İkimizin Yerine 244. Bölüm Özeti 9 Mayıs Perşembe Fragmanı

Burak 26 Nis 2019 İkimizin Yerine  0

Gauri eve gelerek çiçeklerle Jagdish’in mesajını görür. Onu gördüğüne mutlu olur. Jagdish restorana giderek akşam yemeği yiyerek sinemaya gideceğiz der. Gauri boşa para harcamayalım der. Jagdish artık bir hastanede çalışıyorum ayrıca derslerimi tamamladıktan sonra da terfi alacağım der. Bairon ile Kaliyani gelir. Her ikisi de onları gördüklerine çok şaşırırlar. Gauri dua almak için gitse de Kaliyani buna gerek olmadığını söyler.

İkimizin Yerine 9 Mayıs Perşembe Özeti

Bairon hızlı bir şekilde konuya girmeye çalışır. Jagdish onları görmek için geldiklerini düşünür. Bairon, Jagdish’e boşanma belgelerini imzalamak için geldik der .Jagdish ve Gauri şok olur. Anandi okulda mutsuzdur. Jagdish ve Anandi aynı anda düşüncelere dalarlar. Gauri, Jagdish’in neden belgeleri imzalamak için tereddüt ettiğini düşünür. Kaliyani, Jagdish’e kağıtları imzala ve artık Anandi’yi özgür bırak der. Jagdish evrakları imzalar.

Bairon belgeleri alarak bir kaç hafta seninle iletişim halinde olacağız altı aya kadar özgür olacaksın der. Kaliyani ve Bairon giderler. Gauri olayların iyiye gittiğini düşünür. Jagdish, Anandi’nin ondan bu şekilde ayrıldığı için üzgündür. Gauri ona böylesi daha iyi der. Anandi eve giderken alış veriş yapmaya giden Asha ile Abhi onu görürler. Anandi çok dalgındır ve Asha’nın ne dediğini anlamaz. Asha ve Abhi neler oldu diye meraklanırlar.

Jagdish barda içki içerken Anandi nasıl oldu da boşanma evraklarını imzaladı diye düşünür. Anandi ise Jetsar’ın işleri için gece boyunca çalışır. Dolapta Jagdish’in madalyonunu görür ve onu hatırlar. Garson barın kapandığını söyler ve Jagdish eve gider. Gauri ona neden Anandi ile boşanıyorsun diye bu haldesin diye sorar.

Jagdish, Anandi için değil ailesinin ona olan tavrından dolayı içtiğini söyler. Ailem onun tarafına geçti ben yalnız kaldım der. Gauri yalnız değilsin ben varım der. Ertesi gün Kaliyani herkese Jagdish’in eşyaları olan valizi ona vereceklerini söyler. Jagdish’i hatırlar ve duvardaki resmi kaldırın der. Gauri, Jagdish’i hazırlayarak onu öper. Her ikisi de mutludur. Jagdish’e kutsanmış yoğurt verir. Jagdish, Anandi’yi anımsayarak gazeten bulduğu işe gider.

Asha ile Abhi, MAdan’ın duasını almaya gelirler. Madan onlara nasıl gelirsiniz diye kızar. Sughna ben çağırdım der. Madan’ı onları affemeye ikna etmek için uğraşır. Madan Sughna’ya bağırır. Hepsi senin yüzünden der. Sughna’yı evden yollamaya çalışır. Radha onu engellemek ister. Asha her şey benüm yüzümden oldu Sughna’yı bırak der.

MAdan, Shagun’u Sugna’dan ayırır. Varun ile Sugna’yı gönderir. Sugna’yı ittirir ve Sughna Shiyam’a çarpar. Çocuklar da Shiyam’a sarılırlar. Shiyam, Madan’a ailemi nasıl kovarsın diye hesap sormaya başlar. Sughna giderse ben de giderim diye tehdit eder. Radha da oğlum giderse ben de giderim der. Radha, Shiyam ve ailesi ayrılırken Madan, Shagun benim torunum der ve kendisiyle kalacağını söyler.

Shiyam ona engel olur ve o benim kızım benimle gelecek der. Madan Shiym’a tokat atacakken kendine engel olur. Shiyam güzlükle de olsa Madan’ı ikna etmeyi başarır. Madan pişman olarak Sughna’dan özür diler. Bütün kalbiyle Abhi ile Asha’yı affettiğini söyler. Asha’ya mücevher seti hediye ederek onu kutsar. Anandi, Makan’a Bairon’un çantasından bir belge uzatırken boşanma dilekçesini görür ve Jagdish’in de imza attığını öğrenir.

Anandi, Jagdish ile evlendiğinden bu yana yaşadıklarını hatırlayarak ağlar. Kaliyani onu görür. Anandi odasına geldiğinde Kaliyani yanına gelir ve ona bir şeyler söyler. Anandi ona sarılır. Jagdish yeni hastanede çalışmaktayken bazı usulsüz şeyler görür. Bir doktor ona bunlara göz yummalısın der. Jagdish bu durumdan hoşnut olmaz.

Madan ile ailesi Kaliyani’lere gelir. Söylediği sözler için onlardan özür diler. Abhi ile Asha’yı kabul ettiğini söyler. Kaliyani’de onu affeder. Sumitra, Asha’ya bilezik takar ve her şey tatlılık ile hallolur. Akşam Jagdish işten gelir. Gauri yemek hazırlar. Jagdish ona hastanede yaşanan usulsüzlükleri anlatmaz.

Gauri’ye bir belge gelir. Gauri, Mumbai şehir hastanesine doktor olarak alınmıştır. Gauri ve Jagdish çok sevinirler. Gauri ben sana bir iş bulurum der ve merak etmemesini söyler. Jagdish gerek yok benim işim var der.

Arkadaşı Gauri’yi arayarak onu tebrik eder. Jagdish, Gauri’den bir evrak ister. Fakat Gauri oralı olmaz. Jagdish biraz bozulur ve evrakı kendi alıp gider. Gauri konuşmaya devam eder…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 244. Bölüm Özeti 9 Mayıs Perşembe Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Selin dedi ki:

    Cokguzel ben shivi yakisikli buluyom anandi tayli ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir