İkimizin Yerine 213. Bölüm Özeti 8 Nisan Pazartesi Fragmanı

Burak 28 Mar 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi ve Jagdish yaya olarak koşmaya başlarlar. Adamlarda peşlerindedir. Jagdish ve Anandi kaçarken Anandi çok yorulur ve koşamaz hale gelir. Jagdish onu kucaklar ve saklanacak bir yer arar. Anandi kendine gelir ama çok bitkindir. Kaçırıldığında yaşadıklarını hatırlayarak ağlamaya başlar. Jagdish seni buldum artık diyerek onu sakinleştirmeye çalışır. Adamların sesleri yaklaşmaya başlayınca çalılığa gizlenirler. Adamlar Anandi’yi bulamazsak patron bizi öldürür diye konuşmaktadırlar. Adamlardan biri gittikçe onlara yaklaşır. Birbirlerine sarılırlar…

İkimizin Yerine 8 Nisan Pazartesi Özeti

Adamlar çok yaklaşsa da onları göremez ve farklı yine giderler. Jagdish Anandi’ye arabaya kadar koşmalıyız der. İkisi de koşarak cipin yanına giderler. Bir müddet ciple kaçarlar ve daha sonra bir çok kamyonun olduğu bir yere gelirler. Jagdish ciple kaçmamız güvenli değil der. Cipten inerek kamyona binmek için şoförle konuşurlar. Şoföre kaybolduk ve Jetsar’a gitmeliyiz derler.

Sürücü para ister. Fakat yanlarında para yoktur. Anandi bileziklerinden birini şoföre verir. İkisi de kamyonun arkasına geçerler ve Jetsar’a doğru yola çıkarlar. Anandi, Jagdish’e beni nasıl bulabildin diye sorar. Jagdish onu her yerde aradığını sonra halhalı bulduğunu anlatır. Adamların içkisine sakinleştirici attığını söyler. Adamlar sana dokundu mu diye sorar. Anandi hayır der.

Jagdish evden çok uzaktayız der. Anandi Jagdish’in omuzunda uyuyakalır. Jagdish, Anandi’yi seyrederken geçmişte yaşadıkları anıları anımsar ve keyiflenir. Anandi uykusunda Jagdish’e sıkıca sarılır.

Anandi Jagdish’e teşekkür ederken Jagdish onu susturur. Eve gelirler. Jagdish, Bairon’dan çekindiği için tereddüttedir. Anandi eve girerek Sumitra ve Bairon’u çağırır. Herke Anandi’yi görünce şok olur ve çok sevinir. Neredeydin diye sorarlar. Anandi bazı adamlar beni kaçırdı ve Jagdish beni kurtardı der. Arkasını döndüğünde Jagdish’in orada olmadığı görür. Diğerleri Anandi’yi içeri alırlar.

Sumitra dışarı baktığında Jagdish’in gittiğini görür. Ona seslenir fakat Jagdish onu duymaz. Sumitra, Jagdish’in arkasından koşarak onu durdurur. Anandi’yi kurtardığın için sağol der. Ona borçlandıklarını söyler. Fakat seni tamamen affettiğimi de düşünme. Anandi’nin bu duruma düşmesinden de sen sorumlusun der.

Jagdish onunla konuşmak istese de Sumitra arkasını dönüp gider. Eve geldiğinde Sumitra, Anandi’ye yemek yedirmeye çalışır. Basant herkese olanları Kaliyani’ye söylemeyin der. Genha bütün bunlar nasıl oldu diye sorar. Anandi kimin yaptığını bilmediğini söyler. Adamın biri beni arkamdan yakaladı ve kaçırdı der. Sürekli gözlerinin bağlı olduğunu söyler. Anandi’nin yaşadıkları dinleyenleri şoke eder.

Genha, Anandi’nin elindeki çizikleri görünce sana bir şey yaptılar mı diye sorar. Anandi hayır der ilginç bir şekilde bana çok iyi baktılar der. İçlerinden biri beni taciz etmeye çalıştı fakat diğerleri ona engel oldu ve patronlarının kesinlikle el sürmeme emrini hatırlattı der. Genha kaçıran büyük ihtimalle güçlü bir adam olmalı der ve fidye de istemediklerine göre neden kaçırdılar ki diye merak eder. Bairon ona Anandi’yi odasına götürmesini söyler.

Anandi ile Genha gidince Bairon, Sumitra’ya Anandi’ye bu travmayı atlatması için yardımcı olun der. Ayrıca köy halkının neler konuştuğundan haberim olsun der. Genha Anandi’ye odasındayken yine aynı soruyu sorar fakat Sumitra onu susturur. Anandi’ye artık rahatla evinde ve güvendesin der.

Jagdish otobüse biner. Yolda Sumitra’nın sözlerini hatırlar. Bairon Anandi’nin kaçırıldığına dair bir kanıtları olmadığını düşünür. Sumitra, Anandi için halen endişeliyim der. Neden kaçırıldığını ve işin arkasında kim olduğunu bilememektedirler. Bairon ona Anandi’ye iyi bakmasını ve kesinlikle hakkındaki dedikodulardan bahsetmemesini söyler. Anandi normale dönene kadar bu işi aydınlatacağını söyler.

Anandi odasındayken Jagdish’in resmine bakarak sana teşekkür bile edemedim der. Yan yanayken sanki hiç ayrı kalmamışız gibi bütün olanları unutuverdik der. Fakat aniden kendine gelir ve kalbim şu an zayıf düştü ama gerçekler çok başka der. Yine zayıf düşeceğim diye düşünür. Daha sonra uyumaya çalışır fakat kaçırıldığında yaşadıkları aklına gelir ve uykuya dalamaz. Sabah Gehna onu uyandırmaya gelir ve Jagdish’in fotoğrafı ile uyuduğunu görünce tekrar dışarı çıkar. Daha sonra kapıyı çalarak ona seslenir. Anandi hemen fotoğrafı saklar.

Gehna ona süt getirmiştir. Gehna Anandii’nin acısını anlayarak kendini kötü hisseder. Jagdish Kunda’nın evine varır. Kunda ona ailesini sorar ve ona yemek getirir. Jagdish yemeği geri çevirir ve odasına çıkar. Jagdish ile Gauri karşılaşırlar. Gauri çok öfkelidir. Jagdish de yorgundur. Gauri, Anandi’nin seninle uzun zaman kalamayacağını öğrenmen iyi oldu der. Anandi’ye de yazık bütün çabasına rağmen bir melek olarak kalamadı tabi onunda ihtiyaçları var der. Jagdish bu sözlerinden çok iğrenir ve ona Anandi’nin kaçırılmasını ve onu kurtararak eve getirmesini anlatır.

Gehna, Sumitra’ya Jagdish’in Anandi’yi kurtardığını bu nedenle Anandi’nin tekrar ona karşı zayıf düştüğünü, Jagdish’in fotoğrafını elinde gördüğünü anlatır. İkisi de Anandi için üzülürler. Gehna, Anandi’yi sürekli işlerle oyalamalıyız böylece Jagdish’i düşünmez der. Gauri, Jagdish’e Anandi’den nasıl böyle emin olabiliyorsun der. Bence o kaçtı fakat dedikodular çıkınca böyle bir hikaye uydurdu der. Jagdish sinirlenir ve Gauri’ye bağırır. Ben olayı bizzat gördüm o kaçırıldı ve kaçıranlar son derece tehlikeli adamlardı der. Gauri bana bağırma diye çıkışır.

Jagdish sesini alçaltır ve sana bir şey ispatlamak zorun değilim her şeyi ben bizzat gözümle gördüm der. Anandi’nin başının belada olduğunu anladım ve gidip ona yardım ne de olsa ettim o benim eski karım bunu yapmak zorundaydım der. Artık daha fazla gerilemeyelim Anandi’yi evine bıraktım ve artık buradayım der. Oraya bir daha asla gitmeyeceğim der.

Gauri beni bırakıp gittiğini ve geri gelmeyeceğini sandım. Çok korkmuştum o nedenle böyle konuştum der. Bir daha tekrarlamayacağını söyler. Anandi mutfak işleriyle uğraşırken yine adamın kendisini taciz etme anını hatırlar. Bu sırada Nandu eline dokununca Anandi bağırarak elindeki kaseyi düşürür. Nandu, Gulli’nin geldiğini söyler. Gehna hemen Gulli’ye giderek Anandi’ye dedikodulardan bahsetme der. Gulli ağlayarak Anandi’ye sarılır ve iyimisin diye sorar.

Anandi iyiyim merak etme der. GUlli büyük bir hata yaptım diyerek ondan özür diler. Herkes şaşkındır. Gulli, Anandi’ye kaçıranlar hiç bir şey söylememem için tehdit ettiler yoksa seni öldüreceklerdi der. Kaçırma anını ve adamların seni cipe bindirişini gördüm der. Anandi içlerinde tanıdığın biri varmıydı diye sorar. Gulli yüzleri kapalıydı der. Senin döndüğünü öğrenince anlatmaya geldim der. Anandi kimsenin seninle bir sorunu yok kim olsa aynı şeyi yapmak zorunda kalırdı der. Bairon bir bahane uydurarak Anandi’yi mutfağa yollar.

Bairon, Gulli’den detayları anlatmasını ister. Gulli kaçıranlar arasında Shravan’ın olduğunu söyler. Bir ağacın arkasına gizlendiğini ve Shravan’ın onu götürdüğünü belirtir. Beni de konuşursan Anandi’yi gebertiriz diye tehdit ettiler der. Bairon şok olur. Shravan olduğuna emin misin der. Gull eminim der. Bairon ve Basant çok gergindirler ve olanlara anlam veremezler. Bairon eğer Shravan’ı bulursak işin arkasında kim olduğunu öğreniriz der.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 213. Bölüm Özeti 8 Nisan Pazartesi Fragmanı” üzerine 4 yorum

 1. Songül dedi ki:

  Tesekkurler bu diziyi anlamak için izlemek lazım.cok yerinde bir dizi..saygı ve degeelerin anlamı var bu dizede

 2. Anonim dedi ki:

  Eline sağlık çok güzel olmuş teşekkür ederim canım

 3. Anonim dedi ki:

  Ozetler icin tesekkurler Gokerbey emeginize saglik

  1. Göker dedi ki:

   Ben teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.