İkimizin Yerine 26 Kasım Pazartesi Özeti 80. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Bairon Anandiyi eve geri getirir ancak Kaliyani eve girmesini istemez.

Burak 13 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 26 Kasım Pazartesi 80. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

 

Basanth Mahavir’e silahını hedefler, Bago araya girer ve Basanth’a önce onu vurmasını ve kocasını kurtaran adamı kurtarmasının onun görevi olduğunu söyler. İhtiyaç duyduğunda onun kendi akrabalarının terk ettiğini, bir başkasının ise kızını almak istediğini söyler. Bhairon şok olur ve özür diler. Her şeyi unutmalarını ve onlarla birlikte gelmelerini söyler. Mahavir’in kötü niyetli bir adam olduğunu iddia eder. Bago hiçbir şey duymaya hazır değildir. Bhairon, Mahavir’e para atar ve Anandi’nin de onun kızı olduğunu, Mahavir’de yaşamasına izin vermeyeceğini söyleyerek alır. Bago onun peşinden koşar ve onları durdurmaya çalışır. Anandi, ailesinin acılarını geride bırakarak onunla gelmeyeceğini söyler ve anne ve babası burada acı çekerken mutlu olmayacaktır. Bhairon, Bago ve Kazan’a Mahavir’in Kaliyaniye yaptıklarını anlatır ve şok olurlar. Kazan, Anandi’nin Bhairon’la gitmesine izin verir ve onlara Mahavirin gitmelerini söyleyene kadar burada kalacaklarını söyler.

Mahavir onların eşyalarını fırlatır ve evi terk etmelerini ister. Kalyani’nin gelinini(Anandi) hizmetkârı olarak evde tutmak ister ve Anandi’nin olmadığı yerde onlara ihtiyacının olmadığını söyler. Kazan, gerçeğin zamanında ortaya çıktığını ve Bago’ya köylerine geri döneceklerini söyler. Kaliyani, Sumitra ve Gehna gerilmiştir ve Sumitra Bhaironu arar ve onunla konuşur. Bairon her şeyin yolunda olduğunu ve eve dönüş yolunda olduklarını söyler. Kaliyani rahatlar ve Sumitra’ya büyük Diwali (bayram) için mum yakmasını söyler.

Kazan ve Bago köylerine dönüp ne yapacaklarını merak ederler. Kazan, Govind’ın evine gitmeleri gerektiğini söyler çünkü evi artık satılacaktır. Bago onların evinde kimin yaşadığını merak ediyordur ve evin ışıklayı açıktır. Anandiyi evde görünce çok şaşırırlar. Anandiye buraya nasıl geldiğini sorarlar. Anandi, Bairon ‘ın burada olduğunu söyler. Bago ve Kazan neler olduğunu merak eder. Anandi Basant ve Baironu çağırır. Basant ve Bairon ile Govind ve Krishna birlikte eve girerler Kazan ve Bagoya borçlarının ödenmiş olduğunu söylerler. Kazan ve Bago, Basant ve Baironun yardımı için çok mutlu olur. Bairon , Sumitra’nın Bago’ya Anandi’yi yollamasını söylediğini anlatır. Basanth, herkesi ertesi gün Diwali için eve davet eder. Bago, Kaliyani ‘dan korkar ve tereddüt eder ama Bairon , Kaliyani ‘ya ile ilgileneceğini söyler ve ertesi gün gelmeyi kabul ederler. Bairon , Kazan’a biraz para vermeyi teklif eder ama Kazan reddeder. Kazan ve Bago Anandi’ye gözyaşlarıyla veda ederler.

Sabaha karşı Sumitra, Basant ve Baironun neden geri dönmediğini merak eder. Gehna onu teselli eder. Sumitra, Anandi’yi özler, Gehna ona, Kaliyani ‘nın kızdığı Diwali hazırlıkları ile devam etmesini söyler. Jagdish , Basant ve Baironun geri döndüğünü söyleyerek koşarak içeri girer. Daha sonra Kaliyani ‘nin odasına geldiklerini söylemeye gider. Kaliyani , mutlu olur ve aşağı ineceğini söyler. Bairon ve Basanth Anandi ile birlikte eve girerler. Sumitra’yı Anandiyi görünce kendinden geçer. Anandi’ye sarılır ve ağlar. Kaliyani  oraya gelir ve Anandi’ye orada durmasını söyler.

 

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.