İkimizin Yerine 19. Bölüm Özeti 26 Eylül Çarşamba Fragmanı # Basant annesinin yüzüne kapıyı kapatan Genha’nın boynuna yapışır.

Burak 17 Eyl 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 19. Bölüm 26 Eylül Çarşamba Günü Neler Yaşanacak?

Basant Gehnaya beni işitmiyor musun ben senin kocanım odana git der ancak Gehna gitmek istemediğini söyler. Basant çok kızar ve sehpayı tekmeler. Çıkan sese ev Bairon ve Sumitra uyanır ve salona gelirler. Basant Gehnanın odasına gitmesi konusunda ısrar eder. Kaliyani Gehnaya yaklaşır ve odasına gitmesini söyler. Gehna sinirlenir ve sen benim sözümü saymıyor musun diyerek Gehnayı kolundan tutarak kaldırır. Sen kaynananın sözünü dinlemiyor musun çabuk git diyerek onu uyarır. Gehna ben o odada yatmayacağım der. Kaliyani onu elinden tutar ve şimdi sana yerini gösteririm diyerek onu  itekler. Kaliyani tam Gehnaya vuracakken Sumitra onun elini tutar. Kaliyani sen ne curetle benim elimden tutuyorsun, yolundan çekil, elimi bırak der. Sumitra onu durdurmak ister. Kaliyani Sumitraya tokat atcak şekilde elini gerer. Bairon Sumitraya çekikmesini söyler. Kaliyani Gehnayı bileğinden tutarak çekerken balkonda çocukları (Anandi Sughna ve Jagdish) görür  ve elini bırakır. Herkes odasına gitsin der.

Sumitra Gehnaya yaklaşır ve asırlardır devam eden bu şeyi değiştiremezsin boş yere kendini üzme der. Ona odasına gitmesini böylesinin herkes için en iyisi olacağını söyler. Gehna ben kararımı verdim bir daha o odaya gitmeyeceğim der. Sumitraya uygun  bir şekilde onu engellememesini ve gidip yatmasını söyler. Kaliyani o aç kızı evime getirdim sana iyi bir eş bana da akıllı bir gelin olsun diye ancak hayasızın birimiymiş der. Onun bu davranışları Sumitrayı da etkiliyor, benim elimi tuttuğunu görmedin mi der. Bana karşı ilk defa böyle bir hareket ediyor. Bütün bunlar Jagdish’in eşi eve geldikten sonra olmaya başladı. O kız bana cevap vermeye başladığından beri bunların boynuzları çıktı der. Basant ben o kızla yaşayamayacağım, onunla evlenmekle hata ettim der. O kızla evlenerek özümü bedbaht ettim der. Kaliyani öyle değil der. Bir elbise kirlenince biz onu alıp tekrar temizliyoruz, kirli diye atmıyoruz der. Basant onu idare etmek kolay değil der. Kaliyani bu kızı yola getirmek için ona hediyeler al gezmeye götür , ilgi göster der bu şekilde yola gelir der. Basant Kaliyaniye anne seni hep dinledim ama bu sefer fayda yok şimdi çaresizim, ne yapacağımı bilmiyorum der. Kaliyani ona yumuşak davranmamasını söyler. Sert olmasını söyler eğer yapamayacaksan ben yaparım, onu yola getiririm der. Bairon eşiyle görüşür. Ve sıkıntısını abisiyle konuşarak gidermesini söyler. Böyle giderse durum daha kötü olacak der. Sumitra kızın günahı yok der. Bairon hatasının olduğunu söylemedim ki der ancak o değişmezse annemin ne yapacağını ikimizde biliyoruz, ben o kızın dövülmesini istemiyorum der. Keşke bugün bu evde yaşananlar olmasaydı çocuklar büyüyor der. Sumitra onunla tekrar konuşacağını söyler.

Basant yatata yatarken Gehna gelir ve çay getirdiğini söyler. Basant hani bu odaya gelmeyecektin ne oldu seni görünce sinirleniyorum der ve Gehnayı odadan kovar. Sumitra mutfağa çay ile gelen Gehnayı görür.Çayı tazeler ve Anandiye amcasına çay götürmesini ister. Anandi amcasına çay getirir. Amca senin başın mı ağrıyor der ona masaj yapar. Basant evet der. Senin başın sıcaktan ağrıyor der. Basant sıcaktan baş mı ağrır der.Anandi yengemin odanız sıcak olduğu için salonda yattığını düşünüyorum der. Basant boş konuşma der. Anandi bende sıcaktan yatamıyorum der.Çayı alır ve amcasına içmesini söyler. Gehnanın bileziklerine bakar ve Basant artık gitmesini söyler. Anandi bileziklere baktığımı baba anneye söylme der. Kaliyani salona Basant’ı çağırır. Bairon ve Sumitra da oradadır. Kısa konuşacağını söyler. Bairona eşin gelinle konuşmasın, sadece ev işleri ile konuşabilir başka hiçbir şey konuşmayacak der. Bairon aynı evdekiler nasıl konuşmaz anne der itiraz eder. Kaliyani ben ne diyorsam onu yapmalısınız der. Eşine söyle bana karşı bir sıkıntısı varsa yüzüme söylesin, arkamdan iş çevirmesin der. Taze gelini bana karşı kışkırtmasına izin veremem der. Bairon böyle bir şeyin olmadığını söyler. Basant araya girer ve Gehna taze gelinken kafasını kaldırmazdı bir haftada ne oldu der. Bairon Sumitra böyle yapmaz der. Kaliyani senin eşin sütten çıkmış ak kaşıkta ben ona suç mu atıyorum ben gelinlerin konuştuklarını duydum der. Onların hiç bir şeyini eksik etmiyorum. Eşine nezaret et artık oğlumun hayatına karışmasın der. Sumitra susar cevap vermez.  Kaliyani bir kızı hanım da yapabilir dilencide akıllı olun bunu aklınızdan çıkarmayın der. Jagdish ev ödevi olarak aile ağacı hatırlıyordur. Anandiden yengesinin fotoğrafını getirmesini ister.

Kaliyani Gehnanın yanına gider. Gehnaya seni buraya zorla getirmedik. Nikah senin isteğin ile olmadı mı? Ben senden zor bir şey istemiyorum eşine karşı görevini yerine getir  der. Gehna garip bir aileden geldiğim için bana hayvanmışım gibi davranmanız gerekmiyor der. Benimle evin keçisi ineği arasında fark yok der. Kaliyani sözlerini düşün bu ne münasibet, babanın evinde yemeğe aşda yoktu. Babanın borçtan boynu büküktü, ben onların hepsini ödedim. Garip bir aileden kız alarak sevap işledim. Evinde giyinmeye elbiselerin yoktu başka kim sana bunları alabilir. Babanın evinde açından ölüyordun şimdi gelip bana böyle terbiyesizlik etme der. O esnada Anandi odaya gelir ve Kaliyani ona bakarak çıkar. Anandi yengesine ne olduğunu nenenin neden onu azarladığını sorar. Gehnaya neden ağladığını sorar. Gehna sen bunları boşver neden geldin buraya der. Anandi Jagdish’in yengesinin fotoğrafını istediğini söyler. Gehna fotoğraflara bakar ve Anandiye benim fotom yok der.  Kaliyani ara bulucu kadını fırçalar. Böyle giderse o kız bu evde çok kalmayacak der. Bu senin günahın der. Gehnayı da Anandiyi de getirmen hataydı der. Ben bu kızın nikahtan önce böyle olduğunu bilseydim onu Basant’a almazdım der. Basant  kızın ailesiyle kendisinin konuşacağını ve onları buraya çağırmasını ister.

Gehna geçen gece olanları düşünmektedir ve odaya Anandi gelerek Gehnanın anne ve babasının geldiğini söyler. Ailen de senin gibi çok iyi der. Kaliyani dünürlerine kızınzın ne yaptığından haberiniz var mı der. Onun ne kadar kabiliyetsiz olduğunu biliyor musunuz der. Onu gelin getirdim şeref verdim senin borçlarını ödedim der. Gehnanın babası kızımın hatasından dolayı özür dilerim der. Kaliyani sözünü bitirmediğini söyler. Terbiyesiz ve kabiliyetsiz kızınızı bize verdiniz der. Adam kızının bağışlanmasını ister. Kaliyani hiç bir şey olmamış gibi onu af mı edeyim der. Bairon araya girmek ister ama Kaliyani sözüm bitmedi diyerek onu susturur. Sughnayı çağırarak dünürleri kızlarıyla görüştür der. Gehnanın ailesi Gehnanın yanına gelir. Sughna Anandiyi odadan çıkartır. Gehnanın annesi ağlar ve birbirlerine sarılırlar. Babası biz sağız daha ölmedik sen neden ağlıyorsun. Kaynanan bizi seni şikayet etmek için çağırdı. Sen yedi gün oruç tutsaydın böyle bir kısmeti bulamazdın der. Gehnayı azarlar. Biz seni evlendirdik. Senin her şeyin artık onlar, sen bize ait değilsin der. Sen kaynananla arayı hoş tutmak zorundasın der. Eğer onlar seni evden kovarlarsa eve sakın gelme kendini çaya at der. Annesi de ona tavsiye verir ve ağlayarak gider. Gehnanın ailesi Kaliyani’nin yanına gider ve kızlarını affetmesi ve ona bir şans daha vermesi için yalvarırlar. Kaliyani bu sefer kızlarını bağışladıklarını söyler. Bir dahaki sefere onu evden göndereceğim der. Dünürler evden ayrılırlar. Kaliyani Gehnanın yanına gider ve bir daha böyle hata edersen seni bağışlamayacağım der. Onu babsının evine göndermekle tehdit eder. Kaliyani tam evden çıkacakken Gehna onu durdurur ve Kaliyaniye annesinin dediği gibi koca evinde kalacağını baba evine gitmeyeceğini, burada görevleri olduğunu ancak kocasının onu zorlamasına izin vermeyeceğini söyler. Kaliyani şaşırır ve Gehna kapıyı Kaliyani bakarken yüzüne kapatır. Sumitra ise olanlara şahit olmuştur. Kaliyani çok sinirlenmiştir. Utanmaz diyerek salona gelir ve bu kız ne kadar dik başlıymış evinde aç dolaşan bu kız karnı doyunca bana cevap verimeye başladı der. Biraz önce ailesi boyunlarını büküp özür diledi o bana hala cevap veriyor der. Benim yüzüme kapıyı kapattı der. Basant ona cezasını vereceğim diyerek hışımla odasına gider ve kapıyı sertçe vurarak açmasını yoksa onun için kötü olacağını söyler. Gehna kapıyı açmak istemez. Basant kapıyı aç diyerek bağırır. Bairon annesine Basant’ın kızı dövmesine mani olmasını ister. Kaliyani sen ve eşin karışmayın der. Anandi mutfaktan amca kime bağırıyor diyerek gitmek ister ancak Sughna onu durdurur.

Bairon annesini ikna edemez ve kendisi abisini durdurmak üzere odaya gider. Basant sen nasıl benim anneme cevap verirsin diyerek kapıyı tekmelemek üzere geri çekilir ve o sırada Gehna kapıyı açar beni dövecek misin sövecek misin ne yapacaksın der. Basant onun canını alacağını söyler ve boğazına yapışır. Bairon bu kız  ölseydi ne yapacaktın der. Ben bu evin büyük oğluyum ama bu kız annemin üzerine kapıyı kapatmış ona cevap vermiş der. Git annemden özür dile ve affını al yoksa bu evde sana rahat yok der. Basant Gehnayı elinden tutup zorla annesinden özür diletmek ister. Bairon ona engel olur ve abisini sakinleştirmek ister. Onu götürürken Gehna onları durdurur. Kaynanasına hakaret etmesinin onu da mutlu etmediğini onun babaannesi yaşında olduğunu ve e kadar garip bir ailede büyümüşse de büyüklere saygılı davranmayı bildiğini söyler. Size tek bir soru soracağım eğer ona düzgün cevap verirseniz ne isterseniz yapacağım der. Onun ayaklarına kapanıp özür dileyeceğim der. Gehna Basant’a senin ilk evliliğin  20 yıl önceydi değil mi der. Basant evet der. Eşin zamanında hamile kalsaydı çocuğun benden bir yaş büyük olacaktı değil mi der. Kızın yaşında olan birisiyle evlenmeye utanmadın mı der. Basant dönerek annesine bakar ve sessizce hiç bir şey söyleyemeden kapıdan çıkar ve gider. Kaliyani hışımla odaya girer. Aklını mı yitirdin kocana ders vermeye çalışıyorsun der. Ben sana dersini veririm diyerek ona vurmak üzere iken Bairon onun elini tutar. Kaliyani bu kız ne kadar utanmazki bu kız her kesin önünde kocasını küçük düşürüyor der. Bairon annesini sakinleştirmeye çalışır. Kaliyani kapıdan çıkarken Sumitraya imalı şekilde bakar. Anandi Gehna yengesinin ailesi için helva yapmıştır ve tamonu götürecekken Kayın validesi ile babasını görür. Gehnanın ailesinin gittiğini söylerler. Anandi yengesine götürmek ister ancak Sumitra bir şeyler  uydurur ve onu engeller.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 19. Bölüm Özeti 26 Eylül Çarşamba Fragmanı # Basant annesinin yüzüne kapıyı kapatan Genha’nın boynuna yapışır.” üzerine 99 yorum

 1. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Sanarım.sen çıktın..neyse yarın knşrz..))
  Hadi iyi geceler..))

 2. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aygün şu an siteye girdim..açıkcası biraz karışık..pek anlamadım..daha önce başka sitelere yazmadığım için anlayamadım…o zaman sen yarın bana anlatırsın olur mu??
  Sen maille mi üye oldun??

 3. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Anladım..isterim aslındaa..hangi sayfaya yazayım peki..bide ben mail adresimi yazmadan üye olmak istiyorum))
  Açımcası daha önce bi siteye üyr olamdım hic

 4. Asi dedi ki:

  Tamam canim gorusuruz iyi geceler

 5. Asi dedi ki:

  Uye olmak cok kolay ad soyadla da uye ola bilirsin dizilere yorum yapman lazim 7 gunde onaylanir hesabin maille uye olsan iki uc gun icinde onaylanir istersen gel daha cok konusmus oluruk

 6. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Ayy Aygün saat baya gec olmuş..
  Yarın devam etsek..
  İyi geceler..Allah rahatlık versin..yarın ben 9-10gibi burda olurum insAllah..knşrz..))hadi cnm ben kaçdım..))grşrz..))

 7. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Anladım cnm..sıkma canını..düzelir İnşAllah aranız..aa öyle mi acaba bende mi üye olsam..))

 8. Asi dedi ki:

  Oraya burda dbda tanidigim dostlarimla ozel konusmak icin gittim bir birimizin resimlerini gorduk

 9. Asi dedi ki:

  Evet yazarokurda da varim oraya uye olunuyor ozel mesajlasma bolumu var yani ozel konusmak oluyor

 10. Asi dedi ki:

  O beni cok iyi taniyor ve cok iyi biliyorki sevmediyim birine asla seni seviyorum demem eyer birine seni seviyorum diyorsam onu gercekten seviyorumdur ve sevgim bitmez ve kendisi kiskanc biri yazarda birine profil yapinca bana soguk davranir trip atardi

 11. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Haa anladım..sen sevgime fln inanmadı derken bende biriyle fln tanıştın zanettim..
  Sen başka sitelere de yazıyordun anladığım kadarıyla..sitenin ismi yazar okur mu??

 12. Asi dedi ki:

  Birden bire trip atmaga basladi sevmediyimi bildiyi tarzda konusmaga basladi bende konusmagi kestim

 13. Asi dedi ki:

  Yok erkek degil kiz yazar okur diye bir site var orda tanisdik boyle dizi yorum sitesinde konusmaga devam ediyorduk

 14. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Bende boy 1.66
  Kilo 52
  Goz rengim..mavi
  Ten rengim beyazdır..))

 15. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Dur dur Aygüncüm..durumlar karışık..
  Bi dakika şimdi sen tam olarak nerde tanıstın??insta ve face gibi yerlerde mi??ve sanarım erkek??

 16. Asi dedi ki:

  Evet canim. Benimkide kumral beyaz tenliyim yuzum yuvarlak kilom 54 boyum 166

 17. Asi dedi ki:

  Onu cok sevmeme ragmen onu sevmediyimi yani sevgime inanmadigini soyledi baskasinin uzerinden direk yuzume soylemedi

 18. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Cnm benim.saçlarım uzun ve kumraldır..))ya senin??
  Nette derken??sosyal medya da fln mı??

 19. Asi dedi ki:

  Benimle saygisizca konusmaga basladi bende artik konusmama kararoi aldim

 20. Asi dedi ki:

  Nette tanis oldugum biriyle aram bozuldu nedeninide hic bilmeden bana karsi tavir aldi aniden

 21. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Ayn boş veriyorum zaten..ıyyy bide bakışları var yaa resmen miğdemi bulandırıyor..bide benim salak bi kız arkadaşım var..bana ayyy Aleynaaa keşke benden hoşlansa diye söylüyor
  ..kız neyin kafasını yaşıyorsa artık hahaha)))
  Noldu cnm niye canın sıkkın??

 22. Asi dedi ki:

  Sen sarisin mi kumral mi esmer mi sin

 23. Asi dedi ki:

  Evet azerbaycandan turkiyeye gelip okuyan cok var benim sinif arkadasimda turkiyeye okumaga gitti

 24. Asi dedi ki:

  Off ya canim cok sklyor

 25. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aygün..benim okulda azeri tanıdığım arkadaşlarım var:)

 26. Asi dedi ki:

  Anladim canim ne takiyon ya bos ver sinrini bozmana degmez bile

 27. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Sağol cnm beklediğin için..okuldan arkadaşım.dersle ilgili whp yazdı..ona cvp verdim..
  Ayn ya..bende 1.66 boyundayım
  Benden kısa bi erkele komik gözükürüm:))

 28. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Yok ben başka sitelere yazmadım hiç..zaten bilmiyordumda..
  Murat…okulun çapkın,egolu,5ayrı kıza aynı gün rendevu veren.. gereksiz bi öğrencisi işte..keçen senden beri guya bende hoşlandığını söylüyor..kim inanır..benide takıldığı kız listesine dahil etmek istiyor ama..ben kanar mıyım?asla!!..bugünde okulda beni rahat bırakmadı..kantinde fln yanıma gelib durdu..işte sinir bozucu insan..

 29. Asi dedi ki:

  Tamam canim beklemek bizim isimiz;)

 30. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Cnm bekle 2dk yazıyorum

 31. Asi dedi ki:

  Yanimda kisa boy erkeyi hic hayal edemiyorum ayyy gulmek geldi bana

 32. Asi dedi ki:

  Murat kim?

 33. Asi dedi ki:

  Sen burdan baska sitelerdede yaziyormusun

 34. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Okulun ilk günü…iyi güzel keçti..ama Murat gereksizi hariç..
  Evet ayn bencede..erkek kızdan uzun olmalı..en normalide böyle..erkekde en önemli şeydir benim için boy..

 35. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Ayyy evet yaa..bu Yavuz aşk konusunda lanetlenmiş sanki..kimi sevse ölüyor..yeni gelen kıza bi şey olmasa bari..ama bn yakıştırdım Yavuzla Deryanı;)
  Ayn Aygün bende uykumu alamasam..ders fln çalışamam valla..

 36. Asi dedi ki:

  Kadinin boyu erkekden kisa olunca daha iyi gorunuyor

 37. Asi dedi ki:

  Bende severim denizi ama keske yavuzun boyuna uygun birini alsalardi diziye

 38. Asi dedi ki:

  Eee okulun ilk gunu nasil gecti

 39. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Ayn Bahar iyi kızdı..ama ne yalan söyleyeyim..Ben Derya’yı yani (Deniz baysal)çok seviyorum..kadroya dahil olunca..sevindim..))

 40. Asi dedi ki:

  Anladim canim bende hep okuldan gelende uyuyordum iki saat uyumasam basim agrirdi ve cok sinirli olurdum herkese patlardim

 41. Asi dedi ki:

  Yavuzun hikayeside polatinkine benzedi ya kimi sevse oluyor

 42. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Yok cnm daha burdayım..okuldan geldikden sonra..2saat fln uyudum..ondan uykum yok hala..
  zaten gec uyusam bile..erken kalkmam zor olmuyor..yüzümü yıkayınca hemen uykum gidiyor..

 43. Asi dedi ki:

  Aslinda bahar diziden ayrilmamalidi

 44. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Acıdım Yavuz ya valla..Baharı kayıbetti..ama muhtemelen savcı Derya’ya aşık olucak:))

 45. Asi dedi ki:

  Ama zor olmayacaksa konusalim

 46. Asi dedi ki:

  Ya sen yarin okula gideceksin o yuzden istersen cikalim Aleynacim yani erken kalkman zor olmasin senin icin

 47. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Yok ya..keçen sezonda gayet başarılı keçdi..))
  Yok yok..beğenmez olur muyum??buyur Hoşgeldin..))

 48. Asi dedi ki:

  Ben varim Aleynacim beyenmedinse gideyim;)

 49. Asi dedi ki:

  Bende severim sozu gecen sene baya sacmalamisdilar ama ve simdi izliyorum cok sukur amcam uyudu tv bana kaldi

 50. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Kimse var mı??

 51. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Anladım Aygüncüm..))
  Ben seviyorum..söz dizisini..))
  Egenin hamsisi..haa trt 1 deki dizi dimi??ilk bölümünü bende izlemişdim..
  ..
  İyi akşalar Hava..)

 52. Hava dedi ki:

  İyi akşamlar arkadaşlar

  1. Asi dedi ki:

   Iyi aksamlar

 53. Asi dedi ki:

  Bende sozu izlemek istiyorum ama izleyemiyorum evdekiler yani amcam egenin hamsisini izliyor sinir oldum

 54. Asi dedi ki:

  Sarjim bitmisdi Aleynacim kusura bakma ya o yuzden giremedim

 55. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aygün cnm Ben şimdi çıkıyorum.
  10-15dk sonra yeniden uğrarım..

 56. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aygün cnm yaa..hadi ama nerdesin??yarın okul..gec saate kadar kalamam..

 57. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aygün???nerdesin??

 58. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Söz dizisini izliyor musun??
  Ya bu Yavuza acıdım ..önce nişanlısını kayıbetti..sonra da Karısını..babasınıda kayıbetti((

 59. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Tmm bana uyar..tanıyalım..))

 60. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Söz dizisini izliyorum..sen napıyorsun??

 61. Asi dedi ki:

  Burdayim Aleynacim burdaysan yakindan taniyalim bir birimizi

 62. Asi dedi ki:

  Neler yapiyon Aleynacim

 63. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aygün cnm burda mısın???

 64. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İnşAllah cnm..bakalım.Abim nasıl söylesem kinci biri..kolay kolay barışmaz..uzun sürer yani..neyse yaa ben onun bir tanecik kardeşiyimm..affeder..))
  Tmm Zehram..iyi geceler..Allah rahatlık versin..grşrz İnşAllah..))

 65. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Zehraaa???çıkdın mı???

 66. Zehra dedi ki:

  Olsun ALEYNACIM BEN BABAMDAN izini koparirim.
  Ara sira ugrarim o zaman konusuruz. Hem o zaman belki abinin siniri de geçer Benim abim su an bana gülüyo ya.
  Sinir etdi beni.
  Evlilik çagina geldin hala babam sana çocuk muamelesi yapiyor dedi.
  Neyse cnm.
  BEN KAÇTIM.
  Iyi geceler tatli rüyalar sana.
  GÖRÜSMEK ÜZERE…

 67. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Yok cnm çıkmadım..
  Yaa Zehra bi kaç nedenlerden dolayı..mail atamıyorum..aslında abimden dolayı(((..neyse yaa..ama bi süreliğine..

 68. Zehra dedi ki:

  Sanirim çiktin sen ALEYNACIM.
  Ben de çikiyom. Ama bana ulasmak istersen göker beye mail atarsin ben zaten ona mail adresimi veririm.
  Konusuruz.
  Yarin siteye ugrayip cevabini ögrenirim öptüm.

 69. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Haklısın Zehramm..önceleğimiz okul,ders tabi..tmm birtanem..ama ara sıra yaz..
  Zaten bende akşamları bi kaç saat yazıp çıkıcağım..instamı sildim..sınav haftalarında bile whp da siliyorum..derslere odaklanmam için..))

 70. Zehra dedi ki:

  Evet iste ama Ferhat komik çocuk bana hep abla der. Acil durum olunca da bana kosar ama iste hep saka yapar güleriz iste. Ben o çocuga bayiliyom.
  En az Selim kadar severim kendisini.

 71. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Sağol Aygüncüm..))
  ..
  Evet Aynur ya..Hayat kardeşimin..takdığı lakap o kara Murat..gereksiz beni her dafasında sinirlendirmeyi başarıyor..gerizekalı işte..
  Tmm cnm iyi geceler..))

  Hoşgeldin Zehrammmm..ayyy Zehra yaa..valla çok güldüm..seninde ilk günün baya komik keçmiş..
  Valla her okulda gereksiz..gerizekalı insanlar oluyor napalım..

 72. Zehra dedi ki:

  IYI AKSAMLAR ARKADASLAR.
  Ben geldim ama bu gece de gidiyom.
  OKULLAR açildi malum. Ben derslerime adapte olmaliymisim. Tüm yazi gezip tozmusum. Artik bu mezun olmagimi da görmek istiyomus babam.

  Sizden ayrilmak zor ama yapmaliyim. Merak etmeyin en kisa zamanda dönmege çalisirim.
  Su an buralardayim ÖPTÜM HEPINIZI.

 73. Zehra dedi ki:

  IYI AKSAMLAR.
  Ay ALEYNACIM SENDE IYI OLMUS YA. Benim bir gerizekalilikta sinir tanimayan arkadas var. Ben içeri girdigim anda alkis dünyalar güzeli, egolarin efendisi zehra geldi dedi ve okulun bahcesinde pesinden kosturdu beni.
  Sorada diger arkadaslara bu kiz benim pesimden kosuyo ya. Ben seni sevmiyom kizim dedi. Bende lanet herif elime geçme dedim. Hoca odaya girince gördü çok yorgun oldugumuzu ikimizi de kapi disari etdi. Gidin soluklanin dedi. Bende koridorda onu bi güzel dövdüm. Sakalasip baristik.

 74. Asi Aygun dedi ki:

  Hep iyi ol Aleyna
  iyi aksamlar Aynur

 75. ❤Aynur dedi ki:

  Hep iyi oll)))) 😉
  Haa oo kara Murat miii???hahhahahahahaha
  Ayy cok guldum yaaa hos geldin prensesde ne yaaa allah askina hhahahah
  Ilk okul gununun iyi gecmesine sevindim))) 😉

 76. ❤Aynur dedi ki:

  Iyi geceler…tatli ruyalar..allah rahatlik versin)))
  Insallah yarin knsrs)))

 77. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hoşbuldum Aynurumm..))iyim cnm sağol..))şükür iyi keçti..arkadaşlarla okuldan sonra..bi yerlere fln gittik…
  Haa bide gereksiz Murat vardıya..biliyorsun..sabah erkenden okulun kapısında benim gelmemi beklemiş..gerizekalı yanından keçerken bana Hoşgeldin prenses..diye laf attı..ben hiç kala bile almadım..
  ..
  Merhaba Aygün..sağol cnm bende iyim..))
  Canlar benim şu an müsait değilm..20dk fln yazarım..))

 78. ❤Aynur dedi ki:

  Neysee canlar ben cikiyorum)))
  Bu gun cok yoruldum yaa kosdura kosdura kursuma gitdim sinra eve geldim yemek yedim kendime elbise yaptirmaya gittim yolda markete ugradimm eve geldimm ayyy cok yorucuydu bu gun cok yoruldum ben satki dinleyip uyuycam)))
  Dun aksam Aleyna ablam bizim sarkimizi dinleyip uyuya kalmisim simdi dinliycem buu arda Bilal Sinsesin Gel hayalim sarkisida coook guzell dinlemeniz gerekiyir coo duygusal sarki hadii cok konudum kacdim ben

 79. ❤Aynur dedi ki:

  Ayy Rojin yorumunu simdi fark ettim cok ozur dilerim canimm…
  Iyim canim sen nasilsin)))
  Simdi seninde okulun acilmisdir hadi iyi dersler sana…kolay gelsin canimm)))

 80. ❤Aynur dedi ki:

  Pinar ablamm eline…emegine..kalbime saglik)))
  Ozetler bir birinden guzel ablacim))))

  1. Pınar dedi ki:

   Aynurcum saol cnm hafta sonu ankaradaydım yazamadım

 81. ❤Aynur dedi ki:

  Merhaba Nuranaay ablam iyim sukur
  Cok gecmis olsun…evet dis agrisi kotudur senbir doktora git en iyisi budur

 82. ❤Aynur dedi ki:

  Aleyna ablammm canimmm hos geldin
  iyim sen nasilsin ablacim❤❤❤❤
  Ilk okul gunun nasil gecdi ablammm))))

 83. ❤Aynur dedi ki:

  Iyi aksamlar Aleyna ablammm..Aygun ablamm…Hava ablamm…
  Guljann ablammmm canim his geldin)))
  Nasilsin canim ablammm))))
  Iyisindir insallah)))
  Sana ne hediye etsem ne hediye etsemmm hmmmmmmmm dunyalar guzeli ablama kirmizii ciceklerr hediye ediyorummm bir buket digil coooookkk buyukkkk❤❤❤❤❤

 84. Asi Aygun dedi ki:

  Merhaba Aleyna cok sukur iyiym sen nasilsin

 85. ❤Aynur dedi ki:

  Merhabalaarr)))
  Nasilsiniz cansilar)))
  Ilk okul gununuz nasil gecdi bakiyim???

 86. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Sanarım kimse yok..birazdan yazarım..grşrz..))

 87. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aynurumm??..Zehrammm..bengisu??
  Nerdesiniz???
  Ve Gökhan????

 88. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar..
  ..
  Merhaba Nuranaay..sağol cnm iyim..sen nasılsın?..çok keçmiş olsun..cnm dişin ağrıyorsa sürekli… mutlaka doktora gitmelisin..ilacla keçmez ağrı sadece hafifler..sonra ağrı yeninden başlar..sen en iyisi doktora git..tekrar keçmiş olsun..
  ..
  Hoşgeldin Guljan ablamm..nasılsın??
  ..
  Merhaba Aygün..nasılsın??
  ..
  Merhaba Hava..nasılsın??

 89. Asi dedi ki:

  Nuranaay disin cok kotu agriyorsa agrikesici kullan baktin fayda etmiyor o zaman doktora git gecmis olsun

 90. NURANAAY dedi ki:

  Gunaydin herkese Mereba canlarim nasil iymisiniz
  Pinar ablajim cok tesekkurlar saol eline saglik cnm.♡♡♡
  Guljanim mereba nasil cocuklarinda iymi cnm sana hediyam guzal araba kazasiz belasiz kullanmak nesip etsin cnm.
  Ya kizlar ben bu gun disim aciyor aksamda uyumadim ne yapacagimi anlamadim ya dislerim sag temiz ve hepside var ama anlamadimki coook aciyor kafamda agiryor bende kayinvaldemden sorusamda ol bana dediki akil dis cykyordur dedi oylemi yoksa ama cook aciyor bilyormusunuz ben 25 yasimdayim ama akil disim simdi cikmak uzari offf hic anlimiyorum ilaclarinda feydasi yook cook aciyoooooorrrrr kizlar canlarim

 91. Asi dedi ki:

  Gunaydin herkese mutlu gunler

 92. Hava dedi ki:

  Aynur iyi dersler

 93. Hava dedi ki:

  Gökhan herşeyi zamana bırak düğününe odaklan evet yaşadıkların çok üzücü şeyler ama artık geçmişte kaldı bir daha böyle üzücü şeyler inşallah yaşamazsın

 94. Hava dedi ki:

  Bende tanıştığıma memnun oldum arkadaşlar

 95. Hava dedi ki:

  Ablam sana hediyem seni işleri yapacak bir robot olsun

 96. Anonim dedi ki:

  Günaydın

 97. GULJAN dedi ki:

  Ilk yorum benden hediyemi isderim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.