😆 😀 😀 : P 🙂 😉 🙁 😀

 5. Anonim dedi ki:

  B( P) D) S) B) D) P) S)

 6. Anonim dedi ki:

  ;A ;B ;C ;D ;E ;F ;Ç ;G ;Ğ ;H ;I ;İ ;J ;K ;L ;M ;N ;O ;Ö ;P ;R ;S ;Ş ;T ;U ;Ü ;V ;Y ;Z

 7. Anonim dedi ki:

  :A :B :C 😀 :E :F:Ç :G :Ğ :H :I :İ :J :K :L :M :N :O :Ö 😛 :R :S :Ş :T :U :Ü :V :Y :Z

 8. Anonim dedi ki:

  :p 😛 ;P ;P B:) B;) B;( B:(

 9. GÜLALEK dedi ki:

  Özetler ün çok teşekkür ederis.

  Elinize saglik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir