İkimizin Yerine 234. Bölüm Özeti 29 Nisan Pazartesi Fragmanı

Burak 17 Nis 2019 İkimizin Yerine  0

Kaliyani ve diğerleri Badi’yi karşılarında görünce çok şaşırırlar. Kaliyani Badi’ye sarılarak onu içeri davet eder. Badi tüm aileye dua eder. Anandi’yi över. Jagdish nerede diye sorunca Kaliyani lafı değiştirir. Badi ve Kaliyani koyu bir sohbete tutuşurlar. Anandi yağlı yiyecekler Badi’ye dokunabileceğinden ona mutfaktan meyve getirir.

İkimizin Yerine 29 Nisan Pazartesi Özeti

Badi herkese getirdiği hediyeleri verir. Geçen defa Kaliyani’nin yolladığı hediyeleri kullanıyor musunuz diye sorar. Herkes hediyelerini gösterir fakat Anandi içinde Jagdish ile kendisinin resmi olan kalpli kolyeyi takmamıştır. Anandi kolye ile gelen mektupta Badi’nin kanser olduğunun yazdığını anımsar. Badi soru sorsa da Anandi geçiştirir. Badi, Jagdish’e aldığı hediyeyi Anandi’ye verir.

Badi konuşurken öksürmeye başlar. Kaliyani endişelenir ve Basant’tan Lal’i aramasını ister. Badi gerek olmadığını söylese de Kaliyani ısrar eder. Jagdish yemek pişirir ve Gauri mutlu olur. Gauri ona parfüm hediye eder. Jagdish de çok sevinir keyifli anlar yaşarlar.

Kaliyani herkese Badi’nin durumunun iyi olmadığını söyler ve Jagdish’in durumunu öğrenirse kaldıramaz der. Bu evliliğin saklanmasını ister. Diğerleri de aynı fikirdedir. Köyde üç kişi gelerek Anandi ve ailesini Holi bayramı için yapılacak pujaya davet eder.

Anandi bu evin büyüğü Kaliyani der. Bu nedenle öncelikle onu davet etmelisiniz der. Eğer muhtar olarak davet ediyorsanız muhtarın davet edilmeye ihtiyacı yok der. Kaliyani ve diğerleri mutlu olur. Kaliyani puja davetini kabul eder.

Badi de mutlu olur ve Anandi’ye para vererek onu kutsar. Hep birlikte puja yaparlar. Badi, Anandi’ye her sene Jagdish’e anlattığı hikayeyi anlatır. Daha sonra Jagdish’i aramasını ister. Anandi konuyu değiştrmeye çalışır fakat Badi Jagdish’i arar.

Jagdish festivaldedir ve ailesini özlemiştir. Gauri onu teselli etmeye çalışır. Jagdish’in telefonu çalar ve telefonu Gauri açar. Badi, Jagdish’i sorar. Gauri evet der. Badi, Gauri’nin kim olduğunu sorar. Anandi telaşlanır.

Gauri, Badi ile kaba saba konuşur. Jagdish telefonu alır. Badi o kadın kimdi diye sorar. Jagdish iş arkadaşı olduğunu söyler. Badi ben buradayken sen de buraya gel der. Jagdish kibar bir dille geri çevirir. Badi onu ikna eder. Belki ömrün seni gelecek yıl görmeye yetmez der. Jagdish kabul eder.

Kaliyani, Jagdish’i arar ve Badi’nin fazla ömrü kalmadı diyerek gelmesini ister. Jagdish Gauri’nin durumunu ve Kaliyani’nin sözlerini düşünür. İkilemde kalır. Jagdish, Gauri’ye olanları anlatır. Gauri sinirlenir ve burada da sorumlulukların var der.

Nandu su tabancasına boyalı su koyarak herkesi ıslatır. Basant da Gehna’yı ıslatır. Badi, Nandu’ya bir şeyler söyler. Nandu fıskıye ile erkekleri ıslatır. Herkes çok eğlenir. Badi, Anandi’ye Jagdish olmadan yalnız kaldığını söyler.

Badi, Jagdish’i arar ve Anandi yalnız olduğundan Holi’ye gelmesini ister. Jagdish işe geciktiğini söyleyerek telefonu kapar. Yüzü örtülü bir adam davul çalarak festivale gelir. Herkes kim olduğunu merak eder. Adam Badi ile şakalaşmaya başlar. Badi onu fıskiye ile ıslatır. Bu kişi Jagdish’dir…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 234. Bölüm Özeti 29 Nisan Pazartesi Fragmanı” üzerine 3 yorum

 1. GÜLALEK dedi ki:

  Cevapladiginiz ün saolun Göker bey.
  Ama lürfen eger başarirsaniz siralama bozulmasin yoksa dizi o büyüsünü o heycanini kaybedyomuş gibi geliyor.
  Yine bi kez teşekkürlerrr.

 2. GÜLALEK dedi ki:

  Teşekkürler özetleniz ün elinize saglik.

  Amaa burda bölüm siralamasi bozulmuş galiba.
  234 bölüm özetini sirasi geldiginde bulamamişdim ve sorunun tl imde oldugunu sanmişdim yada sirasinda yazilmadigi ün mi şimdi veryonuz?

  1. Göker dedi ki:

   Evet 234 ve 235. Bölümleri yoğunluktan ötürü açamamıştık. 235. Bölümü de yarın açacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir