İkimizin Yerine 180. Bölüm Özeti 06 Mart Çarşamba Fragmanı # (1. kısım) Gauri Jagdishden Şüphelenir Ve Ailesinin Yanına Gitmeye Karar Verir.

Burak 02 Mar 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi, Jagdish’e bir mail gönderir. Ona bu maili Kaliyani’nin iyiliği için onun isteği ile yazdığını  söyler. Neden  Gauri ile olan ilişkin hakkında bana yalan söyledin diye sorar. Karısı olduğu için  bilmeye hakkı olduğunu söyler. En azından dostlukları uğruna ona karşı dürüst olmasını  eğer buna değer vermiyorsa , ailesi uğruna gerçeği söylemesi gerektiğini belirtir. Sen sahip olduğun her şeyi sana veren aileni de yok saydın  der.  Onlara keder ve yalnızlık verdin  der. Bütün bunları neden yaptın der.

Gehna, Anandi’nin Jagdish’e yazdığı maili görür. Anandi, Kaliyani bu maili Kaliyani için yazdığını söyler. Gehna,  doğru olanı yaptığını söyler. Kaliyani bu maille   Jagdish’in onlara geri dönmesini ummaktadır. Jagdish ve Gauri istasyona gelir. Jagdish, Gauri’ye alnındaki sinduru neden silmedin der. Gauri, başta Kundha’yı memnun etmek için sindur sürerken çok rahatsız olduğunu ama şimdi birbirlerini karı koca olarak gördüğü için bunun artık yanlış olmadığını düşündüğünü bunu kimseden saklamak istemediğini buna hakkı olduğunu söyler. Jagdish, Gauriye onu çok sevdiğini söyler ve hiç ayrılmamalarını ister. Daha sonra, Jagdish tanrıya Gauri’nin mektubunu okuyarak onu anlamasını ve ona geri dönmesini için dua eder.

 

Kaliyani, Anandi’ye, Jagdish maile cevap yazdı mı diye sorar. Anandi  cevap yazmadığını söyler Kaliyani buna inanmak istemez. Gehna Kaliyaniye Jagdish’in dönmesini beklemeyi bırakmasını söyler. Anandi’nin onun geri dönmeyeceğini kabul ettiğini ve bu yüzden onların da beklememesi gerektiğini belirtir. Jagdish’in peşinden koşmayı bırakarak şimdi Anandi’yle ilgilenmeniz gerekli der. Ama Kaliyani, torununu çok sevdiği için, onu unutmasının çok zor olduğunu belirtir.

Kaliyani Anandi ve Gehna’nın Jagdish’in geri dönmeyeceğini  konusunda söylediklerini hatırlar. Bu sırada Jagdishin aldığı gözlük zinciri kopar ve Kaliyani,  bunu hatırlayarak ağlar. Jagdish‘i aramak ister ancak Bairon’un uyarısını hatırlar. Kaliyani sonunda Jagdish’i arar. Jagdish, aramanın evden geldiğini görünce isteksizce telefonu açar. Kaliyani, onun sesini dinleyerek susar. Jagdish, arayanın nenesi olduğunu anlar ve onunla konuşmaya çalışır ancak Kaliyani ağlayarak telefonu kapatır.

Jagdish, Gauri’nin mektubunu okuyup okumadığını merak etmektedir. Bu arada Gauri, Lal Singh ile buluşmak için Jaipur’a gider. Lal Singh ve karısı onu görünce çok sevinirler. Gauri, Lal’e Jagdish’in haberi olmadan geldiğini söyler. Jagdish’in ailesiyle görüşmek için Lal’den  yardım ister. Lal Gauriyi oyalamaya çalışır ancak Gauri, ısrar eder ve Jagdish’ın ailesine soracak çok sorusu olduğunu belirtir. Lal’in karısı, Gauri‘ye Jagdish’in gerçek adresini vermesini söyler.  Lal Gauri’ye Jagdish’in ailesinin adresini verir. Gauri adresi görür kafası karışır  ve sonra şok olur.

Gauri Jetsar‘daki çocukluk anılarını hatırlar. Lal, Gauri’ye Jagdish’in evinin Jaipur’da olmadığını Jetsar’da olduğunu söyler. Gauri, o zaman Jagdish bana yalan mı söyledi der. Lal, Jagdish’ın evine gidince tüm gerçeği öğreneceksin der. Gauri ayrılır. Lal,Jagdish’i aramak ister ancak karısı onu durdurur. Gaurinin  gerçeği öğrendiğini ve Jagdish’e yardım etmemesini söyler. Gauri, Lal’in sözlerini düşünerek şaşkınlıkla Lalin verdiği adrese doğru gitmektedir.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.