İkimizin Yerine 241. Bölüm Özeti 6 Mayıs Pazartesi Fragmanı

Burak 23 Nis 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish, Gauri’ye destek olmaya çalışsa da Gauri sürekli ağlamaktadır. Jagdihs de onun için üzülmektedir. Anandi ise Gauri için endişelenir. Kaliyani, Anandi’yi okula geri yollamayı planlar. Böylece Jagdish ile geçirdiği günleri unutacaktır. Gehna, Kaliyani’ye Anandi’nin Gauri için kaygılandığını söyler ve telefonda onunla konuşurken sesin kesildiğini anlatır. Asha, Abhi’yi beklemektedir. Abhi gelerek ona evlenme teklifi eder. Asha teklifi kabul eder. Fakat ailesini ikna etme konusunda tereddüt eder. Abhi ona bir halhal hediye verir. Asha giderken Anandi oradan geçmektedir. Anandi Asha ile dalga geçer. Asha da ona gülümser.

İkimizin Yerine 6 Mayıs Pazartesi Özeti

Anandi, Asha ile Abhi’yi tebrik eder ve insanların her şeyin altında kötülük aradığını belirtir. Asha insanların ne düşüneceğinden ve ailenin tepkisinden çekinir. Anandi, Shiyam ile konuşma fikrini sunar. Daha sonra Madan ile evlilik hakkında konuşabileceklerini söyler. Hastanede Jagdish, Anandi’yi arar ve ona Gauri’nin başına gelenleri anlatır. Anandi ona Gauri için güçlü olmalısın der. Anandi ailesine söylemeyi düşünse de sonradan bu fikirden vazgeçer. Evde aile puja yapmaktadır. Kaliyani, Anandi’yi merak eder. Anandi gergin bir şekilde gelir. Kaliyani ne olduğunu sorar. Anandi herkes Gauri’nin kaza geçirdiğini ve çocuğunu düşürdüğünü anlatır. Kaliyani, Gauri için dua eder.

Asha yapacağı şey için tanrıya dua eder. Shiyam’ın odasına girerek onu sorar. Sughna dışarıda olduğunu söyleyerek yakında dönecek der. Asha Sughna’ya söylemez ve gider. Sughna, Shiyam’ın bir hafta için gittiğini ve Asha dönene kadar beklemesini söyler. Sughna sorun ne diye sorar. Asha geçiştirmeye çalışır. Gauri’nin annesi onu teselli etmek için uğraşır ve odadan çıkar. Jagdish’i görür. Jagdish tanrıya isyan ederken kaynanası Jagdish’e her şey tanrının hatası değil der. Bu çocuğu istemedin olanlara sen ve Anandi sebep oldu der. Gauri’yi terk edip Jetsar’a gittiğini ve ona yalan söylediğini anlatır.

Gauri’nin annesi Jagdish’i sorgular ve Gauri’ye yerine Anandi’nin sorunlarına öncelik verdin der. Evlenene kadar Gauri’nin peşinden ayrılmadığını fakat sonra Gauri’yi hep üzdüğünü söyler. Anandi destek olmak için Gauri’yi arar. Ona bizi asla rahat bırakmayacaksın çünkü mutsuz olmamızı istiyorsun der. Anandi böyle bir şeyi asla düşünmediğini söyler.

Gauri ona bu halimize seviniyorsun biliyorum der. Telefonu Jagdish alır ve Anandi’ye bağırıp olanlardan onu sorumlu tutar. Sürekli beni arıyorsun der. Anandi sadece destek olmak için aradığını söyler. Jagdish, Anandi’ye ailen senin gözlerini kör etmiş bir şey görmüyorsun der. Anandi ölene kadar o evde kalacağını söyler. Jagdish kalıyorsun çünkü Gauri’nin o ailenin gelini olmasını onlarla yakınlaşmasını istemiyorsun der.

Jagdish, Gauri’ye Anandi’yi sonsuza kadar unutacağını söyler. Anandi, Jagdish ile eski günlerini hatırlayıp ağlar. Bir valiz alarak Jagdish’in eşyalarını toplar. Anandi anahtarları dışarı fırlatır. Kaliyani anahtarları bularak içeri girer. Makan, Kaliyani’ye Anandi’nin valizi yakıp atmasını istediğini söyler. Kaliyani valizi açıp içine bakar. Anandi’nin neden Jagdish’in eşyalarını attığına anlam veremez. Valizi kilitleyerek anahtarı alır. Gauri annesi ve Jagdish ile birlikte eve gelir. Gauri üzgün şekilde yatarken Jagdish yanına gelir. Jagdish, Anandi nasıl olur da tüm bunları yapabilir der.

Gauri bebekleri ve Jagdish’in okulu hakkında kendini suçlu hisseder. Jagdish bebeği Anandi yüzünden kaybettiklerini kendisininde çok çalışarak okula ve işine geri döneceğini söyler. Kaliyani, Anandi’nin gergin bir şekilde çalıştığını görür. Kaliyani neden gerginsin diye sorar. Anandi bir şey yok der. Şu andan itibaren öğrencilerim için çok daha fazla çalışacağım der. Anandi gitmeye yeltenirken Kaliyani onu durdurur. Son zamanlarda Jagdish ile konuştun mu der. Anandi evet konuştum her şey yolunda der. Kaliyani tamam diyerek başını sallar. Anandi gider…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 241. Bölüm Özeti 6 Mayıs Pazartesi Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. GÜLALEK dedi ki:

    Özetler çok güzelmiş
    Elinize saglik Göker bey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.