İkimizin Yerine 23 Kasım Cuma Özeti 77. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Sughnanın Gauna töreni(nikah töreni) evde yapılır

Burak 09 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 23 Kasım Cuma 77. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

 

Hastanede, doktor Bago ve Anandi’ye operasyonun başarılı olduğunu söyler. Kazan iyileşecek ve ertesi gün taburcu edilecektir. Bago mutludur. İkisi de Kazan’ı görmeye giderler ve Kazanın iyi olduğunu görünce mutlu olurlar. Bago Mahavire yardımı ve hayatlarını cehenneme çeviren Kaliyani ‘dan farklı olduğu için teşekkür eder. Anandi bunu duyunca üzülür.

Vikrantlarda, Radha herşeyi düzenleyerek mutlu olur. Vikrant oraya gelir ve onu durdurmaya çalışır, ancak Trisha Radha’nın onu dinlemeyeceğini söyler. Radha, Vikrant ‘a misafir odasında uyumasını ertesi gün Sughna ile kendi odalarında kalacaklarını söyler. Vikrant utanır. Kaliyani ‘nin evinde, Sughna terastadır ve Pratap’a her zaman onu hatırlayacağını, hayatına Vikrant ile devam edeceğini söyler. Pratap öldüğünde onun elinden aldığı sarı çiçekleri atar ve onların gitmesine izin verir. Daha sonra kına töreni tüm hızıyla devam ediyordur. Kaliyani mutludur evde herkese emirler veriyordur. Jagdish , herkesin onu görmezden geldiğini söyler. Sughna Jagdishi çağırır ve Anandi yerine onun kına uygulamasını söyler. Jagdish onu özleyeceğini ve Vikrant ve Sughna’nın gittikten sonra yalnız kalacağını söyler. Bhambari,  ve diğer kadınlar Anandi’nin nerede olduğunu sorarlar. Jagdish bir şey söylemek üzereyken, Gehna onu durdurur. Sumitra, onun Bilaharia’da olduğu ve onunla zamanında iletişim kuramadığı yalanını söyler. Jagdish sinirlenir ve ayrılır. Kaliyani bunu izler ve daha sonra Sumitra’ya doğru şeyi yaptığını söyler.

Hastanede Mahavir’in sağ kolu olan adam oraya gelir ve Bago ‘ya Kazan’ın ertesi gün taburcu edileceğini ve Mahavir’in evine gitmeye hazır olmaları gerektiğini söyler. Anandi, Mahavir’in evinde yaşamaktan endişe duyuyordur. Bago herhangi bir seçenekleri olmadığını söyler. Kazan, onları hangi yeni problemlerin beklediğini merak ediyordur.

 

Sumitra ve Gehna Sughna’ya gelinin görevi ve ev yaşamı ile ilgili bilgi verirler. Jagdish oraya gelir ve damat evinin yaklaştığını söyler. Sumitra  damadadın alnına kırmızı boya sürer ve nikah ile ilgili tüm ritueller yapılır. Herkes çok mutludur. Basant Vikrantın boynuna çiçeklerle süslenmiş boyunluğu asar. Bago  Kazanın  taburcu olması ile ilgileniyordur ve doktorun verdiği reçeteyi alır. Kaliyanilerde nikah töreni devam ediyordur ve Sumitra Sughnayı aşağıya indirir. Bunu gören Kaliyani Pratapın düğününü ve Madan ile olan kavgalarını hatırlar. Sughna Vikrantın yanına oturtulur ve nikah gerçekleştirilir. Radha Sumitra ile konuşur ve nikah pujası icra edilir. Daha sonra eve hakim olan mutluluk, Sughnanın evden gidecek olması ile hüzüne döner. Vikrant Baironu telefonla arar ve Sughna Baironle görüşür. Bairon kızına telefonda veda eder. Bairon çok duygulanır ve ağlar. Sughna kendini tutamaz ve oda ağlar.

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.