İkimizin Yerine 24. Bölüm Özeti 01 Ekim Pazartesi Fragmanı #Kaliyani Anandinin sınava girdiğini öğrenir.

Burak 21 Eyl 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 24. Bölüm 01 Ekim Pazartesi Günü Neler Yaşanacak?

Sumitra Bairon’a yemeği Gehanın pişirdiğini bilmediğini söyler. Bairon Basant’ın söylediklerinden çok etkilenmiştir. Bairon Gehnaya yardım ederek onun yalnız kalmamasını istedik. Ama her gün dava, dalaşma ile bir yere varamayız der. Gehn bu esnada yanlarına gelir ve konuşmaları duyar. Sumitradan af diler. Gehna bu evin huzuru ben geldikten sonra bozuldu der. Gehna yengesinden bu davada onu yalnız bırakmasını ister, onun yüzünden zarar görmesini istememektedir. Sumitra ben kardeşimin eziyet çekmesini kenardan nasıl izleyebilirim der. Ben de konuşmak istiyorum ama ağzım bağlı, hiç olmazsa derdine ortak olayım der. Gehna yüreğinin benime olduğunu biliyorum. Gözlerinde o kadar sevgi şevkat var ki ben o gözlerde yaş görmek istemiyorum der.

Gehna Basant ile konuşmak ister. Onların istediği gibi yapacağını, hiç kimsenin yanında ailenin hürmetini düşürecek bir şey yapmayacağı söyler  ancak bir şartı olduğunu belirtir. Annen her defasında benim fakir bir ailenin kızı olduğumu, o beni bu eve getirmezse ailemin sefaletten öleceğini söylüyor. Ben ailemle ilgili bu tarz laflar işitmek istemiyorum. Ben garip bir ailenin kızıyım beni hor görseniz de onlara hürmet edin der. Basant annesinin odasına yemek getirir.  Kaliyani çok üzgündür ve yemek istemediğini söyler. Basant anne ben istemeden bir şey mi yaptım der. Benim suçum ne der. Kaliyani gitmesini ister. Basant beni kovma anne der. Kaliyani eşyalar eskidiğinde kenara atılırlar bende yararsız eşya gibiyim. Çocuklar büyüyor bu koca ana kime lazım der. Basant anne neden böyle düşünüyorsun der. Sen benim için çok önemlisin, sen olmasan ben ne yaparım, lütfen biraz yemek ye der. Kaliyani sen beni bilmiyorsun, benim çocuklarım doymadan boğazımdan bir şey geçmez der. Basant’a getirdiklerinden yedirir. Basant anne sen bu evin direğisin, sen yanımızda olmasan her şey manasını yitirir. Ben sana bakınca kendimi daha iyi hissediyorum der. Kaliyani oğluna senin annende etten kemikten yaratıldı der. O kızı evime getirdim gelin eyledim bir hatam varsa söyle düzelteyim der. Basant senin hatan yok anne, Gehna gelip bana gelenlerin yanında aile ile ilgili konuşmayacağını söyledi. Yavaş yavaş akıllanıyor der. Onun valideleri hakkında konuşma anne der. Kaliyani bunu şart mı koştu der. Git eşine de ki bu evde istediği gibi yaşayabilir ama önce benden özür dilemelidir der. Basant gider. Kaliyani kız çok akıllı ama beni tanımıyor diye içinden geçirir.

Jagdish Anandiyi bir odaya götürür. Neden odanda okumuyorsun der. Jagdish senin için kitapları buraya getirdim der. Babaanne buraya hiç gelmez der. Anandi yok Jagdish ben ders okumak istemiyorum der. Kaynanam benim yüzümden neneden azar işitti, sınava girmeyeceğim der. Anandi Sumitranın azarlanmasına çok içlenmiştir. Jagdish ısrar eder. Sınava girmesi konusunda konuşur ve babaannesini kafaya takmamasını söyler. Kaliyani salonda Bairon ile konuşur. Sumitra ona meyve soymuştur. Kaliyani masaya bırakmasını ister. Bairon dünkü olaylarla ilgili konuşmak ister. Kaliyani bu konuyu açma der. Bairon senden özür dilerim der. Kaliyani ikinizde beni dikkatli dinleyin o kıza söyleyin, kendisi yemek yapıp yesin, Kaliyani onu ne görmek istiyor ne de onun yaptığı yemekten yemek istiyor der. Bairon annesine onun ailenin büyüğü olduğunu, hata yaptıklarında  yüz çevirmemesini, sevgi ve hayır duasını eksik etmemesini ister.

Basant Kaliyanin yanına gelir ve Kaliyani gel beraber bankaya gidelim der. Jagdish ve Anandi salondadır. Kaliyani Jagdish’e bugün sınavının olduğunu ve sıkılmamasını söyler. Jagdish babaannesinin hayır duasını alır. Anandide hayır duasını alır. Nene sen sınava mı gireceksin neden hayır duamı alıyorsun der. Jagdish Anandi bana teneffüs arasında yemek getirecek o yüzden benimle gelecek der. O zaman gidin der. Sughna Anandiye sınav için uğur getiren yemekten yedirmek isterken Kaliyani görür ve neden ona yediriyorsun der. Sughna bir şeyler uydurur. Anandi ve Jagdish okuldaki diğer çocuklarla sınava girerler. Müdür Anandinin kağıdına bakar ve aferin der. Öğretmene sen çok haklıymışsın der. O böyle devam ederse derslere gelmese de sınavlardan geçecek der. Kitapların üstünde uyuya kalan Anandiyi Jagdish uyandırır ve derslerini çalışmasını söyler. Ertesi günde sınavlara girerler. Müdür Kaliyani’yi görür ve selamlaşırlar. Okula ne lazımsa ne yapılması gerekiyorsa söyleyin der. Jagdish’in sınavları çok iyi der ama onun eşi ondan daha da iyi der. Her gün sınava giriyor der. Kaliyani şaşırır ve Anandi mi der. Müdür evet der kız çok akıllı der. Jagdish ile Anandi beraber sınava giriyor der. Kaliyani olanları fark etmiştir.

Kaliyani herkesi salona çağırır. Bairon ne oldu anne der. Kaliyani çok önemli bir haber var der. Bairon söyle anne der. Kaliyani herkes gelsin, söyleyeceğim der. Ben öyle birinden haber işittim ki size tatlı aldım der.  Anandi’ye tatlı yedirir. Fazla fazla yemesini için zorlar . Benim gibi koca bir kadının aklına gelmeyeni düşündüğün için aferin sana , sen okulda bütün sınavlarını vermişsin der. Herkes şok olur. Anandi ağlamaya başlar. Kaliyani Bairona aferin oğlum gelinin beni tüm kente rezil etti der. Anandi konuşmak ister ancak Kaliyani onun sesini keser ona yalancı der. Benim akıllı torunumu kullandın der. Sughna ben onu sınava çalıştırdım der. Jagdish onun sınava girmesini ben istedim der. Bairon onu okula ben yazdırdım çocukların günahı yok bir sorun varsa bana söyle der. Kaliyani ne vakitten beri annene karşı çıkıyorsun. Ananın kalbini kırman hoş mu ? Ben izin vermemişken sen bizi halka güldürmek mi istiyorsun. Bu sefer bu kızı cezasız koymayacağım der. Basant Bairona kızar. Ben neden bunu başkalarından işitiyorum der. Kaliyani Bairona Anandinin ailesi ne zaman gelecek söyle onlara bu kıza akıl versinler der. Bairona saat 6 ya kadar olanları dünürüne söylemesi için vakit verir yoksa Basanta söyleteceğim der. Anandi ağlar. Jagdish birazdan o sakinleşir, ağlama, ben gidip nene ile konuşurum der. Jagdish babaannesinin odasına gider. Kapıyı çalar  Kaliyani kapıyı açar. Jagdish nenesinden Anandinin ailesini çağırtmamasını ister. Jagdish o benim hatam nene der. Kaliyani sen ona kuyuya atla desen o atlayacak mı? der. Jagdish Anandinin sınava girmesinde ne sakınca var ki der. Kaliyani kadın çok akıllı olursa kocasının söylediklerine kulak asmaz der. Ben ne lazımsa bilirim sen git der. Gehnayı uzaktan görür ve ona da laf çarpıtır. Amcanın eşi gibi olmasın o kız der.

Gehna Kaliyaninin yanına gelir ve anne sen neden benim acımı o kızdan çıkarıyorsun der. Kaliyani ne diyeceksen de git ben senin yüzünü görmek istemiyorum der. Ben gelenlerin yanında uygunsuz konuşmayacağım anne der. Kaliyani benden özür diledin mi der. Gehna ellerini birleştirir ve af diler. Kaliyani en büyük düşmanından af istiyorsun sen bu kadar zayıfmısın çok tez teslim oldun der. Gehna ana ben af diliyorum ne olur onun ailesini çağırmayın der. Kaliyani bu odada af dilemeni kabul edeceğimi mi sanın, sen çok hata yaptın böyle günahları kolayca bağışlayamam. Herkesin içinde ayaklarıma kapanıp benden af dilemem gerekli sana saat 6 ya kadar vakit veriyorum, git der. Jagdish müdüre kızar. Her şeyi o yaptı der. Anandi yok o iyi biri onun ne günahı var  suç benim der. Hiçbir kız kocaya gittikden sonra okula gitmez hepsi beni m hatam der. Sughna hayır der, o benim hatam ben sizi haberdar eylemeliydim der. Anandi ailesi geleceği için üzgündür. Sughna Gehna yengenin ailesi gibi nene onları da ağlatacak der. Bairon Basanta bu uygun değil abi onları buraya çağırmayalım der. Basant bu onların hatası zamanında kızlarına terbiye vermeliydiler der. Sen ananı düşünmüyorsun da onları mı düşünüyorsun. Ben anneme hiçbir şey demeyeceğim annem ne yapıyorsa ben onun tarafındayım der.

Gehna Kaliyani salonda iken herkesin içinde ondan af diler. Sen herkesin içinde af dilememi istemiştin, bende bütün ailenin içinde senden af diliyorum der. Anandinin ailesini buraya çağırma der. Kaliyani ben özür dilemen için senin boğazına bıçak mı dayadım  der. Gehna Kaliyaninin ayaklarına kapanır ve af diler. Kaliyani sen hatandan dolayı af dilemiyorsun. Sen bunu neden yapıyorsun ben çok iyi biliyorum der. Büyüklerin ayaklarına kapanmakla hürmetin azalmaz der ve Gehna babaannenin ayaklarını ağlayarak öper. Kaliyani şimdi aklın başına geldi mi . Ağlıyorsan demek ki pişmansın. Yeter ayağa kalk seni bağışlıyorum der. Kaliyani  Anandi’ye sen de hata yaptın gel benden özür dile der. Anandi ayaklarına kapanmak için giderken hizmetli içeri girer ve onu Basant izinsiz girdiği için durdurur. Hizmetli Sughnanın kaynanalarının geldiğini söyler. Kaliyani Anandi ve Gehnayı içeri gönderir ve göz yaşlarını silmelerini ister. Sumitrayada gülümsemesini söyler.  Gehna odasına gider ve Kaliyaninin söylediklerini düşünür.

Özetimizi beğendiyseniz, bizlere teşekkür etmek için sadece reklamlara tıklamanız yeterli….. Teşekkürler….

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 24. Bölüm Özeti 01 Ekim Pazartesi Fragmanı #Kaliyani Anandinin sınava girdiğini öğrenir.” üzerine 235 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Dizi guzel

 2. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Hadi cümleten iyi geceler!!!

 3. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Tmm Aygüncüm..iyi geceler..Allah rahatlık versin..
  Tmm yarın eğer buluşursam anlatırım..

 4. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Tmm Aygüncüm..
  Anlaşılan bu gece bana uyku yok..acaba buluşmayarak kıvırcığı biraz daha delirtsem mi??..
  Tmm cnm eğer buluşursam..anlatırım..
  İyi geceler..Allah rahatlık versin..
  HADİ CÜMLETEN İYİ GECELER!!!

 5. Asi. Aygun dedi ki:

  Anladim allah saklasin

 6. Asi. Aygun dedi ki:

  Neyse Aleynacim bende kacar uyku basti uykum kacmadan hemen uyuyayim yoksa uykum kacar iyi geceler iyice dusun oyle karar ver yarin anlatirsin ayrintilari bulusursan

 7. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Evet de..Pınar ablam da bazen yoğun olduğu için yazamıyor..küçük bi kızı var onla ilgileniyor:)

  1. Pınar dedi ki:

   kızlar şimdi yetiştirdim kusruma bakmayın

 8. Asi. Aygun dedi ki:

  Her gun bir ozet yayinlansa bu kadar dolmaz aslinda iyi olurdu

 9. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Aygüncüm neyse ya..yarına kadar düşünüp kararı veririm..
  Aynen cnm..İnşAllah yarın Pınar ablam..yeni özeti yazar..

 10. Asi. Aygun dedi ki:

  Bide yeni ozet gelseydi iyi olurdu ya doldu buralar

 11. Asi. Aygun dedi ki:

  Aleynacim bendede bazen cikmiyor

 12. Asi. Aygun dedi ki:

  Huzurlu geceler Zaram iyi geceler Serpilim

 13. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  İyi geceler..Hoşgeldin Serpilcim..))

 14. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  40 tane yorum yazdım.
  40’da çıkmadı..off

 15. Arkey Madhubala dedi ki:

  Iyı geceler kızlar.Bugun vakıt bulamadım.Insallah yarın buradayım

 16. Asi. Aygun dedi ki:

  Anladim Aleynacim o zaman git bus dinle sende israrlarindan kurtul
  Iyi geceler Bengisu

 17. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  İyi geceler..Bengisu..Allah rahatlık versin cnm..))

 18. BENGİSU dedi ki:

  Ben çıkıyorum kızlar iyi geceler tatlı rüyalar)

 19. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Aygüncüm Serhan Moskovo’dan geldiğinden beri
  .bana 10 gündür..kaç defa buluşalım buluşalım diye söylüyor..sana söyleyeceklerim var..ısar edip duruyor..ama ben her defasında reddediyorum..okulun önüne de gelip duruyor..sadece 5dk susup onu dinlememi istediğini söylüyor..bende ona kızgın olduğum için kararsızım işte..

 20. Anonim dedi ki:

  Eeee

 21. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Aygün cnm nerdesin???

 22. Asi. Aygun dedi ki:

  Sanada iyi geceler Tylla

  Aleynacim bence iyice dusun ben bulus diyemem bulusmada diyemem sonucda oglani tanimiyorum senin anlattigin kadariyla biliyorum yani kalbinin sesini dinle birazda manatikli dusun oyle karar ver ben olsam ne yapardim diye dusunup soyleyecek olsam gidip bulusup ne diyeceklerini dinlerdim ama bide sana santaj yaparak bulusmak istiyor bu o yuzden dusundumde boyle durumda bulusmazdim duzgunce cagirsa giderdim ama boyle gitmezdim

 23. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Bide ben hattımı değişdirdiğim için bana ulaşamadığı için delirmiş..aptal delirsin umrumda sanki..
  Bengisu evet gitsem bile asla yanlız gitmem..neyse ya..aslında gitmek istemiyorum..
  Bide ben yengeme sen git..sana söylesin söyleyeceklerini..sende bana söylersin diye..yengem de saçmalama öyle şey mi olur..diye güldü..

 24. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna cnm tamam senin kararın fazla bir şey söyleyemem))

 25. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna cnm yengenle gidersin ne güzel tmm hala ona kızgınsin anlıyorum zamanında bende emreye kızgındım ama gerçekleri öğrendikten sonra fikrin değişiyor )

 26. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Ya bi yandan da abimi düşünüyorum..buluşduğumu öğrenirse neler olur düşünmek bile istemiyorum..
  Bengisu her ne söylerse..onun unutamadığı eski sevgilisi için verdiği yeminleri değişdirmez..

 27. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  İyi geceler..Tylla ablam..Allah Rahatlık versin..))
  ..
  Ama Bengisu ben ona hala kızgınım..yüzünü görmek istemiyor..off merakda ediyorum ne söyleyecek diye..kararsızım şu an..hem gitsem bile yanlız değil..yengemle gideceğim..

 28. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna cnm bence gidip buluş sana söylemek istedikleri var serhan dinlediğin zaman düşüncelerin bir yandan değişebilir hani bildiğin gerçeklerin altından bir şeyler çıkıyor onunda sana anlatmak istedikleri vardır)

 29. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aynen bende mutlaka dizini izleyeceğim..Aygünüm..
  Kızlar bu emojiler çıkıyor ama.. 😉 😀 😛 😐

 30. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna cnm bence buluş soyleyeceklerini dinle )

 31. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Aleynam Aynurum iyiyi geceler cnmlarim annem cok kizgin simdi cikyorum kizlar iyi sohbetler size

  Aynur sana sms yazdim ama gitmedi

  Asi Aygun sanada iyi geceler hepinize Allah rahatlik versin

 32. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Evet Bengisu burda emojilerin çoğu çıkmıyor..
  ..
  Evet aslında biraz canım sıkkın..evet hem Serhan hem de başka bişeyle ilgili..
  Valla Aygüncüm..daha karar veremedim..yarın saat 3’de parkda beni bekleyeceğini söylemiş..gitsem mi..gitmesem mi..bilmiyorum hala..sence ne yapmalıyım??yengem bi git neler söyleyecek diye..söylüyor

 33. Asi. Aygun dedi ki:

  Bende benim telde gorunmuyor saniyordum emojiler eskiden burada emojiler gorunuyordu simdi emoji koyunca yazdiklarimda gorunmuyor benim tel eski tellerdende

 34. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna cnm bende bir umut yeter fragmanını izledim çok beğendim bende izlemeyi düşünüyorum)

 35. Asi. Aygun dedi ki:

  Neyse diyorsansa canin sikkin Aleynacim galiba S ile ilgili bu arada gorusecekmisin karar verdinmi
  Bengisu bende dizi izliyorum

 36. Zara dedi ki:

  Cümleten huzurlu geceler Allaha emanet olun

 37. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Sağol Bengisu..))
  Bu arada kızlar..yeni dizi başlayacak “Bir umut yeter”
  Fragmanını izlediğimde hikayesi hoşuma gitti..izleyiceğimm..

 38. BENGİSU dedi ki:

  Bir şey soruncam neden emojiler çıkmıyor???

 39. Anonim dedi ki:

  Hhhgg

 40. Zara dedi ki:

  Aynurcum hoş buldum iyiyim hamd olsun sen nasılsın kuzum iyimisin

 41. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Ne bileyim ya Aygüncüm..havamda değilim işte..neyse yaa..
  Aynen aynen..bu Can’nın her hareketi sinir bozucu..sanki Ormanda yaşıyor zaar..

 42. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna cnm iyi olmana sevindim)

 43. BENGİSU dedi ki:

  Aygün bende iyiyim hiç odamdayım uzaniyorum tv izliyorum öyle sen neler yapıyorsun ??

 44. Asi. Aygun dedi ki:

  Iyi geceler Aynurcum
  Bengisu ben iyiyim canim sen nasilsin neler yapiyon?

 45. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Tmm Aynurum..iyi geceler..Allah rahatlık versin cnm..))
  ..
  Sağol Bengisu bende iyim ya..hemde çok iyim..))

 46. BENGİSU dedi ki:

  Aynur cnm konuşmadık olsun iyi geceler))

 47. Asi. Aygun dedi ki:

  Neyin var Aleynacim bir seymi oldu neden havanda degilsin
  Evet canim her haraketi itici yuruyusu teli tutusu bardagi tutusu iyyy
  bu arada benimde sana kanim kaynadi:)

 48. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Aynurum birtanem özür dilemene gerek yok gülüm..sadece yazamayınca merak ettim..

 49. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna cnm ben iyiyim sen nasılsın ?

 50. BENGİSU dedi ki:

  Gökhan evleniyorsun bugün sana mutluluklar dilerim ömür boyu mutlu olun

 51. ⚜Aynur⚜ dedi ki:

  Canlar ben kacdim beni af edin simdi uyuYa kalirim yoksa 😀 😛

 52. BENGİSU dedi ki:

  Aygün cnm iyi akşamlar nasılsın?

 53. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Hoşgeldin Aynurum..canparem..
  İyim cnm..sen nasılsın??..
  ..
  Hoşgeldin Bengisu..))nasılsın??

 54. Asi. Aygun dedi ki:

  Aynurcum iyi aksamlar cok sukur iyiyim sen nasilsin?
  Iyi aksamlar Bengisu.

 55. ⚜Aynur⚜ dedi ki:

  Hep iyi olun ablalarym))
  Bende iyim sukur)))
  Aleyna ablam cok ozur dilerim gelmedigim icin

 56. ⚜Aynur⚜ dedi ki:

  Abimm canimin ici bu gun senin hayatynyn en onemli ani))
  Bu gun evleniyorsun!!!
  Damat oluyorsun!!!
  Sana ne dilesem ne istesem azdir cunki sen enn guzel heyleeri hak ediyorsun)))
  Canimm birtanecik abimmm tebrik ederim))))
  Hayat boyy sevdiginle mutlu olma dilegiyle

 57. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Valla Aygüncüm..kurtulmak isteyen yok..bana göre hava hoş..sana kanım kaynadı..))
  Erkenci kuş..dizisini bende severim..izlerimde..ama şu an annem Fox tv’de Bir deli rüzgar dizisini izlediği için..izlemiyorum..bide pek dizi izleyecek havamda değilim..
  Dizide Can’ı bende sevmem..o ne öyle yabani insana benziyor..hiç sevmem öyle tipleri 😀
  ..
  Tmm Tylla ablam Sen bi msj at Aynuruma..Valla iyice merak ettim..
  Evet bugün Gökhan evleniyor….
  ..

 58. Asi. Aygun dedi ki:

  Aynurcum iyi aksamlar cok sukur iyiyim sen nasilsin?
  Iyi aksamlar Bengisu

 59. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna cnm burda mısın??

 60. BENGİSU dedi ki:

  Aynur cnm ben iyiyim sen nasılsın ?

 61. Anonim dedi ki:

  Hhh

 62. ⚜Aynur⚜ dedi ki:

  Tylla ablam Aleyna ablam Aygun ablam Hava ablam Bengisu abla ve Zara ablam nasilsiniz ve hos geldiniz)))

 63. BENGİSU dedi ki:

  Ben geldim)

 64. ⚜Aynur⚜ dedi ki:

  Hayirli aksamlar ki, larr)))
  Uzgunum gelemedinim(((
  YaAa kizlar o kadar yorgunumki biraz once uyuya kalmisim kardesim uyandyrdu
  Cook uykum var iyi geceler size

 65. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Bu arada Aleyna bende ferah zeydan sarkilarni severim

 66. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Bekle Aynura msj atiyim napyor…

 67. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Hayir Aleynacim bu gun yorgun olsamda uyumak istemiyorum bugun dostumun en mutlu gunu oyuzdende yazicam

 68. Asi. Aygun dedi ki:

  Merak etme Aleynacim benden kolayca kurtulus yok;) birine canim dediysem bir sohbetimiz olduysa oyle birakip gitmem:)
  bende cani elestirerek erkenci kusu izliyorum canim:) daha dogrusu gomerek:D

 69. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Aynurum bugün hiç yazmadı..((merak ettim..

 70. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Anladım ablam..))yorgunsan uyu ablam..))

 71. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Tsk ederim cnm duyn persenbe ve cuma gunuydi..

 72. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Netimde sorun yok Aleynacim annem tepamde duryo bende gizli gizli yazyorum cunki cok yorgundum uyumami istiyor da o yuzden gec yazyorum

  Aleykum Selam Aleynam iyleterim tabiyi oda seni cok sever

 73. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Hep iyi ol ablam..
  Peki düğün ne zaman?..mutluluklar diliyorum..))
  Benimde kuzenimin düğünü olucak bi kaç aya..))

 74. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Hos buldum Aleynam bende iyiyim cnm cok sukur bende dugun yorgunlugunu cikaryorum demisdim ya bir akrabamin duynu var diye..

 75. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Tylla ablam..bende Guljan ablama selamı mı ilet..ve de çok sevdiğimi..))

 76. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Tylla ablam..netin mi cekmiyor???

 77. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Dostum bugun beni ablan aradi sana en iyi dileklerini iyiletmemi istedi sana bir omurboyu mutluluklar arzuw etdi Guljanda bende bugun cok sevinc icindeyiz yazmaya soz bulamiyorum kisasi onun kardesi benimde en iyi dostum evlenyor cok mutluyuz Gokhan huzur ve mutlu mesud hayat gecirin bir omur bu ablaninda dilegi sana

 78. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Sağol Aygüncüm beni çok mutlu ettin..doğruyu söylemek gerekirse artık buraya yazmıyacağını sandım üzüldüm..
  Ama şimdi mutlu oldum..
  Hmmm cnm napıyım.. Balkondayım..Şu an müzik dinliyorum..(Ferah zeydan-yanlışız senle) şarkısını..
  Sen napıyorsun??

 79. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Aynurum nerdesin canparem 😀 😀 😀
  Hadi ama biriciğim..seni bekliyorum 😀 😀 😀

 80. Asi. Aygun dedi ki:

  Aleynacim burda sanada yazarim ben:) neler yapiyon

 81. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Hoşgeldin Tylla ablam..çok iyim ablam 😉 😉 😉
  Sen nasılsın??..)))

 82. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Ben geldim Aleynam nasilsin cnm

  Burdayim Aleynam..

 83. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Aynurum..Tylla ablam..Bengisu canlar nerdesiniz????

 84. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Aygüncüm Hoşgeldin..cnm sanarım artık diğer sayfaya yazacaksınız..))

 85. Asi. Aygun dedi ki:

  Hayirli aksamlar Aleynacim

 86. ALEYNA❣❤ dedi ki:

  Canlar nerdesiniz???????

 87. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hayırlı akşamlar..))
  Merhaba Zara Hoşgeldin:)
  ..
  Sağol Hava..şimdi daha..çok daha iyim 😉

 88. Asi. Aygun dedi ki:

  Tamam Zaram nasil istersen benim icin fark etmez bide senin yazdigin neden gec cikiyor ya
  Serpilim nerdesin?

 89. Zara dedi ki:

  Asim burası çok kalabalık değil mi? Ve kimseyide tanımıyorum en iyisi sev yeter sayfasında yazalım
  Serplim biz sev yeter sayfasındayız
  Aygüle Elaya Arzuya ben haber veririm orda görüşmek üzere bye bye

 90. Asi. Aygun dedi ki:

  Iyi olmana sevindim Aleynacim cok sukur bende iyiyim

 91. Hava dedi ki:

  Iyiyim Aleyna sen nasılsın şimdi daha iyi mısın

 92. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hoşgeldin..Mahym ablam..))sağol iyim..sen nasılsın??..))
  ..
  Sağol Aygüncüm..şükür şimdi iyim..dün ağrım çok şiddetlenince yazamadım..bide ağrıdan geceni uyuyamadım..
  Sen nasılsın?
  ..
  Tylla ablam..sagol iyim..sen nasılsın??..
  ..
  Hava cnm nasılsın??..))
  ..
  Pınar ablam nasılsın??..

 93. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İyi günler canlar..))

 94. ALEYNA'DAN GÖKHAN'A dedi ki:

  Benim damat karışımı iyi kalpli tatlı,şirin,komik, ponçik Polis bey..
  Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum… Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar diliyorum…
  Dügününe gelemiyorum..yanında olamıyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim.. Umarım her şey gönlünce olur..
  Umarım ömür boyu..mutluluğun ve heyecanın şimdiki gibi baki kalır…..
  MUTLULUKLAR!!

  1. Pınar dedi ki:

   Gökhancım bende sana ve eşine bir ömür boyu mutluluklar dilerim.dügününüz hayırlı olsun kardeşim.

 95. Hava dedi ki:

  Gökhan bir ömür boyu mutluluklar Rabbim ayırmasın çok güzel ve mutlu bir ömür sürersiniz inşallah senin iyi ve temiz kalpli çocuklar diliyorum

 96. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Ve IKY AYLEMIZE GUNAYDINLAR…Nasilsiniz..

 97. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Dostum bu gunde seni en iyi dileklerimle kutlamak istiyorum cunki cok heyecanliyim bugun benim biricik dostumun en mutlu gunu…ALLAHIM BUTUN DUNYADEKI MUTLULUKLARI DILEYORUM HEP MUTLU OLUN BIR BIRINIZDEN SEVGI VE SAYGIYI EKSIK ETMEYIN..
  GOKHAN SALI GUNU ANLATACAKLARINI HEYECANLA BEKLIYORUM…COK MERAK EDYORUMYA KINA GECESINI VE BUGUNKI DUGUNI…TEKRAR TEBRIKLER
  TEKRAR MUTLULUKLAR DILEYORUM BIRICIK DOSTUM…DOSTLARIN PRENSI..DOSTLARIN KRALI..GORUSGUNCE..

 98. Asi. Aygun dedi ki:

  Gunaydinlar hepinize

  Aleynacim nasil oldun canim

  Gokhan geceyle aksami karistirmissin evlilik heyecanindan olmali;) Ikinizede bir omur mutluluklar allah ayirmasin mutlulugunuz daim olsun aranizda hep sevgi saygi anlayis olsun:)

 99. Mahym dedi ki:

  Hayirli gunler KORDUGUM AILEM
  Nasilsiniz hepiniz?

 100. Mahym dedi ki:

  Hayirli gunler KORDUGUM AILEM
  Nasilsiniz hepiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir