İkimizin Yerine 223. Bölüm Özeti 18 Nisan Perşembe Fragmanı

Burak 07 Nis 2019 İkimizin Yerine  0

Bir adam Anandi’ye gelerek çocuklardan birinin kaybolduğunu söyleyerek ondan yardım ister. Anandi evdekilere haber vererek hemen gider. Çocuğun evinde ailesi ağlayarak büyücü kadını lanetlemektedir. İnsanlar bunu tuhaf kadının yaptığını anlatarak onun cadı olduğunu söylerler. Anandi bundan nasıl emin olabiliyorsunuz der. Köylülerden biri o cadıyı çocukları seyrederken gördüm der. Anandi çocuğu onun kaçırdığını görmedik der ve bu sadece bir tahmin der. Fakat insanlar ona katılmaz.

İkimizin Yerin 18 Nisan Perşembe Özeti

Anandi olayı araştırmak üzere cadının olduğu yere gider. Yanında bir kaç köylü vardır. Fakat cadıdan korkarak Anandi’nin yanından ayrılırlar. Anandi’nin yanında iki kişi kalır. Terk edilmiş bir eve gelirler. Yanlarındakiler Anandi’ye gecenin bu saatinde içeriye girme der. Fakat Anandi dinlemez ve tek başına içeri girer. Anandi elinde fener ile kadını aramaktadır. Bu sırada Anandi’nin elbisesi bir yere takılır. Anandi elbiseyi kurtarır ve aramaya devam eder.

Bu sırada bir oyuncak bebek ve korkudan ağlayan bir kadın görür. Anandi de korkar ve kim var orada der. Hiç ses yoktur. Anandi’nin feneri söner. Bir müddet sonra tekrar yanmaya başlayınca kadın ortadan kaybolur. Anandi’nin evinde bazı kişiler Bairon’u Anandi ile ilgili bilgilendirir ve Bairon da gergin bir şekilde yanlarına gelir.

Cadı Anandi’ye belli etmeden kaçmaya çalışır fakat Anandi onu görerek durmasını söyler. Sana yardım için buradayım der. Fakat cadı uzak dur benden diye bağırarak Anandi’ye taş fırlatır. Taş Anandi’nin kafasına gelir ama fazla zarar vermez. Cadı kendisini bir odaya kilitler. Anandi kapıyı çalar. Kapı açıldığında Anandi yüzünde büyük bir yara izi ve elinde baltayla bir kadını görür. Kadının adı Bhori’dir. Anandi şok olur ve sana zarar vermeyeceğim köyün Sarpanch’ıyım ve sana yardım etmek istiyorum der.

Bhori ağlamaya başlar. Dışarıda insanlar Anandi için endişelenmektedir. Bazıları içeri girip ona yardım etmek isterler fakat farklı bir yoldan girmeye karar verirler. Anandi, Bhori’ye çocuk nerede diye sorar. Bhori konuşmaz. Anandi eğer çocuk bulunmazsa insanlar seni öldürecek der. Bhori bu sözleri duyunca iyice korkar. Anandi eğer çocuk bulunursa ben de insanlara senin cadı olmadığını ispatlayacağım der.

Anandi dışarı çıkar ve insanların yanına gelip beni takip edin der. Herkes çocuk nerede diye sorar. Anandi çocuğun o kadında olmadığını söyler. Fakat çocuğun annesi ona inanmaz. Anandi herkese o kadın masum ve cadı felan değil der. Fakat köylüler ona inanmaz. Köy halkı Anandi’nin çok iyi niyetli olduğunu ve bu şekilde Sarpanch olamayacağını konuşmaya başlar. Anandi aileyi ve insanları sakinleştirerek Bairon’a benimle gel der. Basant’a, Bhori ile beklemesini söyler. Köylüler cadıyı kötülemektedir ve bir an önce öldürmek isterler.

Anandi kayıp çocuğun arkadaşları ile konuşur. Arkadaşları saklambaç oynadıklarını ve onu bulamadıklarını belirtir. Anandi saklambaç oynayan çocukları çağırır. Köy halkı cadının evine girerek onu dövmeye başlar. Anandi çocuklardan kayıp arkadaşlarını bulmak için yardım ister. Köylüler kadını dövmeye devam eder.

Kadın cadı olmadığını söylese de köylüler cadıların çıplak şekilde köyde gezdirilerek daha sonra diri diri yakılması gerektiğini konuşurlar. Basant köylüleri yatıştırmaya çalışır ve Anandi’nin gelmesini beklemeliyiz der. Fakat köylüler onu dinlemez. Anandi çocuklarla beraber Raju’yu aramaya devam etmektedir fakat onu bulamazlar. Anandi bir eve gelir ve çocuklar burasının Raju’nun evi olduğunu söylerler. Raju kendi evinde saklamaz derler…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 223. Bölüm Özeti 18 Nisan Perşembe Fragmanı” üzerine 5 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  D : )

 2. Anonim dedi ki:

  ;))

 3. Anonim dedi ki:

  :))

 4. Anonim dedi ki:

  )):

 5. Anonim dedi ki:

  Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir