İkimizin Yerine 25 Kasım Pazar Özeti 79. Bölüm Fragmanı # (2. kısım)Bairon ve Sumitra dünürlerini arar.

Burak 12 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 25 Kasım Pazar 79. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

 

Bairon Sumita’yı Anandiyi sorar ve Sumitra ağlamaya başlar ve Kaliyani’nin Anandi’yi evden attığını söyler. Bairon şok olur ve ne olduğunu bilmek ister. Sumitra, Kazan’nın yardım için geldiğini, Anandinin Mahavir’e babasının topraklarını geri almak için gittiğini anlatır. Mahavirin eve gelerek Kaliyaniye Anandinin ona geldiğini söylemesi üzerine Kaliyaninin sinirlenerek Anandiyi evden attığını anşlatır. Bairon şok olur ve Kaliyani’nin bunu yapabileceğine inanamaz. Bairon annesi ile konuşmk için alt kata iner. Kaliyani, karısının Baironun zihnini zehirlediğini söyler. Bairon, Sumitra’nın kendisine her şeyi anlattığını ve Anandi’nin böylesine ağır bir cezayı hak ettiği şeyi bilmek istediğini söyler. Kaliyani her zamanki bağırışlarıyla devam eder ve Anandi’nin bu kadar çok hata yaptığını , Mahavir Singh’in kapısında dilenmeye gitmesinin affedilemez olduğunu söyler. Bairon, Mahavir Singh’in kim olduğunu sorar, ancak Kaliyani ona söylemeyi reddeder, sadece ona güvenilmemesi gerektiğini söyler. O ayrılır ama Bairon onu durdurur ve cevap ister.

 

Kaliyani herhangi bir soruya cevap vermeyi reddeder. Bairon, Anandi’yi hemen eve getireceğini ve kimsenin onu durduramayacağını söyler ve ayrılır. Sumitra onu takip eder. Kaliyani, Anandi’nin geri dönmesine asla izin vermeyeceğini söyleyerek bağırır. Jagdish üstte ve her şeyi dinliyordur. Basanth her şeyin nasıl çözüleceğini merak eder. Jagdish, Anandi’ye ne kadar üzgün olduğunu söyleyen bir mektup yazar. MS’nin evinde Sughna, gece geç saatlerde eve gelen Vikrant’ı endişeyle beklemektedir. Vikrant  Jagdish’in evde olduğunu ve Bairon’un da evde geldiğini söyler. Sughna bunu duyduğunda mutlu olur ve Vikrant’tan hemen ona ulaşmasını ister. Vikrant evde olmadığını ve her şeyi kendi odasında açıklayacağını söyler.  Ramcharan konuşmaları gizlenerek dinler ve Mahavir’i arar. Ona söyleyecek bir şeyi olduğunu söyler. Bairon ve Sumitra Bilaharia’ya gelir ve Kazan’ın evinin kilitli olduğunu görünce şaşırırlar.

 

Bairon ve Sumitra, Kazan’ın evinin kilitli olduğunu ve ailenin nerede olduğunu merak ederler. Krishna ve Govind’ın evine giderler. Krishna alaycı bir şekilde onlara Kazan hakkında bilgi almak için çok hızlı olduklarını söyler. Onları acımasızlıkları için hedef alır. Govind onu durdurup Bairon’a Kazan’ın başının dertte olduğunu söyler. Govind, Bairon ve Sumitra’ya Kazan ve ailesine olan her şeyi anlatır. Nereye gittiklerini ve nasıl olduklarını bilmiyorlardır. Sumitra, Krişna’ya Kazan’ı bulmalarına yardım etmesi için yalvarır, ancak Krişna bunun için çok geç olduğunu söyler ve kapıyı yüzlerine kapatır. Bairon ve Sumitra, Kazan’ı bulmak için tüm mahalle köylerine, hastanelere, inşaat alanlarına vb. gider, ancak onları hiçbir yerde bulamazlar. Sumitra daha sonra ne yapacaklarını merak eder ve Bairon ona olanları neden daha önce söylemedin diyerek kızar. Tüm bu olanları durdurabileceklerini belirtir.

Sumitra, Bairon’a söylemediği için pişmanlık duyar. Her ikisi de Mahavir Singh’in kim olduğunu merak ediyordur. Kaliyani tapınağa gider ve sırrını saklamasına yardımcı olması için Tanrı’ya dua eder. Orada duran Mahavir’i görür ve döner. Mahavir Jagdish’in tutuklanması hakkında onunla alay eder. Kaliyani ayrılmaya çalışır ve Mahavir, Kazan’ın bulunduğu yer hakkında gerçeği ortaya çıkarır. Kaliyani şok olur. Mahavir dünürünün durumunu ve onun merhametine nasıl muhtaç olduklarını anlatır. Kaliyani onların kendisi için hiç bir şey ifade etmediğini ve istediği gibi davranabileceğini söyler. Mahavir şok olur.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.