İkimizin Yerine 21 Kasım Çarşamba Özeti 75. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Bago ailesi için inşaatta çalışmaya başlar.

Burak 07 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 21 Kasım Çarşamba 75. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

 

Gehna Sumitra’nın odasına gelir ve Sumitra’yı ağlayarak ve titreyerek bulur. Sumitra Gehna’ya, şimdi ne olacağından çok korktuğunu söyler. Onun Kaliyani’ye karşı hiçbir şey için hiç bir şekilde konuşmadığını söyler. Kaliyani’nin şimdi ne yapacağını bilmediğini ekler. Gehna Sumitra’ya endişelenmemesini , okendisininde bir insan olduğunu ve konuşmak zorunda kaldığını söyler. Sumitra bir kadından beklenmeyecek şekilde çaresiz hissettiğini söyler. Gehna Sumitra’nın güçlü olmasını onu desteklediğini söyler.

 

Radha Vikrant’ı aramayı ve ona komite meselesini anlatmayı düşünür.  Thaisa ona acele davranmamasını söyler. İki kadın gizlice Vikrantı arar. Vikrant annesine neden aradığını sesinin gergingeldiğini sorar. Radha ona duyduklarını anlatmaya başlar ancak Madan  yaklaşır ve annesi ile Thaisa panikler. Radha, Vikrant’a ertesi gün tapınakta buluşmasını söyler ve telefonu kapatır. Madan oraya gelir ve Vikrant’ı aradığı için ona bağırır. Vikrant ne meselenin ne olduğunu merak eder. Sabah, Jagdish hiç bir şey yemeden okula gider.. Sumitra Kaliyaniye çayını getirir, ama Kaliyani onu uzaklaştırır. Sughnanın ona çay yapmasını ister.. Bago sabahleyin tüm ev işlerini bitirir ve Kazan’ın hazırlanmasına yardımcı olur. Kazan’ın gömleği yırtılır  ve Bago tamir eder. Anandi Sumitra’nın Baironunun gömleğini nasıl tamir ettiğini hatırlar ve kendini kötü hisseder.

Okulda Jagdish  üzgünce masasına oturur.  Sunder oraya gelir. Jagdish   gitmesi için ona bağırıyor. Sunder Jagdish ‘le birlikte olmasının anlaşılmaması için kaçtığını söyler. Sunder Jagdishin ailesine kırgın olduğunu anlar bundan yararlanır ve Jagdish  ‘i destekler. o Jagdishe  kadın fotoğrafları  olan  bazı dergileri gösterir. Jagdish  tiksinir. Zil çalar ve tüm öğrenciler içeri girer. Sunder acele ile Jagdish ‘in çantasında dergileri koyar. Radha, tapınağında Vikrant ile görüşür Madan ve Ramcharanın Mahavir’i komiteye dahil etme planını anlatır . Vikranta bunun için bir şey yapmasını söyler. Mahavir, Madan ve Ramcharan ile planları hakkında konuşur. Mahavir’i Jetsar’ın sarpçancası(Komite başkanı ağası sözü dinlenen kişi) yapmak istiyorlardır. Mahavir Kaliyani’nin yüzünü görmek için sabırsızlanıyordur. Ayrıldıktan sonra Radha eşine durmasını  Vikrantı  özlediğini kabul etmesini ve duyguları ile savaşmamasını  söyler . Madan hiçbir şey söylemeden ayrılır.

Anandi,  babasını besler.Kazan Anandi’nin derslerine çalışamaması için üzülüyordur. Anandi annesine  yemekle gider. Bago, amiri tarafından azarlanır. Yemek yemeden çalışır. Vikrant, babasının planını Basant’a anlatır ve Mahavir Singh hakkında bir şeyler yapmayı planlarlar.  Kaliyani onları durdurur, birilerini arar ve ona bir şeyler  söyler. Jagdish , Sundar’ın çantasına sakladığı dergiyi görür. İlk başta yarı çıplak resimlerden iğreniyor ama yavaş yavaş onlardan hoşlanmaya başlar. Bago eve ıslanmış olarak gelir. Kazan için ilaç  ve yiyecek almıştır. Anandi ebeveynleri için yemek yapar. Bago hastalanır. Basanth hevesle çocuğunu bekliyordur. Gehna Basantın elini karnına koyar ve Basanth çocuğu ile konuşuyor.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.