İkimizin Yerine 214. Bölüm Özeti 9 Nisan Salı Fragmanı

Burak 29 Mar 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish Anandi’nin kaçırıldığından emindir. Telefonunu alarak Bairon’u arar ve Shravan’ın ailesinin kaçırılma olayına yardım ettiğinden şüphelendiğini belirtir. Eve gittiklerinden gördüklerini anlatır. Kaçırılma olayının çok profesyonel olduğunu ve bu nedenle yardıma ihtiyaçları olduğunu söyler.

İkimizin Yerine 9 Nisan Salı Özeti

Gauri konuşmaları duyar ve şok olur. Bairon, Jagdish ile aynı fikirdedir fakat Anandi halen yaşadıklarının şokunda olduğundan şu an için bir şey yapmak istemediğini belirtir. Bairon, Jagdish’e Anandi için endişe duymana gerek yok şu an onunla ilgilenen bir çok insan var der. Yardımın için sağol diyerek telefonu kapar. Gauri, Jagdish’e gelerek hani bu olay kapanmıştı halen onu düşünüyorsun diyerek kızar ve tartışmaya başlarlar.

Anandi huzurlu değildir. Evin içinde ürkek bir şekilde dolaşmaktadır. Odaya geri döner ve kapıyı kapatarak korkmadığını ve görevlerini yerine getirmesi gerektiğini söyler. Bairon karakolda Gulli’nin söylediklerinden bahseder. Fakat polis oralı olmaz ve Gulli’yi takip eden kişi yabancı birisidir Anandi’nin kaçırılması ile ilgisi olmayacağını söyler. Bairon polisi ikna edemez ve olayı kendisi çözmeye karar verir. Gulli, Anandi’yi okula götürmek için gelir fakat Sumitra, Anandi’nin bir yere gitmeyeceğini belirtir. Sumitra, Anandi’nin halen yaşadıklarının etkisinde olduğunu ve çok korktuğunu anlatır. Anandi’nin korkuları geçtiğinde görevine geri dönecek der. Gull ayrılır.

Bairon karakoldan ayrılır ve Jagdish onu arar. Bairon’a bunu yapanı bulmasını söyler ve ona verdiği bilgilerin gerçeği ortaya çıkaracağından emin olduğunu belirtir. Bairon ona polisin dediklerini anlatır. Jagdish ona inanmaz. Bairon, Jagdish’e sen karışma lütfen biz halledeceğiz der. Gauri gelerek Jagdish’e Anandi’yi sorar. Olanları ona da anlatmasını ister. Belki yardımı dokunabileceğini söyler. Jagdish, Gauri’ye Jetsar’a gittikten sonra olanları hatırlar.

Gauri onunla alay ederek Anandi hakkında bir sürü laf söyler. Ben her şeyi yalnız yapıyorum insanlara yalan söylemek zorunda kalıyorum der. Jagdish onu sakinleştirmeye çalışır. Sumitra ve Gehna, Anandi’yi mabede tek başına yollamak istemez ve onunla gitmeye karar verir. Basant hizmetçilere onun yanından ayrılmayın ve dönüşte doğruca eve gelin der.

Sugna ve Asha, Anandi ve ailesi ile buluşur ve beraber mabede giderler. Anandi için Puja yapılır. Kadının biri Kaliyani’nin küçük gelinini gördüğünü söyler. Tüm köylüler aileye bakarlar. Bir kadın Rahibe susmasını söyler. Anandi elini mabede sürerse kirletir der. Aile şoktadır. Diğer kadınlar da ona katılır. Senin ne naneler yediğini hepimiz biliyoruz derler. Gehna Anandi’yi savunmaya çalışır. Daha sonra Shravan’ın ailesi de gelir ve Anandi oğlumuzu tuzağa düşürdü onunla kaçtı der.

Oğlumuz nerede sen döndün fakat o hala ortalıkta yok diye sorarlar. Sumitra köylülere Anandi’nin kaçırıldığını anlatmaya çalışır. Fakat kimse ona inanmaz. Biz gördüğümüze inanırız derler. Anandi konuşmaları duyunca şok olur. Neden bahsediyorsunuz diye sorar. Kadınlar Anandi’yi kötülemeye devam eder. O kaçırılmadı Shravan’ı ayartıp kaçtı derler.

Anandi Shravan’ın nerede olduğunu bilmiyorum der. Shravan’ın babası cebinden Anandi ve Shravan’ın bisikletteki fotoğrafını gösterir. Anandi fotoğrafı görünce şok olur ve suçlamalara cevap vermeye çalışır. Shravan’ı tanımadığını ve sadece ona gelip iş bulmasını istediğini belirtir. Diğer bir kadın Anandi’yi mabedde Shravan ile gördüm der. Asha Anandi’ye destek olmaya çalışarak fotoğrafın montaj olduğunu söyler.

Gehna, Anandi çok iyi bir insan neden böyle bir şey yapsın ki der. Fakat kadınlar Anandi’ye iftira atmaya devam ederler. Artık kimsenin onun okuluna gelmeyeceğini söylerler. Shravan’ın annesi halen Anandi’yi suçlamaktadır. Kimse Anandi’nin kaçırıldığına inanmaz. Köylüler kaçırıldıysan kanıt göster derler. Anandi hemen eve koşar. Ailesi de onun peşindedir. Anandi odasındaki dolaplarda bir şey aramaya başlar.

