İkimizin Yerine 22 Kasım Perşembe Özeti 76. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Madan Sughna ve Vikrantın eve gelmelerini ister

Burak 08 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 22 Kasım Perşembe 76. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

 

Doktor Radha’yı tedavi etmek için gelir ve Madana zehiri kaldırabildiğini söyler, ancak zehir çok güçlü olduğu için Radha’nın normale dönmesi birkaç gün sürebilir der. Madana Radha’nın ilaçlarını almasını ve onun iyi dinlenmesini sağlamasını söyler. O, ayrıldıktan sonra, Ramcharan Madana, doktorun, Radha’yı bir polis davası olduğu için tedavi etmeye istekli olmadığını, ancak  onu ikna ettiğini söyler.  Trisha, Radha’nın bir şeyler yemesini ve ilaçlarını almasını sağlamaya çalışır, ancak Radha, ilaçlarını sadece Vikrant ve Sughna’nın onu beslediği zaman alacağını şart koşar.

 

Gece, Anandi ebeveynleri uyurken ağlıyordur. Bago uyanır ve ona neden ağladığını sorar. Anandi tüm sorunlardan kendisinin sorumlu olduğunu söyler. Bago, kendisini suçlamamasını ve onun hatasının olmadığını söyler. Anandi,durumlarını Baironun bilmesi durumunda, kesinlikle onlara yardım edeceğini söyler. Bago, ona evli olduğundan insanlara bahsetmemesini söyler. Anandi, Bago’ya Kaliyani’nin dışında herkesin onu sevdiğini söyler ama Bago dinlemeye hazır değildir. Kaliyani’yi tüm sorunları için suçlar. Eğer Anandi hakkında çok endişelilerse, neden durumun hakkında kimse aramadı sormadı der. Anandi, Bago’yu, koca evindeki herkesin onu önemsediğine ikna etmeye çalışır. Bago, bu aileyi Anandi’yi bu hale getirdikleri için affetmeyeceğini söyler. Anandi’den koca evi hakkında bir daha asla konuşmasını ister ve uyumaya gider. Anandi annesinin öfkesine şok olur. Gecenin ilerleyen saatlerinde, Anandi ve Bago uyurken, yağmur yağmaya başlar. Kazan yağmur yağdığını görür ve çatı sızıyordur. Anandi ve Bago’yu uyandırmamak için odanın her yerine kova yerleştirir. Gece boyunca kovaları boşaltır.

Sabah saatlerinde, Basanth Gehna’ya hastane belgelerini imzalatır. Kaliyani oraya gelir ve yine Sumitra’yı yok sayar. Sughna Kaliyani’ye gelir ve Madanın ailesi ile ilişkisini düzeltmeyi denemesini ister. Kaliyani de bunu istediğini söyler, ancak Madan, düşmanlığı unutmaya hazır değildir. Sughna yeniden alevlenen düşmanlığın sorumluluğunu üstlenir ve Kaliyani’ye bir kez daha denemesi gerektiğini söyler. Kaliyani denemeyi kabul eder. Mahavir, Ramcharan ile görüşür ve ona Sughna’yı eve götürmesini ve ona işkence etmesini ona işkence etmesinin , Kaliyani’yi incitmek anlamına geldiğini söyler. Ramcharan Sughna’nın gayri meşru hamileliği nedeniyle hala tereddüt ediyordur. Mahavir, bunun bebeğin  doğması anlamına gelmediğinin altını çizer. Ramcharan mutlu olur ve bu konuda Madan ile konuşmaya karar verir. Radha yemek yemeyi ve ilaçlarını almayı reddeder. Ramcharan Madanı bir kenara çağırır ve Sughna ve Vikrant’ı eve getirmesini ister. Madan şok olur.

Madan bunu yapmayı reddeder. Ramcharan Radha’yı kurtarmanın tek yolunun bu  olduğunu söyler. Ayrıca Madana Vikrant’ın ailesinin tek mirasçısı olduğunu veonunla bağlarını koparmaması gerektiğini hatırlatır. Madana düşmanlığı unutup çocukları eve getirmesini söyler. Kulübede, Kazan, yaralarına krem sürer ve acı içindedir. Bago onu gece uyandırmadığı için kızgındır. Kazan’ın dün gece yağmur damlaları akarken yaptığı yaralarını ıslak ve septik hale getirmiştir. Anandi, Bago’ya Kazan’ı hastaneye götürmesini söyler. Doktor röntgen çekilmesini ister. Kazan parası olmadığını belirtir, doktorun onu ücretsiz olarak test etmeyii istediğini söyler. Trisha, Radha’ya bir şeyler yedirmeyi dener, ama Radha, Vikrant’ın adını mırıldanıyordur. Madan oradan geçerken  bunu görür. Ramcharan ile olan konuşmasını hatırlar. Haveli’de Kaliyani, son kez Madanla konuşmaya hazırdır. Vikrant ve Basanth ona sıkılmamasını söyler ama Kaliyani, Sughna’nın uğruna kesinlikle son bir kez deneyeceğini belirtir. Hemen ardından Madan ve Ramvcharan eve gelir. Madan, Kaliyani’ye Vikrant ve Sughna’yı  eve götürmeye geldiğini söyler. Herkes şok olur. Kaliyani Madana bu ani değişimin sebebini sorar. Madan Radha yüzünden kabul ettiğini söyler.

Kaliyani, Madanın niyetinden emin değildir ama Madan, Vikrant’ın babası olarak konuştuğunu ve ona inanmasını ister. O, nimetlerini alan Sughna’nın yanına gider. Madan onu kutsar ve Radha’nın ona Vikrant’tan daha fazla ihtiyaçı olduğunu ve eve gitmeye hazır olmasını istediğini söyler. Bunu duyduğuna herkes mutlu olur. Kaliyani Sumitra’dan herkes için tatlı almasını memnuniyetle ister. Hastanede, doktor Kazan’ın röntgenini inceler ve yaralarının acil ameliyat edilmesi gerektirdiğini, aksi takdirde bacaklarını kesmek zorunda kalacaklarını söyler. Kazan bunu duyunca şok olur. Bago ameliyatın bedeli sorar ve doktor masrafları dahil 15.000′ rupi der. Kazan, 50 rupi bile ödemeye gücünün yetemeyeceğini belirtir. Doktor artık onlara yardım edemeyeceğini ve ameliyat olacaksa bir hafta içinde parayı hazırlamalarını söyler.

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.