İkimizin Yerine 19 Ocak Cumartesi Özeti 134. Bölüm Fragmanı #(2. Kısım) Jagdish Anandiye hediye alır.

Burak 30 Ara 2018 İkimizin Yerine  0

Meena Gulli’yi aramaya gider. Bazı sesler duyar ve Jagdish’ın arkadaşlarının içtiğini ve güldüklerini  görür. Oraya gidip onlara alkol aldıkları için bağırır. Çocuklar onu uzaklaştırmaya çalışıyor, ama Meena reddeder ve iyi  davranmalarını yoksa onları şikayet edeceğini söyler. Çocuklar, Meena’dan Jagdish’ın arkadaşları oldukları için onlara saygı duymaları bekler. Meena onları durdurmaya çalışır. Sarhoş çocuklardan biri, Meena’yı da içmesini söyler ve fiziksel olarak Meena’yı içmeye zorlar.

Meena kendini serbest bıraktırarak odadan kaçar. Çocuklar şişeleri sakladıktan sonra panikler ve ayrılırlar. Meena, Anandi’ye koşar ve ona sarılarak herkesin önünde yüksek sesle ağlar. Herkes ona ne olduğunu sorar. Jagdish’ın arkadaşları oraya korkmuş olarak gelir. Anandi Meena’ya ne olduğunu sorar ve Meena Anandi’ye bazı erkeklerin kendisine kötü davrandığını söyler. Herkes ona erkeklerin kim olduğunu sorar ve Meena Jagdish’ın arkadaşlarını işaret eder. Herkese, onları  içtiklerini için durdurmaya çalıştıklarını söyler. Çocuklardan birinin zorla kendisini içirmeye çalıştığını ve diğerlerin de onu tuttuğunu belirtir.

Jagdish’in arkadaşları suçlamaları reddeder ve kayıp bir çanta aradıklarını  ve o sırada Meenanın oraya gelip onlara bağırmaya başladığını söylerler. Bairon, Jagdish’nın arkadaşlarının, eskiden beri tanıdığı söyler ve böyle bir şeyi yapabileceklerine inanmaz. Meena titremeye başlar. Jagdish, arkadaşlarının asla böyle bir şey yapmayacaklarını söyleyerek onların tarafını tutar. Meena’nın erkek kardeşi içeri girer ve erkekleri dövmekle tehdit eder.  Sarpanch, Jagdishin arkadaşlarının böyle bir şey yapmayacaklarını söylemesine rağmen erkeklerin özür dilemesi gerektiğini söyler. Meena’nın kardeşi bunun Meena’nın koca evindeki yaşamını etkileyeceğinden korkmaktadır. Sarpanch aynı fikirdedir  ve çocuklar itiraf etmediği sürece Anandi’nin düğününün olmayacağını söyler.

Bu Jagdish’ı daha çok öfkelendirir. Adamlar kavga etmeye başlar ve Kazan, Phooli ile birlikte Anandi’yi gönderir. Anandi, Jagdish ile konuşmak ister. Jagdish’ya Meena’nın asla yalan söyleyemeyeceğini ve arkadaşlarıyla konuşması gerektiğini söyler. Eğer masumlarsa, Meena’ya karşı onu destekleyecektir. Jagdish, arkadaşlarına Meena’yı gerçekten içtiklerini ve zorladıklarını sorar, ancak çocuklar kabul etmeyi reddederler. Tam o sırada Gulli ve Nandu oraya bir alkol şişesiyle gelir. Herkes şaşırır. Gehna Nandu’ya şişeyi nereden aldığını sorar ve karanlık odada bir çantada bulduğunu söyler. Jagdish arkadaşlarına öfkeyle bakar.

Jagdish’nın arkadaşları itiraf eder ve özür dileyerek ayrılır. Jagdish, Meena’dan da özür diler ve konu kapanır. Anandi-Phooli, geceleri hediyeleri açmakla ilgileniyordur ve birisi içeriye bir taş fırlatır ve pencereye koşarlar. Jagdish’in gülümseyerek gözlerini kırptığını görürler. Jagdish mabede gelmelerini ister. Anandi gönülsüzdür ve Phooli’den onunla gelmesini ister.

Jagdish, Anandi ve Phuli mabede girerken  direğin arkasında saklanır ve Anandinin ağzını kapatarak onu kendisine çeker. Phuli başını sallar ve Jagdish Anandi’yi  diğer tarafa götürürken Phoooli güler ve kalayımmı yoksa ayrılmak mı istersiniz diye  sorar. Jagdish ona sert bir surat yapar ve gitmesini ister. Jagdish, Anandi’ye evlerindeki son doğum gününde aldığı hediyeleri hatırlatır. Anandi, neden onu mabede çağırdığını sorar gitmek ister. Jagdish Anandinin elini tutarak onu durdurur. Son doğum günündeki hediye aldığı mini eteği anlatır. Onun için giymediğini söyler. Anandi giydim ama sen orada değildin der. Jagdish eteğin hala kendisinde olup olmadığını sorar. Anandi evet der. Jagdish Anandiyi o kıyafetler içinde görme arzusunu ifade eder. Anandi Jagdishe olmaz, artık çocuk değiliz der.

Jagdish neden yetişkin bir koca karısını eteğin içinde göremez diye sorar. Anandi eğer böyle konuşmaya devam ederse ayrılacağını söyler. Jagdish Anandiyi eliyle durdurur. Diz çökerek ayağını dizinin üzerine koyar ve cebinden bir halhal çıkarır. Halhalı bileğine takar. Anandi çok  mutlu olur duygusallaşır ve Jagdish onun gözyaşlarını siler. Anandinin  Jaitsar’a gelmesinin  kendisi için en büyük hediye olduğunu söyler. Anandi geleceğini söyler. Birbirlerine sarılırlar ve romantik dakikalar yaşanır.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 19 Ocak Cumartesi Özeti 134. Bölüm Fragmanı #(2. Kısım) Jagdish Anandiye hediye alır.” üzerine 19 yorum

 1. &Aynur& dedi ki:

  aynen ablam bos vermeliyim:))

 2. xanim dedi ki:

  aynurum canim benim sag olasin bos ver sinirlenme gulyan hanimda INSALLAH gelir uzuldum gokhan hos geldin biz iyiz sen nasilsin ve amin diyorum seninde yeni yilin kutlu olsun ailenen nice mutlu yillara INSALLAH islerinde ALLAH yardimcin olsun kendine cok iyi bak hep mutlu huzurlu ol ALLAHA emanet ol

 3. &Aynur& dedi ki:

  abim hos geldin))
  iyim abim sen nasilsin))
  allah arzi olsun abim amin insalah yeni yilda mutlu,huzurlu olur))
  seninde bayramin kutlu olsun niçe yillara:))
  abim çok haklisin ablam sinirlenince ani kararlari aliyor ne diyecegimi bilemedim abim bunu biliyorumki bizi birakmaz geri donecek))
  tm ablam kendini fazla yorma grsrz))

 4. GÖKHAN BAYRAKTAR dedi ki:

  İyi Akşamlar…Selam Aleyküm..Nasılsınız?
  Şimdiden Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!…Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2018’da yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz… Nice Yıllara…Arkadaşlar…:))

  Guljan ablam nasılsın?…Ablam beni çok üzüyorsun haberin var mı?…Aleyna olmazsa benim haberim bile olmayacak senin gittiğini….Ablam biliyorsun benim sebebimi ben isteyerek mi? Yazmıyorum..onca uzun zaman geçtikten sonra sana kavuşmuşum..Hasret gideremeden İnternet sıkıntısı yaşamaya başladım…Vallahi billahi de inan ki netim çekmiyor…Defalarca deneneme rağmen girmiyor..(Db,Dc,Ds,Dh,Dh,) dizi özetleri yazan hiç bir siteye inan ki girmiyor…Ve sen beni bırakıp gidiyorsun…Hele bu sözün var ya bu sözün beni hakikaten çok üzdü..”BENİ HİÇE SAYDINIZ” Bu kelimeyi nasıl dersin ablam Allah aşkına bu kelime hiç doğru oldu mu?..Biz hepimiz seni çok seviyoruz en büyüğümüz sensin olgun olan sensin…Seni seviyoruz…Bunu unutama benim gibisin sinirden ani kararlar alıyorsun aynı benim gibi ama bu doğru değil…Önce bir karar almadan düşünmen lazım…Söylemek benim hadime değil ama söylemek istiyorum ve de söyledim..Ablam yapma böyle…Yarın zaten yılbaşı biz ailecek akrabalar gelmeye başladı…3 dayım 7 kuzen 2 hala bugün 2 halam daha gelecek ailecek…Yılbaşı bitene kadar bizde kalacaklar bize sığmayacakları için onlar için otel ayarladım…Bak bu kardeşin çok yoruluyor oradan oraya koşturuyorum..İşe bile gidiyorum…Hep aklımdasın ablam inan ki Aleyna olmazsa sizden haberdar olamayacaktım….Her gün Aleyna’yla konuşuyorum…Sizi bana anlatıyor… Dedi ki Anonim gelmiş böyle demiş diye…Direk anladım ki Anonim Olan sensin…Ablam geri dön beni birazcık bile seviyorsan geri dön…Burada İlk sen geldin tanıştık uzun sure konuştuk aramızda abla kardeş bağı oluştu…Bu bağ gittikçe kalınlaştı düğüm oldu…Yani Anlayacağın KÖRDÜĞÜM AİLESİ olduk sen bu bağı kolay kolay koparıp gidecek misin? Bana anlat gidecek misin? beni bir çırpıda silip atacak mısın? Gökhan kardeşini Unutacak mısın? Kolayca arkanı dönüp bana bakmıyacakmksın?…Tekmelemiyecekmisin?….:| 😐 😐 inan ki kalbim şuan çok kırıldı…Ben sensiz ne yaparım ha ne yaparım…:(((( Aleyna yla her gün konuşuyoruz..İnan ki onunda misafirleri geldi…Hazırlık yapıyorlar yılbaşı için o yüzden yazamıyor..:((BEN ŞİMDİ ÇIKIYORUM MÜSAİT DEĞİLİM…AKRABALARLA İLGİLENMEM LAZIM…HALAM GELMİŞ YENİ HABER VERDİ ONU ALMAYA GİDECEĞİM..AKŞAM ANCA 12 GİBİ GELEBİLİRİM… HADİ BEN ÇIKIYORUM…

  1. GULJAN dedi ki:

   Na apayim kardesim seni ablanim ya sinirlerimizde cok benzer ya sana benzemezsem aramizda boyle bag olmaz ya demisler ya huylu kendi gibi huyluyu secer hahahaha

 5. &Aynur& dedi ki:

  saol ablam sende hep iyi ol))
  offfff instadan bir psikopat yaziyor yaa biktirdii sinir ediyorr

 6. xanim dedi ki:

  aynurum iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol gununde yorucu gecmis kiyamam sana guzelce dinlen birtanem

 7. &Aynur& dedi ki:

  hos buldum ablam iyim ablam saol:))
  gunum yorucu gecdi ablam))

 8. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar aynurum hos geldin nasilsin gunun nasil gecti ve sag olasin birtanem :)))

 9. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar aleynam canim benim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol bende iyim cok sukur zehraninda iyi olmasina cok sevindim hep iyi mutlu olsun vakit bulunca gelir INSALLAH bayram hazirliklarin iyi olmasina cok sevindim hep iyi gitsin seni cokkkk seviyorum :)))

 10. &Aynur& dedi ki:

  ahh cok sukur yazar insallah:))

 11. &Aynur& dedi ki:

  hayirli gunler:))
  XAnim ablam hos geldin zehra ablam bilmiyorum acaba niye siteye yazmiyor instadan yaziyor ama tmm ablam illetirim Zehra ablama))
  Aleyna ablam hos geldin:)))
  nasilsin:)
  Pinar ablam eline saglik ozetler cok guzel:))

  1. Pınar dedi ki:

   🙂

 12. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Guljan ablam..Gökhan akşama yazicağını söyledi:)..arkadaşının telinden..

 13. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Herkese hayırlı akşamlar…

  Pınar ablam ellerine emeğine sağlık:))
  ..
  Xanımcım hoşgeldin birtanem..çok şükür iyim cnm .sen nasılsın?:))cnm Zehra iyi..ara sıra instadan konuşuyoruz:))hazırlıklar iyi gidiyor cnm:)))sağol birtanem:)))
  ..
  Guljan ablam anonim sen misin? 😐
  Ablam o nasıl laf..biz seni hiç hiçe sayar mıyız:(( yılbaşı nedeniyle herkes hazırlıklar içersinde..o yüzden pek fırsat bulup yazamıyorlar:(( Gökhan da siteye bitürlü giremiyor:((
  Ahhh ablam çok özür dilerim:(((üzgünüm 😐 hatam olduysa affola 😐

  1. Pınar dedi ki:

   saol aleynacım tskkr ederim

 14. xanim dedi ki:

  pinar hanim canim hep iyi mutlu ol cok sag olasin sanada ailenen keyfli mutlu bayramlar dilerim :))

 15. xanim dedi ki:

  merhaba arkadaslar nasilsiniz pinar hanim nasilsin ozetler muhtesem olmus eline saglik zehram nasilsin neredesin ya cok merak etdim ozledim seni aleynam nasilsin zehra dan haberin varmi coklu selamimi ilet havayada aynurumada selamimi ilet hayatcim goknan nasilsiniz gulyan hanim nasilsin tylam nasil iyi oldumu merak etdim selamimi iletirsiniz bayram hazirliklari nasil gidiyor ailenizlen bol bereketli neseli pazarlar dilerim :)))))))

  1. Pınar dedi ki:

   mrb xanım vok saolasın şimdiden iyi yıllar diliyorum cnm …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.