İkimizin Yerine 181. Bölüm Özeti 07 Mart Perşembe Fragmanı # (1. kısım) Jagdish Gaurinin Gudiya (çocukken evlendiği kız) Olduğunu Öğrenir.

Burak 03 Mar 2019 İkimizin Yerine  0

Gauri Jagdish’e ne kadar güvendiğini hatırlar. Sinduru öfkeyle atar. J agdish sana güvendim ama bana ihanet ettin bunu bana nasıl yaparsın diyerek tekrar ağlar. Gauri bütün gece adeta bir heykel gibidir. Jagdish onu arar. Gauri telefonu açar . Jagdish rahatlar ve iyi misin , sağ salim eve ulaştın mı diye sorar. Gauri, iyi olduğunu evimde olduğunu ve asla geri dönmeyeceğini söyler.  Senden  nefret ediyorum diyerek telefonu kapatır. Jagdish şok olmuştur

Jagdish, Gaurinin gerçeği öğrendiğini düşünür. Sürekli Gauri’yi aramaya devam eder ancak Gauri cevap vermez ve ağlıyordur. Sabah Gauri’nin annesi odasının kapısını çalar. Gauri hızla odasını temizleyerek kapıyı açar. Annesi ısrar etse de Gauri bir şey yemek istemez ve yalnız kalmak istediğini belirtir. Annesi bir sorun olduğunu düşünüyordur, endişelidir.

Jetstarda okul müdürü Anandi’nin tıbbi koleje giriş sınavına başvuru formunu eve getirir. Herkes heyecanlanmıştır. Kaliyani, gelinlerine , Anandi’ye asla çalıştırmamalarını eğer yardım gerekiyorsa onu çağırmalarını söyler. Gauri, bir göl kenarında Jagdish ile anılarını düşünüyorken Jagdish ona yaklaşıyordur.

Jagdish ve Gauri göl kenarında  kavga ederler. Gauri öfkeyle Jagdish’e, ona yaklaşmamasını söyler. Ne cüretle  yaptıklarından sonra  onunla konuşmaya geldiğini sorar. Tüm gerçeğini bildiğini söyler. Ona yalancısın der . Gauri her şeyi bildiğini söyler.

5 yıl boyunca adı, köyü ve evliliğiyle ilgili ona yalan söylediği için üzülür. Duygularıyla oynadığını söyler. Jagdish açıklamasınayapmak ister. Gauri kızarak onu tokatlar. Jagdish, kendisine güvenmesini ister. Gauri, öfkeylenir ve  sen güven ne demek biliyor musun der. Onu  duygularıyla oynadığı için suçlar. Jagdish, gerçekten onu sevdiğini ve onu aldatmadığını  söyler. Ona yazdığı mektubu göstererek, ona her şeyi anlatmak istediğini ama onu kaybetme korkusundan cesaret edemediğini söyler.

Gauri çok kızgındır ve mektubu alarak yırtar. Gauri, karın Anandi‘yi bile bana uzaktan akraban Nandini olarak tanıttın der. Gauri,  2 kez evlendiğini biliyorum der. Jagdish‘in kafası karışır. Sonra Gauri,  Gudiya olduğunu ve Jagdishin çocukken kendisi ile evlendiğini söyler.  Evliliklerini yok saydığını ailesini, aşağıladığını ve onu reddettiğini anlatır. Jagdish şok olur. Gauri,  ona ve ailesine güvenemeyeceğini söyler. Ailesinin kendisini kabul etmesi için yalvardığını ama kabul etmediklerini belirtir. Jagdish‘e onu tekrar görmek istemediğini söyler, gitmesini ister.

Evliyken nasıl başka birisini sevebildin diye sorar. Jagdish çok bozulur. Gauri sen benim hayatımın en büyük hatasısın, bunun için asla kendimi affetmeyeceğim diyerek gider. Jagdish peşinden gelir ve benim de hayatım mahvoldu der. Anandi ile evlenmeye zorlandığını , onu hiç sevmediğini ve  onu sadece çocukluk arkadaşı gibi gördüğünü söyler. Ben sadece seni seviyorum der. Gauri inanmaz ve bana diğer kadın statüsünü vererek  evli olduğun halde beni aldattın diye bağırarak uzaklaşır. Jagdish, söylediklerini hatırlar ve yıkılır.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 181. Bölüm Özeti 07 Mart Perşembe Fragmanı # (1. kısım) Jagdish Gaurinin Gudiya (çocukken evlendiği kız) Olduğunu Öğrenir.” üzerine 4 yorum

 1. güzel dedi ki:

  seni seviyorum

 2. gğzel dedi ki:

  senş seviyorum

 3. gülücük dedi ki:

  seviyorum by by

 4. gülücük dedi ki:

  ikimizin yerine dizisi cok duygusal ama guzel seviyorum ileyen bölümler umarım guzeldır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.