İkimizin Yerine 22 Şubat Cuma Özeti 168. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Jagdish Köyüne Geri Döner ve Süprizle Karşılaşır.

Burak 18 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

 

Anandi odasında Jagdish’in fotoğrafına bakıyodur. Phuli’nin söylediklerini hatırlar. Tam o sırada Kaliyani onu çağırır. Kaliyani salonda yaptırdığı hastane ile ilgili bazı işçilere  talimat vermektedir.  Basant, ölen babasının isminin yazıldığı levha ile gelir. Kaliyani dahil tüm aile duygusallaşır. Kaliyani, Jagdish’in hastanedeki odasının girişindeki isminin  “Jagat” olarak yazılmasını ister.

Gauri çantasını arabaya koymaktadır. O sırada Jagdish gelir ve Gauri ona yüksek lisans yapacağını söyler .Jagdishi de yüksek lisans yapması için davet eder. Bu şekilde ilişkilerinin daha da güçleneceğini açıklar. Aniden Jagdish evli olduğunu hatırlar ve gitmeleri gerektiğini söyler.

Sumitra Anandi ile odadadır ve Jagdish’i över. Her ikisi de birbirlerine sarılırlar. Kaliyani, Basant ve Bairon ile yeni yaptırdığı Jagdishin dedesinin ismi ile açılacak olan (Dharamveer hastanesi) hastanededir. Hepsi başarısı için Jagdishi över. Hepsi Jagdish’in tüm hastaneyi yöneteceğini ve ailelerine şöhret kazandıracağını hayal eder. Kaliyani çok mutludur. Evde, büyük hali ile karşımıza çıkan  Nandu Anandi ile konuşur. Anandi çok mutludur.

Jagdish eve dönerken yolda, Gaurinin, ilişkilerini ilerletmeleri hakkında söylediklerini  düşünür. Basant, Bairon ve Kaliyani çoşkuyla onu karşılamaya gelir. Onu eve götürmek yerine tüm köylülerin beklediği bir alana getirirler. Davullar, pankartlar Jagdishi çok şaşırtır. Herkes çok heyecanlıdır. Jagdish, ablası, eniştesi ve Şiyam (değişen halleri ile) ve yeğenleri ile görüşür. Aslında Jagdish eve gitmek istemektedir. Bairon ve Basant, onu bir sürprizin daha beklediğini söylerler. Ona yeni hastanesini gösterirler ve ona hastaneyi dolaşmasını söylerler. Jagdish şok olur.

Bairon ve Basant hastaneyi açması için Jagdishi götürür ve ona hastaneyi gezdirirler. Jagdish memnun gözükmüyordur ve Gauri’nin Mumbai’ye geri dönmesini istediğini aklından çıkaramaz.  Bairon ve Basant, Jagdish’i odasına  götürür. Tam o sırada  yaşlı bir adam gelir ve ağrılarından şikâyet etmeye , yakınmaya başlar. Aile Jagdish’ten adamın hastalığının iyileşmesi için ilaç vermesini ister. Jagdish, adama  bağırır.Hastalığın hakkında hiç bir fikrim yok seni nasıl tedavi edeyim der. Herkes şok olur.

Kaliyani,  torununun yeni geldiği için yorgun olduğunu, yakında  hastaları ücretsiz tedavi edeceğini söyleyerek durumu kurtarmaya çalışır. Jagdish şok olur. Gauri evde  Jagdish’i aramaya çalışır ama amcası önce eve gitmesini ister. Kaliyani‘lerde ziyafet vardır. Herkes Jagdish’in geri döndüğü ve bir daha gitmeyeceği için çok mutludur. Ancak Jagdish bunu duyduğuna  asla sevinmeyecektir.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 22 Şubat Cuma Özeti 168. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Jagdish Köyüne Geri Döner ve Süprizle Karşılaşır.” üzerine 3 yorum

  1. Aynur dedi ki:

    tesekkurler…evet 2 guzel))

  2. Mira dedi ki:

    Tebrikler Aynurcum valla ber her gün 20 kez göz atiyorumdur ama yine yetişemedim 2 ncilikte fena değil

  3. Aynur dedi ki:

    Ilk bennn oleyyy hediyeler beklerim 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir