İkimizin Yerine 20 Ocak Pazar Özeti 135. Bölüm Fragmanı #(2. Kısım) Anandi ve Jagdish birbirlerine kavuşmak için bir müddet daha beklemek zorundalar…

Burak 31 Ara 2018 İkimizin Yerine  0

Anandi, evin etrafına bakıyorken küçük bir çocuk onu korkutmaya çalışır . Çocuk Anandi teyze diye çağırır, Anandi çocuğun Varun olduğunu anlar ve onu gördüğüne çok sevinir. Sughna kızıyla kucağında mutlu görünüyordur. Vikrant, çocukların 2 günden beri çok heyecanlandıklarını ve Anandi ile tanışmayı beklediklerini söyler. Anandi, Sughna’nın kızıyla tanışır ve  aynı Sughna’ya benziyor der. Varun, Anandi’ye nasıl göründüğünü sorar. Anandi, Vikrant gibi göründüğünü söyler.

Kaliyani, herkesin sadece Anandi ile ilgilendiğini ve onu hiç umursamadığını belirtir. Kaliyaninin sabahtan beri başı ağrıyordur. Anandi, Kaliyaniye zencefil çayı yapmayı teklif eder. Daadisa, kutsal kitabı okumak için odasına gider. Anandi, Adrak çayıyla birlikte gelir ve Kaliyani’den tadına bakmasını ister ve hoşuna gideceğini söyler. Kaliyani biraz alaycı bir şekilde konuşur, ancak Anandi sadece Kaliyani ile ilgilenmek için burada olduğunu söyler. Ayrılırken Kaliyaniye gözlüklerin üzerinde çok sevimli göründüğünü söyler ve ayrılır. Kaliyani kendini aynada görür ve gözlüğüne bakarak küçük bir kız gibi güler.

Anandi, Sughna ile görüşür ve Sughna, Jagdish ile aynı odada kalacağını söyler. Anandi neden diye sorar ve Sughna iyi bir cevap veremez güler ve uzaklaşır. Anandi, Jagdish’in odasına gider ve Jagdish’in mektubunu çerçevelediğini ve kendisinin de lunaparkta çekilmiş fotoğrafını astığını görür. Jagdish oraya gelir. ANandi, Jagdish’nın hala talimatlarını yerine getirdiği için mutludur. Bir gitar görür ve ne olduğunu sorar. Jagdish açıklamaya çalışır, ancak Anandi anlamaz. Jagdish, onun için bir hediyesi olduğunu söyler ve ona bir kutu verir. Anandi kutuyu açar . Bu bir hile kutusudur. Anandi korkarak kutuyu elinden fırlatır ve Jagdish güler. Anandi, Jagdish ile konuşmayacağını söyler. Jagdish özür diler ve kulaklarını tutmayı teklif eder, ancak Anandi hayır der. Jagdish daha sonra Anandi’yi süslediği çimlere götürür. Diğer halhalı Anandi’nin ayağına giydirmek ister. Anandi şakacı bir şekilde Jagdish’den kaçar ve Jagdish onu yakalamayı  başarır ve gülümser.

Birbirlerine büyülü bir şekilde bakmaya devam ederler. Yağmur yağmaya başlar. Anandi ve Jagdish yağmurda koşuşarak oynarlar. Anandi, Jagdish’den kaçar ve Jagdish, giderse asla geri dönmeyeceğini söyler. Anandi güler ve kaçmaya devam eder. Daha sonra döner ve . Jagdish’i hiç bir yerde bulamaz. Jagdish’i arar ve ona seslenir. Anandinin üzerine bir örtü düşer. Jagdish ona arkadan sarılır ve kazandığını söyler.

Jagdish, Anandi’nin salıncakta oturtur ve sonunda ayağını halhalı takar. Anandi, Jagdishi rahatsız eder ve annesinin Jagdish’i rahatsız etmemesini söylediği için Jagdishten özür diler. İkisi de beraber hoş vakit geçirirler. Jagdish, Anandi ile salıncakta oturur ve bir süre birbirlerine bakmaya devam ederler. Jagdish ve Anandi, Anandi’nin kıyafetlerini değiştirmesi için Jagdish’ın odasına geri dönerler. Anandi Jagdish’in da üzerini değişmesini ve saçını kurutmasını ister. Jagdish, Anandi’ye bakmaya devam ediyordur ve Anandinin elini havluyla alır ve yüzünü ve saçını yavaşça siler. Anandi’ye bir süreliğine bakar ve sonra havluyu fırlatır.

Anandi  Jagdish’in üzerini değişmesini ister, birisinin gelmesinden korkuyordur. Jagdish üzerini değiştirir. Anandi aynanın karşısındayken Jagdish oraya gelir ve  sırt bağlarını açmaya çalışır. Anandi, Jagdish’ya ne yaptığını sorar ve Jagdish ona yardım ettiğini söyler. Birbirlerine bakmaya devam ederler ve sarılıyor. Jagdishin Anandiye  sarılmasıyla Kaliyani kapıyı açar ve Jagdish’e seslenir. Jagdish ve Anandiyi birbirlerine sarılırken görür ve kapıyı kapatır.  Mutfakta Gehna ve Sumitra konuşuyordur. Kaliyani öfkeyle oraya gelir. Kaliyani, Sumitra’ya acele etmesini ve Anandi’nin evine gitmesi için bağırıyor, Jagdish ve Anandinin sutak (kızıl ay tutulması) tamamlanana kadar birlikte kalmaları gerektiğini söyler.

Sumitra unuttuğunu söyler. Kaliyani Sumitra’ya bağırır ve Jagdish ve Anandi ile konuşmasını söyler. Sumitra tereddüt eder ve Kaliyani biraz daha bağırır. Sumitra sonra yukarı çıkar. Jagdish, Anandi’nin yatakta otururken Sumitra kapıyı çalar. Anandi kapıyı açar ve Sumitra onu yanına alır. Anandi’ye onunla konuşması gerektiğini söyler. Sumitra utangaç bir şekilde Anandi’nin baba evinden alınmasının  sutak (kızıl ay tutulması) nedeniyle yakın zamanda yapıldığını ve bu süre bitene kadar birlikte kalamayacaklarını söyler. Anandi’den sutak bitinceye kadar eski odasında kalmasını ister. Sumitra, Anandi’ye a anlayıp anlamadığını sorar, Anandi evet der. Sumitra’nın talimatlarını yerine getireceğini söyler. Sumitra, Jagdish ile konuşmaya çalışır, ancak Anandi, Jagdish’i endişe etmemesini onu kendisinin ikna edeceğini söyler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 20 Ocak Pazar Özeti 135. Bölüm Fragmanı #(2. Kısım) Anandi ve Jagdish birbirlerine kavuşmak için bir müddet daha beklemek zorundalar…” üzerine 144 yorum

 1. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Peki hoşlandığını birisi var mı?..ve ya hoşlana bileceğin tıp nasıl?..

 2. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hmm sen değilsin..o zaman Amritaymış:))
  Ha öyle mi cnm..o zaman bu sene sana..dolu dolu bir aşk yaşamanı diliyorum:)))
  Tabi birtanem..sevmek sevilmek güzel bir duygudur:)) bilirim:)
  Hmmm aşk şart diyorsun..kız yanında olsaydım tavlardık birilerini sana..aaa benim kankam yanlız mı kalacak:))))))

 3. Asi dedi ki:

  Yok o ben degilim
  Maalesef yok birileri henuz:( ama bu yil akrep burcunun yiliymis:) ayyy yalnizlik zor be Aleynacim ask sart sevmek sevilmek cok guzel duygu

 4. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Bu arada cnm..aşağıdaki anonim sen miydin?.

 5. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Ayyy evet yaa..unutmuşum cnm pardon:))..
  Aşk mı?..hmmm sen 23 yaşındaydın dimi?..yani yeni yılda yeni aşk istiyorsun demek:))))..uyyy cnm İnşAllah ya…peki var mı birileri?..

 6. Asi dedi ki:

  Aleynacim bana yazarken emoji koyma canim yazdiklarinin yarisi gorunmuyor benim telden kaynakli emojiler gorunmuyor o yuzden yazilanlarda gorunmuyor:(
  bende ayniyim iste yeni yil girdi yeni ask istiyorum artik evlenme karari aldim

 7. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aygün???..cnm nerdesin???

 8. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Amirta cnm sen nerdesin??..

 9. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Dişi Aslanım 😀 😀
  Şükür bende iyim birtanem..anpıyım cnm aynı şeyler..bildiğin gibi:)) sen neler yapıyorsun?..inan seni gördüğüme çok sevindim yaa..

 10. Asi dedi ki:

  Evet Aleyna benim Cimbomlu kiz:) hos buldum canim bende sizi gormeyime sevindim:) yani burdayim:) iyiyim cok sukur sen nasilsin neler yapiyorsun

 11. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Sağol Xanımcım:))..seninde güzel geçmesine çok sevindim birtanem:))..Zehra instadan yazıyor..ben pek fazla instaya giremiyorum ama..girdiğim zaman grupda konuşuyoruz ara sıra..yazmasını söylerim:))

 12. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar CANLAR..
  ..
  Amrita canım hoşgeldin:))..iyim sen nasılsın?…sağol birtanem bende iyim:))seninde yeni yılın kutlu olsun:))nice senelere canım:))..
  ..
  ASİ??? AYGÜN SEN MİSİN?❤❤❤❤❤❤❤
  YAAAA AYGÜN SENİ GÖRDÜĞÜME ÇOK SEVİNDİM:))))..HOSGELDİN BİRTANEM:))NASILSIN?…AMMAN BEN BOŞ VER GİTSİN AYGÜN..BEN COKTAN UNUTTUM BİLE:)))ARTIK BURDASIN DİMİ??..
  ..
  GÖKHAN 😎 ANONİM KİMMİŞ?

 13. Asi dedi ki:

  Cok sagol sende her zaman iyi ol insallah.
  Benimkide cok guzeldi kuzenlerim falan bizde toplandik yedik ictik birazda sarhos olmusdum:) guzeldi yani
  Hi hi bakalim gelsinde Aleyna

 14. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Hep iyi ol Asi…:) Bu sene bütün akrabalarımızla kutladık..Yeni yılı zordu baya ilgilenmek fazla olunca tabi ister istemez insan yoruluyor…Bugün bir kaç dayım,Halam gittiler…Yani anlayacağın misafirlerimiz daha var…Senin yeni yılın nasıl geçti..:)
  Eminim ki Aleyna sevinecek..:)

 15. Asi dedi ki:

  Bende iyiyim cok sukur yeni yilin nasil gecti:)
  bakalim Aleyna beni gorduyune sevinecek mi;)

 16. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Rica ederim..Asi olsun bugüne kısmetmiş..:) Geldin sonuçta..Aynen o zaman sil baştan şarkısı bize gelsin..:)Aleyna seni gördüğüne çok sevinecektir…Saat 11 de gelecek şok olacak..:)İyiyim seni gördüm daha iyi oldum..:)) Sen nasılsın?

 17. Asi dedi ki:

  Hos buldum Gokhan:) cok tesekur ederim:)
  boyle dusunmene sevindim o zaman sil bastan baslayalim aslinda daha once yazacaktim ama bir turlu firsat bulamadim yani:) Sil bastan sarkisi bize gelsin:)))
  eee nasilsin?

 18. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Rica ederim..Xanım:)

 19. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Selam Asi Teşekkür ederim…Yeni yılın kutlu olsun nice mutlu yıllara Bu sene hayırlı olsun…Hoşgeldin Asi evet olmuştu ama olsun sorun değil tabi aramızda tatsızlıklar olacak hem birbirimizi daha iyi anlıyoruz tatsızlık olmayacak diye bir kanun yok…Ve birbirimizi tanımış oluyoruz…Ben geçmişi unuttum gel yeni bir başlangıç yapalım hepimiz için daha iyi ve güzel olur…Tabi bunu sende istersen..:)) tekrar hoşgeldin seni gördüğüme inan tüm kalbimle sevindim mutlu oldum..:)

 20. Asi dedi ki:

  Herkese selam:) oncelikle yeni yiliniz kutlu olsun:) ugurlu saglikli huzurlu bir sene olsun…
  En son yazdigimda tatsizlik olmusdu o yuzden geldim aslinda eger birilerini kirdiysam yazdiklarimla Ozur diliyorum tum kalbimle gercekten kimseyi incitmek istememisdim

 21. xanim dedi ki:

  gokhan tesekkur ederim uzmuyorum kendimi sag olasin :)) amrita hos geldin biz iyiz sen nasilsin seninde yeni yil bayramin mubarek olsun ailenen nice mutlu bayramlara bizde seni cok seviyoruz :))

 22. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Şimdi çıkıyorum…İşlerim var 9\10 veya 11 gibi görüşmek dileğiyle…:)))

 23. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Amrita Anonim sen miydin?

 24. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  selam Amrita hayırlı akşamlar hoşgeldin hamdolsun iyiyim sen nasılsın? Teşekkür ederim…Seninde yeni yılın kutlu olsun nice mutlu yıllara 😉

 25. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Aleyna özelden demiştim sana 😉 Doğru çıktı sanırım 😛

 26. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Hayırlı Akşamlar Xanım Konsere mi? Hmm üzülme kısmet değilmiş…Bir dakine gidersiniz İNŞALLAH..) Hep iyi ol xanım çok sevindim iyi olmana..Rica ederim Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim…Allah razı olsun Amin İNŞALLAH..Yok yormam fazla kendimi..:)))

 27. Amrita Baku dedi ki:

  Selam arkadaslar nasilsiz kendi dilimizle soyluyecem Bayraminiz mubarek arkadaslar canlarim sizleri sevyorum iyiki varsiz

 28. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar arkadaslar aleynam canim benim hos buldum birtanem ne guzel bayramin eylenceli gecmesine cok sevindim hep mutlu huzurlu ol benim bayramim iyi gecti ben ailemnen birlikte gecirdim cok guzel gecti benim icin babamda ise gitdi 31 konsere gidicektik ama gidemedik neyse canim bende anonimin zehra oldugunu dusunuyorum baskasida ola bilir ben arkadasimi gercekten cok ozledim ):: gokhan hos buldum hep mutlu ol bende iyim cok sukur ve amin INSALLAH cok tesekkur ederim hayatin iyi olmasina cok sevindim hep iyi mutlu olsun ve kolay gelsin cok yormasin kendini ve sag olasin :)))))))))

 29. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  He he Gökhan nereden bileyim kim 😛 😛
  Ama sen tahmin etmişsin 😉 bakalım kimmiş? 😉

 30. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hoşbuldum Xanımcım:))..sende hoşgeldin:))
  Birtanem şükür yılbaşı güzel geçti..amcamlar yengemler kuzenler fln geldi..yani baya kalabalıktık..baya eğlendim:))seninki nasıl geçti?..
  ..
  Selam Anonim??? 😮 nereden bileyim sen kimsin? 😀

  1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

   Nerden bilesin o kim dimi? Hahaha 😀 😀 Ya amrita yada Zehra ikisinden biri bence… 😉

 31. xanim dedi ki:

  merhaba arkadaslar nasilsiniz gokhan hos geldin iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol bende iyim cok sukur babamda iyi aleykum selam ve cok tesekkur ederim amin INSALLAH islerinde kolay gelsin basarilarin daimi olsun hayat nasil selamimi iletirsin kendine cok iyi bak ALLAHA emanet ol aleynam hos geldin bayramin nasil gecti sana ve tum arkadaslara hayirli huzurlu gunler dilerim :)))

  1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

   Merhaba Xanım hoşgeldin hamdolsun iyiyim şükür sen nasılsın? Hoş buldum..Xanım sende hoşgeldin Allah razı olsun sende hep iyi ol mutlu ol..Çok sevindim baban hep iyi olsun sağlıklı olsun İNŞALLAH.. Rica ederim herzaman xanım Allah razı olsun senin işlerinde de Allah kolaylık versin bereketli bol kazançlar diliyorum içtenlikle..Hayat şükür iyi akrabalarımızla ilgileniyor bu aralar çok meşgul Aleykümselam tabi iletirim…Saolasın Kendine iyi bak Allaha emanet ol görüşürüz..:)

 32. Anonim dedi ki:

  selam aleýna bil bakalim ben kimim

  1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

   Ya Amrita yada Zehra’sın 1.misin 2.misin yoksa ?? 😛

  2. Anonim dedi ki:

   sen Leylasin eskiden bizi rahatsiz eden

 33. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İyi günler CANLAR:)))

  1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

   İyi günler Aleyna 😛 “Canlar” 😀 😀 😀

 34. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Tekrardan
  Bugün Dertleri Bir yana Bırakın, Bugün Gözyaşlarını Unutun, Bugün Daha Mutlu Yarınlar için İnadına Hayata Gülümseyin, 2019 Yılınız Kutlu Olsun…
  Guljan abla
  Kraliçem tylla
  Pınar abla
  Abisinin gülü Aynur
  Xanım
  Aleyna
  Hava
  Göker abi
  Hayat
  Dizi Bilgi Tv. Ailesi Ve herkes:)

  1. Pınar dedi ki:

   saol gökhancım tesekkür ederim

   1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

    Rica ederim ablacım… ☺

 35. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Pınar ablacım teşekkür ederim..Nice mutlu yıllara sevgi dolu,sağlıklı, başarılı bir yıl olması dileğiyle..:)) Allah razı olsun..:))

 36. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Merhaba Reyhan..

 37. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Hava Hoşgeldin sefalar getirdin…Saol Teşekkür ederim..Seninde yeni yılın kutlu olsun nice yıllara..:)) Yeni telefonunda hayırlı olsun.. Hoş buldum..Hava özlettin kendini ne var ne yok..:)) Sınavların varmış başarılar diliyorum…Herşey gönlünce olsun..:)) Seni gördüğüme sevindim..

  1. HAVA dedi ki:

   Teşekkür ederim Gökhan
   Seninde yeni yılın kutlu olsun
   Her şey aynı sadece bu sene iki sene yağmayan kar yağdı
   Yeni eviniz ve yeni memleketiniz hayırlı olsun
   Bir daha kendini bu kadar özletme Gujyan abla yoksa daha fena tekmelesin seni ki gitme kolay kolay

   1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

    Rica ederim..Hava Teşekkür ederim..Allah razı olsun Hava güzel dileklerin bir birinden kıymetli benim için..:)) Ya öyle mi? Çok sevindim…Bereketli yağsın İNŞALLAH.. İzmir’de daha kar yok 😀 seviniyorum buna çünkü kışı sevmediğim için ama baya soğuk havalar arada bir yağmur yağıyor… Hahaha Güldürdün beni inan isteyerek gitmiyorum ki…Tlmde sıkıntı var..Bu siteler gibi özet yazan hiç bir siteye girmemeye başladı.. Ama guljan ablamın tekmeleri beni yine çekti buraya 😀

 38. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Mutlu yıllar xanım…Teşekkür ederim güzel sözlerin için Hep gül xanım güldürebildiysem ne mutlu bana..:)) Amin İNŞALLAH.. Xanım güzel dileklerin için çok teşekkürler..Hamdolsun iyiyim şükür sen nasılsın?:)) Baban nasıl ellerinden öpüyorum babanın selamlar sevgiler saygılar sunuyorum..:))

 39. Reyhan dedi ki:

  Merhaba severek izliyoruz

 40. xanim dedi ki:

  merhaba arkadaslar pinar hanim sag olasin tum guzellikler seninle olsun canim basarilarin daimi olsun ALLAH yardimcin olsun havacim hep mutlu ol SINAVLARINDA ALLAH zihn acikliki versin basarilarin daimi olsun aleynam canim benim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol bende iyim cok sukur

 41. ALEYNA✨⚡..MUTLU YILLAR⛄❄ dedi ki:

  Günaydın..hayırlı sabahlar canlar:))
  ..
  Xanımcım hoşgeldin cnm..şükür iyim birtanem sen nasılsın?..sağol canımın içi amin:))..seninde yeni yılın kutlu olsun..ailenle sevdiklerinle birlikte güzel bir yıl geçirmenizi diliyorum:))
  ..
  Hava cnm hoşgeldin:))sağol cnm..seninde yeni yılın kutlu olsun:)))
  Tmm Havacım..sınavlarında başarılar diliyorum..en kısa zamanda görüşmek dileğiyle:)))

 42. HAVA dedi ki:

  Hayırlı günler yeni yılınız kutlu olsun
  Sağol Xanim bende özledim burayı sınavlar başladı sık girmem şimdilik
  Gökhan ve Gujyan abla ikinizde tekrardan hoşgeldiniz uzun zaman yoktumuz yeriniz çok belli ediyordu

 43. xanim dedi ki:

  hayirli geceler arkadaslar evet biz de azeri satiynen 2019 ci yila girdik her kes icin hayirli ugurlu olsun havacim nasilsin cok ozledim ve amin diyorum yeni yiliniz kutlu olsun sevdikleriniznen nice saglikli bereketli huzurlu yillara INSALLAH :)))

 44. HAVA dedi ki:

  Herkese hayırlı geceler
  Yeni yılınız mutlu, huzurlu,sağıklı olsun ülkemize ve tüm tüm dünyaya huzur ve barış getirsin ailenizle birlikte nice mutlu yıllara hayatınızın en güzel yıllarından olur İnşallah

 45. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar arkadaslar nasilsiniz pinar hanim nasilsin canim ozetler guzel olmus eline saglik gokhan yorumunu okudum amin INSALLAH cok tesekkur ederim yorumlarinizi okudum guldurdunuz beni hep mutlu neseli ol aleynam nasilsin sana kolay gelsin gulyan hanim hos geldiniz nasilsiniz sizi burda gorduyume cok sevindim hep mutlu olun aynurum nasilsin ve seninde yilin kutlu olsun amin INSALLAH sana hayirli yolculuklar dilerim seni cok ozluycem hepinizin yeni yili kutlu olsun 2019 ci yilimiz hayirli ugurlu olsun tum dualariniz dilekkeriniz kabul olsun ailenizlen nice mutlu yillara :))

  1. Pınar dedi ki:

   Saol xanim tskker ederim sana da iyi yıllar cnm

 46. leyla özer dedi ki:

  bolumlerin tarihini yanlis yaziyorsunuz. kafamiz karisiyor. mesela Jagdiş 31 aralik 115 bolumde evleniyor ama siz bunu 120 bolum 5 ocak tarihine yazmiwsiniz bunu duzeltin lutfen

  1. Pınar dedi ki:

   Leyla hmm biz çok önceden özetleri hazirlqdigimizdan 4er bolum olarak bazen kanal 7 üç bölüm giriyor aksamalar oluyor tskkr ederim ilginize en kisa zamanda düzelince ins

   1. leyla özer dedi ki:

    sizde 6wer bolumden verin bir kac bolume toparlayin.

 47. ALEYNA✨⚡..MUTLU YILLAR⛄❄ dedi ki:

  CANLARIMM❤…hepimize Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl..Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu,sağlıklı, başarılı bir yıl olması..Yeni bir yılda yüzümüzden gülücükler, gönlünlümüzden sevgiler eksik olmasın..en önemlisi de tüm insanlığa ve ülkemize barış mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılımız kutlu olsun❤❤❤

 48. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Herkese tatlı uykular Allah rahatlık versin iyi geceler..:))

 49. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Hahahaha Yanlışlıkla olur mu olur Allah göstermesin 😀 😀 Ben seni tanırım korkma 😀 Amin İNŞALLAH 😛
  İyi geceler:)) Bende çıktım.. 😮 😀

 50. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Benim yerime yanlışlıkla annemi kaçırırsın 😀 😀 şu an çok güldüm 😀
  Ayyy hadi Allah yardımcımız olsun…
  Tamam yormam 😉
  İyi geceler..Allah rahatlık versin:))
  Çıktım ben.

 51. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Sen uyumaya git arkandan ben geliyorum kaçırmaya haha 😀 😀 😀 uyuyalım Aleyna inan benimde uykum vardı.. Senin demeni bekliyordum.. 😛 😛

  Sen benim halimi hiç sorma kafile geliyor hahaha 😀 😀 Kendini yorma fazla 😉

  İyi geceler Allah rahatlık versin..:))

 52. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Yarın çok iş var ya offf…bir sürü misafir..

 53. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  He he gel beni kaçır 😛 😛 şebek 😀 😀 😀 😛 😛 😛

  Gökhan ya uykum var mı?…benim gözlerim kapanıyor 😛

 54. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  İncinin abisiyim ben 😀 😀 Bacım benim 😀 haha 😀 geleyim seni kaçırayım 😛

 55. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İnci benden bi yaş küçük..17 yaşında 😎 kaçırma zaten..

  Evet iyi şarkı 😛
  Diğeri de güzel 😐

 56. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Özgünün şarkısı iyi dimi? 😛
  Diğeri de güzel 😐

 57. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  İnci küçük değil miydi..? Büyükse kaçırmayayım haha 😀 😀 😀

 58. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Evet Hayattan bahsediyorum…hem sen İnciyi ne diye kaçırıyorsun neyseee… 😉

 59. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Özgün -İstiklal biliyorum bu şarkıyı 😉
  Diğerinde 😐 onunda biliyorum…

 60. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Bende düşünemiyorum bile.. 😀 😀

  Haaa 😮 sen hayattan mı? Bahsediyorsun…Bende inciden bahsediyorum 😀 kaçırmaya geliyorum maske el feneri ile geliyorum.. Haha 😀 😀

 61. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Ayyy onları yanlız bıraksakk 😮 ayyy düşünemiyorum valla 😀 😀
  Sen kimi kaçırıyorsun?…ben kardeşim derken..Hayattan bahsediyorum 😉

 62. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Özgün -İstiklal olacaktı 😀

 63. Gökhan dedi ki:

  Özgün-İstikal şarkısı sana gelsin.. 😉 Mehmet erdem- acıyı sevmek sevmek olur mu? Sana gelsin.. 😐

 64. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Tmm bekliyorum.. 😉 😉 😉

 65. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Valla iyi fikir konuşturalım bi bu ikisini yanlız bırakalım bakalım neler olacak hahaha 😀 😀 😀 Vermez misin? Ben alırım kaçırırım haha 😀 😀

  Hmm şarkı 😐 😐

 66. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Gökhan 5 dk bekle geliyorum 😉

 67. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Yaaa acaba Hayat ve İnciyi konuşursam mı? Hahahahah 😀

 68. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hayat ve İnci muhteşem ikili…kıskandım valla 😀 vermem kardeşimi kimseler 😛 😛

  Şarkı 😐

 69. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Aynen ne yapalım yaşlılık bu.. 😀 😀 😀

  Vah vah incinin durumu vahimmiş.. 😀 😀 Onun ilacı Hayat 😀 😀 ikisi bir araya geldi mi? Ha iş tamamdır… Ne konuşmaktan sıkılırlar ne de bağıra çağıra şarkı söylemekten hahaha 😀 😀 😀 😀 😀

  Evet evet kesinlikle hatırlamaz olur muyum?.. hiç 😛 😛

 70. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Ama bende boyarım saçlarımı…eskisi gibi doğal olmaz ama..napalım yaşlılık 😀 😀 😀 😀

  Aynen aynen film niyetine izleriz 😛 ahh o İnci yemin ediyorum..kız bı başlıyor susmak bilmiyor geçen teyzemlerdeydm ya..ahhh kafanın etini yedi..inan bı an kalktım..kendi odasından kovdum kapıyıda kilitledim hahaha 😀 bakdım sustu..açtım kapıyı bu kez de bağırarak şarkı söylüyor 😀 😀 😀

  Şu anki şarkı 😉 hatırladım mı? :p

 71. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Edis öyle karşıma çıksa hortlak görmüş gibi fırlarım.. Haha 😀 😀

 72. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Seninde kumral saçların beyazlamış haha 😀 😀 saçlarımı yine sarıya boyarım karizmatik halime dönüş yaparım ben haha 😀 😀

  Bırakalım konuşsunlar haha 😀 😀 Elimize mısır alır.. Filim niyetine iki gevezeyi izleriz haha 😀 😀 😀 yastığı alıp fırlatıp kaçarız.. Haha 😀 😀

  Vallahi bak bir öksürdü havai fişek gibi fırladı… Haha gösteri izlemiş oldum saolsun haha 😀 😀

 73. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Evet deminki Edisdi 😀 aynen ya imajını değişmiş 😀 yakışıklı çocuk bu halini beğenemedim 😀 😀

 74. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aleyna nine 😀 Gökhan dede hahahahah 😀 😀 sarı saçların beyazlamış 😀 😀

  Oooo Hayat kardeşim de baya hastası olmuş desene 😀 valla İnci ve Hayat ikisini konusdursak sabaha kadar diziden konuşurlar 😀 😀

  Aynen aynen öyle oluyor ağzı 😀 küçülüyor 😀 😀 öskürünc dişleri fırlıyor mu hahahahah 😀 😀 😀

 75. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Klipteki edis değil mi? Öcü gibi görünüyor.. Hahaha 😀 😀

 76. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Tmm açıyorum şimdi.. 😉 😛

 77. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aldımmm 😉 😉 😉

  Dream türk kanalı 😉

 78. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Dede ve nine olduk ne güzel işte haha.. 😀 😀 hmm öyle mi? Kesin hayat da biliyordur..Çünkü o da inci gibi bu dizinin hayranı hastası olmuş neredeyse hastaneye götürmeyi düşünüyorum hasta olmuş ya hahaha… 😀 😀 😀 haha Aleyna ya tabi değişik olur çünkü dişleri yok ağzı böyle küçülür haha 😀 😀 Dayakçı yaşlı amcadan gördüm haha öksürünce takma dişleri ağzımdan fırladı fişek gibi hahahaha 😀 😀 😀 😀

 79. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Şebek ya hahaha 😀 😀 😀
  Takma diş bide 😀 😀 aynen büyümuşlar bide yanılmıyorsam başroldeki kız değişecek galiba..kuzenim bu dizinin hastası o söyledi bana 😀 kuzenim İnci tanıyorsun 😉 ..takma diş dedinde babaannemde takma dişleri var 😀 😀 bı kez çıkardığını gördüm böyle ağzı bı garip oldu 😀

 80. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Ama kumanda bende vermem kimseye.. 😀 😀 😀

 81. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Odamda Dayım ve yengem uyuyorlar.. Haha 😀 😀 rahatsız olmasınlar diye kuzanlerle salondayız…Koltukları yatak yaptık haha 😀 😀 yanımda 2 kuzen uzanıyor.. 😀 😀 haha diğer kuzenlerde diğer koltukta erkek kuzenler.. 😉 😉 kız kuzenler hayatla beraber uyuyorlar hahaha 😀 😀 diğerleri odadalar… Bir kaçı otelde ooo 😮 😮 😮 hahaha 😀 😀

 82. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Hangi müzik kanalını açtın söyle bende açayım.. 😛 😛 😛

 83. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Dayın uyuyorsa yatağında bırak uyusun 😉 hahahahah kaç kişi uyuyor odanda? 😮 😀

  Aynen özlemişiz 😛

 84. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Anandimiz ve jakdişimiz büyümüşler artık ALEYNA DEDE VE NİNE OLMUŞUZ.. Hahah 😀 😀 takma dişim nerede hah 😀 😀

 85. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Aynen uzun zaman olmuş…özlemişiz yuvamızı. 😛

 86. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Haa evet evet demiştin.. Hahaha 😀 😀 😀 😀 Odamı fethetiler… İşgalcilerin eline geçmiş durumda hahaha 😀 😀 pusuda yazmış durumdayım… Haha 😀 😀 evet odamda uyuyorlar maalesef 😀 Teşekkür ederim Aleyna…Sana da iyi keyifli seyriler..:)))

 87. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Burdan konuşmayalı çok uzun zaman olmuş 😮 😮 😀 😀

 88. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Sence napıyorum?…demin yaptığım şeyi söyledim ya 😀 müzik kanalı izliyorum 😀
  Odanı işgal etmiş durumdalar dimi? 😀 😀
  Sana iyi seyirler:))

 89. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Ne yapıyorsun? Şuan ben tv izliyorum…(Kayıp efsane) 😀

 90. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  😀 😀 😀

 91. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Beni gidi fırsatçı 😀 😀
  öyle mi?..iyi geceler Guljan abla..yarın grşrz İnsAllah:))

 92. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Seni gidi fırsatçı haha 😀 😀 şaka yaptım…Diğer özete bak guljan ablam yazmış.. Uyuyor..

 93. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Guljan ablam nerde???..

 94. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Sence 😉
  Sarı kırmızı 😎 sen kırmızı deyince bende hemen fırsatını bulup sarı dedim 😛 😛 😛 cimbommm hahaha 😀 😀

 95. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Aynen Aleyna bulamadım gitti.. Haha 😀 😀 elimde sonunda buldum..Rica ederim..Ben teşekkür ederim..:)) Ha bu arada senin ki kırmızı benim ki sarı yani ne anlama geliyor bir düşün haha 😮 😮 😀

 96. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Teşekkürler 😉 hmmm benimde sana hediyem 😀 sarı atkı olsun 😛

 97. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Rica ederim Pınar ablam:))

  Gökhan 😛 😛 😛 2 saattir yeni özeti bulamadın gitti 😀 😀 😀

 98. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  İyi Akşamlar Aleyna.. Hmm sana hediyem kırmızı bir atkı.. 😎

 99. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Pınar ablacım eline emeğine sağlık…Nice mutlu yıllara mutlu yıllar..:)) Özetler için çok teşekkür ederim..:))

  1. Pınar dedi ki:

   saol gökhancım

   1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

    🙂 🙂 🙂

 100. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İlk ben 😎

  Pınar ablam özet için teşekkürler:)))

  1. Pınar dedi ki:

   saol aleynacım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.