İkimizin Yerine 203. Bölüm Özeti 29 Mart Cuma Fragmanı

Burak 22 Mar 2019 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine dizisinde heyecan devam ediyor. Geçtiğimiz bölümde Asha tacize uğramış polis ise ona bir türlü inanmamıştır. En sonunda yalnız sorgulamak istese de Anandi buna müsade etmemiş onunla birlikte sorguya girmiştir. Polis sorgu esnasında Asha’yı sıkıştırınca Anandi tepki göstermiştir.

İkimizin Yerine 29 Mart Cuma Özeti

Komiser Anandi’ye bana yasaları öğretme der. Anandi bu şekilde sorgulamak mahkemenin işi der. Siz şikayeti almayacaksanız biz de vazgeçmeyiz ve bakanlığa gideriz der. Komiser gerilir. Anandi ve Asha sorgu odasından çıkar. Anandi, Shiyam’a polis şikayeti almak istemiyor bu nedenle gitmeliyiz der. Komiser tedirgin olur ve şikayeti kabul edeceğini söyler.

Shiyam polisin görevi şikayeti mahkemeye göndermek der. Daha sonra dava açacağını söyler. Ardından şikayet tescil edilir. Shiyam komisere kanıt için Asha’ya darp raporu almak için Jaipur’a gideceğiz der. Komiser bize güvenebilirsiniz dese deShiyam ve Basant güvenmezler. Bu sırada Mumbai’de, Jagdish ve Gauri eve geç gelirler. Gauri oldukça mutludur ve ailesi ile sohbete başlar. Jagdish, Gauri’nin ailesinin valizleri ile birlikte işgal edilen odasını görünce çok üzülür.

Gauri ailesine Diwali bayramına kadar kalmalarını söyler. Jagdish çok üzülür. Ondan oturmasını isterler fakat Jagdish işim var diyerek başka odaya geçer. Gauri peşinden gelir ve onlara katılmasını söyler. Jagdish oturacak yer yok der ve ayrıca yorgun olduğunu söyler. Gauri ayrılır. Kaliyani çok gergindir. Genha, Kaliyani’ye Asha’ya darp raporu almak için Jaipur’a gittiklerini söyler.

Guru vaaz vermektedir. Polis gelerek guruyu önemli bir konu konuşmak için köşeye çağırır. Guru başta reddetse de polis ısrar edince mecburen gelir. Komiser onun hakkında şikayet olduğunu söyleyerek bizimle gelmeniz gerekiyor der. Guru durumdan memnun olmaz ve kendisini dinleyenlere öğrencilerden biri beni şikat etmiş der. Dinleyiciler polise guruyu bir yere götüremezsiniz derler.

Guru onlardan sakin olmalarını ister. Polisle gitmeme izin verin der. Tanrının onun yanında olduğunu söyler. Fakat destekçileri yinede dinlemez ve itiraz etmeye devam ederler. Guru arabaya gider. Basant ve Shiyam da oradadır. Shiyam böyle bir insan mutlaka ceza evinde olmalı der. Guru ona ters ters bakar. Destekçiler yine polisi protesto ederler. Polis memuru guru ile konuşarak bu durumda kefaletle çıkmak zor fakat siz mutlaka kefaletle serbest kalırsınız der.

Anandi, Asha’ya adalet mutlaka suçluyu cezalandıracaktır der. Asha’yı eve götürürler. Anandi, Asha’yı rahatlatmak için uğraşmaktadır. Bu olayın ona ilerlemesi için bir tecrüe olacağını söyler. Basant, Shiyam’a gurunun çok güçlü bağlantıları olduğunu söyler ve yakında hapisten çıkacaktır der. Shiyam, Asha gereken adaleti sağlayana kadar pes etmeyecek der ve bunun başkaları için de emsal teşkil edeceğini söyler. Basant da onu destekler.

Gauri ve Jagdish alışveriş sonrası yorgun şekilde eve gelirler. Kunda onlara yemek yapmak için gider. Gauri’nin ailesi de mabede gitmiştir. Jagdish odaya girdiğinde kurutulmak için asılan kıyafetler başından dökülür. Gauri komik görünen Jagdish’e güler ve annem kurutmak için bunları asmıştı der. Kıyafetleri yıkandığı için minnet duymaları gerektiğini söyler. Jagdish yıkanmaya gittiğinde suyun bitmek üzere olduğunu görünce söylenmeye başlar.

Gauri bütün kıyafetlerin su ile yıkandığını söyler. Jagdish şikayet etmeye devam eder. Kendi evimde istediğim gibi yaşayamıyorum der. Gauri kısa zamanda suyun geleceğini söyler. Kaliyani yaşanan olaylar aileler için hiç iyi olmadı der. Basant bütün bunları tek başına nasıl idare edecek der. Guru’nun çok fazla destekçisi var onu alt etmek çok zor der. İnsanlar bu durumdan bizi suçlayacaklar diyerek Anandi neye bulaştığının farkında değil der.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 203. Bölüm Özeti 29 Mart Cuma Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Nargiz dedi ki:

    Hepsi chok guzal tesekurlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.