İkimizin Yerine 202. Bölüm Özeti 28 Mart Perşembe Fragmanı

Burak 22 Mar 2019 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine dizisinde heyecan devam ediyor. 28 Mart Perşembe akşamı 202. bölümü ile izleyicisiyle buluşacak olan dizide kötülerin yaptıkları yanlarına kalmayacak. 28 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak İkimizin Yerine 202. Bölüm tüyolarını sizler için hazırladık.

İkimizin Yerine 28 Mart Perşembe Özeti

Anandi ve Asha kaçarlarken Guru’nun adamları da onları kovalamaktadır. Anandi ve Asha ormana saklanır. Bu esnada Anandi yardım almak için Shiyam’ı arar fakat Shiyam cevap vermez. Daha sonra Anandi’nin çağrısını görür ve onu gerir arar. Anandi ve Asha ormanda saklanmaktadır. O esnada Shiyam arar ve adamlar telefonu duyar. Asha ve Anandi panik içinde telefonu bırakıp kaçarlar. Shiyam Anandi’nin cevap vermemesine şaşırır. Hava karardığından evdekiler Anandi için endişelenmektedir.

Gehna, Sygna’yı arayalım der. Sumitra arar ve Shiyam onlara Anandi’ye ulaşamıyoruz der. Külliye’ye giderek öğreneceğine söz verir. Anandi ve Asha sonunda köye ulaşırlar. Asha ağlamaya başlar. Anandi onu teselli etmeye çalışır. Cesur olmasını ister. Bu sırada kızlar karakola gelirler. Anandi, Asha2ya tecavüze yeltenen guruyu şikayet eder. Komiser gurunun çok iyi bir insan olduğunu söyleyerek onlara inanmaz ve şikayeti kabul etmez. Polisler de Anandi ve Asha ile alay ederler.

Anandi elimizde kanıt var der ve Asha’nın yarasını gösterir. Fakat komiser bunun tecavüzü ispatlayan bir kanıt olmadığını söyler. Anandi telefon etmek istese de buna da izin vermezler. Komiser Kaliyani’nin gelini olduğunu ve hayırlı işler yapmaya çalıştığını biliyorum fakat bu sana bize emir verme yetkisi tanımaz der. Asha ve Anandi mecburen giderler. Asha ağlamaya başlar. Anandi onu teselli etmeye uğraşır.

Zor olacak fakat yapabiliriz der. Madanlar’a giderler. Shiyam çok öfkelenerek gurudan hesap soracağım der. Anandi onu engelleyerek polis bile Guru’ya bir şey yapmıyor der. Madan konuşmaları duyar ve güçlü bir insanı polise nasıl şikayet edersiniz diyerek onları azarlar. Kimse size inanmayacak diyerek Asha’yı fırçalamaya başlar. Shiym bu hakaretlerden sonra nasıl sessiz kalabilirdik der. Madan kesinlikle olanları bir an önce unutmaları gerektiğini söyler. Hepsi şoktadır.

Madan ailenin itibarını Asha’nın iddaası ile ayaklar altına alamayacağını söyler. Asha büyük ihtimalle guru ya kuyruk sallmaıştır der. Asha daha da çok ağlamaya başlar. Shiyam nasıl bunları söylersin der. Ben Asha’ya güveniyorum ve onun için mücadele edeceğim der. Radha babanın sözlerini ve ailenin itibarını düşün der.

Anandi araya girerek bir kadın olarak Asha’nın sessiz kalmamasını ona biraz anlayış göstermelerini söyler. Gerçekler mutlaka ortaya çıkacaktır der. Fakat Madan oralı olmaz ve fikrini değiştirmez. Anandi, Asha yerine senin kızın olsaydı nasıl davranırdın diye sorar. Madan öfleki şekilde gider. Kaliyani, Basant’a Asha’yı söyler. Basant Shiyam’ı desteklemek için karakola gitmeye hazırdır. Kaliyani de gelmek ister fakat diğerleri müsade etmez.

Basant, Asha, Shiyam ve Anandi karakola gider ve komiseri azarlar. Komiser biraz kemküm etse de daha sonra Asha’yı yalnız sorgulamalıyım der. Anandi araya girer ve kadın memur olmadığı için Asha’yı şu an yalnız bırakamam der. Asha ile beraber sorguya girer. Polis Asha’yı sorgular. Asha olanları anlatır. Daha sonra polis Asha’yı sıkıştırmaya başlar. Fakat Anandi araya girer polisin sorgulama yöntemi bu şekilde olmaz der…

İkimizin Yerine 202. Bölüm Özeti sona erdi. Özetlerin devamı ve sitemize destek olmak için lütfen yorumlarınızı belirtmeyi unutmayınız. Keyifli okumalar…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 202. Bölüm Özeti 28 Mart Perşembe Fragmanı” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Teşekkürler çok güzel yazmışsınız

  2. Anonim dedi ki:

    Tesekkurler Goker bey gercekden cok keyifle bekliyoris ozetleri elinize emeginize saglik….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.