İkimizin Yerine 222. Bölüm Özeti 17 Nisan Çarşamba Fragmanı

Burak 07 Nis 2019 İkimizin Yerine  0

Gauri’yi gören aile üyeleri şok olurlar. Gauri terliklerini çıkartır ve yanlarına gelir. Herkes ondan uzaklaşarak onu yalnız bırakır. Gauri onların peşinden gider ve Bade Papa’nın her şeyi anlattığını Bairon’un neler yaptığını bildiğini söyler. Bairon’a bunları yaptığı için çok büyük bir kalbi olduğunu söyler. Sana sonsuza dek borçlu kalacağım der. Dua almaya gider fakat Bairon ona engel olur.

İkimizin Yerine 17 Nisan Çarşamba Özeti

Gauri gerçeği öğrendiğimde sana koşarak gelip teşekkür edeceğimi mi zannettin der. Kendini melek mi sanıyorsun sen hayatımı berbat ettin der. Şimdi parayla bana yaşattıklarının bir kısmını ödüyorsun der. Basant neden geldin diye sorar. Gauri zamanında evliliğimi de bozduğunuzda da böyle üzüldünüz mü der. Paranız ile tüm yaşattıklarını affettirmeye çalıştıklarını söyler. Sumitra onu susturmaya çalışır. Gauri yalan mı söylüyorum diye bağırır.

Gauri, Bairon’un kasıtlı olarak para vermeyi kestiğini bu şekilde onun yaptığını öğrendiğini söyler. Hepiniz eski kafalı ve yalancısınız der. Anandi gelerek Gauri’ye yeter artık diye bağırır. Anandi bu ailenin seni zayıf oldukları için dinlediğini zannediyorsun fakat dinlemelerinin tek sebebi onurlu olmaları yoksa çoktan seni kovmuşlardı der. Sana sadece iyilik yapan birine nasıl olur da hesap sorarsın der. Gauri bu vaazları git köylülere ver Sarpanch Hanım der.

Anandi onu susturur ve şimdiye kadar senin susturmadım çünkü hedefinde ben vardım fakat ailemi sorgulamana asla müsaade etmem der. Başkalarına laf etmeden önce kendine bak, geri kafalı olan sensin der. Bairon kendimi savunmama gerek yok sadece bencil birine yardım ettiğim için kötü hissediyorum der. Sumitra, Gauri’ye Jagdish’in seninle uzun süre kalamayacağını artık fark ettim der.

Senin bu davranışların yüzünden sizin evliliğiniz uzun sürmeyecek der. Ben Jagdish’i çok iyi tanıyorum aileden kovulmuş olsa da ailesini çok özlüyor bir gün mutlaka dönecek der. Gauri, Jagdish gerçeği öğrendiği zaman asla geri gelmeyecek der. Sumitra bir annemi yoksa bir eş mi kazanacak göreceğiz der. Gauri görelim bakalım diyerek meydan okumayı kabul eder.

Gauri öfkeli bir şekilde ayrılır. Aile çok rahatızdır. Bairon, Jagdish’i aramak ister fakat Anandi ona engel olur. Jagdish bundan memnun olmaz der. Jagdish ailesinin hakaretlerine katlanamaz der. Gauri’yi şikayet etmemiz halinde Gauri ile aramızda bir fark kalmaz der. Sumitra ve Bairon onu takdir ederler. Otobüste Gauri yaşananları düşünmektedir. Kendi kendine Singh ailesinin yanlış yaptığını mırıldanır. Jagdish’in cevapsız çağrılarını görür.

Singh ailesinin sevgisi sahte gerçek olan benim aşkım ve bunu kanıtlayacağım der. Jagdish’in ailesi ile Anandi’ye dönmesine izin vermeyeceğim der. Jetsar da çocuklar oynarken tuhaf kadın onları seyretmektedir. Shiyam evdedir ve Dr Abhishek’in onlara Varun’un çok yakında iyileşeceğini söylediğini belirtir. Hepsi çok mutlu olur. Varun, Sughna’ya dayısının tedavi göreceği konusunda haklı olduğunu belirtir. Shiyam, Sugna’ya Jagdish’in ona yardımcı olduğunu anlatır. Jagdish’e Varun hakkındaki gelişmeleri söylemelisin der.

Sugna ve ailesi tereddüt eder. Shyam ve Varun ise onu ikna ederler. Sughna, Jagdish’i arar Jagdish çok duygusal bir ruh halindedir. Sugna ona Varun’un sağlığı ile ilgili gelişmelerden bahseder. Verdiğin CD Varun’a çok yardımcı oldu der ve teşekkür eder. Jagdish çok sevinir. Gauri’ye haber vermek ister fakat Gauri evde yoktur. O sırada Gauri eve gelir. Jagdish sevinerek ona Varun’dan bahseder ama Gauri senin için önemli olan tek şey ailen değil mi diye sorar. Beni hiç önemsemiyorsun eve yeni geldim ve bir su bile vermedin der.

Jagdish üzülerek gider. Gauri, Sumitra’nın meydan okumasını anımsar ve Jagdish’e gider ve ona sarılarak özür diler. Uzun bir yoldan geldim bu nedenle yorgunum fakat Varun benim de yeğenim ve dinlemek istiyorum der. Jagdish neden bana haber vermeden gittin diye sorar. Mutluluğumu ilk seninle paylaşmak istedim der.

Gauri sevincini benimle paylaşmak istemene çok sevindim der. Hep seninle beraber olmak ve Shiyam ile Sughna’yı tebrik etmek istedim fakat sanırım bundan hoşlanmazlar der Jagdish ona bir gün her şey yoluna girecek der ve birbirlerine sarılırlar. Gauri işte Jagdish benim yanımda ben kazanıyorum diye içinden söylenir…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir