İkimizin Yerine 225. Bölüm Özeti 20 Nisan Cumartesi Fragmanı

Burak 08 Nis 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish, Gauri’ye nereye gittiğini sorar. Gauri Bopal’e gidiyorum diye yalan söyler. Jagdish bulduğu bileti gösterir ve bu bilet Bopal için değil der. Gauri, Bopal’e direk gidemiyorum Jaipur üzerinden gideceğim der. Jagdish pek tatmin olmaz fakat Gauri’ye güvenmek ister.

İkimizin Yerine 20 Nisan Cumartesi Özeti

Anandi odasında Jetsar’da uygulamaya geçirmek üzere bazı reformlar üzerinde çalışmaktadır. Bairon öğretmenlik maaşını yatırmak için Phuli’ye banka hesabı açmaya karar verir. Anandi’ye bir form vererek doldurmalarını ister. Anandi teşekkür eder.

Ertesi sabah Gauri, Jagdish’i geç oldu diye uyandırır. Romantik anlar yaşarlar fakat Gauri’nin annesinin gelmesiyle bu romantizm bozulur. Jetsar’da eve Anandi’nin okuduğu üniversiteden bir zarf gelmiştir. Ailedekiler Anandi’nin sınav sonucu olduğunu düşünerek heyecanlanırlar. Basant zarfı açar ve mutlu bir şekilde notlarının çok iyi olduğunu söyler. Herkes çok sevinir.

Bairon mezuniyetinden ötürü Anandi’yi tebrik eder. Basant şeker dağıtması için Makan’a para verir. Mumbai’de Gauri evi güzel bir şekilde süsler. Jagdish’i terasa çağıran notlar bırakır. Mum ışığında romantik bir akşam yemeği yerler. Jagdish bu sürprizden çok etkilenir. Gauri ailem bir yere gitti ben de sana bir sürpriz hazırlamak istedim der. Gauri masraflar artıyor kredi çekmem gerekebilir der.

Jagdish buna gerek olmadığını söyler. Arabanın parası ödendi ve Bade Papa’dan yardım geliyor kredi çekmeye gerek yok der. Gauri Bade Papa’dan yardım almayı kestim der. Jagdish üzülür ve ne zaman diye sorar. Gauri yeni olduğunu söyler. Eğitimimi tamamladım artık ondan yardım almak için bir sebep yok der.

Jagdish haklı olduğunu söyler. Fakat neden karar alırken benim de fikrimi sormadın der. Bana haber vermeden sürekli bir şeyler yapıyorsun der. Gauri, Sumitra’nın meydan okumasını hatırlayarak alttan alır ve Jagdish’i yatıştırır. Jagdish’e sen de ailenden yardım almayı bırak kimseye muhtaç değiliz der.

Jagdish mutlu olur ve Gauri’ye dinlenmeye ihtiyacı olduğunu bu nedenle fazla mesai yapmasına izin vermeyeceğini söyler. Abhishek, Kaliyani’lere gelir ve Shiyam’ın adresini öğrenmek ister fakat adresi anlayamaz. Anandi onu götürür. Gauri, Jagdish’in dolabında ailesinin fotoğrafını görür. Abhishek, Varun’u tedavi etmeye çalışırken Varun ayağa kalkarak yürümeye çalışır. Tam düşmek üzereyken Abhi ile Asha onu yakalar. Bu sırada elleri birbirine değer. Anandi aralarındaki elektriklenmeyi fark eder. Asha hemen elini çeker.

Herkes Varun’un kat ettiği mesafeden memnundur. Varun, Jagdish’e sağlık durumundan bahsetmek isterken Sughna buna yaklaşmaz. Asha, Abhi’ye çay getirir. Abhi teşekkür eder. Jagdish eve gelir ve duvarda aile fotoğrafını görünce çok mutlu olur. Gauri’ye sorar. Gauri eğer çerçevelenirse daha iyi hissedeceğini belirtir.

Jagdish duygulanır ve Kaliyani ile ailesinin onu ne kadar sevdiğini belirterek Gauri’ye teşekkür eder. Gauri ona güzel hatıraları anımsamanın keyifli olduğunu söyler fakat artık seni sevmiyorlar der. Jagdish mutsuz hissederek gider. Mutfakta annesi Gauri’ye o fotoğrafı enden odanda tutuyorsun diye sorar.

Gauri bu fotoğraf Jagdish’e ailesi geçirdiği iyi ve kötü hatıraları anımsatacak der. Kötü hatıralar ailesi arasına daha da mesafe koyacak der. Ayrıca kendisine de Sumitra’nın meydan okumasını anımsatacak ve Jagdish ile yaşadığı zorluklara katlanmasını kolaylaştıracaktır…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir