İkimizin Yerine 185. Bölüm Özeti 11 Mart Pazartesi Fragmanı

Kaliyani, Anandi’nin karakteri ve özellikleri Jagdish’i geri getirecektir der. Sumitra ve Genha, Kaliyani’nin bu plandaki zekasına hayran kalırlar. Bairon annem böyle istiyorsa istediği gibi olsun Jagdish ile Gauri evde kalabilir fakat geçmişi unutmam mümkün değil der. Kaliyani tamam der. Sumitra plan işe yarayabilir fakat Anandi’nin Gauri ile Jagdish’in aynı evde yaşadığını görmesiyle olaylar karışacaktır der.

İkimizin Yerine 11 Mart Pazartesi Özeti

Bairon, Anandi’nin zarar görmemesi adına onu bir müddet ailesinin yanına göndermeyi teklif eder. Basant tamam der. Kaliyani mantıklı düşünmediklerini Anandi’yi henüz anlamadıklarını söyler. Herkes Anandi’yi kapının yanında görür. Anandi, Kaliyani’ye kararından memnun olduğunu söyler. Bairon ile Sumitra’ya siz kızınızı düşünmüyor muydunuz neden aileme döneyim ki der.

Jagdish, Gauri ile evlendi, Gauri onun karısı yalnızca gözlerimi kapayarak gerçeği göz ardı edemem der. Bairon sözlerinden vazgeçer ve Anandi’nin bir yere gitmediğini onlarla kalacağını söyler. Anandi gece yarısı salıncakta olup bitenleri düşünmektedir. Jagdish, Kaliyani’ye gider ve ona Bairon’un para verdiğini ancak bu parayı kabul etmediğini söyler. Çünkü bu parayı oğluna değil annesini iyileştiren doktora verdi bunu ben verirsem asla almaz bu nedenle sana iletiyorum der.

Senden asla para alamam der. Jagdish çıkaken Kaliyani sırıtmaktadır. Ertesi gün Bairon, Anandi’yi okula götürecektir. Sumitra, Anandi’ye yolluk bir şeyler verir. Anandi çocuk değilim eve geldiğimde yerim der. Anandi Bairon ile yola çıkar. Gauri olan biteni balkondan izlemektedir. Jagdish oraya gelerek neler oluyor diye sorar. Sumitra yanlarından geçerken onlarla diyaloğa girmez.

Gauri bir şey yok yalnızca izliyorum der. Anandi ile kaderlerini farklı olduğunu düşünür. Herkes Anandi’nin çok talihsiz olduğunu söylüyor ancak ben daha talihsizim kimse bana Anandi gibi şefkat göstermiyor der. Jagdish, Gauri’ye burada nasıl muamele göreceğimizi tahmin ediyorduk der. İnsanlara zaman tanımalıyız Kaliyani senin tarafında korkmana gerek yok der.

Gauri, Anandi istemeden elde etti fakat ben istiyorum der. Yasal olarak evliyiz neden aynı odada kalamıyoruz der. Kaliyani tüm bu konuşulanları duyar. Makhan, Jagdish’in odasına bir çanta ile gelir. Jagdish şaşkındır. Gauri dolapta elbiseleri bulamaz. Makhan’ı bularak eşyaları sorar. Makhan, Kaliyani elbiselerini Jagdish’in odasına koymamı söyledi der. Genha ile Sumitra şok olurlar. Gauri ise keyiflidir.

Sumitra, Genha’ya Kaliyani ‘nın kararını anlamadığını ve Anandi için üzüldüğünü beliritir. Gauri, Jagdish’in odasına gelir. Birbirlerine sarılırlar. Jagdish ona mutlu olup olmadığını sorar. Gauri mutluyum der. Jagdish, Kaliyani’nin ilaçları için eczaneye gider. Gauri’de annesine telefon eder. Annesi çok sevinir. Gauri ona Kaliyani ‘nın kabulü hakkında bir şeyler anlatır.

Annesi, Anandi nerede der. Gauri evde olduğunu belirtir. Ona başkalarının değil kendi mutluluğunu düşünmesini söylemeini ister. Gauri’ye yeni gelinlere yapılan ritüelleri sorar. Hiç olmazsa Kuldevi Puja ritüelini mutlaka yaptırmasını söyler. Gauri, Kaliyani’ye bu ritüelden bahseder. Kaliyani herkesi çağırarak Kuldevi Puja hakkında herkesi bilgilendirir. Herkes şok olur. Bairon kabul etmez. Genha ise Gauri henüz gelin olarak kabul etmedik der.

Kaliyani her şey Jagdish’i geri getirmek için der ve evdekileri ikna etmeye uğraşır. Gauri, Jagdish ile evli dese de evdekiler halen kabul etmek istemez. Makhan köylüler’in Kaliyani ile görüşmek istediğini söyler. Basant evdeki yaşananları görmemeleri için onlarla evin dışında görüşür. Köy halkı Kalyani’nin nasıl olduğunu öğrenmek ister. Basant iyi olduğunu söyler ve köylüleri yollar. Ardından Basant, Kaliyani’nin sağlığına zarar gelmemesi için Bairon’u ritüel için ikna etmeye çabalar.

Bairon bunu yapamayacağını söyler ve şayet yaparsa Jagdish ile Gauri’nin ilişkisine onay vermiş olurum der. Basant onu ikna etmeyi başarır. Genha odada Basant’a Kaliyani’nin yaptığından hoşnut olmadığını anlatır. Basant, Kaliyani’nin sağlığı için bunu yapmak zorunda olduklarını söyler. Genha Kaliyani’nin ne yaptığını anlayamadığını söyler. Rİtüelleri yapmak Jagdish’in kalmasını sağlamayacak der.

En sonunda Kuldevi Puja yapılır. Anandi dışında tüm aile oradadır. Bairon ve Sumitra sonunu beklemeden giderler. Ardından Jagdish ve Gauri Basant ile Genha’nın duasını almak ister. Basant, Kaliyani’ye ritüle senin için katıldım ama benden daha fazlasını belmeyin der. Sadece rahip ve Kaliyani, Jagdish ile Gauri’yi kutsar. Rahip giderken Kaliyani sessiz kalması için ona para verir.

Ardından konsey halkı gelir ve Gauri çay getirir. Sapanc, Gauri kim diye sorar. Kaliyani uzaktan bir akraba olduğunu söyler. Gauri, Jagdish’e olanları anlatır. Jagdish, Kaliyani’nin köyde bir ismi olduğunu söyler ve bende bir süre önce Mumbai’de , Anandi’nin kimliğini gizlediğimde bu durumdaydım der. Gaur şok olur ve Anandi’nin hislerini o an anlar.

Gauri çok acı çektiğini söyler. Anandi’de bunları yaşamış olmalı der. Jagdish bu durumdan hoşnut olmaz. Kaliyani , Sumitra’ya seslenir. Jagdish ile Gauri ilk gecelerini beraber geçirecekler Anandi’nin canı yanacaktır der. Kalyani, Anandi’nin iyiliği için onun evden uzak olamsı gerektiğini söyler. Sumitra tamam ben yaparım der.

Anandi bir yere gitmek istemediğini söyler. Başka yere gitsemde canım yanmaya devam edecek der. Sumitra ağlayar ve Jagdish’i doğurduğum için ben de hatalıyım der. Genha’ya, Anandi’nin acısını hafifletmek için bir çözüm bulmasını ister. Genha onları azarlar ve Anandi sadece bir kadın olduğu için böyle fedakarlıklar yapmak zorunda kaldı der.

Anandi Jagdish ile Gauri’nin odadaki romantik hallerini hayal eder. Gauri Anandi’nin odasına gider ve Jagdish ile yeni bir hayata başlayacağını kimsenin lanetini istemediğini söyler. Anandi de ben kimseye lanet felan etmedim der. Jagdish’e karşı hislerim çok güçlü herşeye rağmen ona lanet edemem der. Gauri şoktadır…

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 185. Bölüm Özeti 11 Mart Pazartesi Fragmanı (73 Yorum)

 1. Ha bide GOKHAN BAYRAKTAR SANA YINE BI SOZ ASADA GORYORSUNKI ONUN ILK KENDI KASINDI EGERDE BI DAHA TEKRARLANIRSA BI DAHA BENDEN ONCE KASINIRSA ONUN USDINE TIPKI KARA BULUTLAR GIBI COKICAM HABERIN OLSUN O ZAMAN SENDE TIPKI 708 GRAM ALTIN BIDE 7 KILOGRAM GUMIS ICIN 90 MILYON PARA ICIN CAN PARCAM BABAMA NASIL KIYDIKLARINDA PENCEREDEN IZLEDIKLERI GIBI IZLIYCEKSIN ANLADINMI ..OYUZDEN SAKIN KARISMA ZATEN KOTI BUNDANDA BETER OLMASIN TM GOKHAN BAYRAKTAR BILYORMUN BEN ONDAN TIPKI SENIN KADIRCANDAN NEFRET EDDIGIN GIBI O PISLIK YERIN INSANLARINDANDA NEFRET EDYORUM TM O YUZDEN HADDINI BIL!!!!!!!

 2. Neyse artik ben gerci ismim taniyamadiklar iy bilsinki GULJAHAN KISACA GULJAN GURBAN artik sende GOKHAN BAYRAKTAR her kes artik kendi yoluna…hadi ben cikdim sabah ezani okulyor bizde…

 3. Anlattığın için huzursuz olmadım…Neden ondan nefret ettiğini anladım..Ama o masum kız..Onun suçu yok… Yapma üzülme..Sözlerin kalbimi acıttı…Bana bunu daha önce anlatsaydın..Ama olmadı kısmet bugünmüş ama kötü şekilde öğrendim..

  • Acima bana acima hemde hic cunki ben acinicak kadar caresiz dilim her seyin caresi Allahtir banada rabbim yardam edyor senin icin masum ola biler ama benim icin asadaki durum soyledim ya ozel hayatimi kolay kolay hic kimseye acmam ben sadece canima kizil alev basdiklari zaman acilarim ben ben neden senden nefret edmiyorum bilyormun cunki canim babam oldugi zaman canim kardesim Abdullahim 3,5 yasindaydi onu annemle ben babasizligi hesseddirmeye calisarak buyitdik sende babam yok dedigin zaman Abdullahim geldi aklima tipki onu onje Allah sonrada bizim oldugumuz kadar babasizligini hisseddirmemeye calisdim ama her sey ters gitdi oyuzden her defasinda sen naapsan yap ya ben naaparsam yapayim barismaya calisdim ama artik her sey bitdi benim yinede esgisi gibi sadece bi kardesim oldu…… biriside sen yalnizsin diye cikdi gitdi yolun ak olsun yoldasinda hak ….

   Ha bide burda evet her turli insanlar yaza biler ama umrumda diyller benim icin zahmete kalma….

 4. Bana bunu daha önce..Diğer yerde anlatsaydın…İçini dökseydin..Ben babasızlığı çok iyi biliyorum…Aynı olay gibi senin de benim de babamızın ölme biçimine benziyor…Babasızlık zor sende biliyorsun bende…Kalbin taşlaşmış dedin ya…benim ki neyse bu özel konular…Ağlama tmm mı ağlamayacaksın güçlü olacaksın..Buraya yazma saçma sapan insanlar ortaya çıkacak…Üzülme bu konular burada konuşulmaz biliyorsun, çeşit çeşit insanlar çıkıp sana yazacaklar…Dediğim gibi ağlamana sebep olmak istemedim…Sen ne kadar doluysan inan bende doluyum…Hiç ummadığım kadar doluyum…Sözlerim ağırdı kabul ediyorum..Senin sozlerinde ağırdı kabul et…Bağımız koptu bunu ben yaptım biliyorum…Ama gülerek yazma dedin ben gülerek yazacak biri değilim…Aynı acıyı bende yaşadım…Unutulması imkansız unutsak o da anca kara toprağa girince unuturuz..

 5. Kendi basimdan gecdikleri anlatdigim icin huzursuz olmayin ben kolay kolay ajimi cikartmam ama mejbur kaldim ama sozlerimin arkasindayim opislik mekandanda orasinin insanlarindanda hep nefret edicam sozleriminde hep arkasindayim kim sorsada…

 6. Evet ben sacmalayorim evet cunki senin o kordugun insanin yasadigi mekanda benim canim babamin canina kiydilar ahahahah bundan 16 yil onje opislik mekanin insanlari babama yardama gelmediler beni babamdan ayirdilar ahahahah inan aglamakdan kalbim sarsyor ama seni ajindirmak icin aglamiyorum babami ozledigim icin agliyorum onlar opislik sehir beni canim parcam babamdan ayirdi benim canim babamin canini 90 milyon icin aldilar lutfan yazsanda gulip yazma

 7. Bana abla deme senin abla hakkin benim kardes hakkim asada kopdi tm benim kalbim babam paraicin oldirdikleri zaman tasa dondi oyuzden tas kalpli gorine bilerim babasiz kalmayi sen cok iy bilirsin su an okadar agliyorumki ama senin icin diyl babam icin agliyorum insanlar para icin can alyorlar ama sen yinede iy cikdin birini koruma icin benim yok kalbimi donan kalbimi yinede buz dolaba saldin cikardin

 8. Bak ben artık tükendim…biri kalbime darbe vurdu..bu sen değil bir başkasıydı..Şimdi sen bana bu sözleri söyledin….Ben de patladım anladın mı o kadar çok doluyum ki… Sinirden söylediğim sözler var tabi..Ben daha fazla konuşmak istemiyorum…İnan hiç iyi değilim kalbim kırdın dedin ya benim kalbim paramparça…bunu sen yapmadın bir başkası yaptı..ama şimdi de sen kırdın…Gerçi kalp kalmadı ki bende…Kalbin yerinde boşluk var…Yarası kapanmaz…Neyse guljan abla iyi geceler çıkalım

 9. HAHAHAHA SİNİRDEN GÜLÜYORUM YA…ALLAHIM SEN SABIR VER BANA… BU SENİN ESERİN KENDİNLE GURUR DUYMALISIN BRAVOOOO SENİ KUTLUYORUM…BAŞKALARIN ARKASINA SAKLANAN SENSİN… TEBRİK ediyorum İNAN BRAVO…BENİ SEN DEĞİŞTİRDİN..BU SENİN ESERİN MUTLU MUSUN? SAÇMALIYORSUN AMA İYİ SAÇMALIYORSUN

 10. Evet sinirden soylemis ola bolirim tipki senin gibi ama sen su an benim kalbimi okadar kirdinki aglamakdan ellerim titriyor tm yaz yaz sadeje kalbinde iylik varsa iy niyetin arkadasin olsun ama koti niyetinde daglara taslara gitsin ama ben senin bu gunki halini hic unutmuycam sen fikir edme yalnizim diye Allahim her zaman yanimda mutlu bi Aylam var cok sukir gulmene hic degmez yalniz kaldi diye benim dasim hep dolup taskin tm ama ben sana gosdarerdimki yanimda olsan o kordugun insanin yapdiklarini ama sen hic biseyi gormiyorsun onun senin iy niyetini nasil kullaniyanini bilmiyorsun

 11. Isde sen boyle bi adamsin tm GOKER BEY ZAHMETE KALMAYIN HEP GERCEKLERDEN KACANLAR BOYLE ABI

 12. Yazdığın mesajları tekrar tekrar okur musun? Benim böyle konuşmama sebeb oldun..YA BEN kendimi tanıyamıyorum bu ben miyim… Allah ailene sana uzun ve sağlıklı bir omur versin…Başka bir şey demiyorum… Allaha emanet ol hoşçakal

 13. Ben Gökhan bayraktar beni bilen bilir..Kim olduğumu sordun ya… GÖKER BEY BENİ ENGELLE YOKSA KALP KIRACAĞIM

 14. Allahima sukir hic bir zaman yalniz dilim kojam 2 tane goz bonjugu gibi cojuklarim Allahim uzun omirler versin hem ben beddua edmiyorum sadece sana gercekleri soyliyorum bu kadar yani sen onuda beddua diye dusinirsen sanada sadece niyetin arkadas olsun bu kadar yani bag hakkinda konusma o bagi koki damariyla sen kopardin hemde bu gun tm sana yazmiyorum senin kendin alindin laflara

 15. Benim kime ne konusujagma sen karar vermezsin tm sen kimsin bana laf soyleme diyerce…

 16. Üzenler karşımda hava..neyse alıştım artık… En iyisi sende çık laflar seni etkilemezsin iyi geceler Allah rahatlık versin tatlı uykular diliyorum sana:)

 17. ANONİM BENİM BUNU BİL Kİ YANLIZ KALACAKSIN DEDİN YA… BEN HİÇ BİR ZAMAN YANLIZ KALMADIM.. ALLAH BENİMLE…. NEYSE BENİMLE OLAN ÇOK KİŞİ VAR… Kalbimin büyüklüğünü göstererek iyi geceler

 18. BİR DE UTANMADAN BEDDUA EDİYORSUN…BİLİYORSUN DİMİ O BEDDUALARIN HEPSİ SANA OLACAK… Aynurın mu timsah gözyaşları YA ALLAH AŞKINA EN MASUM İNSANI YARGILIYORSUN BİR GUN O KADAR PİŞMAN OLACAKSIN Kİ..BUNU BİL Kİ BEN SONUNA KADAR AYNURUN YANINDAYIM.. ONA LAF VE BEDDUA ETMEDEN ÖNCE CESEDİMİ ÇİĞNEMEN LAZIM..Evet yanımda oldun ama bugün bağımızı koparmasına sebeb oldun.. BEN YANLIZ KALMAM SEN HİÇ MERAK ETME.. YANLIZ KALACAK OLAN SENSİN ŞİMDİ OLDUĞU GİBİ…

 19. Evet yoksun artik sende ama canin sagolsun bu kadar yani cunki kimin kac gun yasayacagi belli diyl senin o kiymetlinde bi gun gercek yuzini goriceksin bu dakikadan sonra hesaplaber tm Tyllayla ben senin uzgun oldugun zamanlar hep destek olurduk sende bize ama artik senin yolun tazelendi tm canin sag olsun bu kadar yani sen koti laflar soyle onun timsaf gozyaslarina baglan tm AMA BENIMDE ALLAH SAYIDIMDIRKI BI GUN GERCEKLER ORTAYA CIKICAK ISDE O GUN ISDE O GUN BU DUNYADA BU YERDE SADEJE BURDADA DIYL HER YERDE YAPA YALNIZ KALICAKSIN ALLAHIM O HUNLERINDE GELMEYINI BENDE SABIRSIZLIKLA BEKLIYCAM…..

 20. Tamam hava dediklerini hepsini yapacağım…Teşekkür ederim..Allah razı olsun..İyi geceler

 21. Bitmişse artık senin için sorun olanları geçmişte bırak kendi yolunu çiz bundan sonra müzik balkona çıkıp hava yıldızlara falan bak rahatlarsın

 22. ALLAHIM YARABBİM… Yaa tmm tmm…Beni hiç bir zaman üzmedin öyle mi aşağıdaki yazıların ne o zaman..Neyse ne desem boş en iyisi susayım..

  HAVA BEN ÇIKIYORUM İYİ GECELER..YARIN ARKADAŞ SANA ADRES VERİR..GELİRSİN..

 23. Gujyan abla sakın olun burda en büyük sensin senin daha anlayışlı olman gerekiyor

 24. Kafamı dağıtmaya çalışıyorum…Hava eğer bana cvp yazarsa ben geri dönmem asla.. Bak en çok onun beni anlaması lazımdı ama olmadı neyse benim için biten bitmiştir..Son noktayı koydum artık

 25. Ben hic bir zaman benimki dogru halde dilim tm laflarina dikkat et hem ben seni hic bir zaman uzmedim ama tm elbet bi gun dogrular ortaya cikar elbet bi gun sende onu goriceksin ama o zaman gec olucak tm

 26. Kötü şeyler olmuş belli bir daha konuşmazsınız olur biter kendini üzme kafanı dağıtmaya çalış

 27. Ben konuşmamı kestim artık…Bana o sözleri demeden önce düşünecekti ama neyse…Yeter

 28. Sakin değilim hava…Yarın sana söyler arkadaşım gelirsin..

 29. Tamam buraya bende taşıma diyecektim senin özelini burda bende konuşmam zaten sakın müzik falan dinle

 30. Belli baya dolusun kendi üzmemeye çalış içini dök rahatla ama yine de birbirinizi kırmayın olmuyorsa bir daha hiç konuşmazsınız

 31. Biziz…Hava Yarın insta bir arkadaşım sana adres verecek..Ben Aynur Aleyna oradayız…Sende gel…O zaman öğrenirsin herşeyi..Burası konuşulacak yer değil..Yani doğru yer değil..

 32. Hava iyi değilim… Öfkeliyim sinirliyim…Başka başka şeylerle karşılaşıp şok oluyorum böyle doluyum anlayacağın..

 33. Yeter susmayacağım…Aynur’u sen çok üzdün o yetmezmiş gibi sıra bana geldi… Aynur’un abisinin gülünün hakketmediği sözleri saffettin sustum neden çünkü büyüğümsün diye sustum…Şimdi ben canım sıkkın konuşacak halde değilim dedim…Ve demezzzz olaydım…Gel gör ki guljan hanım bana bu sözleri dedi…İnanamıyorum Ve artık susmayacağım…Haksız yere insanları kırıyorsun sürekli ben haklıyım havasındasın…Beni Aynur’u Aleyna’yı o kadar çok kırıyorsun ki…Beni şimdi bu sozlerinle kırdın…Ben şuan bağımızı koparıyorum…Benim için Aynur, Aleyna , hava , asi , ve pınar abla var…O kadar!! SUSKUN çenemi sen açtırdın…Yazık değilmi bana bunu yaptırdın…Abisinin gülünu can parçasını sözlerinle kırdın ağlattın…Benden bu kadar…Sabrımı taşırdın…BANA YAZARSAN EĞER CEVAP VERMEYECEĞİM… BUNU SAKIN UNUTMA BUNU SEN İSTEDİN… HOŞÇAKAL Bir daha aynura laf söyleme….

 34. İyilik ruh ikizim senden naber biz unutulduk unutulanların neyi olalım unutulanların kurtarıcısı nasıl ama

  • Hayir seni unutmadim ama tahmin eddigim kisiysen seni bilerek yazmadim cunki sen kutlamaya menaseb diyl hemde hiccc cunki sen boyle bi adam boyle bi insan ismini bile yazmadan boyle gizlenip cikyorsun adil eriff esek eriff pislik seytani…..

 35. Hayırlı günler dilerim..Hava rica ederim..:) nasılsın?

  Rica ederim abisinin gülü..:))

 36. Merhaba iy aksamlar canlarim bende
  Kankosim Tyllami
  Ikizim Isilimi
  Rabiyami
  Rojin bonjukgozlimi
  Amritayi
  Havayi
  Hayatimi
  Aleynayi
  Zehrayi
  Pinar hanimi
  Ismini unutdugum kimse varsa af ola hepinizi tum kadinlar guninizle kutluyorum Allahim yeni yillardada hepimizu bu bayramlara sag salim yetirmesini diliyorim HEPIMIZIN BAYRAMLARIMIZ KUTLU OLSUN…

 37. hayirli gunler abim..Hava ablam.
  abim tesekkurler:))
  Hava ablam seninde bayramini kutlarim:))

 38. Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım:))

 39. Hayırlı günler aleyküm selam Gökhan

  8 mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun

  Teşekkürler Gökhan kutladığın için

 40. Selam Aleyküm…Arkadaşlar..Hayırlı günler..
  Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 8 Mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun…

   • İnan hiç konuşacak halde değilim..Canım sıkkın… 😉

     • Bu gunki bana goz kirpip ellerini salgaya dillerini cikartyanlar umarim yarin gozlerinizin yaslari kuruncaya kadar dillerini cikartyanlarda agizlari yumulmazliga kadar ….mutlu olarsiniz Allahim ya Rabbim…..

     • Guljan abla bana birşeyler mi ima ediyorsun…. Açık konuşur musun?

         • Neyi acik konusmaliyim ben koti bisey demedimki….cunki ben korkak biri dilim insanligimi bi golgenin altina saklayan birisi dilim kalbimde ne varsa agzimda bu kadar……

         • Guljan abla bak ben çocuk değilim…Canım sıkkın konuşmak halde değilim dedim sana…Ama bravo sana alkışlıyorum seni o lafları bana layık gördün helal olsun…Helal başka bir şey demeyeceğim…Şok şok ettin beni… Allaha emanet ol………..Şuan başka şeye öfkeliyim kalbini kırmayayım.. Çıkayım en iyisi…Cevap yazma bana olur mu?…Veya hiç bir zaman yazma inan çocuk gibisin..kırılma dürüst oldum..Benim sozlerimi bana söyleyerek

          • Ya senin yapdiklarin iy seylermi iy hareketlermi sanada bravo helal olsun cojuk gibisin diyyorsun hayir ben cojuk dilim sadece kaldiramiyorum bu kadarini

          • Ya onun bana yapdiklari ne sen onlari gormiyorsun tm sana hic bir zaman yazmiycam hemde hic bir zaman oldumu iy yapdin ceneni asdin ben hic bir zaman hakliyim havasinda dilim tm o aglamadiki timsah gozyaslariyla seni kandirdi ama benim seni hic bir zaman kirmamazliga calisdim Aleynayida ellerim ama sakin sana yalvaryorum sanma sadece dogrulari soyliyorum sen onun senin yaninda ne yapip bizim yanimizda nrler yapdigini gormiyorsun tm gorme ama yalanlar bi gun ortaya vikicak