Anandi Jagdish ile montajlanmış bir fotoğrafı bulur. Shravan’da mutlaka montaj yaptı der. Sumitra’ya bu fotoğrafı Jagdish mabedde çektirmişti sonra beni yanına montajladı der. Shravan’da böyle yaptı der. Bunu köylülere anlatmak ister. Bu sırada Gulli gelir ve kimse okula gelmedi der. Anandi birileri beni Shravan ile kaçtı göstermek istiyor der.

Shravan’ın ve eşyalarının nerede olduğunu merak eder. Bairon, Anandi ile aynı fikirdedir ve bunun çok iyi planlandığını belirtir. Shravan’ın ailesi de işin içinde der. Anandi olaya Shravan’ın da dahil olduğunu öğrenir. Bairon buna kimse inanmayacak der. Polisin kanıt isteyeceğini ve kanıt olmadan bir şey yapmayacağını belirtir. İşin çok profesyonelce planlandığını söyler. Shravan’ın ailesinden işin arkasında kimin olduğunu öğrenmeliyiz der. Anandi ve Gulli onların evine gider.

Aile oldukça gergindir. Babası hangi yüzle buraya gelirsiniz der. Anandi onlara neden yalan söylüyorsunuz ve beni küçük düşürmeye çalışıyorsunuz der. Anandi hem Shravan ile hem de Jagdish ile birbirine benzeyen fotoğrafları gösterir. Shravan’ı montajla resme eklediniz der. Annesi Anandi’ye susmasını söyler. Biz bilgisayardan montajdan falan anlamayız der ve Anandi’yi suçlamaya devam eder ve tüm kızlara kötü örnek oluyorsun der.

Anandi eve bu kadar pahalı eşya alacak parayı nereden bulduğunu sorar ve neden oğlunuzu aramıyorsunuz der. Annesi, Shravan seninle kaçtı biliyorum der. Anandi bunu Shravan mı söyledi der. Annesi bağırıp çağırarak üste çıkmaya çalışır. Anandi ne pahasına olursa olsun gerçekleri ortaya çıkaracağım der. Onlar gidince Shravan’ın babası patronu arar.

Jagdish evde son derece huzursuzdur. Gauri’nin annesi kocasına Jagdish ile konuşmasını söyler. Sumitra, Anandi’nin nerede olduğu merak eder ve yalnız gitmesi iyi değil der. Anandi içeri geçer ve gerçeği öğrenmek için gitmek zorundaydım der. Anandi evde bu kadar kısa sürede bu eşyaları alacak parayı nereden buldular der. Birisi beni kötülemek için onlara para veriyor olmalı der. Bairon aileyi izleyerek onlara kimin para verdiğini öğrenmeliyiz der. Gauri’nin anne ve babası Jagdish ile konuşmaya gelir. Önceki evliliğinden vazgeçerek bütün hayatını Gauri ile geçirmeyi kabul ederek evliliği nasıl kabul ettiğini anlatırlar.

Gauri’nin babası artık Jetsar’a gitmemesini söyler. Gauri’nin çok hassas bir durumda olduğunu ve çok üzüldüğünü belirtir. Annesi Jagdish’e o kadın için neden bu kadar endişelendiğini sorar. Jagdish onu susturarak Anandi’nin bir ismi var ona o kadın demeyin der. Ayrıca Gauri’yi düşünmediğimi söyleyemezsiniz der. Gauri çok sinirlenir ve Jagdishe bağırır.

Jagdish, Gauri’nin ailesine bağırarak bana ne yapacağımı söyleyemezsiniz der. Gauri de gelir ve Jagdish ile tartışmaya başlarlar. Gauri yine Jagdish’in yalnızca Anandi’yi umursamadığını belirtir. Jagdish çok öfkelenir ve sinirli şekilde gider. Shiyam adamlarından biri olan Prakash’a, Shravan’ın ailesini izlemesini söyler. Shiyam ev gelir ve Bairon ile Basant’ı da bilgilendirir. Shravan’ın babası telefonda patron ile konuşur ve daha sonra yola çıkarlar.

Prakash onu otobüs durağına kadar izler ve Shiyam’a Jaipur’a gideceğiz der. Shiyam, Bairon, Basant ve Anandi yola çıkar. Bir ciple Jaipur otobüsünü takip ederler. Bir kafede dururlar ve otobüsü bulamaya çalışırlar. Shiyam kendini kamufle ederek otobüste yalnız gider. Etrafına bakınır fakat Shravan’ın babasının izini kaybeder. Otobüs tekrar hareket ederken Anandi otobüste Shravan’ın babasını görerek diğerlerine söyler…

Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. Keyifli okumalar…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 214. Bölüm Özeti 9 Nisan Salı Fragmanı” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    bu diziyi nerden izleyebiliriz,yardimci olursaniz sevinirim

    1. Anonim dedi ki:

      Kanal 7 hergün 16:10 da

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.