İkimizin Yerine 239. Bölüm Özeti 4 Mayıs Cumartesi Fragmanı

Burak 21 Nis 2019 İkimizin Yerine  0

Badi, Gauri’ye başka bir adamın odasına girmesinin doğru olmadığını söyler. Sumitra bunu görür ve Badi’yi oradan uzaklaştırır. Sumitra Gauri’ye yolluk verir. Gauri ne sakladığını bilmiyorum diyerek alır. Sumitra’ya Jagdish’in kafasına girebilmek için onu burada tutup bahane uydurduklarını söyler. Sumitra, aile fotoğrafını anı olarak saklaması gerektiğini belirtir. Çünkü zamanla Jagdish’in onlara döneceğini düşünmektedir. Geçmişte Gauri’ye söylediği sözleri ve ailemin ana ihtiyacı olduğunda her şeyi bir yana atıp gelirim dediğini hatırlar. Gauri sinirli bir şekilde yolluğu fırlatır. Sumitra, Gauri’ye yaptığı harektelerden dolayı sitem eder ve eğitimli bir kadınsın ama nerede nasıl davranacağını bilmiyorsun der.

İkimizin Yerine 4 Mayıs Cumartesi Özeti

Jagdish gelir ve Gauri ile konuşur. Puja bitince geri döneceğim diyerek onu sakinleştirmeye çalışır. Gauri onu dinlemez ve odadan çıkmasını ister. Bairon ve Basant iş konuşmaktadır. Jagdish ile Gauri gelir. Gauri gitmeden vedalaşmak istediğini söyler. Kaliyani ona kendine dikkat etmesini ister. Jagdish Badi’yi de görmek ister fakat Kaliyani odasında olduğunu belirtir.

Daha sonra Badi, Anandi ile birlikte gelir. Anandi süslü bir şekilde giyinmiştir. Gauri neden böyle giyindiğini anlamaya çalışır. Badi, Gauri’yi Jagdish’in yanından alır ve yerine Anandi’yi itekler ve evlilik yıl dönümünden bahseder. Jagdish, Gauri’yi yollamaya çalışır fakat Gauri yıl dönümü nereden çıktı diye sorgulamaya başlar. Gauri olanları anlar. Bu oyuna yeterince katlandım ama artık yeter der. Kaliyani, Gauri’ye ablası için sessiz kalmasını ister. Fakat Gauri kabul etmez. Badi’nin yanına gider ve her şeyi ona anlatır. Jagdish’in gerçek karısı benim der. Herkes şok olur.

Gauri karnındaki bebeğin Jagdish’den olduğunu da söyler. Bairon ve Basant, Gauri’ye bağırırlar. Fakat Gauri oralı olmaz ve konuşmaya devam eder. Gauri, Badi’ye Jagdish’i buraya getirmek için senin hastalığını bahane ettiler der. Gerçekten hasta olsaydın doğum günü ve diğer kutlamalar yapılmazdı der. Jagdish’in elini tutarak bu insanlar acımasız der. Jagdish çok sinirlenir ve tokat atmak için elini kaldırır fakat vurmaz. Bu sırada Badi bayılır. Anandi onu yakalayarak kanepeye yatırır.

Jagdish, Badi’yi muayene etmek ister fakat Kaliyani ona izin vermez. Badi’ye bir şey olursa seni asla affetmeyeceğim der. Gauri, Jagdish’e benimle gel der. Fakat Jagdish ona yine bağırır ve hemen gitmesini ister. Gauri sinirli bir şekilde gider. Herkes Badi için endişelidir. Anandi, Kaliyani’yi teselli eder ve doktor olarak Jagdish ona baksın der. Kaliyani bu kez izin verir. Bu sırada Lal odaya girer. Badi’yi odasına götürerek muayene eder. Badi gözlerini açrarak Jagdish’e bakar. Jagdish ondan özür dilemeye çalışırken Badi ona bir tokat atar ve tekrar bayılır.

Basant ile Bairon, Jagdish’den artık gitmesini isterler. Jagdish üzülerek gider. Jagdish ağlamaya başar ve bu sırada Anandi yanına gelir. Jagdish, Anandi’den Gauri adına özür diler. Anandi, Gauri’yi affedemeyeceğini söyler ve senin adına üzüldüm der.

Jagdish kendini suçlu hissetmektedir. Anandi, Jagdish’e Mumbai’ye gitmesini söyler. Lal, Bairon’a Badi’yi hemen Jaipur’a götürmeleri gerektiğini söyler. Ambulans çağırırlar. Jagdish, Mumbai’ye doğru yola çıkarken diğerleri Jaipur’a gider. Jagdish birine telefon eder. Kaliyani, Badi için üzülmektedir ve onu asla susturmayacağına yeminler eder. Onun sessizliğine dayanamayacağını söyler. Anandi, Kaliyani’yi sakinleştirmeye çalışır.

Badi’yi hastaneye kaldırırlar. Herkes çok üzgündür. Lal çıkar ve Badi’nin durumunun kritik olduğunu söyler. Jagdish gelerek Badi’ye bakmak ister. Fakat Bairon na bağırarak kovar. Anandi ona engel olur. Bairon’u izin vermek için ikna etmeye uğraşır. Kaliyani, Jagdish ile konuşarak Gauri’yi asla affemeyeceğini söyler. Başka bir doktor gelerek Jagdish ile konuşur. Jagdish, Lal ve diğer doktor Badi’yi kontrol etmeye giderler. Gauri Mumbai’de eve varır ve kendisini odaya kapatır. Anne ve babası onu merak eder ve ne olduğunu anlamaya çalışırlar.

Gauri sinirli şekilde kapıyı açar ve annesine bağırır. Olan biteni anlatmaz. Dekan Gauri’yi arar ve Jagdihs’i sorar. Gauri uyarınızı ona ilettim fakat oralı olmadı der. Dekan sinirlenerek tamam der ve telefonu kapar. Annesi Gauri’yi sakinleştirir. Gauri tekrar dekanı arar. Fakat dekan artık Jagdish’i gözden çıkarmıştır. Jagdish ve diğer doktor Kaliyani’lere Badi’nin Amerika’da iyileşebileceğini söylerler. Kaliyani çok sevinir. Badi’yi görmeye giderler. Badi hayal kırıklığına uğramış şekilde beni neden kandırdınız der.

Jagdish gelerek Badi’nin elini tutar. Ondan özür diler. Fakat Badi çok kırgındır. Duygusal bir konuşma yapar. Jagdish ağlayarak özür diler. Badi ona çift kalpli kolyeyi geri vermesini söyler. Kolyeyi Anandi’ye vererek bunu sen sakla der. Jagdish hatasını anlayıp sana dönerse ona verirsin der. Badi ailedekiler ile vedalaşır ve tahliller için oradan ayrılır.

Badi, Amerika’ya gidecektir. Gece olduğunda Gauri yatağında olan biteni düşünür. Kapı çalar. Gelen Jagdish’dir ve çok sinirlidir. Gauri onu durdurur ve sorgulamaya başlar. Jagdish onu dinlemez ve odasına gider. Gauri de peşinde gelir ve konuşmaya devam eder. Jagdish sinirli bir şekilde Badi’ye olanlardan ötürü onu suçlar ve bağırır. Gauri’nin ailesi de gelir.

Gauri nasıl olur da Anandi ile yıl dönümü kutlarsın der. Jagdish ona bağırmayı sürdürür. Ailesi araya girince Jagdish onlara da sesini yükseltir ve sinirli şekilde gider. Ertesi gün Kaliyani, Lal ve Abhi eve gelir. Sugna ve Asha onları karşılar. Kaliyani onlara Badi mutlaka iyileşecek der. Hepsi mutlu olur. Asha ve Abhi yine romantik anlar yaşar…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 239. Bölüm Özeti 4 Mayıs Cumartesi Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. GÜLALEK dedi ki:

    Özet çok gözelmiş teşekkür ederim.
    Elinize saglik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir