İkimizin Yerine 212. Bölüm Özeti 7 Nisan Pazar Fragmanı

Burak 26 Mar 2019 İkimizin Yerine  0

Shravan’ın ailesi Anandi’yi Shravan’ı baştan çıkarmakla suçlarlar. Jagdish onları susturur ve Anandi’yi iyi tanıdığını böyle bir şeyi asla yapmayacağını söyler. Su almak için mutfağa gittiğinde mutfakta helva olduğunu görür. Eğer oğlunuz için gerçekten üzülseydiniz helva keyfi yapmazdınız der. Giderken Shravan’ın ailesinin bir şeyler gizlediğini düşünmektedir. Jagdish Gulli’ye giderek Anandi’yi sorar.

İkimizin Yerine 7 Nisan Pazar Özeti

Gulli, Anandi’nin okula gelmediğini söyler fakat gergindir. Gulii’yi sorularla sıkıştırmaya başlar. Gulli şüpheli cevaplar verir. Jagdish ile konuşurlarken pencere dışında bir adam görerek korkar. Jagdish, Gulli’yi sıkıştırmaya devam eder ve yalan söylüyorsun bunu biliyorum der. Gulli ağlamaya başlar. Jagdish gider ve Anandi’nin nerede olabileceğini düşünerek köyde yürümeye başlar. O esnada bir çocuk koşarak ona bir not verir ve çok önemli olduğunu söyleyerek koşarak uzaklaşır.  

Jagdish notu açınca ve Gulli’den olduğunu görür. Gull notta susma için tehdit ediyorlar yoksa Anandi’yi öldürecekler yazmaktadır. Gulli, Anandi’nin kaçırılma anına tanık olmuştur Shravan da kaçıranlar arasındadır. Jagdish şok olur. Anandi ormandaki bir evde elleri ve gözleri bağlanmış bir şekilde esir edilmiştir. Gece birileri Anandi’ye yiyecek getirir fakat Anandi yemeği fırlatıp atar. Adam tam ona vuracakken başka bir adam ona engel olur. Adamlar patronlarının geldiğini görünce uzaklaşırlar. Shravan ile beraber gelen patron ise Heth dir…

Shravan ve Heth aşağı inerler. Heth Shravan’a Anandi’ye iyi bakın der. Anandi’de hiçbir darp izi olmamasını söyler. Serbest bıraktıklarında her hangi bir kanıt istemiyorum der. Herkes Anandi’nin kendi isteği ile Shravan’la beraber kaçtığını düşünmelidir. Heth Anandi’nin oğlunu tokatlamasını ve Kaliyani’nin meydan okumasını hatırlar. Anandi ve Kaliyani’nin hayatını mahvedeceğim der. Shravan güler. 

Heth sorduğunda Shravan onun emrini yerine getirdiği için mutlu olduğunu belirtir. Heth onu tebrik eder ve mükafatını mutlaka alacaksın der. Heth köyde Shravan ve Anandi hakkında dedikoduların başladığını söyler ve Shravan’dan gizlenmesini ister. Anandi’nin ismi tamamen karalandığında ortaya çıkabilir. Shravan ve Heth ayrılır. Çete bu durumdan hoşnut değildir. Gauri üzgündür ve Jagdish’e ulaşmaya çalışır. Jagdish’in Anandi’nin tarafında olmasına üzülmektedir. Annesi onu teselli etmeye çalışır. 

Jagdish, Gulli’yi takip eden adamı görür ve onu takip etmeye başlar. Adamın peşinden köyün dışına çıkar. Adam başka bir adamla buluşarak bir araca binerler. Jagdish gizlice aracın kasasına binmeyi başarır ve araç hareket eder. Anandi’nin bulunduğu evdeki adamlar alkol almaktadır. Hepsi sarhoş olur. 

Adamlardan biri Anandi’nin odasına giderek onu taciz etmeye kalkışır. Anandi bağırarak adama karşılık verir. Diğerleri yetişir ve adamı Anandi’den uzaklaştırırlar. Patronun kendilerini sert şekilde uyardığını hatırlatırlar. Patronun bunu öğrenmesi durumunda onları öldüreceğini söyler. Anandi ağlamaktadır. 

Jagdish halen adamlarla beraber aracın arkasında gizlenmektedir. Adamlardan birinin uykusu gelir. Bir kafede dururlar. Sabah olduğunda bir yere varırlar. Adamlardan biri bir şeylerden şüphelense de Jagdish’i göremez. Jagdish adamı takip eder fakat adam yerine yanlışlıkla bir kadına vurur. İnsanlar hemen toplanarak ona saldırırlar. Jagdish oradan kurtulur fakat takip ettiği adamı kaybeder. Fakat Anandi’yi bulmak için kararlıdır.

Adamlar kağıt oynamaya dalarlar. Bu esnada Anandi ellerini ve çözmeyi başarır. Pencereye ilerler ve oradaki adamı görür. Jagdish’in takip ettiği adam da diğerlerine katılır. Anandi bir demir parçası bularak pencereyi yavaşça kırar ve oradan atlayarak yere iner. Adamlardan biri sesleri duyunca odaya gider ve Anandi’yi göremez. Hemen diğerlerine bağırarak haber verir. Hepsi panikleyerek Anandi’yi bulamaya çalışırlar. Anandi koşmaya başlar adamlar da onun peşine takılır.

Jagdish ayak sesleri duyunca hemen ağacın arkasına saklanır. Aslında sesler Anandi’ye aittir. Jagdish ve Anandi birbirlerine çok yakın mesafede olmalarına rağmen göremezler. Daha sonra Jagdish uzaklaşır. Anandi saklandığı yerden çıkıp koşmaya devam eder. Yola çıkar ve bir cipin içinde adamları görür. İki tanesi de motorla yaklaşmaktadır. Anandi’yi kovalamaya başlarlar.

Anandi aralarında kalır. Çetenin lideri sinirli bir şekilde bağırır ve birini Gulli’ye göz kulak olmak için gönderir. Anandi’yi eve götürürler. Bu sırada Anandi’nin halhalı yere düşer fakat kimse fark edemez. Anandi’nin ellerini bağlarlar. Adamlardan biri dua et patron sana dokunmaması emretti yoksa iyi bir ders verirdik der.

Anandi kim için çalışıyorsunuz der fakat adamlar cevap vermezler. Liderleri Anandi’ye göz kulak olan adamı tekme tokat döver. Anandi adama durmasını söyler. Adam yine kaçarsa onu öldüreceğini söyler. Daha sonra gözlerini bağlayıp gider. Jagdish yoldadır. Anandi’nin nerede olabileceğini düşünür.

Bu sırada yerdeki halhalı bulur ve onu Anandi’ye kendisinin verdiği halhal olduğunu hatırlar. Yakınlarda olduğunu düşünerek aramaya başlar. Büyük bir barikat görür ve orayı araştırmaya başlar. Ağaca tırmanarak etrafa bakar. Fakat bir şey göremez. Bu sırada adamlar onu görecekken son anda gizlenir. Ardından kilitli bir oda görür. Anandi’nin orada olduğunu düşünür fakat oraya nasıl gireceğini bilemez.

Bu sırada içki içen bir adam görür ve aklına bir fikir gelir. Eczaneye giderek sakinleştirici ister fakat eczacı güçlü bir sakinleştirici olduğu için vermesinin yasal olmadığını söyler. Jagdish kimliğini göstererek bunun çok önemli bir durum olduğunu belirtir. Eczacı sakinleştiriciyi verir. Jagdish Anandi’nin tutulduğu yerde kimse olmadığını görür ve içki şişesine sakinleştiriciyi karıştırır. Bir süre sonra adamlardan biri diğerlerini içki içmeye çağırır.

Hepsi şarkı söyleyerek içkilerini içerler. Jagdish beklerken adamlar birer birer sızar. Jagdish hemen kilitli odaya gider ve Anandi’yi görünce çok sevinir. Birbirlerine sarılırlar. Jagdish baygın adamlardan birinden anahtarları alır ve Anandi’nin kelepçesini çözer. Hemen oradan kaçarlar.

Buldukları bir motosiklete atlayarak giderler. Adamlardan biri uyanır ve hemen diğerlerini uyandırır. Anandi’nin yerinde olmadığını görünce şok olurlar. Bu sırada adamlardan biri ilaç paketini görür ve birinin Anandi’yi kurtardığını anlar. Etrafa baktıklarında motosikletin olmadığını görürler. Adamlardan biri motosiklette çok az benzin vardı fazla uzaklaşamazlar der. Anandi ve Jagdish motosikletin benzini bitince koşmaya başlarlar…

En iyi özetleri en iyi resimlerle sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Sitemize destek olmak için lütfen yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın… Keyifli okumalar…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 212. Bölüm Özeti 7 Nisan Pazar Fragmanı” üzerine 10 yorum

 1. havva dedi ki:

  ya pinar ablaya ne oldu ki göker bey yaziyor özetleri? çok merak etdim ben pinarin özetlerine alışmıştım.

  1. Göker dedi ki:

   Pınar Hnm ailevi sebeplerden dolayı sitemizden ayrılmak durumunda kaldı. Umarız en kısa zamanda geri döner.

 2. Anonim dedi ki:

  özetler için teşekkürler, çok güzel bir dizi, iş dolayısıyla kaçırdığım bölümleri sizlerin özetlerinden talip ediyorum.

 3. Aynur dedi ki:

  Goker abi eline emegine saglik ozetler bir birinden harika;))

  1. Göker dedi ki:

   Teşekkür ederim. Keyifli okumalar.

 4. Duyqu dedi ki:

  İkimizin yerine cok kotu bi dizi nifret ediyorum bu diziden hepsi olsun basda da anandi olmakla zaten finalde olucek Jaqat da olsun cunki onun gibi erkek olmaz olsun erkek mi o kadin o kadin

 5. Anonim dedi ki:

  Çok kabasiniz
  Adam oglu yanliş yazipda bilir hata yapibda bilir.
  Napyonuz Teşekkür yerine…

  1. Göker dedi ki:

   Teşekkürler

 6. murat dedi ki:

  ya bu ne biçim türkçe ya. her cümlede 2~3 söz yanlış yazılmış Allah aşkına kim yazıyor bu özetleri?

  1. Göker dedi ki:

   Sitede geceden bu yana yaşanan sorunlar nedeniyle özeti yetiştirmek için çok hızlı yazdım bu nedenle bu özette hatalar olmuş. Elimden geldiğince düzeltmeye çalıştım. Geri bildirim için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.