İkimizin Yerine 182. Bölüm Özeti 08 Mart Cuma Fragmanı # (1. kısım) Jagdish ve Gauri Evlenir.

Burak 03 Mar 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish, Gauri’yi, bizi kader bir araya getirdi diyerek ikna eder. Gauri Jagdish’esarılır. Ertesi gün, Jagdish ve Gauri, Gauri’nin evinde, ilişkileri hakkında konuşurlar. Jagdish, Gauri’yi sevdiğini, yasal olarak onunla evlenmek istediğini söyler. Gauri’nin babası, Gauri ile evli olmasına rağmen, Anandi’nin ilk eşi olarak tanınacağını belirtir.

Jagdish, Anandi’den boşanmaya hazır olduğunu söyler. Gauri ile evlenemese bile, Anandi’ye asla geri dönmeyeceğini ve onu karısı olarak kabul etmeyeceğini belirtir.Gauri’nin babası, Gauri’den ailene bahsettin mi diye sorar. Jagdish‘e, geçmişte yaşadıkları hakaretleri anlatır.

Jagdish, ailesinin kendisi ile olan tüm bağını kopardığını söyler. Ailemden hiç kimse Gauriyi rahatsız etmeyecek der. Ailesi, kendi aralarında konuyu tartışmak Gauri‘yi içeri götürür. Jagdish gergindir. Gauri’nin annesi, ona neden onlara bu kadar çok sıkıntı yaşatan aynı aileyi seçtiğini sorar. Sen her zaman  Jagdish’in ikinci karısı olarak bilineceksin der. Aile desteği olmadan Jagdish‘le  nasıl geçineceksiniz der. Ya Jagdish ailesine geri dönmeye karar verirse sen ne yapacaksın der.

Gauri‘ye uygun bir eş bulacaklarına ikna etmek isterler ancak Gauri kararlıdır ve ailesine, Jagdish   beni seviyor ve beni asla terk etmeyecek  ona inancım tam der. Çocukken olanların,  tekrarlanmayacağını söyler. Yasal olarak evlenecekleri ve Jagdish’in tek karısı olarak tanınacağını belirtir. Her ikisinin de doktor oldukları için yeterince para kazanacaklarını ve Mumbai’de yeni bir hayata başlayacaklarını söyler.  Jagdish’in Anandi’ye asla geri dönmeyeceğini ve kendisiyle Jagdish’in de ayrı olarak mutlu olamayacaklarını belirtir. Sonunda ailesi kabul eder. Gauri mutlu olur ve gülümser.

Gauri, ailesini evliliğe ikna eder. Sonra bu müjdeyi Jagdish‘le paylaşır. Jagdish nikâh işlemleri için belediyeye gider fakat Jagdish‘e en erken 1 ay sonrasına tarih verirler. Jagdish ne yapacağını düşünürken,bir görevli, Jagdish‘e, ona rüşvet verirse onların ertesi gün evlenmesine yardım edebileceğini söyler. Parası olmayan Jagdish, Kaliyani’nın çocukken ona  verdiği madalyonu adama verir. Görevli, ertesi gün her şeyin hazır olacağına dair söz verir. Anandi gece ders çalışırken Kaliyani gelir ve  ona bir kalem hediye eder. Anandi mutlu olur.

Sabah, Jagdish, Gauri ve ailesi belediyeye giderler ve uygun belgeleri imzalar. Nikâh memuru, yasal olarak nikahlarını kıyar ve onları tebrik eder. Jagdish ve Gauri birbirine çelenk takarlar. Bu arada Anandi sindursuz haline üzülürken, Jagdish tapınakta Gauri’ye sindur sürüp mangalsutrasını giydirir. Anandi mutfakta  parmağını keser. Sumitra ve Gehna yarayı müdahele ederken Kaliyani Anandi’nin haline üzülür.

Gauri odasına girince Jagdish ona bir sürpriz yapar. Vantilatörü açar ve Gauri‘nin başına çiçek yağar. Gauri çok mutlu olur. Gauri, Jagdish’ın ailesinin duasını almak istediğini söyler,  ilişkilerini onarmak istemektedir. Jagdish, ailesinin kabul edeceğini düşünmez  ve gitmeyi reddeder ancak Gauri, ısrarla en azından denememiz gerekir der. Ben yasal olarak karınım, bu yüzden ailenin beni seçtiğini bilmesini istiyorum der. Sonunda Jagdish kabul eder. Kaliyani, evin huzuru için bir puja  ayarlar. Jagdish ve Gauri eve gelirken tüm aile Puja yapıyordur.  Jagdish ile Gauri el ele eve girerler. Onları gören herkes şok olur.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 182. Bölüm Özeti 08 Mart Cuma Fragmanı # (1. kısım) Jagdish ve Gauri Evlenir.” üzerine 5 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Yurek agyrdyjy kino

 2. Leyla dedi ki:

  Harika

 3. Anonim dedi ki:

  Jakdis samsyk

 4. Anonim dedi ki:

  Ne zaman ne zaman evlenejekler anandi ve shiv

 5. Anonim dedi ki:

  ANANDİ SHİV EVLENECEK SAHTE EVLİLİK GERCEYE DONECEK JARDİS PİŞMAN OLACAK AMA COK GEC HERKES YAPTIGI BEDELİNİ ÖDER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir