İkimizin Yerine 232. Bölüm Özeti 27 Nisan Cumartesi Fragmanı

Burak 17 Nis 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish, Anandi’ye kızar ve telefona neden cevap vermedin der. Ailesinden haber alamadığı ve endişelendiğini söyler. Anandi her şey yoluna girecek sadece biraz zaman lazım der. Kaliyani’nin geri döndüğünü ve her şeyi öğrenerek durumu düzeltmek için uğraştığını söyler. Gauri’nin seninle görüşmemi yanlış anlamasını istemiyorum der. Jagdish konuşmamızda problem yok der. Anandi ise görüşmelerinin uygun olmadığını söyler. Jagdish bir haber almak için görüşebileceği tek kişi olduğunu söyler. Anandi telefonu kapar.

İkimizin Yerine 27 Nisan Cumartesi Özeti

Gauri mutlu olur. Jagdish’e gelir ve Anandi seninle ters konuşuyor der. Jagdish sinirlenerek Anandi diye bağırır. Bunların hepsinin onun egosu nedeniyle olduğunu söyler. Gauri, Jagdsh’i sakinleştirir. Basant ve Bairon iş ile ilgili konuşmaktadır. Anandi herkesin duasını alarak Lal ile birlikte gider. Sughna ve Shiyam Kaliyani’yi görmek için gelirler. Varun yürümektedir ve herkes bunu görünce çok mutlu olur.

Shiyam, Kaliyani’den ayrılmasının ardından evdeki mutluluğun kaybolduğunu ve kardeşlerin artık böyle olduğunu belirtir. Sughna, Kaliyani’ye nereden öğrendin diye sorar. Fakat Kaliyani bir şey söylemez. Her şeyi nasıl düzelteceğini düşünmektedir. Sughna neden Anandi’ye çok acı çektirdin diye sorar. Kaliyani ona Mumbai’ye gittim der. Anandi yolda Jagdish’in sözlerini hatırlar.

Varun lazer ışığını yakar ve Kaliyani, Nandu da aynı şeyi yapmıştı der. Varun, Nandu lazeri benden çaldı der. Sughna ona kızar. Kaliyani, Varun’un sözleri karşısında şok olur fakat Sugna olayı geçiştirmeye çalışır. Kaliyani ikna olmaz ve Sughna’dan gerçeği söylemesini ister. Sughna, Nandu eşyaları izinsiz olarak alıyor ve geri vermiyor der.

Basant ile konuşmak isterler fakat Anandi ile yaşadıklarından dolayı vazgeçerler. Sughna, Nandu henüz çocuk zamanla bunu bırakacaktır der. Kaliyani bir sonrakinde başka birinin evinden bir şey alırsa ne olacak der. Kaliyani, Sughna’ya bana her şeyi anlatmanı istiyorum der. Anandi sergide Lal ile konuşmaktadır. Jagdish de gelir ve o yaklaşırken Anandi etrafına bakınır.

Lal ne oldu diye sorar. Anandi ona yakın birisinin yanımda olduğunu hissettim der. Sughna, Nandu’yu dürbün ile ilgili bir çocukla tartışırken görür. Varun, Sughna’ya Nandu her gün çocuklara kabadayılık yapıyor der. Sughna oğlundan beklemesini ister. Diğer çocuğun annesi kendi çocuğuna Nandu’ya karşı gelme o Kaliyani’nin torunu başımız belaya girer der. Nandu, Sughna’yı görünce ben bunu para biriktirerek aldım der ve gider.

Anandi, Jagdish’i görür ve gizlenmeye çalışır. Lal e Jagdish’i görünce Anandi’nin kaçabilmesi için Jagdish’i oylamaya karar verir. Jagdish, Lal’i görünce etrafına bakar ve yalnız olup olmadığını sorar. Lal elbette yalnızım der.

Anandi taksiye biner ve Jagdish’den nasıl kurtulacağını düşünmeye başlar. Taksi birden durur. Yolda yaralı bir kadın vardır. Anandi kadını hastaneye götürür. Kadını tedavi edecek kişi Gauri’dir… Gauri, Anandi’yi görünce adeta şok geçirir. Sughna, Kaliyani’yi arar ve Nandu ve arkadaşları arasında yaşanan tartışmadan bahseder. Çocuğun ailesi işlerini kaybetmek istemedikleri için sessiz kalıyorlar der. Kaliyani üzülür. Ailedeki tüm çocukların şımarmaya başladığını düşünür. Sughna’ya eve git ve olanlar Gehna ile Basant’a anlat der. Fakat Sughna kabul etmez. Kaliyani bir plan yapar.

Gauri, Anandi’ye kaba davranmaktadır. Hastanın durumunun iyi olduğunu söyler. Anandi’ye laf sokar. Anandi ona cevap vermez. Anandi hastanede dalgın bir şekilde yürürken sedye taşıyan birisi onu itekler. Jagdish onu düşmeden yakalar. Bir süre birbirlerine bakarlar. Jagdish çok mutlu görünmektedir. Birden toparlanır ve Lal seninle geldi mi diye sorar. Anandi hayır anlamında başını sallar. Jagdish neden onun konuşmadın der. Anandi konuşamadım der.

Jagdish artık Gauri değişti der ve görüşmemizi kötü algılamayacak der. Anandi ise bir an önce oradan uzaklaşmak için uğraşmaktadır. Jagdish onun elini tutar ve Gauri’ye doğru götürür. Gauri onları görünce kıskanır. Üçü birlikte bir odaya giderler. Jagdish, Anandi’ye Gauri’ye görüşmelerinde bir problem olup olmadığını sormasını ister. Gauri, Anandi’nin her şeyi açığa çıkarmasından endişe etmektedir.

Fakat Anandi ilişkinin değerini bilemeye biri ile konuşmanın bir anlamı yok der ve gider. Gauri masum rolü yapar. Jagdish, Anandi’nin peşinden gider ve Anandi’ye evine gelmesi için ısrar eder. Anandi kabul etmez. Lal de oraya gelir. Gauri, Kaliyani için eve gelmelerini söyleyerek duygu sömürüsü yapar. Kaliyani’ye bir hediye aldığını söyler ve ona verir misin der. Anandi sakinleşir ve Lal’e onunla gelmesini söyler. Birlikte dışarı çıkarlar.

Gauri rol yapmaya başlar ve çok sevinmiş gibi görünmeye çalışır. Jagdish, Anandi ve Lal arabanın yanında beklemeye başlarlar. Gauri anahtar ile gelerek açmaya çalışır. Fakat Jagdish ona engel olur ve ben kullanırım der. Gauri bana ne kadar şefkatli davranıyorsun diyerek Anandi’ye gönderme yapar. Anandi kendini kötü hisseder. Yola çıkarlar. Gauri, Anandi’yi köyde yaşadığı için pizza ve hamburger ile ilgili düşüncesinin gelişmediğini söyleyerek küçük görmeye çalışır.

Anandi pizza ve hamburgeri bilmez ona Samosa (bir çeşit tatlı) alırız der. Jagdish hayır Anandi o yemekleri bilir diyerek onu savunur. Anandi doğum günümde Mumbai’ye geldiğinde sana pizza getirmiştin hatırladın mı çok beğenmiştin der. Gauri bozulur ve iyice kıskanır. Eve varırlar.

Gauri, Anandi’yi yatak odasına götürür ve laf sokmaya devam eder. Anandi odadaki aile resmini görür. Jagdish onları çağırır. Beraber gelirler. Gauri Anandi’ye Samosa tatlısı verir. Anandi konuşmaz. Jagdish, Gauri’den çay demlemesini ister. Gauri gider ve çay yaparken onları dinler. Jagdish, Gauri’nin arık değiştiğinde ısrar etmektedir. Anandi, Jagdish’i susturarak ona idol hediyesini ver de gidelim der. Gauri, Jagdish’i çağırır. Jagdish idolü dolaptan çıkarır ve Gauri’ye bu bizim aldığımız idol der. (Fakat Gauri hastanedeyken ben Kaliyani i.in hediye aldım demişti.) Gauri endişeli bir şekilde Jagdish’e bakar…

Sitemize destek olmak için lütfen yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir